Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Fajnie,że Tu Myszko jesteś kochana, zjedz i wracaj. Co z ta pomidorówką, ja też mam pomidorówkę, ha ha i sernik, a i reszte murzynka.Jednak murzynkiem już sie chyba przejadłam, bo już jakoś nie siegam po niego, ale sernik to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Smerfetko w nas to chyba jednak plynie jedna krew....nie dosc ze podobnie myslimy to jeszcze gotujemy te same potrawy w tym samym dniu...hehehe:P:P:P:P:P:P:P:P Juz zjadlam pomidorowke i zaraz ide po kawke i po murzynka:):):):) A co tu taka cisza????? Dziewczyny nie badzcie takie i piszcie bo teskno za Wamiiiiiiiiiiiiiiiiii;););););):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko cos w tym jest, moze miałyśmy byc siostrami? Wiesz fajnie,że jesteś, bo tutaj ostatnio to już nie pustki a pustynia normalnie, czasami nie ma do kogo się odezwać, dziewczyny czasami piszą, a innym razem milczą, a wielka szkoda, ale trudno. Pamietasz jak kiedys pisałyśmy tylko do siebie, bo nikt nie pisał, chyba znowu to samo się dzieje, ale dlaczego, czy dziewczyny juz nie chca się starać i walczyć o dzidzię, czy maja już wszystkiego dość, nie wiem ja w kazdym razie nie raz miałam dość, ale szybko otrzasałam się i było coraz lepiej, a piszac tu to juz całkiem dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Smerfetko .....dziewczyny nie pisza juz tak jak kiedys...a szkoda ...bo fajnie tak wrocic po pracy i miec do czytania np.2 strony....ale mam nadzieje ze to sie zmieni i dziewczyny postaraja sie zagladac czesciej....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko naprawde nie wiem, dlaczego tutaj tak pusto, ale chyba nikt nie ma ochoty pogadać, pozalić się, czy posmiać.Mam też nadzieję,że to sie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie meduje sie :P lepiej pozno niz wcale:P Myszko 👄 anuuusia 👄 Smerfecia ❤️ no !!! masz wyzdrowiec!!!!!!!!!! Patinka👄 Obca_ 👄 nie przesadzaj i pisz do nas!!!!! koniecznie moze lzej na serduszku sie zrobi:)) DZOANAA WITAJ 🌻 u mnie nic nowego smigalismy dzis troche zalatwiania bylo ;P Ale teraz juz ok jeszce mala robotka i wolne;p tak pogod dobija .Dziadek moj sie tak dorobil juz bylo cienko mial juz prawie 40 stopni goraczki:(( a wiadomo w jego wieku to niebezpieczne:(( ae dalam tabl zbiam goraczke i powinno byc juz ok!:P ale rano lece zobaczyc jak sie czuje.a pozatym coz szykuje sie do zmiany paracy juz mam kika ofert zobaczymy:) teraz jeszce do doktorka i oby jeszce w tym roku sie udalo i dostaniemy dzidzie czego WAM KOCHANE ZYCZE Z CAEGO SERCA!!!!!!!!!!!! Caluski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Witam :* Wstałam dziś wyjątko wczesnie bo moje dziecko zgłodniało:P ,no i i odrazu kompa w ruch. Cały weekend mam szkołe a cholerka tak mi sie nie chce isc ze chyb a chociaz sobote zrobie sobie wolną.no sama nie wiem,w sum9ie nie powinnam opuszczac jesli jeszcze mam siłę chodzic:/ Jej mam lenia na maaaaaaxa. Pije teraz słabą kawke rozpuszcalną bo bez nie nie mogłabym odiwedzic kibelka:( takie są minusy ciązy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! Ja jak zwykle po dlugiej nieobecnosci chce was przeprosic, wybaczcie ale naprawde tyle zajec ze wieczorami jestem tak padnieta ze nie mam sily nawet kompa wlaczyc!! Jestem tak senna wieczorami ze godzina 19-20 a ja juz leze w lozeczku :) Maz sie smieje ze chodze spac z kurami :) ciesze sie ze jak zagladam to tylee mam do poczytania Fajnie ze juz nasze chorowitki czuja sie lepiej Buziaczki dla Was👄 Postaram sie bywac czesciej !! obiecuje Kochane pozdrawiam i caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzisiaj jedziemy do ortopedy sprawdzić bioderka a potem bede do wieczora u babci ale jak tylko bede mogla to bede pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka i ja