Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Misiaczek to ja cię tu pocieszam a ty skubańcu już podejrzewasz że bocian do ciebie leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale może już się ten bocian szykuje do odlotu w przyszłym miesiącu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczysz Smerfetko jak będzie: - A czy ci kochanie nie za zimno, a może ci za gorąco? - A może herbatki? - Tego nie podnoś. - Tego nie jedz. - A najlepiej sie połóż i nic nie rób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej niech tak zostanie hehe i nastepnej nie bedzie a tak kolo17-16 czerwca a 17 m urodziny ale bym miala prezent:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki grunt to się nie denerwowac na codzień naprawde wiem to na swoim przykładzie. Smerfetko mój mąż się z ciebie śmieje bo powiedziałam mu że zaszłaś w ciążę jak rzuciłaś stresującą pracę. bo my też zaszliśmy jak mój mąż rzucił stresującą pracę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam imieninki w Dzień Matki, więc tez mam fajny prezent, Misiaczek taki dostanie na urodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morał z tego : dziewczyny rzucajcie pracę! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooj Smerfeciu ale bedziem balowac:d EwQus ja wiem tylko czasem jest tak ciezko ////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki to ja cię też wezmę na celownik. Bo kogo sobie upatrzę to mu sie udaje więc kochana rozumiesz nie możesz mi opinii internetowej cioci zepsuć - MUSISZ zajść w ciążę. Po prostu nie masz już innego wyjścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Misiaczki że jest ciężko przeszłam przez to wszystko. jestem już 5 lat po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie tak ciągnie do pracy, ale normalnej. Ładnie mąż Twój się śmieje, ale widzisz rzucenie pracy dobrze działa hihi.Choć ja ta pracę rzuciłam już z 4 mies. temu. W międzyczasie miałam taka ze długo tam mnie nie widzieli, a teraz kurcze nie ma skąd kasy ciągnąć, a tak zawsze byłaby kasa na chorobowym, macierzyńskie, wychowawczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwQa OK:):):):):) jestem za:P uwierz ze bardzi chce tylko jakos nie chce to sie "stac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany boje się że ta stronkę 444 niechcący sprzątnę i będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki no móię ci porozmawiaj z panem bogiem niech naciska ten czerwony guziczek!!! Bo już czas. Smerfetko zawsze z urzędu gminy coś niecoś możesz dostać. na wychowawczym na pewno ale teraz chyba też - dowiedz się. ja sie jutro popytam to ci powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 444 stronke oddaję komuś kto zechce, bo mi juz inne przyniosły szczęście, a tamta będzie tez szczęsliwa, więc dziewczyny nie przegapcie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to komuś ta stronka szczęście przyniesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJąCE SIę KameaC/Lublin..........32.............min. 30.. ..............16.05.2008 Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.05.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 45.................23.05.08 dorota822..................26......................18... ...........01.06.08 misiaczki...................22......................33. ..............17.06.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............34.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............31............ ..........26.07.08 Patinka25................25................8............ ...........06.12.08 EfQa......................30................15.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 Paula3332............... 27..................6........... ...........20.01.09 asiunia27................27..................5.......... ............12.01.09 olawd/Uk................28..................4. .....................23.01.09 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07 oby nie przylazla za miesiac...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie tak się fajnie z wami rozmawia że zapomniałam że jutro rano do pracy trzeba wstać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak że z żalem was żegnam... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko na wychowawczym jest dodatek jeżeli dochód na osobę w poprzednich latach wynosił odpowiednio ileś tam ale muszę to sprawdzić... Słodkich sów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×