Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Sara76
Smerfetko no to buzi {usta], buzi 👄 i do jutra, bo idę się kąpać, bo wiesz, że mnie dzisiaj "robota" czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro ten sam dreszczowiec u mnie hi hi. Ona firanki nie zasłania dopiero na noc, wszystko wie,wszystko widzi i słyszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba też pójdę pofiglować, ale to juz nie robota, robota już za mną, teraz czekam na efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Smerfetko, tak to jest z ludźmi, którzy nie mają zajęcia. Ja nie mam czasu szpiegować sąsiadów, bo albo jestem w pracy, albo na uczelni, a jak jestem w domu to mam tyle roboty, że nie wiem co najpierw robić, no albo jestem zmęczona i nie robię nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem Paulinko jestem szykuje sie do mycia i spac muli mnie cos:(( kolorowych snow i czekamy na dobre wieci:):):) 🌻 DoBrAnOcccccccc 👄 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Co innego figlować dla przyjemności, a co innego odrabiać pańszczyznę... No, ale życzę przyjemności i do jutra, bo jeszcze chwila i mnie siłą będzie mąż musiał oderwać od komputera. Jeszcze raz 👄,👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź Saro idź , bo robota czeka, no ale za 9 miesięcy bedzie efekt tej ciężkiej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urquinaona
Dzięki Smerfetka 29, aż sie poryczałam , nie chce mieć problemów... Mam już dość tych pieprzon..ch testów i codziennie nic... Jak durna codziennie modlę sie nad nimi. Jestem okazem zdrowia, mam nadzieję,że bedzie okej. Czekam jescze pare dni, yhhh A mogłam miec zbytnio "rozcieńczony mocz"? jest taka możliwość ze testy sie "pomyliły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie czytam zaległości i tu popatrz instynkt mnie twój wywołał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Urquinaona ja testy robie już od listopada cały czas w kazdym cyklu i jedyne co zdołałam zaobserwować to to ze mam w 19 dniu owulke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urginaona nie wiem, czy mogłaś mieć rozcieńczony mocz, ale nie martw się, spokojnie, poczekaj i zobaczysz co bedzie a jak nie to idź do lekarza. Jednak piszesz,ze pierwszy cykl się starasz to ja bym dała sobie spokój z testami. Ja staram się 2,5 roku, a testów owulacyjnych jeszcze nigdy nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zawsze dzień przed,w czasie owulki i w nastepnym dniu próbujemy i nic nie wiem co jest grane bo nadal nie ma ciazy:(:(:( i teraz juz ide na monitoring moze cos z pechcrzykami nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita wybacz, widziałam cie na gg, ale nie chciałam pisać,ze cie widzę. Fajnie,ze jesteś, rzadko tu zagladasz ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze jak ktoś ma nieregularne cykle to musi sprawdzić kiedy ma owulke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie ze mnie wypatrzyłaś chociaz ja mam tylko w domu gg i jak komp jest właczony czy to przez synka czy męza to zawsze sie świeci a mnie nie ma:):):) a synek czesto gra w gry i bajki oglada a maż tez dużo na kompie siedzi,ja czesto jestem w pracy od 7 do 19 tak to wyglada u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urquinaona
Dzięki monita i Smerfetka 29, Okej, wezmę sie w garść. To mój pierwszy cykl, więc postaram się zbytnio nie panikować-choć wiem ,że w moim przypadku to bedzie bardzo ciężkie... Musi mi sie udać :) Dzis znowu musze "popracować" . Powiem szczerze że codzienny sexik , do tego w okreslonym celu troszkę wyczerpuje. Potrzebuje troche wytchnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz monita, ale dziś to jak strzał w 10, udało mi się ciebie wypatrzeć. Co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urguinaona oj wyczerpuje ten seksik, wyczerpuje, czasami nawet sie nie chce, no ale moze doczekamy sie juz wkrótce efektów, więc warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urquinaona
No mi się już nie chce, jeszcze byłam dzis na aerobicu , więc swoje nafikałam No ale cel jest bardzo "kochany" więc chyba się poświęcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka nie pisze, Myszka też, Pati źle się czuje, a gdzie reszta dziewczyn, czyzby wszystkie działały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie czytałam co u was :):):) i miałam odpisać ci ze ja jestem:):):) a tak poza tym to @ wredne przylazło wczoraj i znów nic:(:(:( wróciłam z pracy wieczorem i kolacyjka i teraz siedze :):):) bo wczoraj cięzki dzień miałam "budowlany" cały dzień na budowie podłogi układałm z ojcem w dwóch pokojach i miałam dość ze dziś z łóżka o 6 rano nie mogłam sie zwlec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urquinaona
:) ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie patinka musi dbać o siebie początki są najwazniejsze,myszka pewnie w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi Monita,ze przylazła @, do mnie za kilka dni sie też przywlecze, ale co mam zrobić jak tak ze mną się zaprzyjażniła i nie chce mnie opuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×