Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość oli26
KIKINIA..............a kiedy masz zamiar przystąpić do programu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
mój mąż zanim zdecydowaliśmy się na in vitro leczył się w klince w Lublinie u pewnego profesora do którego mam ogromny żal bo wyciągnął od nas grube pieniądze. mój mąż faszerował się takimi antybiotykami ( przez jakieś 4 m-ce brał 5 rodzajów) na poprawę nasienia!!!!!!!!!!!!! ja zostałam niepotrzebnie zakontrastowana czyli Hsg choć lekarz dobrze wiedział że jetem zdrowa a mimo to poddał mnie zabiegowi. wreszcie stwierdził że 2 m-ce temu mąż mógł zjeść nieświerze warzywo typu sałata i to wybiło plemniki!!!!!!!!!!!!!!!!! chore prawda???????????????? a potem jeździliśmy po innych lekarzach i każdy jeden mówił taką samą diagnoże: mąż przeszedł stan zapalny prawdopodobnie podczas grypy i to spowodowało nieodwracalne zmiany w nasieniowodzie i nasieniu. żadna sałata!!!!!!!!! i gdy ostatni nasz lekarz dr Mrugacz powiedział to samo to wtedy się zdecydowaliśmy na in vitro. u prof> w AB-OVO w Lublinie zostawiliśmy ok 2 tys. a badanie nasienia robił 1 raz w tygodniu czyli łącznie mieliśmy wyników 8!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dr Mrugacz za głowę się złapał jak zobaczył ile razy robiliśmy badanie nasienia a jeden z tych cydownych antybiotyków które łyał mąż to był taki który podaje się małym dzieciom. moja szwagierka podawała go synkowi jak miał zapalenie ucha!!!!!!!!!!!! także taka nasza droga była do tej upragnionej chwili. dziewczyny każdą diagnozę lekarza sprawdźcie u drugiego bo z własnego doświadczenia wiem że nia co się jednym lekarzem sugerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Starajace sie: Nick/Skad................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA..............24....................7......... ..........01.01.08 Patrycja/UK..............25....................4........ . .........27.11.07 Smerfetka/Poznań......28...................24.......... ..........26.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..............19............ ........25.11.07 AnulaS/Chełm,...........27.....................5........ .............27.11.07 Pauly78/Rzym...........29....................15......... ...........19.11.07 Sylweczka78/Żory.....29....................min.72....... .........22.12.08 Zaciazone: Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu PaniMisiowa.............27................38........... .......14.12.07 Fajniutka2005..........21................8.............. . ......25.06.08 kwatolina................30................17........... ..........22.04.08 Obca_.....................23................11........... .............29.06.08 Fiołek1....................29................18......... ..............27.04.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
chciałam zapytać jak znaleźć się na tej tabelce.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Oli26-ja bede ze wszystkich sil probowala w styczniu zaczac,ale jeszcze nie wiem jak to bedzie u mnie poniewaz musze ustalic terminy wizyt z lekarzem,i w pracy urlop ja i moj maz.Do Polski musze pojechac minimum dwa razy.Po leki i zrobic badania a potem jeszcze na zabieg,strasznie ciezko jest to wszystko zorganizowac kiedy sie pracuje,zebym byla na miejscu to sadze ze nie czekalibysmy juz nawet chwili.Ale ja twarda sztuka jestem i tak latwo sie nie poddam,wierze ze wszystko sie jakos ulozy.Dziekuje za twoje wsparcie,dodalas mi mase otuchy teraz jeszcze bardziej chce przystapic do tego zabiegu,ja wlasnie z mezem mam ten sam problem u niego jest slabe nasienie je jestem wporzadku. Dzieki jeszcze raz wielkie i dbaj o siebie teraz z calych sil oby te maluszki zdrowo sie rozwijaly;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
