Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

Gość olo a ty jesteś pewnie
niechcianym przypadkowym dzieckiem bo tak pieprzysz jakbyś była z patologicznej rodziny! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o lol
tak jestem. mama mnie nie chciała a tak w ogóle to po skrobance wyskoczyłam z wiadra i efekty teraz tutaj widzicie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuszka
Ja doskonale wiem z czym może wiązać się ciążą. Rodzicie chore dzieci a potem co rusz w tv żebrzecie o datki na leki! Co za upokorzenie! Już wole sama zapracować na swoją emeryturę niż być cielna krową, nie po to kończe studia, żeby siedzieć w pieluchach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o lol
jasne trochę prawdy i od razu patologiczna rodzina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o lol
razdwatrzy hasło stare jak swiat...nie popisałaś się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuszka
hahaha! Kończe Informatykę na Polibudzie, pracuję zarabiam i jestem szczęśliwa mogąc robic co chce i z kim chce:) I z politowaniem patrze na takie jak wy, które nie dojedzą a dadzą dziecku na wycieczkę:) A Ty razdwatrzycztery jaki masz status społeczny przepraszam, ze Cie ortografii nie nauczyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o lol
Ja doskonale wiem z czym może wiązać się ciążą. Rodzicie chore dzieci a potem co rusz w tv żebrzecie o datki na leki! Co za upokorzenie! Już wole sama zapracować na swoją emeryturę niż być cielna krową, nie po to kończe studia, żeby siedzieć w pieluchach. weź koleżanko coś na uspokojenie bo faktycznie bredzisz jak pojebana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o lol
Patuszka zaraz polecą hasła "twoja stara to..." bo tylko na to stać razdwatrzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mogła napisać tylko
zdesperowana idiotka :P hahaha! Kończe Informatykę na Polibudzie, pracuję zarabiam i jestem szczęśliwa mogąc robic co chce i z kim chce I z politowaniem patrze na takie jak wy, które nie dojedzą a dadzą dziecku na wycieczkę A Ty razdwatrzycztery jaki masz status społeczny przepraszam, ze Cie ortografii nie nauczyli? żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o lol
o lol marny podszyw,gdybys uważnie czytala moje posty widzialabyś że nie używam takich słow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patoszka nie rozpaczaj tak
zawsze możesz adoptować dziecko, tylko pytanie po co ? sama jestes nieszczęśliwa i nie unieszczesliwiaj dzieci. a ty olo jak dostąpisz zaszczytu i zaciązysz to się módl byś miała zdrowe dziecko, bo jak odziedziczy zdrowie psychiczne po tobie to na prawdę nieszczęscie cię spotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o lol
mozesz robic co chcesz z kim chcesz polki sie baterie nie wyczerpia hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o lol
a ty jakie studia skonczylas razdwatrzy? lodziarstwo stosowane? rozkładanie nóg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tu sobie
jaja chyba robi:P nie wierze ze mozna miec takie poglady, a jezleli piszace tak naprawde sadza, to wykazuja jakies socjopatyczne cechy, wiec nie ma po co dyskutowac z ludzmi, ktorzy i tak nie zrozumieja, bo nie moga:) czytam ten topik od poczatku i poza nielicznymi przykladami ( pojedynczymi) nie widze zeby wystepujace tu ciezarowki byly roszczeniowe, zeby chcialy wymagaly robiac to bezwglednie i na chama:) a poza tym: 1. nie wszyscy mezowie/partnerzy maja mozliwosc wozenia ciezarnej 2. w marketach jest taniej, dlaczego ciezarne maja z tego nie korzystac? ja sie nie pchalam do marketow w ciazy, a jak juz byla taka potrzeba to spokojnie w kolejce stalam i ztego co widze kobity spokojnie stoja 3. tak samo jak spokojnie stoja w kolejkach do analizy, Jest to to mile milo, gdy ktos wpusci poza kolejka ciezarna Jest mile gdy czlowiek spotyka sie zyczliwoscia A czy to obowiazek? nie ale dobre wychowanie, zyczliwosc i empatia, nawet gdy kurde na to nie mamy ochoty A poza tym nawet jak ciaza przebiega prawidlowo, to 8 - 9 miesiac jest smieszny. Bo brzuch jest spory i twardy i naprawde bardzo ogranicza ruchowo:) kazdy skrawek do posadzenia dupeczki mile widziany :P Ne prawa i obowiazki, te masz w szkole:P Zwykla ludzka zyczliwosc, nawet gdy nie masz na to ochoty, ale ktos moze miec gorzej:) a co do tekstu ze ciezarne sa obiazeniem dla spoleczenstwa - tak sloneczko, sterylizacja dla wszystkich, a wtedy na twoja emeryture i na twoje zycie nie bedzie mial kto pracowac. starzejace sie spoleczenstwa juz sa dramatem i zamiast lamentowac nad aborcja powinnismy chuchac i dmuchac na narodzone zeby nie wyrosly na takie aspoleczne jednostki jak tu piszace brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o lol
razdwatrzycztery cóż,o mojej inteligencji nie najlepiej świadczy już sam fakt,że daję się takiemu motłochowi jak ty wciągać w dyskusję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kresqwka
