Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

Gość a pozniej wieeelkie zdziwienie
Ze na ciezarne patrzy sie jak na wroga No1. Zabojczy wzrok, sapanie jak parowóz, i postawa roszczeniowa. A poszla w pizd... jeszcze bym wiazanke takiej poslal az by jej w piety poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffssasxs
a niby dlaczeg ktoś ma ustępować miejsca jakiejś grubej obrzydliwej ciężarnej,jak ma siłe sie włoczyć po mieście to niech ma siłe wrócić do domu albo niech siedzi w tym domu i wszystkim wokół dupy nie zawraca niecierpie problemowych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njsdcksdabcvjsdka
ja jestem w 8 miesiacu ciazy i nigdy nie prosilam nikogo o miejsce w kolejce czy autobusie. Czuje sie na tyle dobrze, ze moge stac. A jak ktos wie, ze meczy sie szybko, ze moze zaslabnac niech nie wybiera sie na dluzsze wycieczki. A co do zachowan niektorych ludzi, kto sie chamem urodzil kanarkiem nie zdechnie. I tyczy sie to zarowno ciezarnych jak i nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcociaż jestem w 7 miesiącu ciąży nie wyobrażam sobie wymusic na kimś miejsca siedzącego, jeszcze w tak bezczelny sposób. Jeśli nie mam siły danego dnia, poprostu nie wybieram się sama nigdzie, jednak nie każda cięzarna ma tak dobrze, czasem trzeba gdzieś wyjśc, czy do osiedlowego sklepiku, czy do lekarza...nie każdego stac na to żeby cały dzien podróżowac samochodem. no i piękna wypowiedź: dffssasxs a niby dlaczeg ktoś ma ustępować miejsca jakiejś grubej obrzydliwej ciężarnej,jak ma siłe sie włoczyć po mieście to niech ma siłe wrócić do domu albo niech siedzi w tym domu i wszystkim wokół d**y nie zawraca gratuluję bardzo autorowi... nie każda ciężarna "włóczy" się po mieście dla przyjemności, nikt lekarza pod domem nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale faktycznie, ta ciężarna pojechała po bandzie wyzywając inną w tak bezczelny sposób.Ja osobiście też z miejsca bym nie wstała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfb sadfjvfbb
Ja po calym dniu parcy wypoczęty nie jestem napewno i ustepowal nie bedę. Chyba że cięzarna mi za bilet odda bo płace i mam prawo korzystać z siedzenia tak samo jak każdy. Może nowy zwyczaj? Chcesz żeby ktoś ustapil to mu w zamian daj dobry bilet? co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agresja wcale nie jest
wymierzona w ciężarne, tylko w stereotyp matki-polki i wszechusprawiedliwiania: szef każe zostać po godzinach? - jestem mamą zwolnienia w firmie? - jestem mamą w tramwaju jest tłok? - jestem mamą kolejka? - jestem mamą To taka postawa irytuje ludzi a nie to czy jesteście kobietami, w ciąży, białe, lesbijki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indirka
Jeszcze na początku tego roku chodziłam z wielkim brzuchem i widząc jak się ludzie zachowują na widok kobiety ciężarnej można napisać niezłą pracę naukową. Nigdy nie czekałam na to aż ktoś mnie przepuści bądź ustąpi miejsca bo takiej kultury w naszym społeczeństwie niestety nie ma. Wiele razy stałam w kościele czy w długich kolejkach i nieźle się bawiliśmy z mężem oglądając dookoła ludzi, którzy czekali na reakcję z naszej strony tylko co ja niby miałam powiedzieć!!!!. Jedno jest pewne FACECI WYKAZUJĄ SIĘ WIĘKSZYM TAKTEM WIDZĄC KOBIETĘ W CIĄŻY NIŻ SAME KOBIETY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalala.........