musisz ja skopiowac a potem dopisz sie i wyslij juz wypelniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Starajace sie: Nick/Skad................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA..............24....................7......... ..........01.01.08 Patrycja/UK..............25....................4........ . .........27.11.07 Smerfetka/Poznań......28...................24.......... ..........26.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..............20............ .......24.12.07 AnulaS/Chełm,...........27.....................5........ .............27.11.07 Pauly78/Rzym...........29....................15......... ...........19.11.07 Sylweczka78/Żory.....29....................min.72....... .........22.12.08 Zaciazone: Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu PaniMisiowa.............27................38........... .......14.12.07 Fajniutka2005..........21................8.............. . ......25.06.08 kwatolina................30................17........... ..........22.04.08 Obca_.....................23................11.......... . .............29.06.08 Fiołek1....................29................18......... ..............27.04.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
ol26 serdecznie dziekuje CI BARZDZO my z mezem od3l 2 po slubie i jeden przed i nic ale teraz na dniach zrobie badania i zobaczymy jak to u nas jest bardzo chcemy miec malenstwo..mam nadziej e ze jest wszystko oki..caluje i jeszce ra dziekuje AnulaS jak tam samopoczucie??paniMisiowA I inne mamusie>>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Mam pytanko, zrobiłam badanka i teraz mam robić kolejne 14 dnia, ale ja mamostatnio okres co 24 dni, więc badanka powinnam robić 12 dnia?Akurat przypada niedziela, więc zrobię je 13 dnia?Czy tak moge zrobić, napiszcie mi proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starajace sie: Nick/Skad................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA..............24....................7......... ..........01.01.08 Patrycja/UK..............25....................4........ . .........27.11.07 Smerfetka/Poznań......28...................24.......... ..........26.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..............20............ .......24.12.07 AnulaS/Chełm,...........27.....................5........ .............27.11.07 Pauly78/Rzym...........29....................15......... ...........19.11.07 Sylweczka78/Żory.....29....................min.72....... .........22.12.08 Muminek11/Warszawa..27...................4....................06.12.07 Zaciazone: Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu PaniMisiowa.............27................38........... .......14.12.07 Fajniutka2005..........21................8.............. . ......25.06.08 kwatolina................30................17........... ..........22.04.08 Obca_.....................23................11.......... . .............29.06.08 Fiołek1....................29................18......... ..............27.04.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, 2 dni temu zrobiłam sobie test ciążowy....i nic. A tak mnie mdliło kilka dni, już myslałam że się udało. A tu niestety nie. Słyszałam że test powinno się robić rano, pm przebudzeniu. Ale teraz to i tak nieistotne, bo dziś dostałam @. Cykle mam regularne, co do dnia, nie miałam wiekszych kłopotów z tymi sprawami. Tuz po slubie zdecydowalismy się na dziecko, mamy już swoje lata, w miarę dobrze nam się wiedzie, nie chorujemy, bardzo się kochamy. Ja jednak jestem osobą nerwową, wszystko sobie biorę do serca i byc może stąd te problemy. Nurtuje mnie jedno pytanie - dlaczego ludziom którzy pragną dziecka się nie udaje a tym którzy go nie chcą - to trzask prask - gotowe, jest ciąża? To jest bardzo niesprawiedliwe, zresztą wiekszośc ludzi ma podobne zdanie. Pozdrawiam wszystkich starających sie o dzidziusia:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Witaj Mumunek 11, Twoje pytanie nurtuje niestety nas wszystkie, bo bardzo pragniemy dzidziusia i go nie mamy, a inni nie chcą i mają, to rzeczywiście niesprawiedliwe.Fajnie, ze trafiłaś do nas, tutaj będzie ci dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
To forum jest wspaniałą odskocznią od szarej rzeczywistości, tutaj jest wsparcie i zrozumienie, tylko się zastanawiam, gdzie podziewaja się te wszystkie dziewczyny?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Anula S bez Ciebie pusto tutaj jakoś, naprawiaj kompa i wracaj do nas. Myszka, Patinka i reszta dziewczyn, gdzie jesteście? No i proszę o odp. na moje wcześniejsze pyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc moje kochane myszki👄 Ja jak zwykle zapracowana jestem, nie mam na nic czasu ale sobote i niedziele mam wolna wiec moze nadrobie zaleglosci w zwiazku z wami ...moze sobie z Wami pogadam..:P:P:P:P Teraz zmykam pod prysznic i lulu...milego dnia Wam zycze i do uslyszenia...1000👄dla wszystkich ...witam nowa kolezanke ----Muminek🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
