Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostro

NoVYNETTE czy ktoras z Was zazywala?

Polecane posty

Gość MimiF
Raczej jest to nie możliwe. Organizm napewno dałby ci znac ze jest cos nie tak. Możliwe jest to,tak przypuszczam,wtedy gdy tabletki sa przeterminowane wtedy moga nie zadziałać. Ale to jest akurat taka moja mysl.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MimiF
Raczej jest to nie możliwe. Organizm napewno dałby ci znac ze jest cos nie tak. Możliwe jest to,tak przypuszczam,wtedy gdy tabletki sa przeterminowane wtedy moga nie zadziałać. Ale to jest akurat taka moja mysl.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MimiF
Raczej jest to nie możliwe. Organizm napewno dałby ci znac ze jest cos nie tak. Możliwe jest to,tak przypuszczam,wtedy gdy tabletki sa przeterminowane wtedy moga nie zadziałać. Ale to jest akurat taka moja mysl.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MimiF
Raczej jest to nie możliwe. Organizm napewno dałby ci znac ze jest cos nie tak. Możliwe jest to,tak przypuszczam,wtedy gdy tabletki sa przeterminowane wtedy moga nie zadziałać. Ale to jest akurat taka moja mysl.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MimiF
Nie ma za co :) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MimiF
Nie ma za co :) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MimiF
Nie ma za co :) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MimiF
Nie ma za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FiMo
Czesc. Mam problem. Od 3 lat choruje na zapalenie żołądka a od jakiegos czasu stosuje te tabletki. Mam do was pytanie. Czy mozna pić miód z woda? Miód pomaga zaleczyc to schorzenie ale czy przy stosowaniu tabletek mozna go stosować? Chcialam spróbować z siemieniem lnianym ale tego mi nie wolno łączyć z tabletkami. Miala któras z was podobny problem. Prosze o odpowiedz. Bardzo mi na tym zalezy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorie
Oczywiście że tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E....
Hej :) Skonczylam wlasnie pierwsze opakowanie tabletek i moj problem polega na tym, ze zgubilam ostatnia tabletke. W domu nie mialam kolejnego opakowania i nie mialam jak kupic, zeby pominieta tabletke wziac z nastepnej paczki;/ Wedlug ulotki mozna chyba pominac ta tabletke tylko 7-dniowa przerwe zrobic z wlaczeniem tego dnia, w ktorym pominelo sie tabletke. Czy ktoras z Was miala podobna sytuacje? Bardzo prosze o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu będziesz miała krót
szą pzrerwę miedzy kolejnymi opakowaniami. 7 dni przerwy zawsze, ale nowe opakowanie zaczniesz dzień wcześniej, np. tamto zaczęłaś w środę to nowe zaczniesz we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilne
Jesli Wzielam tabletkę o godzinie 9.45 a kilka minut temu dostalam biegunku to znaczy o 12.10 to Moglam ta tabletkę wypróżnic? Moze nie zadziałać? Co mam teraz zrobic. Jaki czas po tym zdarzeniu powinnam sie dodatkowo zabezpieczyć? Czy dostane normalny okres po zakończeniu opakowania?Zdarzyło mi sie to po raz pierwszy od prawie roku i nie wiem co robic. Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilne
Czy dostane krwawienia z odstawienia po zakończeniu opakowania jesli na tydzień przed dostałam lekkiej biegunki tzn nie takiej zeby ze mnie leciało. A Dostalam jej 2 i pol godziny po zażyciu tabletki? Pomóżcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jone
Ja mam pytanie innego typu.......Czy w tej przerwie 7-dniowej również jesteśmy zabezpieczone??? Można się kochać bez przeszkód???? Zapomniałam zapytać o to lekarza;/ a prezerwatyw nie lubie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baasik
