Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Ja też jeszcze jestem, zaraz póje na grilla, ale najpierw trzeba go bedzie zrobić hi hi. Monita super,ze się odezwałaś, pewnie @ nie przyjdzie do ciebie już. Myszko witaj kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam kaloriami sie przejmujesz:D:D:D:D:D Jak mieszkalam w Polsce to zawsze cos na weekend pieklam albo moja mama.....i tutaj tez czesto mam jakies ciasto swojej roboty....moj mezus tez lubi po obiedzie zjesc ciasto i wypic mala kawke.....a co do @ to skad wiesz ze przyjdzie???? czesto Ci sie tak spozniala czy to pierwszy cykl dopiero???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O siostrzyczko witaj👄....zaraz wpadne do Ciebie na tego grila chyba...:D:D:D:D:D:D:D:D przyniose murzynka i kawke i zrobimy sobie mala imprezke, co Ty na to??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spóznia sie czasami, ostatnio 10 dni mnie zwodziła i nic:(:(:( no to fajnie tak przy kawce posiedzieć :):):) my z mężem nie pijemy kawy a to zawsze miło by tak posiedzieć a nie ciągle latać i cos robić a tak to zawsze jest powód zeby posiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam mniam murzynka tez bym zjadla z polewa czekoladowa mniam kurcze smaka mi robicie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie ....przerwa na kawke i koniec....hehehehehja przewaznie pije 2 kawy dziennie......rano zawsze musze wypic ,bo jak nie wypije to odrazu mnie glowa boli...i czesto sobie jeszcze robie tak gdzies po poludniu ok.4 godz.......to musimy te @ zaczarowac zeby jednak dala Ci spokoj przez najblizsze 9 miesiecy....a kyyyyyyszzzzzzz @ a kysz....................idz tam gdzie Cie chca....:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstretne @ tez bym chciala aby was opuscily ! Monita32 dzieki 😘 dla ciebie widzisz myszko pijesz kawke bo inaczej glowk boli kurcze ja wczesniej pilam okolo 3-4 dziennie i teraz jedna tylo moze tez dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko wiec zapraszam.....wszystkie ktore maja ochote na murzynka i na kawke ze smietanka kokosowa lub herbatke:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym chciała zeby mnie opusciła:):):) smacznego życze ,:):) robicie patince smaka i jeszcze bedzie musiała męza posłac do sklepu albo sama bedzie piec ciacho :):):) w ciazy tak jest raz słodko raz kwaśno:):)😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam do łazienki :):) trzymajcie sie zdrowo i dbajcie o siebie 😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co się dzieje tak mnie od kilku godzin boli w pachwinach że ledwo chodzę. Może któraś coś poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja! Ja tez lubię kawusie i piłam jej dużo wcześniej i chyba teraz dlatego tak cierpię jak Patinka - z powodu niskiego ciśnienia. Zmierzyłam sobie na aparacie moim nowiutkim dziś i miałam 96 na 62 - zgroza! Jak będziecie chciały łakomczuszki to znam przepis na fajne ciasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzodzana i masz stronke na szczescie......niedlugo oznajmisz nasz ze jestes w ciazy zobaczysz...wierze w to👄 EfQa dawaj przepis na to ciasto.....w wolnym czasie upieke👄 Smerfetko juz lece i pomoge Ci troche przy tym grilu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfeto, Saro, Olawd, Dzodzanna, Xamadziara, Myszka, Monita moja teściowa która WSZYSTKO WIE wyczytała gdzieś że jak się odchudzamy przed zajściem w ciążę tzw. dieta nisko węglanowa to istnieje duże prawdopodobieństwo że urodzi się dziewczynka a jak nie żałujemy sobie jedzonka to chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nawet jestem zaskoczona ,że stronka moja dzięki Myszko 👄 no i dla wszystkich tez 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ciasto nazywa się LODOWIEC Budyń waniliowy lub smietankowy (dwie torebki) gotujesz z 3/4 litra mleka żeby był gęsty. jak ostygnie to ucierasz go z jedną kostką masła (musi być miękkie nie z lodówki). Potem tortownicę wykładasz biszkoptami maczanymi w śmietanie. Wkładasz masę a potem upychasz w środku biszkopty - robisz takie pierścienie zwężające się do środka. Pomiędzy te pierścienie z biszkoptów upychasz plasterki bananów. Po prostu takie kółka na zmianę układasz z biszkoptów i bananów. Na koniec jakieś dobre rodzynki poupychasz i zalewasz tężejącą już galaretką. Uprzednio oczywiście możesz udekorować. Ciasto należy trzymać w lodówce. Jest pyszne. Goście rzucają się na nie po prostu. Zrobiłam je do teściowej na imieniny. Ona sie narobiła upiekła czasochłonny pyszny i okazały tort a wszyscy i tak rzucili sie na lodowca. Aż mi głupio było... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
budyń z masłem musisz utrzeć tzn taka pałką lub specjalną nakładką na do robota, nie można tej masy ubijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będziesz już w tej masie układać te koła z biszkoptów ( tak ze cztery z pięć ) i upychać banany między nie i później rodzynki to się nie przejmuj że to się wszystko porozjeżdża bo masa dopiero jak postoi w lodówce będzie sztywna. Upychaj wszystko i tak będzie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i jeszcze biszkopty należy maczać tak szybciutko w śmietanie najlepiej zanurzać je do połowy żeby się nie rozmiękły za mocno. A tortownicę wyłożyć nimi na dnie i dookoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że dosyć dokładnie wszystko wytłumaczyłam. Smacznego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Ale mi smaka narobiłyście tymi wywodami o ciastach... A więc byłam u giny pęcherzyk jest jeden 21mmm i w środę idę znowu (mam nadzieję, że się nie wchłonie tylko kulturalnie pęknie), powiedziała, że na pęknięcie mi nic nie da bo ona nie ma uprawnień, bo to za duża ingerencja i tylko specjalista może. Jestem zawiedziona, bo jak pójdę i znowu się wchłonie to będzie oznaczało, że nie ruszyłam z miejsca. Ona twierdzi, że clo powoduje i powstawanie pęcherzyków (u mnie to akurat nie problem, bo mam zawsze dorodne okazy) i ich pęknięcie (jak się okazuje z tym mam już problem). Asiunia a Ty brałaś coś oprócz clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara a może ty byś na wszelki wypadek poszła do jeszcze jakiegoś innego specjalisty. Nie masz nikogo poleconego kto by to wszystko tak naprawdę poprowadził od początku do końca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko rzadka, słodka śmietanka, ona jest tylko po to żeby te biszkopciki były apetyczne a twarde jak beton ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało byc oczywiści : a nie twarde jak beton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×