Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

Gość do thhttttttttttt
o ty kurwo pierdolona ty szmato!!!!! gin jebana dziwko!!!!! wieśniaku jebany!!!!!! ale bym cie szmato rozjebała!!!!!!!!!!! pierdolona kuuuuuuuurwaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do thhttttttttttt
gadasz na anonimowość na obrażanie innego człowieka a sama co napisałaś???? jesteś jednym słowem wieśniakiem hahaha matka się pewnie ciebie wstydzi jak i reszta rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgloszone modowi
koniec zabawy dziecko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikserpolski
nie widze sensu sie wyzywac ,uzywac obrazliwych epitetow,to forum jest po to zeby moc wyrazic swoje opinie poglady ,a nie po to aby sie wyzywac. Oto własnie poziom kultury co niektorych polakow , i co sie dziwic ze ciezko niektorym ustapic miejsca kobietom w ciazy czy chorym, skoro to co tu niektorzy prezentuja .... ach szkoda slow Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem w tym ze tak sie wyraz
a jakas matka wiec nie dziwcie sie ze ludzie nie chca miec z wami nic do czynienia i wasze zycie nic nikogo nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZACZĘLI CI KTÓRZY
PIERWSI NAWYZYWALI CIĘŻARNE!!!! jeszcze trochę i dojdzie do tego że ciężarną na mieście pobiją lub w kolejce ukamieniują za jej "stan" SZOOOKKK!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOŻE LEPIEJ ZGŁOŚCIE
usunięcie tego bzdurnego tematu!!!!! ciężarne które to czytają denerwują się nie potrzebnie, a wy musicie jeszcze dobić taką kobietę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz ja opowiem autentyczny przypadek : bylam na ślubie kuzynki narzeczonego , siedzimy w kosciele przychodzi druga jego kuzynka msza sie rozpoczyna wszyscy wstaja ona siedzi. Mysle sobie zapomniala sie. Znowu wstajemy ona dalej siedzi i nawet narzeczony sie mnie zapytał co jest. Przychodzimy do sali na wesele rozsiadla sie kolo nas jak by juz conajmniej miala rodzic co sie okazalo byla w 5 tygodniu ciazy. No śmiech na sali puste krzesła. To juz jest paranoja. Ale co najlepsze tanczyla prawie kazdy kawałek. Hmmm cos jest nie tak. Nie naskakujcie na nas kobiety w ciazy ale widzac takie cos co jest na prawde robieniem z siebie niepełnosprawnego (nie obrazając niepełnspr) mnie rodzice od małego uczyli abym ustepowala miejsca robie to zawsze. Ale jak pomoglam kiedys wyniesc wozek z dzieckiem mlodej kobiecie nie usłyszalam dziekuje tylko jeszcze taki wzrok otrzymalam od niej sama bym sobie poradziła. Moja mam bedac ze mna w ciazy w 8 miesiacu stala w autobusie i nikt jej nie ustapił az wreszcie osuneła sie na podloge i dopiero kierowca ja ocucał. Dlatego mowie sa rozni ludzie i kazda inaczej przejdzie swoja ciążę. Moja ciocia 2godz po porodzie poszła 3 pietra w dol po picie i 3 pietra w gore na nogach bo nie chcialo jej sie czekac na winde. A moja mama po porodzie miala powazne komplikacje. Nie dajmy sie zwariować a wy kobitki w ciąży poradzcie sobie i kiedys bedziecie sie smialy w twarz ze nawet bez ustapienia miejsca zescie przezyly i macie wspaniale pociechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz ja opowiem autentyczny przypadek : bylam na ślubie kuzynki narzeczonego , siedzimy w kosciele przychodzi druga jego kuzynka msza sie rozpoczyna wszyscy wstaja ona siedzi. Mysle sobie zapomniala sie. Znowu wstajemy ona dalej siedzi i nawet narzeczony