Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Ja tez sie ciesze ze Ciebie poznalam i reszte dziewczynek i ze mozemy sobie pomagac i wspierac siebie nawzajem,po to tu jestesmy 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dokladnie doczekamy sie wszystkie tego malenkiego cudu:P:P:P:P:P:PWarto walczyc do ostatnich sil o taki skarb....i my bedziemy walczyc i nie poddamy sie prawda????❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dopiero 5:35 wieczorem...wiec do spanka jeszcze mam troszke...czekam na meza...odgrzeje mu obiad i pojdziemy nynki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Wam Kochane,ja tez juz uciekam nynki 👄 🌻 Jeszcze raz Wszystkiego Naj Naj Najlepszego na to nasze Kobiece swieto 🌻 🌻 👄 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Myszko 👄 🌻 Mam nadzieje ze bedzie jakos,bardzo bym tego chciala.A Ty bedziesz czekac na swojego M. z obiadkiem,ciesze sie,dobrze ze Tobie sie uklada.Ja tez tak bym chciala,pamietam jak tez czekalam na swojego M. z obiadkiem a teraz musi sam sobie robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka2187
PRZEZ DWA I PÓŁROKU BRAŁAM TABLETKI ANTY I TERAZ CHCIAŁABYM MIEĆ DZIECKO.MOŻE KTOŚ WIE ILE TRZEBA ODCZEKAĆ PO ODSTAWIENIU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje myszki....chcialam Was zlozyc zyczonka z okazji Dnia Kobiet..... kwiat]❤️Z okazji tego szczegolnego dnia, chcialabym Wam zyczyc wszystkiego najlepszego, spelnienia wszystkich marzen, zarowno tych malutkich jak i troszke wiekszych, a szczegolnie tego jednego jakim jest dzidzius!!!!!!🌻❤️ 🌻http://pieknyposlaniec.pl/18711🌻 ❤️http://piekneroze.pl/18649❤️ 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kobietki:P:P najnajnaj naj w DNIU KOBIET SPELNIENIA MARZEN ZDROWIA I JAK NAJMINIEJ TROSK:)) 👄 🌻 🌻 ja jestem w szoku doastalam Slodkosci od szefa i od Chlopakow ze zmiany piekna bombonierke az sie wzruszylam:P milo ze pamietaja :))))) Moj cos kabinuje jeszce nie wiem co ale cos napewno hii zapraszam wiec na kawe i herbatke i ciasto:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam sie do życzeń wszystkiego naj, naj...........dzidzi przede wszystkim i wiecej czau wolnego dla Was dziewczynki, abyście wchodziły częściej na forum. Ojej rozpisałyscie sie wczoraj, super. Patinka była wkurzona na męża,xxmadziarekxx taka smutna , przygnebiona więc bardzo smutno było. XXmadziarekxx ja bym na Twoim miejscu tego tak nie zostawiła, zawalcz o tą miłość, jeżeli wiesz,że warto.No i niech mąż idzie tez do innego lekarza.Będzie oki, ale musicie coś z tym zrobić. Nowa koleżanko Myszko, która pytałas ile trzeba odczekać po odstawieniu tabletek, by starac sie o dzidzie, to z tego co mi wiadomo conajmniej pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a nasza Myszka która jest z nami od dawna oczywiście dużurowała wczoraj na forum. Pamiętam kiedyś pisała tutaj taka inna Myszka bardzo ją polubiłam, choć ja jeszcze chyba sie nie udzielałam na forum.Tamta Myszka też starała się o dzidzię, ale jakoś krótko przed Slubem sie rozstali, jestem ciekawa co tam u niej słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz ja piszę sobie do siebie, ale to nic. Dziewczyny dzisiaj wygospodarujcie więcej czasu na to,zeby posiedziec na forum i poklikać ze swoimi koleżankami, a co tam w końcu mamy Święto no nie? Ja to chyba dziś dam sobie luz z wszystkim, tylko jedzonko zrobię. Zapomniałam dzisiaj jeszcze ma przyjść kolega do kompa, ale mam nadzieję,że szybko zrobi to co ma z nim zrobić i będę starała się byc cały czas z Wami. Tak się zastanawiam a co tam u naszej Pauli, ANNY, Ani, Igi, Muminka, Alii, Gluta, Rusaczka i innych dziewczyn?????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anecczka227
❤️❤️❤️ Hej Gwiazdeczki w tym DNIU WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ to nasze swięto i abyśmy byli szczęśliwe, nie chorowały często i oczywiście wszystkim życzę wymarzonych fasolek:*:*:*:* Buziaczki dla was słoneczka🌻🌻❤️👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonczka melduje sie i zycze wam milego dnia dzis , a ze nikt nie powiedzial ze kobieta kobiecie skladac zyczen nie moze wiec: [kwiat Z okazji Dnia Kobiet pragne zlozyc Wam zyczenia, wszystkiego najlepszego, duzo szczescia, by w kazdym dniu roku usmiech na twarzy waszej goscil tak samo czesto, jak w tym dniu. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×