Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Sara76
Obca nie martw się, że mały nie mówi. Moja koleżanka ma trójkę w tym dziewczynkę i dwóch chłopców i żadne z nie zaczynało szybko mówić. Najmłodszy ma prawie 4,5 i się z nim nikt nie dogada oprócz domowników. Na pocieszenie powiem, że jak zaczynały gadać to od razu całymi zdaniami. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Sara76 kochana dziekuje za pocieszenie i wierze ze i u nas tak bedzie,podniosłas mnie na duchu..w ogole Wszystkie jestescie cudowne i nieocenione:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka ja juz po pracy ale odezwe sie pozniej - buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Kobietki gdzie jestescie??? Taka ładna pogoda to pewnie na jestescie na spacerku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski!!!!!!!!A co tu taka cisza???????????? Gdzie Was wszystkie wywialo?????? Ja wrocilam z jednej pracy i za godzinke ide do drugirj wiec myslalam ze sobie poklikamy a tu nikogo niet.. Jutro kurcze ide do lekarza bo mam ucho zatkane juz ze 2 tygodnie.....prawie nie slysze na niego.....myslalam ze wody mi sie nalalo podczas kapania i ze przejdzie a tu guzik...musze jutro isc zeby doktor dal mi jakies kropelki..... Ide sobie zrobic kawke bo zaraz chyba zasne, i za chwile zajrze do Was ....tylko piszcie [ usta] dla Was.......:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Myszko kawkę już masz? To teraz pisz, czekam. Ja dzisiaj posprzatałam w domu, a całe popołudnie spędziłam z bratanicą, ale pobrykałyśmy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Myszka może reflektujesz na aparat słuchowy, prawie nówka - dziadek miał zrobiony i nie nosi, bo jak to się wyraził "we łbie mu szumi" i jak się z nim nie szło dogadać tak nadal nie idzie. A aparat odłogiem leży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dzisiaj się strasznie czuję, zawsze w pierwszy dzień @ jestem umierająca. Szpikuję się przeciwbólowymi od wczoraj wieczór, w pacy było nawet ok, ale jak miałam wychodzić to znowu miałam taki atak bólu, że jeszcze po powrocie do domu się zwijałam i strasznie mi słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Smerfetko a ja to co? Sama do siebie przecież nie piszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Smerfetko kiedy zaczynasz kolejne starania? Może się razem zepniemy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Myszko gdzie jesteś? Smerfetko czyżby Gargamel Cię pogonił od komputera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Patinko mam nadzieję, że już się lepiej czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz chyba znów pisze sama do siebie. Myszka pewnie poszła już do drugiej pracy. Sara uciekła jak zobaczyła,że jestem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakis dzien nie bardzo jak dla mnie wyspalam sie a potem zaczelam sie zle czuc w sklepie znow myslalam ze bede wymiotowala ale minelo mi. Ehmm musze przezyc jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×