sie mnie zapytał co jest. Przychodzimy do sali na wesele rozsiadla sie kolo nas jak by juz conajmniej miala rodzic co sie okazalo byla w 5 tygodniu ciazy. No śmiech na sali puste krzesła. To juz jest paranoja. Ale co najlepsze tanczyla prawie kazdy kawałek. Hmmm cos jest nie tak. Nie naskakujcie na nas kobiety w ciazy ale widzac takie cos co jest na prawde robieniem z siebie niepełnosprawnego (nie obrazając niepełnspr) mnie rodzice od małego uczyli abym ustepowala miejsca robie to zawsze. Ale jak pomoglam kiedys wyniesc wozek z dzieckiem mlodej kobiecie nie usłyszalam dziekuje tylko jeszcze taki wzrok otrzymalam od niej sama bym sobie poradziła. Moja mam bedac ze mna w ciazy w 8 miesiacu stala w autobusie i nikt jej nie ustapił az wreszcie osuneła sie na podloge i dopiero kierowca ja ocucał. Dlatego mowie sa rozni ludzie i kazda inaczej przejdzie swoja ciążę. Moja ciocia 2godz po porodzie poszła 3 pietra w dol po picie i 3 pietra w gore na nogach bo nie chcialo jej sie czekac na winde. A moja mama po porodzie miala powazne komplikacje. Nie dajmy sie zwariować a wy kobitki w ciąży poradzcie sobie i kiedys bedziecie sie smialy w twarz ze nawet bez ustapienia miejsca zescie przezyly i macie wspaniale pociechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem za pomysłem
z oddawaniem biletów. No bo niby dlaczego mam płacic za przejazd i jeszcze ktoś wymaga żebym mu ustąpiła miejsce. Chcesz siedzieć to zwróć za bilet temu od kogo wymagasz zeby Ci ustapił. Nie kumam sytuacji kiedy ciężarna własnie wyszła z domu na zakupy i wymaga żebym jej ustapiła bo ona jest w ciąży . . . A ja to co? Może wracam po całym dniu spedzonym w pracy i jestem naprawde zmęczona i też potrzebuje posiedzieć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tegio garkotluka czy matki
Polki;stymulantkę od nie stymulantki.SYMULANTKA SIE PISZE ANALFABETKO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO a ja jestem za pomysłem
Słuchaj, jakim prawem chcesz, żeby ktoś oddawał ci za bilet, przecież ciężarna za bilet też zapłaciła!!! A ma napewno mniej siły niż dorosły facet w sile wieku!!! Zapłaciłeś tylko i wyłącznie za bilet a nie płaciłeś doatkowo za miejsce siedzące!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wstyd panowie że takie zasrane społeczeństwo mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteście żałosne
I nie macie za grosz kultury osobistej. Wylewacie pomyje na kobiety w ciąży a same zachowujecie się jak ostatnie bluzgające prymitywy, bez wukształcenia i odrobiny wyczucia sytuacji. Co innego wskazywać błedy językow a co innego wyzywać kogoś od garkotłuków!!!!! Może ta matka nie napisała poprawnie ale przynajmniej grzecznie i na poziomie, nikomu nie ubliżając i nie wyzywając. A do tej zmęczonej po pracy... Mam nadzieję że nie będziesz musiała nigdy dokonywać tego nader drastycznego wyboru i ustępować miejsca ciężarnej bo wydaje mi sie że normalnie podchodzisz do tego tak jakby to była sprawa życia i śmierci. Nie chcesz - nie ustępuj!!! Twoja sprawa. Sama nie rozumiem czemu się tak tym podniecacie. Nie wiem kto tu robi z tego większy problem - wy czy matki w ciąży. Tyle w was kipi nienawiści i złości że najlepiej to zagazujmy wszystkich staruszków, kobietom z wielkimi brzuchami zakażmy wychodzic na zakupy, kobiety z niemowlakami zamknijmy w domach, a autobusy zarezerwujmy dla rozpuszczonych i źle wychowanych panieniek w szpilkach - bo one są piekne, młode, niezależne, zmęczone po pracy i przede wszystkim nie są GARKOTŁUKAMI. Dla ścisłości - jestem na 4 tygodnie przed porodem i nigdy o nic się nie proszę, nadal pracuję, jestem aktywna i na szczęście nie mieszkam w Polsce. Nie muszę mieć do czynienia z takimi pustakami co tylko wylewają zółć na wszystko i wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojabojaboja
