Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Jeszcze Wam wrzuce inny przepis na "Murzynka" ktory robila moja mama i rowniez jest pyszny:P:P:P:P 🌻 MURZYNEK 🌻 15 dkg masla 15 dkg cukru 15 dkg maki 4 jajka 2 dkg kakao 2 lyzki proszku do pieczenia Zoltka utrzec z cukrem, dodac maslo dalej ucierajac.Ubic piane na sztywno,polaczyc z utarta masa z maka, kakaem i proszkiem do pieczenia, lekko wymieszac i wlac na blache. Piec ok.20 minut. Smacznego!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Hej Dziewczynki :) U mnie juz 6 miesiąc sie zaczął,brzuszke duzy:P tak sie zastanawiam jaki bedzie w 9 miesiącu jak teraz taki wielki,wybralismy juz imie dla synka Antoś. Jak zwykle moja mam szaleje i kupuje mnustwo ubranek,jabbym miała miec 5 raczki ;P no ale co tam w koncu babcie są od rozpieszczania.Ogólnie u mnie chyba zaczyna sie układac,niedługo pewnie zaczniemy remont naszego domu i bedzie duzo roboty wiec czas juz w ogole szybsciej zleci ale to dobrze bo juz chce konca Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca jak milo ze sie odezwalas:P:P:P:P:P:P👄 popatrz jak ten czas leci ...nie dawno mowilas ze jestes w ciazy a tu juz 6 miesiac...kurcze...ciesze sie ze wszystko sie u Ciebie poukladalo i ze jest ok....a imie bardzo ladne...ja mam brata juz doroslego Antosia ......a gdzie sa fluidki dla nas co????przesylaj przesylaj to moze ktoras sie od ciebie zarazi:P:P:P:Ppoglaszcz brzuszek...👄 dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Witam Słonka:*:* Witaj Dzodzanna 🌻będzie Ci u nas dobrze:* Tu dziewczynki są kochane i zawsze Ci pomogą!! Wiem co mówie to internetowe siostrzyczki moje:*:*👄👄 Smerfeciu Słoneczko🌻 dobrze,że sie już lepiej czujesz odrazu lżej mi na serduszku!! Nie chcę żebys się meczyła kochana!! A monitoring napewno się uda! i dzidzia murowana skarbie:*:* Myszko🌻 suuuper ja też robiłam z misiąc temu polonczenie murzynka Smerfeci i pomidorówke hihih Buziaczki kochany pracusiu:* Obca🌻 Super,że brzusio rośnie jeszcze troszke i przytulisz swoją dzidzie!! A czas szybko zleci👄 odzywaj się cześciej:*:*Olawd🌻 👄👄👄 kochana!! Misiaczku🌻 a co u Ciebie kochana?? Tęsknie ja i wszyscy za tobą!!! Buziaczki wszystkim będe kukała:P a jak narazie mam pracy troszke:*********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Duuuuuuzo fluidków dla Was kochane :*:*:*:*;* ....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... No teraz to nie ma mocnych fasolka musi niedługo o którejś z Was byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz lapie Obca:P:P:P:P:P:P:P:P:P Dziekujemy bardzo i napewno u ktorejs z dziewczyn zadzialaja i bedzie dzidzi:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:))) Smerfeciu 👄 jak sie czujesz?? 🌻 Anusia 👄 Obca_🌻 🌻 ❤️ oj ale fajnie ze brzus rosnie:P to fajnie :P:P:P Myszka 24👄 Patinka25 👄 jak krzyz???lepiej?? A.N.N.a.jak tam??? u mnie siakos tak:(( wiec malo pisze \"__poprawie sie:) caluski Kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słoneczka! Obca-Fajnie ze brzusio rośnie,jeszcze troszkę Ci zostało,ale zobaczysz przeleci raz dwa i będzie dzidzia.🌻 👄 Juz łapie fluidki. Weszłam sie z Wami przywitać,🌻 🌻 👄,będę dopiero w piątek. Pozdrawiam Was słoneczka,buziaczki,pa 🌻 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Gratulacje Madziu👄 hihi ooo Misiaczek wkoncu sie odezwał!! jupi buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuziiii Słooooonko!!:* Ide poczytac ksiązke kochane :*:*:*:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie mnie juz nie lubicie,ze zadnej z Was nie ma,zadna sie nic nie odzywa,bede dopiero w piatek,ale myslalam ze przez chwilke popiszemy a tu nic z tego,no trudno sie mowi,do piatku znow bede miec pewnie mase czytania,ale to nic.🌻 Pozdrawiam buzka i do piatku 🌻 👄 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki dziewczynki ze sie nie odzywalam ale mielismy (i ciagle mamy) dzis jakies problemy z naszymi komputrami . w nowym cos sie spierniczylo i nie chce po wlaczeniu pokazywac zadnych ikonek , nic po prostu nic a w starym wlasnie szlag mi trafil jeden dysk :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja jestem....:P:P:P:P Madzia ale sie rozpisalac ze zahaczylas o stronke:P:P:P:PJakbysmy Cie mialy nie lubiec....lubimy i to bardzo kochana.....szkoda ze do piatku Cie nie bedzie ale szybko zleci i wrocisz do nas.....a dziewczynki widocznie zajete ze sie nie odzywaja....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy sie naprawi bo juz nasz kolega inormatyk sprawdzal i nic . prawdopodobnie bedziemy musieli windowsa zainstalowac jeszcze raz . dziewczynki ni eobicuj ze dzis pogadamy bo wzielam sie za haftowanie haha , juz od chyba 2 lat nie moge skonczyc obrazka wiec najwyzsza pora to zrobic i wziasc sie za haftowanie obrazkow do dziecinnego pokoiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane👄 witam nową koleżankę 👄 dla dzodzanny olawd powodzenia na rozmowie o prace trzymam kciuki:):):) myszko tobie też powodzenia w nowej pracy:):) smerfetko kuruj sie kochana bo coś widze żeśmy sie wszystkie rozchorowały po troszku:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziara👄.patinka👄smetfetka👄aneczka227👄myszka24👄 anna👄misiaczki👄olawd👄panimisiowa👄 i wszystkie dziewczyny duża buzka dla was pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd => ja też sie muszę zabrać za hafty ,kiedys poprostu nie mogłom sie oderwać od tego a teraz nie ma zbytnio czasu ale to bardzo uspokaja,ja lubie robić hafty richelie a ty co preferujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o kupowanie ubranek i rzeczy dla maluszka to też byłabym za tym zeby kupić dopier ok.7 /8 miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej monita---ja haft krzyzykowy tylko i wylacznie . najgorzej mi sie zabrac za haftowanie a jak sie juz wezme to nie mozna mnie odciagnac . niestety juz dlugo nie haftowalam (oj bedzie cos kolo 2 lat) i mam zaleglosci a chcialabym zaczac haftowac obrazki dziecinne - kiedys mam nadzieje ze sie przydadza , bo jak narazie haftowalam wszystkim dzieciom wkolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×