i bardzo slusznie popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o lol
jestem nieszczęśliwą socjopatką :( nie mogę miec dzieci i dlatego was nienawidzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuszka
Owszem inteligentna jestem i to bardzo:) A to dlatego, że moja mamusia zmarła i musiałam sama sobie radzic w życiu dlatego wybrałam studia po których będę mogła sama się utrzymac a nie liczyć na to, że moje dzieci będa pracowac na moją emeryturę! Nic bardziej egoistycznego nie słyszałam! A czego się tak czepiacie zebrania w tv? Nie jest tak? Całe społeczeństwo musi wiedzieć, że wam nie poszło? Jak chcecie się mnozyć to nie oczekujcie potem na sms-a za złotówkę. razdwatrzycztery------.. wiesz jest taka przeglądarka internetowa jak Firefox i ona ma taką funkcję, że jak źle napisze wyraz to go podkreśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o lolsrolol
[zgłoś do usunięcia] jhgjhgjhgj poziom waszych wypowiedzi jest żenujący skończyliście studia i robicie podstawowe błędy ortograficzne???? Pewnie zaraz przeczytam, że macie papiery(wiadomo na co na korepetycje do podstawówki !!!! żal mi ciebie że widzisz tylko błędy :D taka idiotka może tylko na błędy w tym wątku zwrócić uwagę. zresztą rażących błędów tu nie widać , ale skoro chesz to masz :D poraszajonca jes tfa głópota i treść wupofiedzi śfiadczy tylo o tym rze wyhowywała ciem ólica ! zejdź ze sceny i nie kompromitój siem wiencej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tu sobie
no niestety brak logicznego myslenia na emeryture sama sobie zapracujesz, ale na kryzys i ogolnoswiatowa biede z powody braku rak do pracy to juz wplywu miec nie bedziesz poczytaj se dziecko analizy na tematy syt gospodarczej to bedziesz wiedziala o czym mowie tak, zdecydowanie po tych kometach widze socjopatyczne rysy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tu sobie
czlowieku:) lol czy jakos tam nie dlatego ze nie chcesz miec dzieci ale dlatego ze masz taki stosunek do ludzi i relacji miedzyludzkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o lolsrolol
łone mażom o cionszy ale nie ma ich kto zbuhać bo nawet pies z kólawom nogom ócieka od takich socjopatek fakt - socjopatki - widać wyraźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuszka
A w czym ujawnia się wasza inteligencja? Że jesteście w ciąży to już inteligencja? Tak a potem usiądzie taka jedna z druga i rozmawiają w pracy o kupkach, pieluszkach, pierwszych ząbkach. Rajcuje was to ok. Takie typowe mamuśki. Co do kryzysu ogólnoświatowego: jak się nie robi to się nie ma. I kryzys nie ma tu nic do rzeczy. Poza tym są takie zawody, które zawsze będą dobrze płatne i zawsze będzie popyt na takich ludzi:) A swoje zawodowe niepowodzenia zawsze można czyms usprawiedliwić (jak nie kryzysem to za zimną woda w kranie). A ortografia i umiejetność pisania jest zawsze mile widziana, nie ważne czy to forum internetowe czy gazeta. Przyjemniej się czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuszka lecz się na głowę
a co ciebie obchodzi co rajcuje innych ludzi ? ciebie rajcuje wylewanie swoich durnowatych poglądów na tym topiku, bo nic madrego nie piszesz. jedziesz na te ciężarne jakby ci krzywdę jakąś zrobiły , wiemy że zazdrościsz cięzarnym, ale miej odrobinę szacunku sama do siebie, bo się kompromitujesz jak idiotka do potęgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o lol
za to ty masz dużą pojemność czego innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pastuszka...z czystej ciekawości jakie studia wybrałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuszka
Głupoty? Myśl sobie co chesz. Marzeniem nie każdej kobiety jest posiadanie dziecka. Mam takie zdanie na temat ciąży jakie mam i go nie zmienie.Nie zamierzam się wykłócac kto ma rację a kto nie ani szczególnie udowadniać kim jestem. Chciałaś być w ciąży stój w kolejce, tramwaju gdzie tam chcesz. I nie biadol, że Ci nikt nie ustepuje miejsca, bo nawet nie wiesz jakie ludzie maja problemy. I twoja ciąża jest przy tym wszystkim grosikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o lol
to okropne co na mnie piszecie:( chyba zaraz pójdę i dam się komuś przelecieć,może jak zajdę w ciążę zrozumiem was Matki Polki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ploki
oj ludki, po co sobie zawracacie glowe i podnosicie cisnienie...to ona bedzie miala samotne zycie z komputerem przed nosem... a wy bedziecie sie cieszyc cudownymi dziecmi i wnukami....i bedziecie mieli satysfakcje ze cos po sobie zostawiliscie.... a ona? co zostawi? komentarz na pudelku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o lol
będą się nimi cieszyć o ile te ich dzieciaczki o nich nie zapomną i na starość nie oddadzą do domu opieki,bo tak im się odwdzięczą za dobro i poświęcone im życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×