Cześć. Mam pytanie: Byłam i gin i zmienił mi tabletki z novynette ("nie są dla mnie") na kontracept- mówił, żebym zakończyła blistr i zrobiła 7-dniową przerwę jak zawsze, ale zapomniałam spytać o zabezpieczenie- czy podczas tej przerwy i później od razu jestem również zabezpieczona? Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MimiF
Do Jone- jestes rowniez zabezpieczona wiec o nic sie nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baasik
Cześć. Bardzo Proszę o odpowiedź: co jest z zabezpieczeniem przy zmianie tabl?? a Czy mogę zamiast 7 zrobić 3 dni odstępu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia002
hej dziewczynki ja już wcześniej brałam te tabletki i miesiąc temu do nich wróciłam...ale mam pytanie bo stwierdzono u mnie jelito drażliwe;/ taletki biore o godz 21...co rano wypróżniam się ale to nie są biegunki ale taki lekki stolec... w ulotce jets napisane ze antykoncepcja jest zachwiana kiedy w ciągu 4 godz wystapi bieguka lub 4 luźne stolce...tzn jeżeli u mnie luźny stolec wystąpi po 11-12 godz to chyba nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suus
Mam pytanie którego wczesniej tu niezauważyłam... Mianowicie, mam generalnie problemy z okresem, bardzoe nieregularny, raz jest , raz nie ma, raz 7 dni raz 10, raz 2 czasami jakies plamienie na tydzien przed okresem, a obrzmiałe piersi i bóle brzucha czasami mnie uprzedzają a czasami w ogóle sie nie pojawiają... Lekarz zapisał mi te tab. antyk. i biorę już 6 dzień... Pierwszego dnia okresu wzięłam, ale okres skończył mi się po 2 dniach. Czy powinnam kontynuować zazywanie tych tablete, czy skonsultować się z ginekologiem? (na wizyte ostatnio czekałam 2 miesiące...) Poradźcie, bo już sama nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! od ponad roku brałam tabletki antykoncepcyjne jednak bo męczących skutkach ubocznych je odstawiłam na 3 miesiące, po tej przerwie zaczęłam brać Novynette. To jest moje 1 opakowanie, okres trwał 2 dni a teraz po 2 tyg braniu tych tabletek dostałam plamienia. Czy to normalne? Proszę pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolik
Cherry 21 ja mam dokladnie to samo u mnie to wrecz krwawienie nie plamienie, boje sie nie wiem co jest grane po hamonecie nie mialam takich historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trolik Ja radze iść do lekarza, ja byłam u niego dzisiaj i powiedział ze przy zmianie tabletek to może być reakcja organizmu (niekoniecznie uboczna) lub ciąża.. Chyba ze pominęłaś lub wzięłaś o innej godz tabletkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suus
chery21, a zalecił Ci nada brac tabletki normalnie, czy jakas przerwa, nie wiem , cokolwiek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suus Powiedział ze to normalne i to czy tabletki są do nas dopasowane decydują pierwsze 3 miesiące a ze innych skutków ubocznych nie ma to biorę je dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli podczas 7-dniowej przerwy wystapia wymioty lub rozwolnienie to co wtedy? trzeba uzywac dodatkowych zabezpieczeń czy nic sie nie bedzie działo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ja biore tabletki novynette od ok roku.na poczatku plamienia i bol brzucha przy pierwszym opakowaniu.potem bylo ok.obecnie nie czuje ze je biore.czuje sie normalnie okres zawsze dostaje po odsta ok 4dzien.dodatkowo urzywamy prezerwatywy(troche sie boe bez)ale chcialam urzywac tylko tabletek,nie lubie i zmniejsza to moja przyjemnosc.trace ochote...lale obawiam sie vzy to starczy same tab???co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorie
Oczywiście że wystarczy, tylko musisz je dobrze brac tzn. codziennie o tej samej godzinie. Przeciez tabletki po to sa zebysmy czuly sie bezpiecznie:) Ja z poczatku tez sie obawialam ciazy, teraz biore je juz dwa lata i kocham sie regularnie bez innych zabezpieczen. Czuje sie dobrze i jestem spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×