Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Witaj Smerfetka👄---------pewnie ze musimy wierzyc...jak nie w tym miesiacu to moze w nastepnym,albo jeszcze w przyszlym....ale i tak zajdziemy w ta upragniona ciaze i bedziemy tak szczesliwe jak teraz Patinka...prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Tak Myszko tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
...a w ogóle to witaj.Własnie skończyłam pogaduchy z Patinką, jest taka szczęśliwa, ale cóż się dziwić taki cud na same Święta..........każdy by chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Dziecko to cos wielkiego, bezcennego, coś czego pragniemy i doczekamy się wkrótce.2008 r. bedzie zafasolkowany, zobaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Uciekam, bo chyba sama do siebie piszę.{Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
Kochane witajcie! Patinko25 szczesiaro !!!!gratuluje!!! lec do lekarza!!ja caly czas Was podgladam..brzus boli okres na klka dni:(( nie jestem w ciazy zrobilam test i nic..zastanawia mnie co sie stalo ze w trakcie cyklu takich boli dostalam ja na @ teraz tez boli i jajiki daja popalich ech jak wytrzymac do3 styycznia na wizyte?:((dzis sie pobeczalam ja zobaczylam maluszka w wozeczku:((( to straszne ze tak czlowiek cierpi i nie moze pomoc los..Bog chyba zajety moze nie widzi>>??:(( ech ide Kochane Czuje ze Patinka25 nie jedna dostala dzdzie ..Fasolki kolejne wisza w powietrzu..:P ide smutno mi..pozdrwaiam Kochanne przepraszam z te moje marudzenie..Smerfetko29:***Patinka25:*:*Myszka24:**oli26:**i wszystkie dziwczyny trzymajcie sie zdrowo! i piszcie co u Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki-------witaj---------no niestety my musimy jeszcze poczekac na te nasze fasolki, cierpliwosc i wiara to najwazniejsze u nas....:(jednym sie udaje szybciej,a inni musza swoje odczekac w kolejce....ale bedzie dobrze....musimy byc silne:P A moze Cie @ ominie i pojdzie dalej , aty oglosisz nam super nowine? Zycze Ci tego z calego serca i trzymam mocno kciuki za Ciebie👄 Smerfetko------👄 Patinko--------🌻 Sylweczka -------👄 AnulkaS-------🌻 Kakusia------👄 Kwatolina----🌻 Obca------👄 Oli26------🌻 Pauly------👄 Dla wszystkich niewymienionych po 🌻 i 1000👄 i prosze Was abyscie odzywaly sie czesciej w miare mozliwosci...papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
Myszko24..dziekuje Tobie slonce!a kto by nie chcial zeby ominął..ech czasem juz sil brak..Dobrze ze jstescie razem razniej sie trzymac i miec nadzieje..Kochane jestescie!!>***>mnie brzus napiernicza:(( @ juz blisko:(..caluski Myszko24 czekam na wiadomosc o Twojej fasolce:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko trzymam kciuki, by to była fasolka, zdrowa i rozwijająca się. Daj znać. Ja myślę, że to jednak fasoleczka. Myszko 24 teraz Twoja kolej. Powodzenia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
czesc dziewczynki! Patinko super ze ci sie udalo,tak w glebi myslalam sobie ze ty wlasnie bedziesz nastepna:) Musisz isc koniecznie do lekarza bo ty wymagasz szczegolnej kontroli,dbaj o siebie i nie przemeczaj sie;););) Smerfetko,Myszko ja jestem z wami moze rzadziej ale caly czas staram sie byc na bierzaco,no to juz niewiele nas zostalo weteranek,ale im mniej tym lepiej mniej smutkow na forum a nasze szczesciary musza nam przesylac tylko fluidki**********:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko Ty następna. Kiniu - Ty pewnie już na sylwestra albo najpóźniej w styczniu.:) Misiaczki - no Ty to masz szansę szczęśliwie rozpocząć 2008 rok od informacji o swojej fasoleczce. Dziewczyny trzymam kciuki za Was. Powodzenia i pięknych fasolek na zakończenie 2007 albo rozpoczęcie 2008 roku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Patinko pisz co powiedział lekarz, czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie myszki!!!!!!!!! Sylweczko------wszystkie po kolei bedziemy w ciazy, razem z Toba ---i co do tego nie ma zadnej watpliwosci....jedne