Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

:) Myszko 👄 Smerfeciu 👄 dziekuej Wam ❤️ moze to jakis znak..hmmm kolorkowych Wam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko a Ty nie spiaca dzis?????? Wczoraj szybciej poszlas spac .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam oczki sie zamykaja i glowka leci zaraz zaryje w kompa:p trzymajcie sie cieplutko :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi gdzie mi ucieklas Smerfeciu????? Ladnie to tak????Wracaj szybko:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ,wróciła. Myszko wczoraj szłam spać po północy kochana, więc dziś do północy jeszcze daleko. Kaśka 123 napewno niedługo sie uda, skoro masz 3 op. to je weż i moze po tych 3 lekarz zrobi ci przerwę, jak oczywiscie wynik bedzie już dobry i będziesz się mogła starać, powodzenia. Ja i tak myślę,śe po 3 miesiacach wynik bedzie ok i staranka pójda cała para.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ja śpiaca o tej godzinie, raczej nie. Wczoraj śpiaca nie byłam ale jakoś koło północy mnie zmuliło i wyjatkowo szybko usnęłam. W kazdym razie na razie nie mam zamiaru iść spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie jestes .....a myslalam ze tak Ci sie spac zachcialo ze poszlas do wyrka bez pozegnania.....hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem , jestem i narazie bede, ale nikogo oprócz nas nie ma , chyba,ze podczytuja nas kolezanki a nie piszą, więc niech sie odezwą te co milczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli @ do soboty do mnie nie przyjdzie to w sobote rano wykonam tescik bo w sobote ide do pracy w resteuracji i jest duzo bieganiny po schodach i czasami trzeba cos ciezkiego dzwignac.....wiec wole dmuchac na zimne....chyba ze wczesniej @ przyjdzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mow tak Smerfetko....kiedys i do nas nie przyjda i ujrzymy II kreseczki na tescie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja jak nie przyjdzie to chyba w niedzielę zrobię test, co by wiedziec przed imprezka i jak mi ktoś coś głupiego powie , to moze bede sobie mogła pomysleć, gadajcie sobie a mnie to juz nie rusza, zobaczycie niedługo jak mój brzuszek bedzie rósł, bo jak się okaże ,ze jestem to nikomu nie powiem, tylko Wam i mężowi, a z czasem przeciez zobacza sami, a jesli powiem to pewnie po 1 trymestrze, bo po co ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko u mnie szybko bedzie widac, bo jestem chudzielec straszny, więc w domu szybko zauważa, a i teściowie pewnie się skapczą. Tylko najpierw muszę byc w tej ciąży, bardzo bym chciała, ale nie wiem co myśleć, okaże się wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprzednia stronka Myszki, teraz moja, oj może rzeczywiście bedzie jakieś szczęście. Olawd nam je ogłosi wkrótce, a moze i Myszka, a kto wie moze i smerfecia hihi, piękne marzenia mam, mam nadzieję,żę się kiedys spełnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Myszka uciekła, Monita 32 nadrabia zaległosci w czytaniu, a ja siedzę i czekam, moze ktoś się odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byc moze to na szczescie: poprzednia stronka moja a teraz z kolei Twoja.....ale byloby super jakbysmy tak we trzy oglosily dobre nowiny , a raczej we cztery bo jeszcze Misiaczek......byloby baby bum na topiku:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj byłoby super. Ostatnio mamy Pati, Becię,Asiunię, Paulę, ANNĘ, chyba nikogo nie ominęłąm. Teraz bedzie Olawd, Myszka, Misiaczek i moze Smerfecia, ale fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tak padnięta ze mam dość ,trzymam kciuki za was dziewczyny zeby sie udało:):):):) będzie oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara i XXmadziaraxx tez niedługo spodziewają się @, więc moze bedzie nas więcej, oby wszystkim się udało. wydaje mi się,ze najwiekszy wysyp będzie po urlopach i wtedy napewno Misiaczek nam ogłosi te wieści, chyba ,ze wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem cały czas tylko jakoś pisanie mi nie wychodzi..:):):) ale jestem z wami i mam nadzieję ze w koncu wszystkie sie doczekamy:):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita 32 tak byśmy chciały,zeby sie udało, ale 2 moze sie spóźnić, więc nie ma co się nastawiać jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że wolisz czytać i wiedzieć co się dzieje niż pisać,ale napisz czasami co u Ciebie. Przynajmniej na gg sobie fajnie wczoraj pogadałyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no strasznie jakoś nie moge sie rozgadać na forum:(:(:( a na gg wole bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×