Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Myszko to do jutra, ja tez uciekam i tez pod prysznic i na słonko. Odezwę się jednak jeszcze wieczorkiem, a więc papa dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo.li.ta-Kamila
hehe nom oby naszczęscie ;> też lecę na słonko i chyba mnie tu ziś już nie będzie bo jakiś festyn jst w okolicy hehe;> pozdrawiam buziaki :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tam plec bez roznicy byleby bylo zdrowe (a wedlug teorii mojej mamy to mamy szanse na dziewuche), od wczoraj z mezem chodzimy i si smiejemy ze blizniaki miec bedziemy :-D a imiona to juz daaawno temu wybralismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo.li.ta-Kamila
hehe Bliźniaka to podwójna pociecha xd Ale też podwójna robota hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo.li.ta-Kamila
Ja to bym chciała najpierw synka a potem córeczke ... Tylko że ja to będe miała problem z wybraniem imienia dla córki najchętnij to bym jej dała na imię Kamilka xD po mamusi a synuś to Piotruś albo Kubuś hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko i Myszko ja też się strasznie ekscytuje tym waszym testowaniem i cały czas zaglądam na forum i sprawdzam czy nie ma potwierdzenia że są dwie krechy. ❤️ Olawd a ty kiedy do lekarza idziesz? Dopiero w w Polsce? Asiunia wysypiaj się dużo bo ten rosnący dzidziuś zabierze ci teraz dużo energii :) A mi strasznie dokuczają kurcze i mrowienie nóg zaczęłam brać magnez (bez konsultacji z lekarzem) bo w tej Maternie którą biorę jest go tylko 33% dziennego zapotrzebowania. Olawd i Asiunia czy wy już bierzecie jakieś witaminy? Bo mi moja gin kazała brać od samego początku pełen zestaw. Zaraz idę do kościoła pomyślałam sobie że się pomodlę za dzidziusia co by zdrowo rósł. Kakusia 👄 Obca 👄 xamadziara 👄 Dorota 👄 Misiaczki 👄 Pani Misiowa z Patrysią 👄 I wszystkie których nie wymieniałam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EFQa---ja do lekarza dopiero pojde jak wroce do pl . a z witamin to biore narazie tylko folik , magnez z b6 i wit c . mam tutaj jeszcze z pierwszej ciazy witaminy dla kobiet w ciazy ale nie biore bo bardzo sie zle po nich czulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd jak tam Twoje plamienia???? ustapily???? Cos mi sie wydaje ze u mnie nic w tym miesiacu nie bedzie bo zaczelam plamic.....narazie jest tego bardzo malutko ale jest i brzuch przestaje powoli bolec......rano mnie bolal bardziej.....no coz zobaczymy....jezeli nie teraz to w przyszlym cyklu sie moze uda.....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko--bedzie dobrze . a ja ciagle malutkie plamienia mam :-( nie jest tego wiele ale jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się Myszko może w przyszłym cyklu się uda. Może jeszcze miesiąc musisz te ziółka popić. Myszko a ty badania na hormony to sobie robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd czekaj cierpliwie te plamienia powinny się lada dzień skończyć i wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :):) widze cisza nastala :/ SMerfecia 👄 mam nadzieje ze u Was ok 👄 Myszka24 👄 olawd 👄 odpoczywaj te pla,enia to dobry znak:):) aneczka a Ty gdzie?? 🌻 paniMiowa 👄 EwQa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczku mam nadzieję,że u Was ok, bo u nas tak.No to za tydzień imrezujemy razem, ale fajnie. Myszko mam nadzieje,ze jednak nie przyjdzie do Ciebie @. Olawd wypoczywaj. Dorotka kiedy robisz test? EfQa rzeczywiście od kiedy sie pojawiłaś jakoś fasolki zaczęły sie sypać. Saro pozdrawiam, mam nadzieję,że egzaminy zdane.Kakusia a u Ciebie, a Obca Ty jak dałas radę wytrzymać w szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a raczej dobry wieczór! Właśnie wróciłam od imienin od teściowej na których oczywiście była sama bo mąż dopiero będzie 21 czerwca w domu, ale jestem jeszcze u mamy a nie u siebie, ale się rozpisałyście przez cały dzień tyle miałam czytania że pewnie już żadnej nie ma ale może wy sobie poczytacie teraz moje. Smerfetko29 nie robie jeszcze testu bo to dopiero 14dc sluż jakiś mam żółty i bardzo go dużo a termin mam dopiero na 1.06.2008 ale chyba nic z tego nie będzie. Nie mogę za to doczekać sie twojego wyniku. Olach witam na forum najlepiej idz do gin on powinien ci powiedzieć czy twoje pęcherzyki rosną i czy pękają moje podobno nie rosną ale też nie wiadomo czy pękają ja przy11 dc mam 13 mm a powinno być podobno 18 mm ale nie znam sie tak do końca na tym. kakusia22 ja brałam clo przez 3 cykle i stwierdziłam ze to guzik warte no ale mojej koleżance już dwa razy pomogło zatem zależy to pewnie od organizmu i przez to zmieniłam gin. tak w