wczesniej , inne pozniej ....:Pale doczekamy sie tych II kreseczek na tescie i bedziemy tak szczesliwe jak teraz Patinka:D ....Sylweczko . no niewiem czy teraz moja kolej ,ale tego sie bede trzymac,jezeli nie w styczniu to w lutym prawda?.....Dziekuje za wszystko👄 Misiaczki----bedzie dobrze----brzuch przestanie bolec i bedzie ok👄 KKinia-----dziekujemy bardzo ze chociaz od czasu do czasu jestes z nami i piszesz co u Ciebie.....A to ze nas mniej w pierszej tabelce to sie super sklada...rosnie wiecej fasolek ...i my nie dlugo wpadniemy z pierwszej do drugiej tabeleczki....niech tylko sie nowy roczek zblizy:P Kochane ide na kawke i jestem dzis z wami do godz 12 w poludnie mojego czasu a do 6 wieczorkiem waszego bo pozniej smigam do pracy...ale ty jeszcze zagladne ......milego dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Hejka! Ja juz po pracy ale jeszcze i przed,mam caly dzien rozbity przez taki systam pracy. Kurcze ale mnie rozebralo przeziebienie dzis ledwo dalam rade w pracy,glowa boli az mam zawroty a jeszcze do wiglii musze pracowac kazdego dnia.Ale zaraz biore cos na przeziebienie i mysle ze bedzie lepiej. Myszko i ty Sylweczko ja wieze ze wszystkim nam sie musi udac tylko kazda musi odczekac tego wlasciwego momentu.Ja to raczej bez ivf nie mam szans a chcemy z mezem kupic dom w przyszlym roku i jeszcze to ivf nie wiem czy damy ze wszystkim rade finansowo.Ale pozyjemy zobaczymy jak ma byc tak bedzie. Iwa co u ciebie odezwij sie jakos nie ma ciebie tutaj ostatnio! Patinko,co u ciebie wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane jade do lekarza na 5 ta zaczelam krwawic znow, nie mocno ale saczy sie. Boze oby wytrzymalo :-( Nie przezyje jak poronie poraz kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko-------trzymaj sie dzielnie i nie mysl ze bedzie cos nie tak....wszystko bedzie dobrze z dzidzia zobaczysz...lekarz da Ci cos na postrzymanie ciazy i wszystko sie unormuje...trzymam kciuki i myslami bede z wami....👄..daj nam znac jak wrocisz od lekarza...sle Ci duzo pozytywnej energii i pomodle sue za Was do Bozi aby miala Was w swojej opiece i zaopiekowala sie Wami....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Patinko ty i fasoleczka musicie sie jakos trzymac,kurcze tak bym chciala ci jakos pomoc,zeby to ode mnie zalezalo dala bym wszystko zeby powstrzymac te twoje plamienia.Czasem niektore dziewczyny tak maja z poczatku ciazy a potem wszystko im sie wycisza i jest ok. Kochana jestem z toba i pomodle sie za ciebie i fasoleczke razem z Myszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki------ciekawe co z nasza PaniaMisiowa....mysle ze juz urodzila i tuli swoja kruszynke do piersi....ale pewnie maluszek pochlania cala jej chwile i nie ma czasu do nas napisac....Jak znajdziesz kochana chwilke to napisz jak sie czujecie i jak przebiegal porod.....duze👄dla Was....:P:D Ja bede za chwilke zmykac do pracki...ale martwie sie o Patinke i czekam na wiesci jak najlepsze od niej...bo innych nie moze miec...takze za chwilke jeszcze zajrze.....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Patinko kochana jestesmy z Tobą!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Bylam u lekarza wypytywal jakij ilosci i kooru byla krew i czy cos jeszcze tu niestety niebadaja.Dostalam skierowanie na usg na 9.15 musze zadzwonic do pracy ze sponie sie godzine i zrobia mi badanie krwi czy poziom hormonu siejeszcze trzyma jak takto dobrze jak nie to tylko czekac. Na razie przestalo leciec. Dzieczyny dziekuje ze mnie wspieracie ze jestescie ze mna to dla nie bardzo wazne i az miekko mi w serduszku,lekarz ocenil ok 7-8 tgodnia zobaczymy mniesie wiezyc nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje gwiazdeczki uiekam spac bo ledwo widze zmeczona jestem bardzo wogole to non stop bym spala na razie cisza czysciuk oby znow nie ruszylo wiecie podnioslam dzis worek z gazetami 2 litrwoy z jakies 10 kg wazyl ale musialam moze to z tego te plamienie co?????? ja sie juz sama chyba oszukuje jestem na etapie rezygnacji z pracy jesli sie dowiem ze wszsytko w porzadku jutro Blagam trzymajcie XXXXXXXXXXXXXXXXX :-) XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX FLUIDKI DLA WAS, tak bardzo pragne z wami sie cieszyc dzieciatkiem. Dziekuje wam jeszcze raz buziaczki i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Patinko zobaczysz będzie dobrze na usg sie o tym przekonasz i Twoje dzidzi będzie zdrowe a Ty spokojniejsza.