witam ! Smerfetko-jesli jestes pewna swojego cyklu to powinnas chyba zrobic te badanie tak jak sobie obliczylas.Tylko zeby akurat w tym miesiacu sie nie przestawil,moze zapytaj sie jeszcze lekarza albo w laboratorium gdzie masz wykonac to badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
rzeczywiscie jakos tutaj pusto! Glut,AnulaS,Obca,Patinka,Iwa,Sylweczka,Myszka i wszystkie inne dziewczyny hallo gdzie wy sie podziewacie.No Myszka sie zglosila zapracowana bardzo to jej mozna wybaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Kkinia 30 dziękuję za odp.Widzę, że tutaj naprawdę nastały pustki,ale może coś ruszy, w końcu weekend za pasem. Patinka jak się czujesz?Co słychać u innych dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam ukochane. Nie gniewajcie sie na mnie ja jestem rozzalona i wogole zyc mi sie nie chce postanowilam odetnac skie na moment czasem wchodze czytam was ale nie mam ochopty sie udzielac. Gdyby nie temperatura i choroba silna bylabym w ciazy juz w tym miesiacu przez 3 dni same kropeczki i bardzo malo cih brazowe lekko zoltawe a potem wylecial ze mnie ogromny skrzep z wielka zyla 1 raz cos takiego widzialam pani doktor powiedziala ze nie jest to na 100 procent bo nie widziala ale to mogla byc ciaza skoro tak sytuacja wygladala no i choroba zniszczyla te dzielo. w tym miesaicu sie nie staram odechcialo mi sie. Mam zal i smutek i wscieklosc. Przepraszam wsas i powodzenia z calego serduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa 18
kkinia,,,smerfetka ja tez sie melduje ja tez zabiegana szukam nowego domciu bo wkoncu chce mieszkac sama zawsze z kims na kupie maz jak wroci bedzie mial nie spodzianke bo bylam dzis ogladac jeden taki flacik i mi sie spodobal i chyba go wezme maly ale przytulny tutaj mieszkam z kolezanka nie jest zle ale wolnosc tomku w swoim domku no i jak maz wroci to musimy nadrobic zaleglosci to moze wpisze sie do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
PATINKO...........kochana tak mi przykro:-( wiem jak Ci jest źle i wiem taż że żadne słowo Cię w tej chwili nie pocieszy. musisz sama dojść do tego i wypłakać wszystko. zbieraj siły do następnej walki. trzymam mocno kciuki pozdrawiam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczk95
Patinko25 przykro mi!!!! Musisz byc siila odetchniesz i sie uda takie sytuacje sie zdarzaja!bedziesz miala swoje dwie kreseczki zobaczysz!!! pozdrawiam!!caluski Dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Patinko przykro mi.Wypłacz się porządnie, może będzie trochę lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
Hej ja jestem chora i nie chce mi sie pisac ani czytać . Ten podarunek dostałam od meza. on już wyzdrowiał a ja dochodzę do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa 18
patinko tak sobie mysle ze to nie musiala byc ciaza ja kiedys mialam podobna sytuacje spoznial mi sie okres wczesniej jakies plamienia a pozniej tak chlupnelo ale zbagatelizowalam to bo to 100% nie byla ciaza to bylo juz troche temu a ty czasami nie robilas testu teraz moze to nie byla ciaza lekarz powiedzial ze mogla byc trzymaj sie kochana duza buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
hej dziewczyny ja sie zastanawiam co to jest..mialam okres kilka dni temu..ale cos dallej brzuch pobolewa co to moze byc??musze chyba szybko doktorka odwiedzic:(( caluski Smerfetko miilo Cie widziec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
tak jakbym miala znow miesiaczke dostac to nie jest silny bol aki raczej tlumiocy..jesli ktoras dziewczyna moze pomoc to prosze..nie wiem co robic...na test chyba za wczesnie..eee tp znowu muka jakkas :(((( oj wyc mi sie chce:((( poztywny wynik bylby cudownym prezentem dla nas :))pozdrawiam i zycze obfitego fasolkowania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
widze>ze sama jestem:(((nic pozdrawiam wszystkie dziewczyny.ja dalej sie mecze zrobie test jak zwykle pewnie 1kreska :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
Iwa ma racje. Ja okresy miałm rozne. Były miesiące że wylatywały jakieś grube kluski to chyba są skrzepy. No wlaśnie może to był skrzep. jak mowiłaś że miałaś opóźnioną to mogło Ci tam się gromadzić aż wreszcie wyleciało. teraz obecnie po wyregulowaniu mam ok. Ale jak sobie przypomne te kluchy i ilość zużytych podpasek tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×