Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

Gość do licha .
byłam w ciazy i potrafiłam zadbac o siebie bez angazowania innych chciec znaczy móc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam was
Ciezarne a gdzie wasza kultura ??????????????????????????? jak czytam poczatek tej dyskusji to az sie odechciewa wam ustepowac chamstwo za chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apel do ciezarnych dam
"bedac w ciazy nie wolno myslec o sobie najwaznejsze jest dziecko...." Szkoda tylko, że po ciąży wam to tak zostaje. Ci, którzy wam teraz nie ustępuja, zostali tak wychowani przez swoje mamusie, a nie przez jakiegoś nieokreślonego, zbiorowego wroga cięzarnych. Powtarzam raz jeszcze - widok siedzącego na siedzeniu dziecka (a nader czesto dziecka, które w butach stoi na siedzeniu bądź kopie w siedzenie przed nim), podczas gdy jego rozanielona mamusia/babcia/inny krewny podziwia, nie należy do rzadkich. A wręcz przeciwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mama
niwktórzy niewiedza chyba co pisza ZASTANÓWCIE chociaz troche zanim bez myslnie zaczniecie klepac w klawiature. Pokazujecie tutaj ile dla was znaczy drógi człowiek i zycie drugiej osoby, chyba nie macie pojecia w jak szybki i banalny sposób mazna poronic (głupuie zasłabniecie w kolejce w sklepie moze naprawde sie nie najlepiej skonczyc). Jesli nie macie o tym pojecia to nie wypisujcie bzdór, bo mnie szlak trafia jak to czytam. ciezarnym naleza sie przywileje i kobiety nie bójcie sie o nie walczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie egoistyczne chamy tu piszą nieraz że aż się nie będę wypowiadać. Macie zero kultury. Egoizm was nakręca. Niektórzy pojęcia nie mają czym grozi przemęczenie fizyczne kobiety w ciąży. Ale co tam, najczęściej zdrowi jestescie i dbacie o własne doopska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodamama
ja nigdy nie wpychalam sie w kolejke nigdy nie prosilam o ustapienie miejsca.... i przez moja wlasna glupote moglam zaszkodzic mojemu malenstwu... teraz nawet nie wychylam nosa za prog bo lekaz powiedzial ze za duzo robilam "normalnych" rzeczy ktorch ciezarna powinna unikac ... teraz wiem ze mam prawo do niektorych przywilejow i bede z nich korzystac nie dla siebie tylko dla mojego nienarodzonego jeszcze dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apel do ciezarnych dam
tak jak myslałam - kompletnie nic do was nie dociera. żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilla s
Ja nie ustępuje ciężarnym, starszym itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powariowałyście
Jestem zmęczona po pracy, chcę usiąść i odpocząć. Niby czemu mam ustępować miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wkurzajcie mnie bo.....
LilySnape a wiesz czym grozi przemeczenie fizyczne osoby nie bedacej w ciazy ? Tym samym !!!!!!!!! pocałujcie mnie gdzies nie wstane chocbyscie mnie wołami podnosiły dlaczego??? dlatego ze pzreczytałam ten temat i dowiedziałam sie co naprwde mysli usmiechajaca sie pani z brzuchem OOOOOOOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wkurzajcie mnie bo.....
a gdzie wasi zapładniacze ? oni maja o was dbac a nie ja!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wkurzajcie mnie bo.....
w kolejce ???wy stoicie w kolejkach ? a gzdie sa kolejki w dzisiejszych czasach chyba w lumpeksach a wasi bzykacze leza i pija piwo w domu ?? haha pewnie bysre chłopaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam- nie przejmuj sie jak ty komuś tak on tobie. na siłe nic nie musisz i nikt ci nie każe. zmienisz zdanie jak ktoś odmowi pomocy tobie- a nigdy nie mów nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i albo jesteś sflustrowana dziewicą- albo o zapladniaczach i bzykaczach pijących piwo mówisz z własnego doświadczenia- tak czy inaczej nie dziwię się skąd u ciebie takie zachowanie. ale cóż sądząc po twojej osobowości sama sobie na to zasłużyłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wkurzajcie mnie bo.....
dzieweczko mam dzieci w ciazy maz woził mnie na kazde wskazane paluszkiem miejsce nie zebrałam jak ty o miejsce od byc moze kogos kto bardziej potzrebuje siedziec od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jakbyś sobie poradziła bez męża- bo tak sie składa że normalni mężowie siedzą w pracy.. oj cienko ty byś śpiewała dzieweczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wkurzajcie mnie bo.....
normalni mezowie .................. ...............nienarazaja swoich zon i dzieci na jakakolwiek mozliwosc nieszcescia rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wkurzajcie mnie bo.....
