Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

hej olawd ja tez haftowałam krzyżykiem i mam dużo takich wzorów ale bardziej podobaja mi sie te richelie jak sie powycina te wszystkie drabinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niestety umiem tylko krzyzykiem . moja babcia cale zycie haftuje i to od niej sie zarazilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie dziecinne są bardzo ładne i kolorowe mam nawet takie z dziewczynkami i chłopczykami w kapeluszach,a chrzestna od mojego synka wyszyła dla niego obrazek z biedronkami na drzewie bardzo sliczny obrazek kolorowy:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna strone znalazlam o ginkach : www.ginweb.pl ja tam znalazlam lekarza i jest tam jak wyglada gabinet , czym sie dany lekarz specjalizuje , itd . oczywiscie nie wszyscy lekarze moga byc tam zapisani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Madziiu🌻 Słonce nawet tak nie mów lubimy Cie baaaaaaaaaaaardzo mocno!!!! nie pozwalam ci tak mówic!!!!!! Monitko👄👄👄 Cio tam kochana??:*:*:*::*:*:* Olawd👄Słonce:P:P Smerfeciu kochana:* jak samopoczucie :*:*: mam nadzieje ze dobrze:*:* Myszko👄 Misiaczu tesknie!!!!! Ja idę,bo Łukaszek pasmka mi robi hi hi hi:*:*:*:***:* Dooobranoc Słoneczka ukochane:*:*:*: Kolorowych snów!! Snijce o waszych przyszłych dzidziach słoneczka moje:*:*:*: Dobranoc skarbki:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś dużo w pracy wyszywałam bo miałam dużo czasu i spokoju to można było wyszywać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monita--kiedys wyhaftowalam dla sasiadki corki obrazek z krolowa sniezka i krasnoludkami - bylo przesliczne , takie kolorowe i wogole , i sie wcale nie chwale :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej aneczko👄 ja troszkę sie podleczyłam ale jeszcze kaszle,jutro pędze do pracy a pózniej dwa dni wolnego :):):) czekam na testy owulacyjne i zaczynam znów działać:):):) to suuuuppppeeerrrr że mężuś robi ci pasemka ja niestety wszystkim robie czyli mamie ,bratowej i kumpeli a ja musze sobie iść do fryzjera i zapłacić:(:(:(bo one nie umią mi zrobić:):) a nie mówiąc juz o monim M.on to nawet nie wie jak farbę zrobić a co dopiero farbować:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super olawd !!! tylko gratulować my to jeszcze potrafimy coś zrobić z takich rzeczy bo dzisiejsza młodziesz nie za bardzo sie tym interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa 18
hej dziewczyny mam nadzieje ze sie stesknilyscie ja sie przeprowadzilam i nie mielismy neta zaaaaaaaaaa dlugo bo juz wariowalam my w angli dalej maz ma nowy kontrakt i zapomnial o stanach cale szczescie nie wiem kiedy was nadaze przeczytac skonczylam na 162 stronie troche nowych dziewczyn to super ale stare niektore weteranki juz zapomnialy i sie nie odzywaja doza buska dla wszystkich dziewczyn u mnie po staremu w sumie teraz maz jest na dluzej to bedziemy na maxa no wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze babcia mnie tego nauczyla bo jest to fajne , mnie to uspokaja . pamietam jak haftowalam krajobraz gorski 80x60cm sliczny wyszedl , ale przyznam sie ze musiala mi go babcia dokanczac bo ja akurat wtedy wyjechalam do anglii . no ale warto bylo , teraz na kope obrazow i obrazeczkow ktore czekaja tylko na oprawienie i powieszenie w naszym domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj iwa18--nie znamy sie jeszcze ale mam nadzieje ze nadrobimy zaleglosci 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra poddaje sie - zycze wam milej nocki i slodkich snow . dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor kochane !!!! Dziekuje za troske moje aniolki jestescie kochane naprawde wybaczcie za moj brak ale nie bylam w stanie usiasc i usiedziec dluzej jak minuta. Jest duzo lepiej ale dalej poruszam sie dziwnie,maz smaruje mnie masciami ale one nie pomagaja zbytnio. @ skonczyla sie w 5 dniu cyklu szybciutko :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem w sumie czy to sa powody do zmartwienia ale zawsze mialam po 6-7 dni ehmm?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko 🌻 to chyba dobrze bo bedziesz mogla zaczac staranka szybciutko nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje przepraszam, myslałam,że już będzie oki, ale niestety źle się czuję,a szkoda, bo chciałam z Wami dziś bardzo poklikac, mam nadzieję,że jutro będzie lepiej, oby........ Iwa nareszcie się odezwałaś, działaj, działaj........... Olawd, Monita, XXmadziorekxx, myszka, Aneczka, Misiaczki buziaczki dla Was, fajnie,ze piszecie. Myszko murzynek tak około godzinki i gotowy, ale co ja pisze jak juz się nim zajadasz. Czytam co napisałyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nasza Patinko, wracaj szybko do zdrowia, bo cos nas wszystkie pokolei chwyta, a przeciez musimy byc zdrowe dla naszych dzidziusiów. Paula a ty gdzie się podziewasz, Kkinia odzywaj się częściej. XXmadziorekxx szkoda,ze nie miałaś z kim pogadać,ale pewnie w piatek nadrobimy to wszystkie. Obca ale fajnie, jeszcze 3 miesiace i będziesz miała Antosia, to cudowne i fluidki łapię, odzywaj się częsciej. Nowa koleżanko gdzie jesteś i inne które sie nie odzywają? Ja piszę i zmykam do łózka, ostatnio spędzam w nim duzo czasu a co dziwne wcześnie chodzę spać, ale cóż chyba przez tą chorobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie usypiam coke tzn proze by zasnela i nie za bardzo chce sie mnie sluchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie doczytalam niestety co ci dolega jestem sporo do tylu niestety czy mozesz napisac co cie dopadlo??\ u mnie nic nowego ze starankami kiepsko mieszka u mnie mama i brat mlodszy wiec nie zaciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko ja tylko przeziębina jestem,ale mnie jakos trzyma i puścić nie chce, wczoraj goraczka 39, kicham co by mi nosa nie urwało, no i głowa okropnie boli.Do tego moje przydatki chyba nie chca mnie słuchać i nic się nie podleczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie wszystkie cos ostatnio się pochorowałysmy, ojej niech nas te choroby omijaja szerokim łukiem. No ale w nastepnym tygodniu chyba monitoring ruszy,więc jest nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×