Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Ja tez zagladam,ale za 10 minut ide na fitness:) Tak to jest pochwalic! Teraz to tylko dyzure na kaffe myszka i smerfecia - na nie zawsze mozna liczyc ;) Zauważyłyscie,ze \'matka załozycielka\' juz nas nie doglada? Izulko co z toba i dzidzia? Penie nie masz czasu-ale choc jedno slowo,ze zyjesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz jestem bo bylam po mezusia , na malych zakupach no i obiadek trzeba bylo zrobic . ale juz jestem i bede zagladac 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!!!!!!!! No moze sie cos ruszy popoludniu:P:P:P:P Soniu dokladnie.....my ze Smerfetka to najwiecej tu dyzurujemy..heheheh ale widze ze dziewczyny powoli zaczynaja pisac wiec nie jest zle...Pozdrawiam i sciskam Was wszystkie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonka jestem caly czas tylko ze wojujemy z naszymi kompami bo jeden cholerka nie pokazuje po wlaczeniu zadnych ikonek i musimy wgrac nowego windowsa a w drugim szlag trafil dysk . :-( a laptop jest strasznie wolny i zanim cos wysle to mija duzo czasu .... ale staram sie jak moge wiec wybaczcie jesli bede nie obecna 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd no dobrze Tobie wybaczymy...jestes usprawiedliwiona ...ale reszta dziewczyn nie...wiec pisac mi tu zaraz:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane co tam w szerokim swiecie stronki leca jak na wybieg szybiutko i to fajne :-) ja dzis troszke mialam zalatwiania po pracy,, z mezem nie gadam mamy ostre dni i jestem wsciekla brat wrocil pozno i wcisnol klucz do zamka tak wiec moj maz 2 godzinki stal pod domem i nie umial sie dostac do niego oczywiscie mnie sie oberwalo ze to moja wina i klotnia gotowa na talerzu. Przeciez to jest nienormalne... powiedzialam mu nad ranem ze najlepiej powinnam stac calodobowo pod drzwiami i kazdego pilnowac. powiedzialam mu ze ma sie nie pokazywac i chodzi dumny i obrazony. I co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki przezylam dzisiaj koszmar. Jak byłam z nią u ortopedy postawiłam ją w foteliku samochodym na krzesle w poczekalni i sie odwrocilam na sekunde i fotelik razem z Patrycją spadł na podłogę. przestraszalym sie bo sie nie ruszala jak ją zlapalam to wtedy sie rozplakala. Przybiegla polożna i lekarz ją ogladał i wszystko w porządku. Nie mogę sobie tego darować . Placze cały czas. I jeszcze dostala pieluche ortopedyczną ale to juz mniejsze zlo z tym upadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa 🌻 kochaniuta ale zes sie musiala naprawde wystraszyc ,dobrze ze sie nic nie stalo . a mala placze bo sie pewnie wystraszyla 👄 patinka 🌻 nie przejmuj sie przeciez to nie twoja wina byla . poboczy sie i mu przejdzie zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj Pani misiowa cale szczescie ze z mala sie nic nie stalo, niestety tak przy dzieciatkach jest trzeba miec oczy wszedzie z tylu przodu i po bokach bo to sa sekundy. Jestes pewnie rozstrzesiona dobrze ze sie nie poobijala i jest dobrze.Trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam ochoty sluchac nawet jego przeprosin!!! Z jakiej racji obrazony laski nie bedzie mi robil. rano wstane szybciutko ugotuje cos jak bedzie spal i pojade w sina dal z laura wroce jak bedzie juz w pracy nie mam ochoty go widziec. :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj patinko 👄 to zes sie mocno na niego wkurzyla !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa ==>kochana musialas sie bardzo wystraszyc:(:(:9dobrze ze to tylko tak sie skonczylo i nie obwiniaj siebie.....wiesz ze dziecko spuscisz tylko na sekunde z oka to cos sie wydarzy...Patrysi przejdzie ....placze bo pewnie sie wystraszyla ale bedzie dobrze...caluje Was obie👄 Patinko ==>to niezle Ci za skore wszedl maz...przejdzie mu i pogodzi sie z Toba zobaczysz....wiesz ze Ci nasi mezowie to jak dzieci tylko takie troche wieksze...bedzie dobrze...👄 U mnie serniczek siedzi w piekarniku wiec gdzies za godzinke zapraszam na serniczek i pyszna kawke:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Mam ochote na cos mocniejszego dzis aby nie myslec ;-( wiem myszko przerabiamy rozne sesje w malzenstwie ale tego mu szybko nie podaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a serniczek juz dlugo planowalam zrobic ale u nas mozna kupic tylko w polskich sklepach ser do mielenia wiec czekam za paczka bo kupilam sobie w polsce z zelmera maszynke do mielenia miesa itp sieka i rozdrabnia wiec nawet placki ziemniaczane bede mogla zrobic. Mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Patinko narobilas mi smaka na placki ziemniaczane...uwielbiam je...mniam mniam...:):):)A wyobrazcie sobie jak ich nie lubilam jak mieszkalam jeszcze w Polsce....jak mama zrobila placki to byla kara dla mnie ...poprostu ich nie lubialam jesc...ale tutaj sie nauczylam i za nimi przepadam....nio ale dzis juz nie bede plackow smazyc bo jest grochowka i pierogi....ale w przyszlym tygodniu napewno zrobie:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no myszko ty masz nomalnie biesaide w domku zazdroszcze i smerfetka tez same pysznosci.Ja chcialam dzis ugotowac pieczarkowa ale mam mnie wyprzedzila klopskikami wiec zrobie jutro zupke. Wiesz ja tez nie przepadam za plackami ale z gulaszem lubie w ten sposb sie nauczylam.A moaj corenka znow lubi ale posypane cukrem. W zyciu bym sie nie zmusila,. A jak tam serniczek myszko???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pierogi sama robisz??? Mnie sie nie chce cos ostanio duzo z tym roboty i kupuje w sklepie do tego samozona cebulka i barszyk i Biesiada ze hej w sumie to zjadla bym takie pierozki z kapustka i grzybkami. w sklepie mego meza wywiesilam i zapraszamy wkrotce na bigos po staroposlku wiec bede miala co robic. ale jestem tak wsciekla ze mam rozne glupie mysli co do mego lubego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd a co u ciebie?? dziekuje za slowa otuchy. xxmadziaraxx dziekuje za fotki wczoraj je dopiero zobaczylam co jest dowodem nie regularnego przegladania poczty mialam ok 500 wiadomosci lacznie z reklamami ;-) Ladna kobietka z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko ==>serniczek rosnie w piekarniku ...juz pelna blach jest...a pachnie na caly dom...mniam mniam....a co do pierogow to nie robie sama tylko jak robimy w resteuracji to zawsze 1 lub 2 paczki dostaje od szefowej...eheheha ja pierozki lubie bardzo polane maslem z bulka tarta albo posmazane i do tego szklanka mleka...mniam mniam....:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×