normalni mezowie sami załatwiaja za zone wszystko albo szukaja kogos kto moze ja wyreczyc tak było u mnie czyli mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem może ty w ciązy czułaś sie jak kaleka- ja jestem samowystarczalna- nój mąz jest od tego żeby zapewnić mi i dzieciom byt .. dziwe sie ze nie zakupiliscie wózka inwalidzkiego żeby na skinienie paluszkiem mąz mógł cie wozić do toalety......... i ty chcesz dyskutować o samopoczuciu w ciąży............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wkurzajcie mnie bo.....
skoro nie jestes kaleka to czemu chcesz dupe usadzic ? stoj jak sie dobrze czujesz a maz ma w tylku gdzie sie znajdujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wkurzajcie mnie bo.....
nie dyskutujemy tu o samopoczuciu tylko o ustepowaniu albo nieustepowaniu miejsc TWOJ maz nic nie musi a reszta swiata tak?,musi???????hashahahaha mylisz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto ci powiedział , że chcę dupę usadzić?? nie jestem dzieckiem zeby zdawać sprawozdanie mężowi jak ostatnia sierota. może dlatego rozumiem innych ludzi bo mam własne doświadczenia- ty ich nie masz a chcesz sie wypowiadać...... ja wiem ze umiem sobie poradzić... ty myśle ze bez męża serio nawet byś nie siknęła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodamama
niektore z nasz nie maja mezow, i niektorych z nas nie stac na to zeby mezus wozil wszedzie gdzie wskazemy paluszkiem.... wiec jestes wielka szczesciara ze Tobie sie to udalo... jakby mnie mial kto wozic to tez bym tak zrobila..... nie moja wina ze faceci to tchorze i uciekaja gdzie piepsz rosnie jak tylko dowiedzia sie o ciazy!!! przciez nie usune ciazy bo nie ma mnie kto wozic i nie przestane jesc bo bede sie martwic ze zmeczenia (mojego) taszczac zakupy ktos bedzie mi musial ustapic miejsca w autobusie! Zycie to nie jest bajka i nie kazdemu sie uklada tak jak Tobie! na szczescie sa ludzie ktorzy rozumieja takie rzeczy.... Ty widocznie jeszcze nie przezylas czegos takiego i nie zycze Ci tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wkurzajcie mnie bo.....
umiem sikac bez meza i bez innych wokól ty bez meza moze umiesz ale cały swiat ma ci padac do stóp bo tobie zachciało sie miec dzieciaka???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż kiedy jesteśmy razem zawsze ustępuje miejsca starszym chorym albo w ciąży i zawsze jest pomocny- tak został wychowany- i o to chodzi - nasze żecie nie kończy sie na czubkach naszych nosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apel do ciezarnych dam
co znaczy "sflustrowana"??? masz jakąś wadę wymowy, rzucająca się na klawiaturę, czy po prostu nie wiesz, jak powinno poprawnie brzmiec to słowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ustępowanie miejsca albo przepuszczenie w kolejce nie jest padaniem do stóp to zupelnie normalny odruch- spróbuj- to nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wkurzajcie mnie bo.....
wiedziałam ze padnie ten argument ze niektóre z was nie maja mężów a czy to dlatego ze wybrałyscie nieodpowiedniego dawce spermy ktos ma stac w tramwaju ???? co konia obchodzi ze sie wóz przewraca kazdy jest kowalem swego losu jak sobie poscielisz tak sie wyspisz nic nie dotrze do waszych głowek N I C !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wkurzajcie mnie bo.....
przepuszczanie w kolejce ??? a niby czemu??HAHAHAHAH przeciez wszystkie sa na L4 i maja duzoooo wolnego czasu Moze postac a nawet powinna innym ustapic kaleka nie jest wiec stac moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewucha_ropucha
Ej, kobitki:) Wiadomo różni ludzie chodzą po świecie, ale chyba nie jest tak źle. Ja zawsze staram się ustępować miejsc w autobusie, tramwaju, gdziekolwiek. I zazwyczaj widzę jak parę osób się zrywa, żeby ustąpić miejsca:) Czasami mogę kogoś nie zauważyć, szczególnie jak jestem zmęczona i gapię się w okno, ale gwarantuję, że gdyby mnie ktoś poprosił o ustąpienie miejsca to nie widziałabym problemu. Tylko jest jedno "ale". Należy zrobić to z uśmiechem na twarzy i kulturalnie. Normalnie szlag mnie trafia, jak jakaś starsza osoba zaczyna wrzeszczeć na cały autobus, że dzisiejsza młodzież jest taka i taka. Kiedyś byłam świadkiem jak młoda mama jechała z 3 dzieci autobusem, wszystcy oni siedzieli, i jakiś starszy "kapo" zaczął się na nią wydzierać, że to on powinien siedzieć, że dzieci młode mogą postać itp. itd. i na koniec napluł jej na twarz, normalnie nóż się w kieszeni otwiera jak się patrzy na takich ludzi. Pozdrawiam was serdecznie. I pamiętajcie o uśmiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×