A wiecie co Wam powiem, że wystarczy czasem trochę wyobraźni, żeby nie rzucać durnymi pochopnymi osądami. Ja kiedyś dostałam ochrzan za to, że siedzę w autobusie zamiast ustąpić miejsca, miałam paręnaście lat, a niestety miewam tak bolesne okresy, że potrafię mdleć, a to był właśnie jeden z takich dni. Przykro mi było jak cholera, ale ponieważ zostałam nauczona szacunku do starszych ludzi, kłócić się nie będę. Oni wiedzą lepiej i potrafią bezczelnie obrażać moich rodziców, że nie zostałam dobrze wychowana. Strasznie to jest przykre, bo to przecież nieprawda:( Kolejna podobna sytuacja z autobusu - boli mnie brzuch tak, że już nie dam rady wytrzymać i nagle widzę siedzenie, zbliżam się do niego a tu dziadzio mimo, że z laską to śmiga przez cały autobus i dopada tego siedzenia, a mi po chwili robi się ciemno przed oczami ale zaczynam oddychać głęboko i jak tylko się rozjaśnia to wybiegam z autobusu. Na przystanku jakaś pani mnie pyta, czy dobrze sie czuje - najwidoczniej byłam blada strasznie i źle wyglądałam. A w autobusie jakoś nikt nie zareagował na to:/ Mam więcej przkładów - pani z dzieckiem w przychodni, która chciała wejść tylko po recepte, a którą oczywiście przepuściłam - nie dosc że siedziała w gabinecie ponad 30 min. to jak wyszła to ani słowa wyjaśnienia. A ja spóźniłam się do pracy:/ Więcej? Kiedyś spóźniłam się do pracy, bo starsza pani poprosiła, żeby popilnować jej przez chwilę zakupów na przystanku. Chwila trwała tak długo, że uciekł mi autobus. Wiecie tak na prawdę, to życie uczy, że nie warto być dobremu i kulturalnemu. I dlatego czasem macham rękąna ustępowanie miejsca w autobusie, dlatego nikogo w kolejce raczej nie przepuszczam kiedy sie spieszę. A jak czuję się słabo jadąc autobusem to wysiadam, bo wiem, że nikt mi miejsca nie ustąpi, nawet widząc ze się słaniam na nogach. Także wychowanie wychowaniem, a życie pewne sprawy weryfikuje po swojemu. Chociaż starszym ludziom do dziś bym nie odpyskowała:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja osobiście jak jade busem
wolę ustapić jakiejś młodej zgrabnej i ładnej laseczce miejsca bo może zmęczona po imprezie a nie jakiejś starej sapiacej kurwie na emeryturze albo ciężarnemu słoniowi. Taka prawda fajna dupcia prędzej usiądzie w mojej obecności niz stare pruchno i o dziwo młode laski chętnie i bez skrepowania siadaja mimo iz obok dyszy jakas ciężarna mamuśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha ha ha ha ha
Sama kiedys bedziesz taka kurwa na emeryturze:-) Ewentualnie chujem!!!! jezeli jestes facetem. Powodzenia zycze!!!! Do bojabojaboja, Mimo ze sama jestem w ciazy to musze powiedzie ze Twój punkt widzenia jest zaprezentowany na poziomie i w pewnym sensie potrafie cie zrozumiec. Przynajmniej przedstawiasz logoczne argumenty i podajesz przyklady z wlasnego zycia. Bez bluzgania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ostatnio czekam sobie na przystanku i widze jak zza przystanku wyłania sie sapiąca ciężarna pchająca