jestem - dopiero wstalam :-P nie wiem czemu tak jest ale ciagle bym tylko spala i spala..... no ale to sie zmieni bo od przyszlego czwartku do pracy . u nas dzis znow piekne sloneczko i zaraz chyba posciel wyniose do ogrodka . oki ja koncze ale bede zagladac co chwilke do was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i ja tez jestem🌻 No cos sie ruszylo od rana super..... Kakusia, Obca ==>fajnie ze zagladacie i piszecie👄 dla Was i waszych brzuszkow:P:P:P:PBrakuje nam tu pozostalych ciezarowek....AnulkaS,Kwatolina,Pauly78,i reszta ktora nie wymienilam...jezeli nas czytacie w ukryciu to prosze napiszcie choc pare slow....please:P:P:P:P:P:P:P Kochane ja lece sie przebrac bo jeszcze w pizamach laze i ide na jakies sniadanko i kawke a pozniej wracam do Was:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej myszko ubieraj sie szybciutko i wracaj do nas smerfetko jestes na gg a tu nie zagladniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu już zagladam, do tej pory mąż siedział, a gg miał dostępne, choć mówię,że Wy sobie pomyślicie,ze ja jestem a z Wami nie piszę. Bedę kukac, ide robic obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słoneczka! Dzodzanna-Witaj u nas 🌻 👄,widzialam Cie tez na innym forum,no ja tez tam zagladam. Bede pozniej,teraz ide na maly obiadek i na mode na sukces,bo ogladam heheee.Buziaczki dla Was wszystkich 🌻 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej myszko-no ja mam nadzieje ze dzis bedzie co czytac bo ostatnio to cos ciezko to pisanie nam idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pewnie ze buszuje od rana a cooooooooo!!!!!!!!!! Smerfetko a co dobrego robisz na obiadek....ja bede robic chyba dzis grochowke i pozniej pierozki.....noi sernik wiedenski:):):):)heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku mialo byc hej smerfetko , no ale myszke tez witam . i wszystkie dziewczynki rowniez - ale jestem zakrecona dzis :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi co tak wszystkie zamilklyscie???Co?? W takim razie ja tez ide teraz na zakupki a pozniej bede gotaowac obiadek...milego dnia...bede pozniej...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko no ja dzis mam ziemniaki, pospolicie pyry z gziką, do tego cebula i olej lniany i zupka krupnik.No pisać, pisać dziewczyny. Olawd my z Myszka i tak jak siostry, wiec nie dziwię Ci się,że nas mylisz hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko a wiesz ze wczoraj myslalam zeby zrobic krupnik, ale jakos wspomnialam sobie o grochowce :P:P:P:P:P:P:P:P:P...nio dokladnie ...my jak siostry wiec mozna sie pomylic oj mozna:):):):) Dobra zmykam szybciutko do sklepu i bede za jaies pol godzinki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Wybaczcie,ze Was tak zaniedbalam,ale moz wrocil caly i zdrowy z wenezueli, to musialam mu poprac rzeczy hihi- tak naprawe to chcialam z nim troche pobyc i nie buszowalam w internecie, tylko robilam romantyczne kolacyjki ;) Podczytywalam Was troche i trOche widze tempo wyhamowalo:) Ale dzis znowu ladnie !!! Kochane- byle do wiosny, wtedy dzidziusie sie posypią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko siostrzyczko naprawdę mamy ciagle te same mysli,albo podobne, ale fajnie. Sonia nareszcie jestes i Ty, no no o mężusia dbaj i rozpieszczaj go, ale i do nas zagladaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio grochowka sie gotuje a ja wpadlam luknac co tu slychac ale widze ze znow pustki:(:(:(:(W takim razie biore sie za sernik...a pozniej bede miala cale popoludnie wolne z kaffee:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no co jest z Wami, myslałam,że tutaj bedzie czytania a czytania a tu ostatni wpis mój, dziewczyny to chyba zły znak, dlaczego nie piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×