Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

melduję się i życzę Wam dziewczynki dni pełnych słońca ,nocy pełnych...........romantyzmu i wszystkiego czego potrzeba kobiecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Ja kupiłam mamie tulipanki\":P Ciekawe co Łukszek dla mnie ma:P Jak wróci z pracy to sie przekonamy hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 A co tu tak pustooooooooo???????????????? Gdzie sie wszystkie podziewacie?? Ja wiem ze dzis mamy swieto ale chyba nie od komputera co??? U mnie za oknem szaro , buro i deszczowo:(:(:(:(:(:(:(zimno jest..a tak bylo juz fajnie cieplutko:(:(:(ja chce lataaaaaaa😭😭 Ide po jakas kawke i kanapke a wy w tym czasie macie pisaccc!!!!! Milego dnia wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Smerfetko...my zawsze razem myslimy i piszemy w tym samym czasie:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, gdzie się podziewacie, ja narazie jestem, swiętuję z Wami, a z mężem nico później, ale idę robic obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Smerfetko ja jestem::):):)Musialam na chwile odejsc od kompa bo przywiezli mi zmywarke ...ale juz jestem:):):P:P:P:Pi podyzuruje z Toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziwczynki jestem i ja , bylam w centrum z mezusiem bo chcialam cos temu malemu kupic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam wam dzionek mija? u mnie szaro buro i deszczowo buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd no ladnie stronka Twoja:P:P:P:P:PU mnie taka sama pogoda jak u Ciebie:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no niestety a wczoraj jeszcze tak ladnie bylo , juz mni ewykancza ta pogoda :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd mnie tez to wszystko wkurza....a u mnie teraz sie zrobilo ciemno jakby byla gdzies 5 po poludniu a jest dopiero10 rano...koszmar:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj myszko u nas jest po 3 ej ale caly dzien dzis taki ponury . caly czas moglabym spac lub nie wylazic z lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz powinno byc cieplutko a ta pogoda nam takie rozne numery robi...:(:(A ja jeszcze musze na zakupki jechac jak maz wroci z pracy....a z domu sie nie chce wychodzic:(:( Ale dziewczyny nas zaniedbuja bo nie pisza nic:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale zmykam poogladac sobie filmiki pod kocykiem bo cos mi zimno , zerkne pozniej do was . 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko ja lukam ale widze ze pustki.....przeciez ja nie moge dyzurowac 24 godziny na dobe:P:P:P:PDziewczyny zlitujcie sie i wezcie mnie zmiencie albo choc krotka przerwe mi dajcie...please............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!!! mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie. Dawno mnie tu nie było. Jakoś tak wszystko mi się zwaliło na głowę. Teraz dopiero zaczynam żyć normalnie i cieszyć się tym. Jestem już prawie w połówce ciąży. kończy mi się właśnie 19 tc. Ubrania robią się za ciasne. Byłam dziś na zakupach, i się rozczarowałam. Jeżeli chodzi o bluzki to jest tego masę do kupienia, ale spodnie to porażka. Została mi już tylko jedna para. A przecież nie będę chodzić do pracy ciągle w jednej parze, tym bardziej że wkrótce i te będą za ciasne. Ale znalazłam super stronkę w necie i kupię coś przez internet. Muszę nadrobić i poczytać co tam u was słychać Pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×