Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Witajcie dziewczyny Wczoraj nie napisałam bo późno wróciłam i od razu poszłam spać taka byłam padnięta. Byłam oczywiście u lekarza ale USG nie było bo to za wcześnie, powtórzyłam wczoraj betę żeby sprawdzić czy dobrze rośnie. Wynik ma być dopiero dziś późnym popołudniem. Oprócz tego dostałam skierowanie na cały zestaw badań. i w sumie to tyle i duphaston, który mam brać przez 3 m-ce. Na uSG mam przyjść za 10 dni. spać mi się chce cały czas, a poza tym smutna jestem strasznie, płakać mi się chce cały czas nie wiem co jest grane?? Koleżanka mi powiedziała, że to normalne, że hormony szaleją ale sama nie wiem Po prostu bardzo mi smutno :( 👄 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia dlaczego Ci smutno? Moze rzeczywiście to hormony, bo tak naprawdę powinno Ci byc bardzo wesoło, nosisz dzidzi pod serduszkiem, a tak tego pragnęłaś. Wydaje mi się,ze po usg, jak juz bedziesz wiedziała wszystko,ze jest oki itd... , będzie Ci znacznie weselej.Główka do góry, a tak w ogóle to weź wymyśl sobie coś, co by Ci humorek poprawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się Smerfetko jak mogę :) chyba wybiorę się na małe zakupki :) w końcu jadę na wakacje za niecałe 3 tygodnie i trzeba kompletować wszystko przed wyjazdem :) Może to mi poprawi nastrój Dzięki Smerfetko 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaaaaaaaaaaam:):):):PP Smerfeciu29 👄 tak krzyczalas ze az u mnie echo szlo hihihi:***:tez Tesknie za Toba:*:** ja dzis robilam TsH JUTRO WYNIK 27.50 badanie ich chyba Bog opuscil hahaha ale dla dzidzi wszystko:P asiunia27 to dobrze ze masz takie wachania nastroju:P dzidzia rosnie i organizm sie na jej przyjecie przygotowuje:):) 👄 udanych zakupkow:):) Kakusia22 👄 a TY jak KochANA?? jak sie czujesz?? malenstwo dalej sie ostro wierci??:P fajnieeee EQa dzieki za przepis normalnie sobie wyprubuje musi byc pyszny!! 👄 Kakusia22 a jak u Ciebie?? 👄 monita32 👄 pauila3332 👄 pisac Kochane co u Was? AnulaS a TY jak sie czujesz??? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia nie smuć się to normalne, ja tez tak się czułam i jak popytasz to większość kobiet. Wynika to ze zmian hormonalnych a u mnie to trochę było ze strachu, no bo życie się od tej pory zupełnie zmienia. Smerfetko sama zobaczysz jak będziesz w pierwszych tygodniach, to niezrozumiałe skąd ten smutek szczególnie jak sie tyle o ty dziecko starało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia uważaj co jesz bo toxo grasuje. Myj wszystko dokładnie teraz. misiaczki a co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko ja też ścięłam włosy. A jakie mam gęste i ładne teraz, jak nigdy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EQA A WIESZ JESTem za zyciowym zakrecie...ale coz takie zycie:P:P jutro odbieram wyniki Tsh zobaczymy czy spadlo..jak tak to juz blizej do dzidzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka wybaczcie ze sie nie odzywalam ale wczoraj pozno wrocilismy a dzis najpierw bylam na zakupach z kolezanka a teraz spedzam czas z mezusiem bo wzial sobie dzis wolne . jest dis przecudowna pogoda - goraco i slonecznie ze az sie nie chce w domku siedziec . wczoraj mama rozmawiala z moim ginkiem i moge brac duphaston wiec jestem spokojna . nie nakrecam sie ale.... :-D testuje za 6 dni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki Olawd mam nadzieję że jesteście bliżej dzidzi. Już nie mogę się doczekać aż znowu ktoś ogłosi radosna wiadomość :) A ja jestem taka zmęczona nawet nie mam siły iść na spacer a tak bym chciała. Chyba pójdę spać bo co mi pozostało, na nic nie mam siły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech to znowu niechcący zgarnęłam stronkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dzwonili z przychodni i beta wzrosła prawie 4-krotnie od piątku :) Więc wszystko w porządku pod tym względem EfQA ja też się bardzo boję jak to będzie, bo przecież życie się diametralnie zmieni, chociaż moja mama mi powtarza, że jest to radość, której się da się opisać żadnymi słowami :) ciekawe...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj ja za 6 dni dam znac co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia---widzisz ze wszystko jest super!! a ty nie chcialas uwiezyc...no to teraz czekamy na twoja kruszynke 👄 EFQa--- 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zobaczysz bicie serduszka na USG to po raz pierwszy naprawdę poczujesz się mamą, zobaczysz że coś tam sobie fajnie rośnie. Przesyłam ci fajnego linka do strony o dzidziusiach zobacz jak teraz wygląda. http://twoja-ciaza.com.pl/czlowiek1-3.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd ty tez wejdź i patrz kto wie może u ciebie już plemnik wgryzł się do jajeczka ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia poczytaj sobie o ciąży, o dzidziusiach to ci poprawi humor. Ja byłam przerażona, cos się radykalnie zmieniło a mamą się jeszcze nie czułam. Tak jakbym już nie była sobą... olawd ty też czytaj bo cie to czeka niedługo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale stronka fajna prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EFqa ja się zalogowałam na tej stronce www.askbaby.com trzeba się tam zarejestrować i możesz oglądać w animacji jak teraz Twoja dzidzia wygląda :) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EQa---ta strone to juz 2 razy przerabialam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EQa no mamy nadzieje a to juz cos:P olawd 👄 bedziemy trzymac kciuki!!!! teraz musi byc wysyp :):):): fasolek:):):)ja sie nie nastawiam bedzie to bedzie..juz odchodze os zmyslow jak mysle odpusilam sobie i powiedzialam jak ma byc bedzie...oby:):):) Smrfeciu a TY sprzatasz jak zawsze na glancccccccc:P:P chc tu do nas:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd ty to kurcze wiesz więcej ode mnie! ja byłam zielona jak zaszłam w ciąże a ty przygotowana na całego i z kupionym wózkiem do tego :) wchodzę na ta stronkę która Asiunia podała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
EfQa co do lepszego specjalisty to sprawa wygląda tak. Na miejscu mam ginę do której chodzę od kilku lat, a do specjalisty do którego mnie skierowała (androlog-ginekolog-położnik trzy w jednym prawie jak trójca święta) muszę dojeżdżać 50 km więc to cała wyprawa, a do tego u niego strasznie dużo pacjentów (normalnie tabuny) i czasami ciężko się umówić na wizytę (mimo, że chodzę prywatnie-wizyta 100zł). A jak sama wiesz pewne badania należy robić w określonym dniu cyklu (nie możliwością byłoby np.latać do niego codziennie na monitoring-zresztą wcale mi nie proponował). Asiunia a Ty miałaś coś na pęknięcie pęcherzyka? Proszę odpowiedz mi kochana, bo już sama nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na coz EFQa--juz dwa razy w ciazy bylam , mase stron przegladalam i ksiazke mama mi specjalna przyslala 'matka i dziecko" polecam . ostatnio zalogowalam sie na stronce na ktorej nie bylam juz hoho...a tam powitanie : jestes w 37 tc za 20 dni porod ---smutne to bylo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Smerfetko do jakiego specjalisty chodzisz w Poznaniu? Czy do zwykłego ginekologa czy do kogoś od bezpłodności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×