do tego wózek z małym dzieciakiem przed sobą :/ Podjeżdża autobus i widze jej spojrzenie z wybałuszonymi świdrowatymi oczkami z mowy ciała wywnioskowałem pozycje roszczeniową i nagle podniesionym tonem słysze coś takiego: NO MOŻE BY SIĘ PAN RUSZYŁ DO TEGO WÓZKA I POMÓGŁ MI GO WNIEŚĆ. Odpowiedziałem że może i bym sie ruszył ale jak by poprosiła i troszeczke innym tonem. Na co ona że jestem niewychowanym i niekulturalnym chamem. Moim zdaniem ja sie tylko dopasowałem do poziomu rozmówcy. Jakoś sie wtarabaniła do autobusu bo to był nikopodłogowy i tak naprawde dokonała tego bez trudu i dopiero wtedy zaczął się cyrk. Autobus był w znacznej części zapełniony i troche jej zajeło dotarcie z wózkiem do "z góry upatrzonej pozycji" czyli takiego miejsca w którym wózek by stał a ona obok mogła by siedzieć. Aby się tam dostać szturchała i opukiwała ludzi tym wózkiem bez żadnego przepraszam a jak juz postawiła wózek to kolejna bariera w postaci siedzącego kolesia na siedzeniu przez nia upatrzonym. Tonem podobnym do tego z przystanku upomniała sie o "SWOJE" miejsce a tu zdziwienie :D Gościu wyciaga z teczki zaświadczenie lekarskie i zwolnienie które miał wypisane do pracy z racji uszkodzonego stawu skokowego :))) Myslałem że jej oczy ze złości pękną Wycedzila że w tym wieku facet to i z bolącą noga może postac - co bylo dalej nie wiem bo wysiadłem . . . taka sytuacja z życia wzieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a ja jestem za pomysłem
płaci się za przejazd a nie za miejsce siedzące!!!!!!!!!!!!!! jeśli autobusem jedzie 50osób i każdy zapłacił za bilet to może każdy chciałby usiąść skoro ZAPŁACIŁ?????? tylko tak się składa że chyba miejsc zabraknie!!!!!!! do : ja osobiście jak jade busem BRAWO!!!!! BRAWO!!!!!!!!!! BRAWO DEBILU!!!!!! Pozdrów babcie kurwe i matkę słonia!!!!!!!! Swoją wypowiedzią nie tylko obraziłeś obce osoby,ale także rodzinę. Brawo Twojej pomysłowości i szczerości pusty łbie buahahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie burzycie
pomysl z oddaniem za bilet wcale nie jest zly. Tzw grzecznosc za grecznosc, ja ci ustapie miejsca a ty zwracasz za bilet. Ty zyskalas miejsce, ja darmowa przejazdzke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do diabeł wcielony i do innych
CZY WY NIE UWAŻACIE ŻE TAKIE DEBILE JAK np DIABEŁ WCIELONY wymyślają teksty ciężarnych proszących o pomoc?????? hahahahahahaha słuchaj!!!!!!!!!! zachowaj sobie te bajki dla siebie i nie kłam! żadna ciężarna nie powiedziałaby w ten sposób a zwłaszcza nie poprosiłaby takim tonem!!!!!! Wieszacie psy na ciężarne wymyślając różne opowieści dziwnej treści,aby tylko taką ciężarną pogrążyć!!!!!!! heh i pomyśleć że TWOJA SAPIĄCA MATKA URODZIŁA TAKIE COŚ JAK TY buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtgw4g5
"Zapłaciłeś tylko i wyłącznie za bilet a nie płaciłeś doatkowo za miejsce siedzące!!!!!!!!!!!!!!!!!!" A ciężarne płacą za dodatkowo za miejsce siedzące? Bo tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma watpliwosci
