Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Soniu fajnie za zagladnelas jeszcze.....no pewnie ze na nas mozna liczyc ...my ze Smerfetka jak siostry i pilnujemy tu i dyzurujemy :P:P:P:P:P:PJa ogladam "Samo zycie" ale wciaz lukam do Was:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myslalam ze moze ktoras wpadnie na foremke i pogadamy sobie,ale pewnie juz spicie,albo ogladacie filmik.Ja rozmawialam dosyc dlugo z moim M.na gg i az glowa mi napuchla i tak bardzo mi zle,nie wiem czy to wszystko sie ulozy,a juz bylam dobrej mysli a tu jeszcze nic nie wiadomo na 100 jak to bedzie z nami,az sie boje pomyslec,nie wiem co zrobie jezeli bedzie rozwod,ale nawet nie chce o tym myslec,tak bardzo mnie serce boli,ale jestem caly czas dobrej mysli i mam nadzieje ze to wymodle i bedziemy razem,bo nie wiem jak ja to zniose i czy sie pozbieram po tym,ale narazie chce myslec dobrze,sorka ze Wam na noc zawracam swoimi problemami glowe,ale nawet nie mam z kim porozmawiac a nie chce za duzo tu pisac,bo moze znow wroci ta cholerna pomarancza i nam zacznie glupoty wypisywac. Dobranoc,buziaczkiiiiii 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogole to cale zycie jest do kitu,zreszta nikt nam nie mowil ze bedzie lekko i ze zycie to nie bajka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myslalam ze jakos to bedzie i ze nas to nie spotka,ale bylam w bledzie,nie wiem co mam myslec,jest mi bardzo smutno :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Madziu:P:P:P:PNapewno sie wszystko miedzy Wami ulozy i bedzie dobrze ...zobaczysz...a gdzie jest Twoj maz??? Gdzies na wyjezdzie sluzbowym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo smutno ze nawet pisze sama ze soba,myslalam ze moze ktos tu w koncu zajrzy a tu nikogo nie ma :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo mi jego brak,dzis nawet sie poryczalam jak z nim pisalam,ciezko mi bardzo,ale moze to jakos bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kochana udalo Ci sie stronke zdobyc.....super.... Rozumiem ...a jak dlugo juz tam jest???Pewnie tesknisz za nim cio???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzielismy sie w listopadzie,tylko pare godzin,na swieta nie przyjechal i pisze ze moze juz wogole nie przyjedzie,duzo zlego sie wydazylo,a najbardziej chodzi o dzidzie,lekarz mu powiedzial ze nie ma szans zeby zostal tata kiedy kolwiek,ale ja mysle ze lekarz sie pomylil,tez sie myla. :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha .....A moze warto skonsultowac to z innym lekarzem:( Pewnie ze i lekarze sie myla....trzymam kciuki zeby wszystko ulozylo sie Wam po Twojej mysli:):)A dlugo juz jestescie ze soba???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam ze moja stronka,jezeli mi nic w zyciu nie wychodzi.....,tylko sie za..c i miec swiety spokoj,mysle czasami o tym.... Wiem ze to zle,ale ja juz na nic nie licze,nic mi sie w zyciu nie uklada. :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3latka przed slubem i 6 po slubie a tu nie dlugo 7rocznica bedzie,6rocznice spedzilismy osobno.Ja mysle ze sa szanse,moze nie wielkie ale sa,zreszta dzidzie mozna miec tez inaczej,w inny sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze jestes tu razem ze mna Myszko,bardzo mnie wspierasz i pomagasz,zreszta inne dziewczynki tez sobie pomagaja nawzajem,jak moga. 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana napewno jakies szanse sa.....teraz lekarze to potrafia cuda zdzialac...medycyna idzie do przodu...moze jakies lekarstwa i bedzie lepiej🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie ciesze ze poznalam Ciebie jak i inne dziewczynki....czuje sie tu potrzebna i kiedy mam jakie doly Wy mnie wspieracie i pocieszacie....dziekuje Wam za to....kochana musimy sie wspierac ...wiem jak Ci ciezko i bede sie modlic za Ciebie i za meza aby wszystko sie poukladalo i zebys w nagrode dostala dzidziulka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie dalismy sobie spokoj z tabletkami,bo ile mozna lykac,lekarz mu tak powiedzial we W. a tu mu powiedzial ze szanse sa,wiec ja juz nie wiem co mam myslec,wiadomo ze wszystko idzie do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bede sie modlic za Ciebie jak i za reszte dziewczynek,kazda bedzie miala z nas dzidzie,ja chce najpierw zeby wszystko sie ulozylo nam w malzenstwie a pozniej przyjdzie pora na dzidzie tak bardzo przez nas wyczekiwana,jak i przez Was sloneczka i myszko. 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×