Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość olach
cześć dziewczyny, mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do gronka, oj ja mialam nie za szczęśliwy poranek, a mianowicie dostałam tego paskudztwa tj. @, na prawdę myślałam że tym razem bedzie inaczej... no coż, aż się popłakaliśmy z moim mężusiem(on bardzo pragnie dzidzi). staramy się już 10 miesięcy... no i bez skutku, robiłąm co prawda badania(hormonki i badanie nasienia), lekarz stwierdził że wyniki są oki i oby próbować dalej. obecnie podjęłąm decyzję, by już w tym miesiącu jednak udać się do niego i szukać przyczyny, lepeij jest wiedzieć co jest grane. acha w tym cyklu robiłam nawet testy owulacyjne, które w sumie nie wykazały owu... nie wiem co robić , co się dzieje... tak kiedyś myślałam,rzeczywiście sprawdza się, że najważniejsze jest zdrowie i tylko ona... pozdrawiam i życzę miłego dzionka:).ps. napiszcie mi może co pomaga zajść w ten piękny stan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olach
acha i jeszcze jedno nigdy nie mierzyłam teperaturki, a może by zacząć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olach witaj u nas, najlepiej wybierz się do lekarza niech szuka przyczyny, niestety często ta przyczyna jest stres, kiedy to tak bardzo pragniemy dziecka, a otoczenie usilnie na nas napiera, a nam nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Ale się rozpisałyście pod moją nieobecność, ale widzę, że nikt za mną nie tęsknił. Kamea witam na forum 👄 Smerfetko myślisz, że te ziółka działają? Smerfetko powiedz mi przez ile cykli brałaś clo? Bo ja jak wiesz tylko przez jeden, a zostało mi jeszcze 5 tabletek więc mogłabym je wziąć jeszcze przez jeden cykl, co prawda gina mi mówiła, że to raczej bez sensu, ale przecież niektóre z Was brały przez kilka cykli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko rozumiem cie ale powiem ci ze chyba nie moge sie doczekac wyniku tak samo jak ty albo bardziej bo ty cierpliwa jestes a ja to bym chciala wszystko odrazu wiedziec ja nie wytrzymalam i jak ja mialam testowac to zrobilam test 2 dni przed @ i wyszla bledziutenka 2 kreska :) trzymam caly czas kciuki moooooocno razem z moim synkiem ktory wlasnie mi nozke w zeberko pakuje ;p;p za pare miesiecy zobaczysz jak to fajnie wierze w to ;p;p;p Olach witaj u nas dziewczyny tutaj sa super i pomagaja przetrwac chwile zalamania a co do twojego problemu to poradzilabym isc do lekarza na monitoring i sprawdzic czy wogole jest owulacja bo bez tego nic nie wyjdzie ale nie martw sie to nie jest nic powaznego bo jak lekarz stwierdzi brak owulki bedzie wtedy mogl ja przywrocic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Co do tych ziółek to nie wiem czy bym przełknęła i czy można je kupić bez problemu. A po drugie od którego dnia cyklu należy je brać? Myszka Ty pijesz to może mnie oświecisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Kakusia ja nie mam owulacji i zwykły ginekolog jakoś nie umiał mi pomóc? Jaki jest tok postępowania przy takim problemie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Saro tesknilysmy za toba nie mozesz mowic ze nie a co do clo to bierz go tylko pod nadzorem gina bo konieczny jest wtedy monitoring i na koniec prenegyl jak twoja lekarz nie chce tego dopilnowac to zmien gina a clo mozna brac przez 3-4 cykle pod rzad pozniej mala przerwa i pozniej znowu sprobowac wiec glowa do gory!