ze niektóre kobiety w ciazy/z dziecmi/ staruszkowie potrafia byc roszczeniowi, zlosliwi i chamscy... Ale czy tak nie jest ogólnie z ludzmi??? Z narodem Polskim???? wystarczy wejsc na pierwsze lepsze forum internetowe, posluchac rozmów na ulicy, zobaczyc jak zachowuja sie niektóre nastolatki, mlodziez, chamscy faceci, upudrowane nowobogackie paniusie, rozne patologiczne przypadki a nawet rozpuszczone i rozwydrzone dzieci. To nie kobiety w ciazy sa calym zlem. To my jako naród jestesmy pozbawieni manier, kultury i odrobiny pokory. Chamskie kobiety w ciazy byly kiedys normalnymi kobietami BEZ BRZUCHA i gwarantuje wam ze na tym etapie tez na 100% byly chamskie. Bo nikt nie robi sie chamski w jednej sekundzie. Wystarczy spojrzec na nasze debaty telewizyjne, polityczne, dyskusje. Poziom kultury u nas wszedzie podobny. Dowodem na to jest ta jalowa dyskusja. W innych krajach nie traci sie czasu na gadanie o takich glupotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do co sie burzycie
współczuję,że zapłacenie 2zł za to,że przejedziesz autobusem (nie za miejsce siedzące) to dla ciebie aż tak dużo,że oczekujesz żeby ktoś Ci zwrócił za bilet.... Szkoda mi Ciebie :( ojej może samochód sobie kup??? tam cały czas będzie miejsce siedzące. Podaj nr konta, to przeleje Ci troszkę pieniążków,bo pewnie słoma z butów wychodzi że chcesz zarobić na kobietach ciężarnych lub na innych osobach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze zrobimyzam
iane i pasazerowie zrzuca sie na samochod dla ciezarnej skoro jest taka biedna a pomimo to sie zapuscila ze nie jest stac ja na kupno samochodu i musi tluc sie autobusem i zebrac o moeijsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma co się oszukiwac
na tym forum wypowiada się większość osób niekulturalnych...tylko zanim obrazisz taką ciężarną,może pomyśl o swojej matce która cię nosiła pod sercem 9miesięcy...bo jakby to powiedzieć.... często obrażasz i osobę obcą i swoją matkę,czyli nie masz aż tyle szacunku do własnej rodzicielki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża jest na wlasne zyczenie
nie ma w moim slowniku slowa WPADKA, wpada to sie do dziury, a jak ktos sie pierdoli to musi sie liczyc z tym jakie moga byc tego skutki - tak jak kac od picia wódki. A choroba/inwalidztwo w wiekszosci przypadkow to jest wypadek/ przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszystkie matki to
pasożyty które chcą żyć kosztem innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za odsprzedaż miejsc
Pomysł z biletem mi sie podoba. Jasne że wszyscy płaca tyle samo i każdy ma prawo siedzieć ale widaomo że to jest niemożliwe. Działa prosta zasada kto pierwszy ten lepszy i nic na to nie poradzisz. Ale skoro juz siedze a ktoś koniecznie chce zająć moje miejsce to zaczyna sie normalny handel. Ja mam coś na czym Tobie zależy i zaczynamy sie targować. Jak nie chcesz zapłacić to znaczy że nie potrzebujesz tak bardzo tego miejsca siedzącego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel2222
to moze zrobimyzam iane i pasazerowie zrzuca sie na samochod dla ciezarnej skoro jest taka biedna a pomimo to sie zapuscila ze nie jest stac ja na kupno samochodu i musi tluc sie autobusem i zebrac o moeijsce? widać że ciebie matka nie wychowała, bo nie wiesz co to kultura, ja ustępuję ciężarnej, osobie starszej, matce z dzieckiem na ręku, osobie o kulach... i jakoś nie mam problemu z tym,że zapłaciłem za bilet i będę stał!!!! To tylko wyłącznie świadczy o Tobie. No ale cóż są ludzie i chamy, a Ty należysz do tych drugich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do za odsprzedaż miejsc
a może inny pomysł.... może niech komunikacja zrobi bilety stojące i siedzące... bilet siedzący droższy od stojącego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×