ogóle co to jest prenegyl i na co to jest ja biorę bromocorn czy to podobne. EQfa jak robice te buziaki i kwiatuszki ja też bym wam chciała takie prezsłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o udało mi się złapać stronkę. Olawd a jak ty się w ogóle czujesz??? Powiem wam jeszcze coś o tych testach mianowicie chyba ja to nie będę sobie tego robić bo raz się tak pod jarałam taką miałam nadzieje i nici zwykle mam cykl 29 dni a tu 32 i nic mówię idę kupie test zrobiła drugiego dnia rano i wyszła jedna wyraźna krecha niestety wieczorem dostałam @ i nie wiem bo przed robieniem mam taką nadzieję a później tylko płaczę i denerwuję się niepotrzebnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najgorsze jest to że każdy mówi nie starajcie się tak bardzo nie myślcie o tym ale nie sądzę żeby siętak dało bo mi bynajmniej się tak nie udaje. A co gorsze ostatnio zaczęłam myśleć ze może ze dobrze że jeszcze nie ma dzidzi bo mam więcej luzu na wszystko mogę sobie pozwolić... ale boję się trochę porodu i tego jak takie malutkie dzidzi można kąpać i ubierać mama moja mówi ze to jest sam instynkt i wcale nie trzeba sie do tego specjalnie przygotowywać no ale... No to chyba dobranoc dziewczynki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka chcialam wam zyczyc slodkich snow i dziekuje ze tak o mnie dbacie 👄 mierzylam wlasnie tempke i jest 37.5 - ciekawe to jest ze wieczorkiem taka duza a rano mala ta tempka hmmmm , jak na razie to malutko tego plamienia mam wiec mam nadzieje ze jednak sie wszystko ulozy - dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko właśnie zauważyłam, że jak się pojawiłam na forum to nagle wysyp fasolek - już 5! Może to taka pora roku ;) Smerfetko naprawdę mam nadzieję że ty będziesz następna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd no to teraz już można chyba powiedzieć że na pewno jesteś w ciąży. tylko czekać na potwierdzenie gina! Dorota a to dla ciebie: : ) :) : ( :( ; ) ;) : D :D : p :p : o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[ cześć ] [ serce ] ❤️ [ usta ] 👄 [ zły ] [ cool ] :classic_cool: [ ziewam ] 💤 [ kwiat ] 🌻 [ beksa ] 😭 [ śpioch ] [ wściekły ] Bez spacji po i przed nawiasem!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sigonka
Nareszcie trafiłam do dobre forum. Dziewczyny pomożcie. Długa historia ale postaram się ją skrócić. Ostatni okres miałam 21 marca, mam bardzo nieregularne czasem do 2 msc. jednak cos poczulam ze jest inaczej. w srode poszlam do ginekologa który zrobil mi USG dopochwowe, pecherzyka nie znalazl, tylko jakies torbielki na lewym jajniki. troche mnie to przerazilo, i powiedzial ze bedzie wywoływał ciąże progesteronem, ale dla pewnosci mialam zrobic badanie krwi na beta HCG. zrobilam, odebralam wczoraj 336 przy normie 0-2,7. dzisiaj bylam u ginekologa innego, zrobila USG dalej nic nie widac. test plytkowy negatywny. a mnie bolą piersi i brzuch. kazala w poniedzialek powtorzyc bete. zasmucila mnie tych wszystkim, mowiąc ze to moze byc martwy zarodek, lub bardzo wczesna ciąza.... Chcę tego maleństwa bardziej niz kogokolwiek na tym świecie... wczoraj byla radosc, dzisiaj mieszanka w głowie... do poniedzialku nie wiem jak wytrwam... Znacie jakies podobne sytuacje? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfeciu huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 👄 👄 👄 👄 mowilam ze sie uda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale fajnie:):):):):) ale nowiny z rana:):)P:):):):):) oj ale Karol sie ucieszy:):):) to sobota dalej aktualna??kurcze sle az lezki sie zakrecily mi: 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sigonka... poczekaj na bete i jak ona bedzie najdookladniejsza :):) i daj znac:*** czasem tesst wczesnej ciazy nie wykryje szybko jezeli jest malo hormonu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalnie weszłam szybko na forum, żeby zobaczyć co u Smerfetki :) UDAŁO SIę :) wiedziałam :) ALE SUUUUUUUUUUUUUPER :) Bedziemy miec blisko siebie termin porodu :) ale się cieszę Smerfetko Twoim szczęściem 👄 dbaj teraz o siebie i uważaj 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w szoku i tyle, niedługo wyjeżdzamy, wiec odezwę sie wieczorem. Misiaczek a Ty łap fluidki i inne dziewczyny tez.************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************ Myszko mam nadzieję,że u ciebie i Oli wszystko bedzie dobrze i sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sigonka jeśli masz tak wysoką betę to jesteś w ciąży ok 3 tydzień a wtedy jeszcze nie widać pęcherzyka ciążowego na USG. Dla pewności powtórz betę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×