Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwykła dziewczyna

wymieniamy najdroższe rzeczy jakie kupiłyśmy!!!!!!

Polecane posty

Gość dzina
dzinsy Lee 300 zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykła
oszczędny buraku spocznij! :classic_cool: a tak powaznie to boje sie,ze jak moderator zobaczy to nam skasuje buraczany topik, bo oni teraz wszystko kasują psia krem w dupe jeża :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabiłyście mnie tymi kafelkami:classic_cool:fajnie wogóle miec kafelki nawet takie za 19.90zł:classic_cool: ale za tyle!!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde, ale by byla porazka, jakby jakis anty-burak nam to skasowal!!! nie dajmy sie, buraki musza przetrwac!!! Buraks will survive!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupiłem PKN ORLEN i PZU SA
Wasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeregowa zielowa
zgłoś się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! te oszczędna-> zabijemy ich jak coś ;) to by było brak tolerancji ;)! weż se jakiś nik inny wymyśl, jaka Ty oszczędna buty drogie, rodziców naciągnełaś, to Ty naciagaczka jesteś! hehe może..... cieć malinowy? albo: burak z działki rodem, albo żółta kukurydza, hehe albo wieśniak, albo burakius pospolitus hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona do buraków
a teraz to ja musze zadanie domowe odrobic tzn. służbowe i spadam do domu :classic_cool: a mój wydatek na dziś to olej do smazenia bo dziecióry sobie wymysliły ryby na obiad buraczane pole rosnie wokół nas wszystko sie może zdarzyć la llallaaaaa la la alallaaaallalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te zielona bez jaj nie jedz
ryb, od kiedy buraki są miesożerne, woda, troche nawozu i styknie Ci hehe :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homer
Wkurwiony na maxa jestem Nie kupiłem tego pieprzonego jachtu bo gość chciał mi go sprzedać bez przyczepy debil jeden to jak mam do sobie zaciągnąć nad wode na plecach nici z pływania buraki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o żesz k****a to co teraz proponujesz homer>? gdzie nas zabierzesz? pamiętaj , że ja umiem striptis robić a zielona jest .. zielona w tych sprawach ❤️ ;) ale koleś debilny.. fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homer
no kurwa taki jestem że ide sie zaraz napije z rozpaczy abu fiuta poskręcało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do oszczednej i
zielonej jutro się odezwę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e, chyba pozostanie przy moim dotychczasowym niku, bo w sumie to jestem oszczedna, jesli zachodzi taka potrzeba :) z miana buraka jednak jestem o wiele bardziej dumna :) no, to by bylo na tyle, ja tez zajrze tu jutro :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mialam nie zagldac, ale nie moge sie powstrzymac! Mam 2 wiescie; dobra i zla. Ta dobra to taka, ze od jutra zaczynam prace! :) Bedzie kasa na burakowe szalenstwa :) Ta zla: bede pracowac od 6 rano :( trzymajcie za mnie kciuki, wszystkie buraki, zebym nie zaspala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerek moj ukochany
merida matts sport 300 :PPP ale sobei zaszalalam :D ale nei zaluje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, fajny topik :) Tez dodam swoj glosik, co prawda cichutki przy Waszych :) Pewnego razu babki z perfumerii umowily mnie z konsultantka z Clinique. Ta umalowala mnie, wklepala jakis kremik, pogadala troche na temat mojej cery (nic nowego he he), a potem to wszystko chciala mi sprzedac... :( Musialabym chyba sprzedac najpierw mieszkanie, zeby ja zadowolic... Ale w koncu wydalam 700 zl na te kosmetyki :( To sie nazywa byc asertywnym, co? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do buraka
oszczędnego, zgłoś się!!!! odbiór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony burak
wstawać śpiechy nie ziewać :P oszczędna napisz ja pierwszy dzionek minął w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do zielowej co sie
obijasz nierobie?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te zielona gdzie jestes
jutro nie bedzie mnie, dopiero w czwartek, no włazic bo się obraze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stęsknionego zwyklaka
ja tak nie moge często bo w robocie siedze :) a w czwartek i piątek mnie tez nie ma bo mam szkolenie tzn. ja bede szkoliła buraczane łby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marhefka
ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra zielona myslalam
ze zapomnialo Ci się o mnie :P! to dopiero pogadamy w poniedziałek :D! niech kto spodnosi ten topik co by nie upadł za nisko hehe to zadanie dla nowego buraka czyli oszczędnej :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry moi oszczędni :) co tam u Was jakie szaleństwa?? Ja jeszcze dochodzę do siebie po newsach kafelkowych - normalnie w pale mi się to nie mieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nrmalnie te kafelki to nie ma co :O twoje pasemka bledną jak nic :D! ej a może wymienimy najtansze kosmetyki ale też dobre jak tansze?? nie bądzcie takie snoby, co? buraki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×