bo wiekszosc kobiet w ciazy byla i wie, ze od tego sie nie umiera :D a facetom nie takie bajki mozna wcisnac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mozna wcisnać
Ze porod SN jest okropny i wyciagnac kase na CC ;). A glupek poleci zaplaci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego ja mojej żonie
kupiłem samochód żeby sie nie musiała prosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten topik jest rekordowy
juz ponad 4 lata bijecie piane na tym topiku :D i jaki sens? chamidlo sprzed ciazy bedzie chamidlem w ciazy i nikt i nic tego nie zmieni chamidla sie olewa kobieta kulturalna sprzed ciazy bedzie kulturalna ciezarna kulturalnym sie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo madrze napisane
agresja wcale nie jest wymierzona w ciężarne, tylko w stereotyp matki-polki i wszechusprawiedliwiania: szef każe zostać po godzinach? - jestem mamą zwolnienia w firmie? - jestem mamą w tramwaju jest tłok? - jestem mamą kolejka? - jestem mamą To taka postawa irytuje ludzi a nie to czy jesteście kobietami, w ciąży, białe, lesbijki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie tak jest
100% poieram przedmówczynię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmeraldinhio
Dzisiaj z rana musialam udac sie do sklepu osiedlowego po szampon ( na 9 mialam byc na rozmowie kwalifikacyjnej) wiec z nieswiezymi isc nie moglam... szybko namierzylam odpowiedni i juz placilam, kiedy wepchnela sie przede mnie kobieta w ciazy i zmierzyla mnie drwiacym wzrokiem. na to ja grzecznie, acz stanowoczo odsunelam pania od lady i zaplacilam... nie zrobilam nic wiecej, nic nie powiedzialam, ale kobiecina dostala spazmow, ze na pewno zrobilam cos jej dziecku, bo uderzylam ja w brzuch... kiedy sprzedawczyni powiedzialala jej, ze wcale tak nie bylo, bo dotknelam tylko jej ramienia i delikatnie ja odsunelam, nie moglo jej sie nic stac... niestety, baba straszyla mnie policja i sadem... nie mialam sily na pyskowki i wrocilam do domu... i co? dalej ciezarowki to takie swiete krowy>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qnxdshdgsdvjv
koszmarne babsko, ale jak ktos juz napisal zajscie w ciaze nie leczy z chamstwa i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmeraldinhio
Najsmieszniejsze jest to, ze ja juz placilam i zaraz wychodzilam, a nikogo wiecej nie bylo, wiec poczekalaby gora minutke. jednak nie, musiala sie wepchnac... przez chwile, kiedy zaczela wiszczec trzymajac sie za brzuch, myslalam, ze naprawde zrobilam cos jej dzieciakowi... ale pomyslalam, jakim cudem, skoro dotknelam jej ramienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę
Po prostu nie mogę czytać, co wy za głupoty wypisujecie?? jesteście bandą id_iotów, was też CIĘŻARNA urodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie moge
ty oczywiscie nie jestes idiotka, jestes wybitna intelektualistka. :D :D niektore chamki to powinny bys sterylizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieszacie psy na nicku
Karolek a on-ona jest tylko szczery-szczera i pisze jka mysli i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aberration
takiemu babsku to tak bym nagadala ze zaraz by jej wody odeszly . I pomyslec ze takie chamstwo sie rozmnaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmeraldinhio
spotkalam dzisiaj ta kobiete, okazalo sie, ze mieszka niedaleko mnie... byla z mezem, jak tylko mnie rozbaczyla, zaczela cos do niego szybko mowic, pokazujac mnie palcem... myslalam, ze facet mnie roszarpie, tak mial mordercze spojrzenie... mialam ochote podejsc i walnac jedno i drugie w leb... jestem aresywna ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikserpolski