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Zobaczę do Was wieczorem, bo widzę, że się zrobiła cisza a ja lecę niedługo na zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro mi pomogl na ten problemm zwykly ginekolog bralam clo i w 3 cyklu zaszlam ale mnie pekaly pecherzyki a tobie potzrebny prenegyl na pekniecie i moze go dac zwykly gin dlatego dziwi mnie podejscie twojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Kakusia dzięki, wydaje się, że to nieskomplikowany problem a jednak... mi nie dała pregnylu na pęknięcie tylko czekała na cud aż sam pęknie, ale niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dla mnie to bardzo dziwne jak mogla ci powiedziec ze nie moze dac prenegylu jak to jest ciag dalszy leczenia clo to tak jakby np. kupic sobie samochod bez kol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam sie z Wami przywitac 🌻 👄 Olawd🌻 Smerfetka🌻 Dzis mnie nie bedzie sloneczko. Myszka🌻 PaniMisiowa🌻 Kakusia22🌻 Sara76🌻 Dla reszty tez po 🌻 Pozdrawiam,buziaczki,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Mi powiedziała, że ona się tym nie zajmuje i skierowała mnie do specjalisty, którego już wcześniej nawiedzaliśmy. Tylko ja jej powiedziałam, że trudno mi będzie jeździć co drugi dzień na monitoring 50km w jedną stronę, a ona na to, że monitoring mogłaby ona robić, ale leczenie i pregnyl to już w jego zakresie. Myślę, że się skuszę, bo brak jakichkolwiek efektów mnie dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie eydaje ze smerfecia oglosi nam dobre wiesci!!! smerfetko jednak ten wyjazd w gory zaowocowal :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Kakusia a co jeszcze dają na pęknięcie? Bo moje pęcherzyki dochodzą nawet do 24mm (w ostatnim cyklu po clo), ale bez clo też miały 23mm więc szlag mnie trafia, że się marnują. No bo powiedz sama? Zeby nie rosły no to rozumiem, że trzeba je podrasować lekami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Olawd a u Ciebie jak tam? Jest jeszcze jakaś nadzieja, że się uda? Bo nie kojarzę kiedy miała Cię odwiedzić ta wredota? ale chyba już po terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro a sprobuj najpierw zmienic zwyklego gina bo po co tyle km jezdzic kupe kasy wydawac jak da sie takie rzeczy zalatwic na miejscu tylko musi to byc ktos kompetentny sprobuj zanlezc na necie forum z opisem dobrych ginow z twojej okolicy jak chcesz to napisz skad jestes to ci pomoge szukac Witaj Oluwd ja tez mysle ze bedziemy chyba swietowac na forum w tym miesiacu bo jest kilka was ktorym sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saro tak miala przyjsc wczoraj ale ni widu ni slychu , brzusio co prawda pobolewa , jakies tam male brazowe plamki sa czasami , testy 2 niby pozytywne ale.....sama nie wiem , rano tepke mam 36.8 wieczorem ponad 37 wiec co i jak to nie wiem . pozyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro jak masz takie pecherzyki to tobie nie jest potrzebne clo tylko sam prenegyl na pekniecie bo z clo tez tzreba uwazac zeby nie przestymulowac pecherzyka bo wtedy torbiel sie zrobi i wtedy przerwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusiu --- ja to dopiero bede sie cieszyc jak mi lekarz powie ze wszystko ok . bardzo bym chciala moc czuc to co ty dzis rano....oj rozczulam sie a reszta dziewczynek na pewno nam oglosi dobre wiesci w tym miesiacu i na pewno beda to smerfecia i myszka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha OLawd bierz caly czs duphaston bo te plamki brazowe to w wynku malej wydolnosci cialka zoltego ale nie martw sie bo po to bierzesz wlasnie duphaston wiec nie przestawaj go brac do momentu wizyty u leklarza w polsce i oszczedzaj sie duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olach
dzięki dziewczyny, za przyjęcie, jakie wy obcykane jesteście w tych tematach tzn. pękcięcia pęcherzyków i takie tam... ja jetsem z okolic kielc, czy ktoś może zna dobrego ginekolaga z tych rejonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusiu biore go caly czas , mama juz mi zalatwila kolejna recepte i ma mi go wykupic i wyslac w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd powtorz test np w poniedzialek (chociaz ja mysle ze niepotzrebnie bo napewno beda dwie kreski) i gdyby pojawily sie wieksze brazowe plamki to bierz 3x1 duphastonu mnie tak dawali na moje plamienia i przestaly poprostu to bylo przez niewydolnosc cialka ktore tez mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dodatkowo biore mgb6 , folik i wit c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×