Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łodzianka

ginekolog- Łódź

Polecane posty

Gość koobi
Miły,prawda? Mam nadzieje,ze db faschowiec. qrcze, przyykro mi :-( jak jezdzilam maluchem----3 razy wlamali sie po radio i w koncu przestalam je montowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobi
16 :-) W 7 tyg.wylądowalam w szpitalu i trafiłam na niego.(szpital naOpolszczyznie, przyjezdza tu 3 razy w tygodniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak mowił mi ze przyjmuje w szpitalu ale bardzo daleko od Łodzi:) Ale chyba jest dr ok i zostane przy nim. A z Twoim dzidziusiem juz ok? mam nadzieje ze tak.:) duzo zdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdamsz
Dziewczyny, jestem pierwszy raz na forum ponieważ szukałam opinii o doktorze Baradynie. Moją ciążę prowadził dr Rogowski, ale prawdę mówiąc teraz chyba zdecyduje sie na poród (mam wskazania do cesarki) u innego lekarza. Proszę napiszcie coś więcej o Baradynie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdamsz ja wczesniej pisalam o doktorze. chyba na poprzedniej stronie. Ja sobie bardzo chwale tego lekarza. zrobil mi cesarke- rewelacyjnie. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdamsz
Kochana, prosze napisz coś wiecej, czy to była planowana cesarka i czy on po prostu był na dyżurze, czy musiałaś go wezwać. Ja byłam prowadzona przez innego lekarza, który teraz po prostu mnie zlekceważył (żeby nie użyć bardziej dosadnych słów) a zmiana lekarza na tydzień przed porodem nie wpływa dobrze na moje samopoczucie. Poznałam już Baradyna i przekonałam się nausznie o jego słynnej rubaszności, ale chciałabym wiedzieć czy można na niego liczyć gdy już nadchodzi godzina "0". Ze względu na kręgosłup będę miała cesarkę 2/3.10. I nie chciałabym żeby robił ją ktoś przypadkowy, kto po prostu będzie na miejscu. Pozdrawiam cię bardzo serdecznie ps. gdybyś mogła mi podać swojego maila będę wdzieczna, chciałabym cię jeszcze zapytać jak wyglądała w rydygierze opieka po cesarce i co trzeba robić, żeby szybko wrócić do formy. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobi
Wszystko ok ;-) dzieki :-) Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdamsz moj mail jest pod moim nickien. Ja bylam w rydygierze na tydzien przed urodzeniem(lekka cukrzyca, mialam diete), poznalam wtedy lekarza. wyszlam w piatek a w srode wrocilam bo zaczal sie porod. cesarka nie byla planowana- a to ze trafilam na baradyna to chyba przypadek. Ale slyszalam ze dziewczyny zapisuja sie do niego na 1-2 wizyty prywatnie i umawiaja sie z nim na jakis termin. Lekarz ma dziwne poczucie humoru i jeden staly tekst - lepiej sie zachodzi w ciaze czy rodzi(cos takiego czesto pyta;) ) moim zdaniem jest bardzo dobrym lekarzam, bardzo ladnie zrobil mi cesarke, ladnie zszyl. Zero problemow z gojeniem. blizny prawie nie widac. Inni lekarz powiedziala mi ze ladne ciecie i takie male:) Baradyn specjalizuje sie podobno w skomplikowanych porodach - wiec zna sie na rzeczy. Opieka w rydygierze- ja nie narzekam chociaz tak jak wszedzie- jedne polozne sa super a do innych strach sie odezwac;) pediatrzy moim zdaniem tez sa ok. po powrocie do domu dzwonilam kilka razy do pediatry w szpitalu zeby sie o cos dowiedziec. Jako jak pojechalam na izbe przyjec ze skorczami- polozna powiedziala mi ze nie ma miejsc. Powiedzialam ze chce rozmawiac z dyrektorka szpitala- i nagle poruszenie i ze nie musze odrazu do dyrekcji- i miejsce sie znalazlo;) pozdrawiam znajoma04@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluś
Tylko Rydgier i Dr Baradyn , 8 lat po cesarce przeprowadzona super - cięcie jak po zabiegu kosmetycznym niewidoczne. Gorąco polecam . Szpital może nie za super warunki, ale opieka ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem w 13 tygodni i jeszcze nie wiem do kogo iść na prywatna wizyte. Mam pytanko jakie są wasze opinie o dr. Agnieszce Pięta-Dolińskiej oraz Jarosawie Kalinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamisiowa
Witam wszystkich. Mam pytanko: gdzie i za ile w Łodzi można wykonać usg w celu obserwacji pęcherzyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagusia23
najlepszym łódzkim ginem jest dr KACZMAREK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Dr Wieczorka - ordynator na Przyrodniczej. Przyjmuje w Omedze. On prowadził całą moją ciążę. Jestem bardzo zadowolona. Przy porodzie był równie ukochany Dr Wiliński. Przyjmuje w Madurowiczu. Acha... Oczywiscie w innym szpitalu niz Madurowicz rodzić bym nie chciała. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina5281
czy ktoś zna dr.Lasotę z rydygiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktora Lasote to chyba zna pół ciężarnych w łodzi.Szczerze polecam,i polecą go również inne ciężarne lub już mamy.Rodziłam u rydygiera pierwsze dziecko pod opieką Lasoty i jest on godny polecenia.Drugie dziecko też mam zamiar tam rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ter
polecam dr Dudarewicza, wykonuje badania prenatalne; byłam u niego prywatnie na USG genetycznym Kamińskiego 31 www.genetyka.hg.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina5281
dzięki za polecenie dr.Lasoty.Mam nadzieje że ni usłyszę złej opini o nim.Narazie jestem z niego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Opic-co sadzicie
Co Sadzicie o nim?jakies doswiadczenia z nim?Przyjmuje przy szpitalu Barlickiego i jeszcze gdzies prywatnie!A jaki szpital jest w łodzi najlepszy do rodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×