widze ze poziom kultury topicu jest naprawde zenujacy.....samam mam dwojke dzieci i w zwiazku z tym bylam w ciazy tez spotykalalm sie z hamstwem , raz nawet w ogromnej kolejce zaczelam sie szarpac z jakas podstarzałą lafirynda tym bardziej ze nie chcialam mnie wpuscic a byl napis wielki jak stodoła ze kobiety w ciazy obslugiwane sa poza kolejnoscia....no ale coz ...co do starszych osob to sie mowi ZAPOMNIAŁ WÓŁ JAK CIELĘCIEM BYŁ i te stare kutwy nie pamietaja jak to one sapaly i stekały w ciazy a teraz młodym matkom wypominaja.. kobieta w ciazy ma swoje prawa i ma o nie walczyc...co do wypowiedzi to naprawde wspolczuje ludziom niektorym tego co maja zaszczepione w sobie bo zero kultury, wrażliowosci,i pryz okazji zycze im zeby kiedys musieli schorowani stac w dlugich kolejkach albo autobusie ....na kazdego przyjdzie pora. Wiec moi drodzy poczytam te wasze glupoty posmieje sie z poziomu kultury polskiego społeczenstwa . Pozdro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdghdgh
Wystarczy przeczytać ten dział. to w jaki sposób traktuję matka czy kobieta w ciąży inna matkę i inną kobietę w ciąży... Jesli ktoś nie wie to są to wyzwiska, poniżanie, obrażanie, chamstwo, wyśmiewanie. Wnioski nasuną się same. Hipokryzja. Jak można oczekiwać szacunku od kogokolwiek skoro dla człowieka w tej samej sytuacji (ciąża, bycie matką) nie ma się szacunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generalnie
chamstwo... najlepiej rozpoznaje cham. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mikserpolski
Skoro poziom topiku taki zenujacy... to po co czytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikserpolski
szukałam artykułu o prawach cięzarnych kobiet i weszłam na ten topic,a wiec moge napisac ze tez z czystej ciekawosci. Nie rozumiem niektorych ludzi tu piszacych ze sa w stanie napisac o kobietach ciezarnych ciezarowy lub uzywajac innych epitetow. Albo jak niektorzy pisza ze po co te baby z brzuchami sie gdziekolwiek ruszaja do marketow.... - a no po to sie ruszaja bo chca zrobic zakupy ja kwiekszosc spoleczenstwa a w osiedlowych sklepikach nie dosc ze drogo to i nie zawsze sie dostanie to co sie chce.Sa kobiety ktore w ciazy czuja sie ok i sa kobiety ktore czuja sie zle . Jest im duszno , boli je kregoslup , i ciezko im jest stac a markety jesli umieszczaja tabliczki informujace ze dana kasa jest kasa pierwszenstwa - to ludzie stojacy w kolejece nie powinni robic rzadnej łaski ze wpusci kobiete w ciazy jako pierwsza. Ja rozumiem ze ludzie tez niekiedy sa schorowani i czuja sie zle ciezko im jest stac wiec tez powinni prosic o pomoc i o pierwszenstwo w niektorych sutuacjiach Przeraza mnie myslenie niektorych na tym forum ..... albo teksty typu - ze niekt nie zmuszal ich do bycia w ciazy itd itd. Wiem tez ze ilu ludzi by tu sie wypowiadało kazdy bedzie mial inne zdanie co do ciezarnych i do tych niepisanych przywileji. Poprostu ciezko jest kazdemu dogodzic. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikserpolski
Wiem ze czytajac moje wypowiedzi tez niektorzy pomysla pisze o chamstwie a sama jakich slow uzywa i jak sie zachwala w ciazy szarpala sie ze starsza babka ..... a wiec chccialam to sprostowac. Jestem osoba ktora na chamstwo reaguje chamstwem bez zadnych hamulców i nie zwarzajac na okolicznosci . Jesli widze ze ktos do mnie kulturalnie to ja rowniez tak samo A wiec moje wypowiedzi sa kierowanie do tych osob ktore uzywaja tych obrazliwych wypowiedzi dot. praw kobiet w ciazy natomiast jesli ktos ma ochote podsytkutowac normalnie to zapraszam. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×