Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwykła dziewczyna

wymieniamy najdroższe rzeczy jakie kupiłyśmy!!!!!!

Polecane posty

ok to zacznę: kupiłam ostatnio za 5 zł żel od oczy FLOSLEK ze świetlika i jest naprawdę niezły :) Ps. nawet nie wiecie jak mi głupio ze moje pasemka padły na przeciw kafelek - mój fryzjer będzie miał wyzwanie na raz następny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony kosmiczny burak
alllle mnie korci ech ...............:P jak chcesz najtańsze to okej zaczynam wczoraj jedwab do włosów Kadusa za 56 zł peeling pod prysznic dove za 10 zł pasta do żebów jakaś mńenta za chyba 6 zł podpaski bella za cos 3 zł a może 4 zł :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chwalic sie co jest
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak leci do was
no więc tak: balsam nivea Q10 ok 40zł 400 ml podklad loreal z wit C okm 55zł peeeling z brązowym cukrem ok 17zł olejek do mycia ciała . CUDNIE PACHNIE ok 12zł nivea krem do tw. LOREAL happyderm i stąd ta głupawka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samsunga
na abonament za 1 zł.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony okropny kosmita
zapomniałam :D:D:D wczoraj wracając z pracy zajechałam na CPN bo mój pojazd przypomniał sobie ze kończy mu sie paliwo :P no więc ja lejek do dzioba iiiiiiiiiiiiii nagle mnie olśniło , że ja nie mam przy sobie portfela , zatankowałam tylko za 6 zł. bo tylko tyle miałam w kieszeni i jakieś ciaki drobniaki w torebce , a pani przy kasie w szoku była - jakas nagrode powinna mi dać czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe trza było oznajmic
ekspedjentce, ze masz żółte papier i jak se zexchcesz to zatankujesz nawet za 0.09zł i na koniec dodać: klient nasz pan a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony burak mówi pa pa
do jutra zacznijcie w końcu oszczędzać - lato wielkim susami sie zbliża :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina 18
ja teraz marzę o cyfrówce :) jakiejś takiej lepszej, może wezmę coś na raty, w końcu teraz bez oprocentowania jest to wszystko no i moim marzeniem są włoski od HANDSOME MEN mam tak słabe, że prawie łysa głowa przeswituje:( ale kto mi cos takiego zasposoruje ? taki koszt to okolo 6 tysiecy, ja potrzebuje co najmniej 3tys zl, kazdy ma jakies slabosci, a moje niedlugo wszystkie mi juz wypadna, w calym domu jest ich baaaaaaaaardzo dużo niestety, ja sie źle czuję, rano 2 godziny robienia na głowie zwykłej kitki, nie no, ja dziękuję, cel muszę osiągnąc, to dla mnie bardzo ważne, nie wiem jak to zrobię ale teraz mam wakacje już prawie, zastanowie się, może jakiś sponsor się znajdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berlel
zielony groszek -jakie studia skonczylas?????a mowia ze polska to biedny kraj:-(taka kupa kasy,zazdroszcze tobie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He niezle z tym paliwem :) ja padam na moj burakowy pysk po robocie :/ pozdrawiam :) przypomnialo mi sie, ze z takich drozszych jak na mnie rzeczy to se burakowy (bordowy0 telefon kupilam za 300 zl pln :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wracac wiesniaki bo
zwyklak jest!!!!!!! dopiero w pt mnie nie bedzie :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony burak sie melduje
Wstawać lenie co jest wakacje dopiero za 2 tygodnie :D nie to co ja pracus od prawie 3 godzin juz w pracy jestem :P zwyklak jak minął wieczór ? pwenie ostro zakówałaś buraczene komóry :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej nooooooo
aniołki buraczane gdzie jesteście ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe mój buraczany łeb
nie jest w stanie opanowac takiego materiału, więc się poddałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellooooooooooo
where are you?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony buraku-> obraziłam się 💤 i ziewam na twoje przeprosiny, płacz tu tez nic nie pomoże 😭 Ci !!! będę w pn. :P żartuje of corse hehe te oszczędna gdzie ty psia mać??? narka wiesniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego tu tak PUSTO?? Pustaki whodzić pisać chwalić się zakupami :) Chyba ze oszczedzacie na jakieś snobistyczne wakacje :P Ja dziś czuję że zostawię troche kasy w restauracji do której wybieram się ze znajomą - myślę ze mój rachunek zamknie się w 5 stówach razem z nią wydamy tyle co na pasemka :P na ra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko zżarło mi \"C\" w poprzedniej wypowiedzi i wyszłam na analfabtkę :( :( :( occzywiście miało być \"wChodzić\" - sorry za taki gwałt oczom zadany z mojej strony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te wolodyjowska tu
zwyklak , ty chyba jakas aktoreczka jestes , he?? :D bo 500zł w restauracji, ojojojoj ... :> przyznaj się :classic_cool: a ja Ci wybacze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha to już kumam czacze
:classic_cool: gratuluje zarobków, ale upichć coś w domu, zaproś koleżanke a reszte przekażcie na schrobisko dla zwierząt :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie - ja to naprawdę takich rozrywek dostarczam sobie nieczęsto. A co do pomocy , to robie też trochę w tym kierunku, ale nie czuję potrzeby by ttym się chwalić, nie poto się przecież takie rzeczy robi - ale dzięki za wskazówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE NO COŚ Ty ja zartowalam
nie moge narzucac komus czegos, prawda? nio, to milej kolacyjki wolodyjowska, i pomysl o zwyklaku ktory zakuwa do egzaminu :D, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok a co kujesz?? No tak sesja w pełni, mnie od roku to nie dotyczy, ale czasem żal mnie ogarnia że dobre czasy się skończyły i teraz człowiek zakrętu nie łapie :( powodzenia na egzaminach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elllooooo buraczane pyszczki dopiero szkolenie skończyła i teraz raportuje do bazy hihi całe szczęście ze nie przez łoki-toki :D wołodyjowska udanej kolacji życze - kolezance też zwyklak nie męcz szarości we łbie bo zapomnisz jak sie nazywasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony do reszty
zwyklaku powodzenia na egzaminach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZWYKLAK SIE MELDUJE
PSIA KREW, CHYBA NIE ZDAM, ZAKUWAM HISTORIE :D , MAKROEKONOMIE, KONSTYTUCJE, W DUPE JEŻA PO CO TO KOMU :D! ALE JAK MAM POTEM CHODZIC NA KOLACJE ZA 500ZŁ TO IDE SIĘ UCZYC :p ! HEHE TE ZIELONA W KULKI LECISZ, BO SE NORMALNIE ZANIEDBUJESZ BURACZANIE OBOWIAZKI :P! DO PONIEDZIAŁKU, KURDE BO NA PRAWDE NIE ZDĄŻĘ HEHE :*:*: BUZIAKI W WASZE BURAKI HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×