życze powodzonka Tobie i wszystkim staraczkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Monita 32 witaj u nas, niestety na temat testów owulacyjnych nie napiszę Tobie nic, bo nie uzywam, ale pewnie inne dziewczyny z chęcią pomoga, bo niektóre pisały,że stosowały.Fajnie, ze trafiłaś na forum, bo tutaj zawsze raźniej. Iwa odezwij się, chyba,że mężulek wrócił i jesteś zbyt zajęta ... Piszcie dziewczyny, bo smutno tutaj bez was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Patinko trzymamy kciuki i łapiemy fluidki, przesyłaj je intensywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monita32
witajcie, ja tez trzymam kciuki za patinke tez miałam poroninie 4 lata temu w 4 tyg. od 3 dni robie te testy owulacyjne i nic pewnie w koncu sie doczekam tej owulacji i zaczne działać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
Patinko25 ..badz dobrem mysli!! musisz uwazac na siebie nie dzwigac itd..bedze wszystko oki zobaczysz najwazniejsze ze jest fasoleczka:P ja ma jeszce troche do @ ale tak bym chciala jej nie dostac ..:)) zle sie czuje jestem spiaca i zle sie czuje moze grypa? sama nie wiem:(( Kochane tule wszystkie !!! piszcie koniecznie !! Patinka25 jak cos pisz..buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Monita musisz znac mniej wkiecej swje cykle jesli sa np 28 dniowe testy zacznij uzywac od 12 dnia nie wczesniej generalnie 2 grube kreski powinny sie pojawic ok 16-17 dnia cyklu ale tez zalezy jak dlugie je masz musza byc 2 kreski takie same jesli widzisz ze druga sie zaciemnia ale jes jasniejsza znaczy ze owulacja sie zbliza ale jeszcze troche czasu jest wtedy pow test w nocy np jak beda 2 ciemne no to do dziela przy testach udalo mi sie w sumie za 4 podejsciem a bez nich 10 miesiecy z kubusiem. Dla kazdej dziewczyny ogromna buzka ode mnie :-) W sumie w nocy malo spalam, zucalam sie z boku na bok ta wiadomosc chyba do mnie dociera dopiero i strach przezd usg zaloze sie ze beda robic dopochwowe bo przez zwykle malo bedzie widac.Pozdrawiam as slodko odezwe sie po pracki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam Patinko-------bedzie dobrze,trzymam mocno kciuki i uwazaj na Was prosze---duza 👄 dla Ciebie i dzidzi Monita ------witaj u nas i zycze Ci by z pomoca testow owulacyjnych udalo ci sie zajsc w ciaze za pierwszym eazem...pisz czesciej i czuj sie u nas dobrze👄 Smerfetka----------postaram sie za chwilke Ci zdjecia wyslac-----👄 Obca------👄 Misiaczki---------👄 Ide na kawke i jakies sniadanko, milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Patinko jak samopoczucie i co wyszło na usg? Witajcie wszystkie koleżanki z forum, piszcie, piszcie. U mnie nic nowego, czekam i nie czekam na okres, wczoraj miałam dziwne apetyty, a dzis cały dzień chodzę głodna, bo coś bym zjadła, ale co zjem to nie to, ale to chyba oznaka zbliżającego się okresu, czasami tak mam.Pozdrawiam.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monita32
WITAJCIE , dzięki za słowa otuchy:):):) mam bardzo długie cyle nawet 36 dni, i teraz zaczęłam testy owul.w 13 dniu cyklu i tak bedę do skutku az sie krechy dwie pojawią!!! bo juz nie mam sił, dziś miałam strasznie ciężki dzień:(:(:( prwaie cały na zakupach przedświątecznych poprostu amok i tak mnie mndliła ze myslałam ze moze dziś dedzie owul.ale nic z tego moze jutro...... pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowych wesołych świąt:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×