Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Obca_
Dziekuje Ci kochana za informacje,mnie piersi bolą dziwnie tz jednego dnia tak drugiego nie,i sutki sterczą jak nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Kwiatolinka przepraszam ze Cie tak mecze ale w ktorym tygodniu ciązy jestes tak mniej wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Kurde mam dzis dołka małego,smutno mi bo tak pragne tego bobaska:( Jak urodziłam mojego synka miałam 20 lat teraz mam 23 i wiem ze tak samo bardzo pragnełąm pierwszego dziecka,tez staralismy sie z rok,ale teraz to juz chyba nie wytrzymam tak długo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Dziewczyny gdzie jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
OBCA jestem jestem:) moje piersi zarza eksplodują hahaha strasznie bolą! ja myślę że powinnaś się udać do lekarza i to jak najszybciej!. uważam że wypalana nadżerka w Twoim wieku to był błąd. powinna być zamrożona. myślę że powinnaś udać się do jakiegoś dobrego gina i wszystko mu opowiedzieć. zrób wszystkie hormony i jak trzeba będzie to hsg- udrażnianie jajowodów. NA PEWNO SIĘ UDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivienka
Obca_, to Ty też masz dzidziusia już? Tak jak Oli26... A ja nie mam........:(:(:( I tak bym chciała mieć.... I tak się boję. Kwatolinka, dziękuję za :* i również ślę dla Ciebie i Maleństwa.:*:*:* Pozdrawiam ciepło i ściskam. Idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Hej dziewczyny, ale dużo do czytania. Ja z mężem byliśmy w górach, w Ustroniu i dlatego mnie nie było. A tam, zgadnijcie........ Oczywiście kobietki w ciąży i z dziećmi. Ale postanowiłam się dobrze bawić. Kwatolinko - grrrrrrrrrrraaaaaaaaaatttttttttttuuuuuulllllllacje :) Dzięki za fluidki. Co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
U mnie niestety @ nadszedł i teraz już tylko czekam na nową okazję, do zabawy z mężem. Chyba spróbuję metody Kwatolinki. Dzięki za wskazówki i oby fasolka dobrze urosła i była dla Ciebie i męża pociechą. Bo teraz to i ona jest dla nas nadzieją. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
Dobranoc dziewczynki miłego przytulanka i owocnej nocki dla wszystkich. ja już idę spać ale u mnie przytulanka nie będzie bo moje jajniki mi nie pozwalają :) a i biust coś się upiera haha. ale Wy działajcie oby skutecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
VIVIENKA!!!!! Sprostowanie : ja nie mam jeszcze dziecka!!!! staram się od 2 i pół roku o pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Tak mam synka ma 3 latka,głupio mi sie do tego przynac ale nie chciałam sie chwalic,bo jak czytam jak bardzo cierpicie to co ja tu w ogoel robie,chce drugiego bejbika a Wy nie macie jeszcze:(:(:( Wiem ze powinnam udac sie na badania ale poczekam do 11 miesiąca staran i pojde.Jestem z Wami całym serduchem!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Oli 26 oj cos czuje w kosciach ze bedzie fasolka jak malowana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
OBCA Obyś miała rację bo już powoli po ścianach zaczynam chodzić a do teściku jeszcze ok 9 dni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
kurczę miałam iść spać. ale z Wami tak fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli26------------to moze lepiej nie idz i zostan z nami............:P Napewno przegadalybysmy cala noc.............hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Zostań Oli - nie idź spać, jeszcze wcześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!! Czy jest tu ktoś jeszcze???Bo mam małe pytanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Ja jestem i pewnie jeszcze napisze Myszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc powiedzcie kochane bo sama nie wiem co mam o tym myśleć. Od kilku dni często chodzę na siusiu. Teraz mam dni płodne więc to nie jest oznaka, więc nie podejżewam ciąży, ale to trwa już ok 5 dni. nie jest to też zapalenie pęcherza bo kiedyś to miałam i wiem że to nie to. Czy mogłam zajść w ciąże wcześniej i mieć okres?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się nie doszukiwać u siebie objawów, ale ten jest dość dokuczliwy. regularnie co ok 1h bez względu na to ile piję płynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnulkoS-------------------sama niewiem jak ci odpowiedziec na to pytanie, bo jezeli mialas normalny okres nie plamienie to raczej nie powinnas byc w ciazy------------- a robilas moze test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
AnulaS ja nie bardzo wiem. Nie miałam czegoś takiego. A próbowałaś poczytać, czasem dziewczyny coś takeigo pisały, tylko chyba nie bardzo w tym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze lepiej by bylo gdybys poszla na bete, albo do ginekologa--------mnie takiego sie nigdy nie zdarzylo----------przepraszam ze nie pomoglam---------👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nierobiłam, jakoś boję się rozczarowania, chcę poczekać do końca miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×