Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość kaska123
Myszko24 dziękuje, myślałam że nikt się nie odezwie. A ja naprawdę jestem tym załamana, tak bardzo chciałabym mieć dzidzię, a niestety nie udaje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie testuje...powoli chyba @ sie wkreca juz.. wiec nici..dzis mialam ciezki dzien i w pracy i samopoczucie tez jakies nijakie ..wiec na dzidzi chyba narazie nie masz szans..o ile sa jakies...ale Wam bede kibicowac i trzymac kciuki!!!! BUZIACZKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota822
he kobietki jestescie ja bylam na zakupach troszke poprawilam sobie humor i tyle. Przyszlam do domu zasadam do kompa zeby z wami pisac i nic nie moge wejsc na internet juz dzownie do meza a raczej smm wysylam ze mi cos tu poprzestawial ale moja glowka pomyslal i juz jestem. olawd nie martw sie ja za kazdym razem tak sie pojaram a tu nic ale trzymam kciuki. EQfa za mieiac moze i sie uda ale moj meżus akurat przyjedzie przed okresem takze wiem ze nastepny druga połowa cyklu jest bezowulacyjna zatem też nici chlerny świat. teraz znaczy sie dzis jet 11dc rano moja tem wynosila 36,4 ale wczoraj i przedwczoraj 36,6 a w niedziele 36,5. rozumiecie cos z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota822
myszko jak jestes to podaruj mi przepis na tego twojego Lodowca ja tam raczej jestem gotująca a nie pieczaca no ale czasem jakies ciacho zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota822
halo jestescie jeszcze czy zostalm samiutenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem :p Dorotko o tak zakupki potrafia poprawic humorek;p ja jakbym dzis weszla majatek straciala:( olawd :)::P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od EwQ CI dorotko przpis na lodowca...LODOWIEC Budyń waniliowy lub smietankowy (dwie torebki) gotujesz z 3/4 litra mleka żeby był gęsty. jak ostygnie to ucierasz go z jedną kostką masła (musi być miękkie nie z lodówki). Potem tortownicę wykładasz biszkoptami maczanymi w śmietanie. Wkładasz masę a potem upychasz w środku biszkopty - robisz takie pierścienie zwężające się do środka. Pomiędzy te pierścienie z biszkoptów upychasz plasterki bananów. Po prostu takie kółka na zmianę układasz z biszkoptów i bananów. Na koniec jakieś dobre rodzynki poupychasz i zalewasz tężejącą już galaretką. Uprzednio oczywiście możesz udekorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd tylko mi sie tam nie łam!!!!!!!! najgorsze wpasc w dolek pamietaj!!!! uszki do gory no!!!! u taaaaaaaaki usmiech:):):):) proszeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota822
bardzo dzieki za przepis na 22 czerwca mamuncia ma do mnie przyjechac z moja siostrunia i jej facetem na grillka to pochwale sie nowoscia fajny ze taki łatwy czy zamiast masla moze byc margaryna ile tych warstw tak wychodzi jedna czy dwie barzo dzieki. Na tych zakupach to niewiele kupilam bo tylko rybaczki ale za to w modnym klorze zieleni ja to bym wszystkie pieniadze na ciuchy chyba starcila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem , poganiacie mnie i poganiacie. Jakos nie miałam dziś czasu wejść do Was, ale już jestem. Saro więc wypróbuj koniecznie ziólka niż laparo czy hsg, pytałaś o objawy, żadnych, troche piersi bolą i nic więcej. Ola testuj w piątek. Misiaczki smutasku uśmiechnij się. Kaśka 123 tosteteron jest przyczyną nie zachodzenia w ciąże, ale po tabl. pewnie szybko uda się zajść, zapytaj lekarza ile masz je brać, ale pewnie 2, 3 miesiace wystarczą. Dorotka dzis na zakupkach, super, to nic,ze tylko rybaczki kupiłaś, wiesz mała rzecz a cieszy, a i humor poprawia. Myszko też u ciebie nie ma @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota822
Smerfetko piszecie o jakis ziółkach co to za ziułka ja tez moze bym sprócowała co prawda biorę bromocorn i folik no ale moze jeszcze cos a mooze nie mieszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko======= u mnie narazie @ niet......ale ma jeszcze czas przyjsc....zadnych objawow nie mam wiec to zwiastuje tylko @.....:D:D:D:D:D:D:D Trzymam kciuki abt do Ciebie nie przylazla ta malpa jedna:P:P:P:P:P Dorotko======ja podawalam linka do strony z ziolkami ....jest chyba na poprzedniej stronie.....poszukaj sobie i poczytaj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko wejdz na strone 408 i tam jest moj wpis z godz. 01:00 i tam jest linka do stronki o ziolkach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka ja juz uciekam bo cos mi sie strasznie spac chce no i jeszcze dolka zalapalam . a jutro do pracy blebleble slodkich snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ja juz sama nie wiem, ale wydaje mi się,ze oczywiscie mnie zaskoczy w nocy i obudzę się i bede wiedziała ,ze nic z tego. Dorotka czytaj o ziołach, ja tez o nich myślę, ale zobaczę jeszcze jak ta @ kiedy przylezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota822
dzieki mysza jeszcze zerkne na ten link i uciekam bo rano trzeba wstac kolorowych snów buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko lepiej sie nie nakrecac i byc mile zaskoczona co nie???? Oladw dobrej nocki slonko i glowka do gory , bedzie dobrze👄 Dorotko poczytaj sobie moze i Ty sie skusisz na jakies.......dobrej nocki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Myszko nie ma co się nakręcać, tym bardziej, że nie raz dziewczynom się spóźniała i niestety przychodziła w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak a propo ....mialas sobie Smerfetko zalozyc jakis suwaczek......wiec sprobuj sobie zalozyc jakis ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem choc zaraz zmykam brzuszek pobolewa wiec pewnie @szonisko jest..no coz...moze kiedys polezie sobie ode mnie na te 9 msc...kolorowych kochane 👄 ❤️ 🌻 D 🌻 o 🌻 b 🌻 r 🌻 a 🌻 n 🌻 o 🌻 c🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko założę suwaczek, ale dzis jakoś mi się nie chce, ale w najblizszym czasie to uczynię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko dobrze Ci sie wydaje, juz niedlugo 25 latek mi stuknie.....kurcze......jak ten czas leci.......... Misiaczku napewno niedlugo @ sobie o Tobie zapomni na dluzej niz 9 miesiecy.....dobrej nocki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki jasne,ze już wkrótce opusci Cię ta @ na 9 miesięcy, sama zobaczysz, ale daj jej jeszcze 1 lub 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska123
Smerfetko 29 dziękuje, trochę mnie uspokoiłaś:). Myślałam, że jednego udało mi się zajść, bo zwykle mam 31-33 dniowe cykle, teraz czekałam aż 44 dni i myślałam, że jestem w końcu w ciąży ale niestety się rozczarowałam i dopiero teraz w niedzielę zaczęłam brać Diane 35. Jak skończę te 3 opakowania to wybiorę się do gina i zobaczę co dalej. Jutro mam urodzinki i myślałam, że dzidzi będzie moim prezentem, bo naprawdę o niczym bardziej nie marzę, no ale niestety nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×