Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Sigonka
Złapałam fluidka i idę z nim spac, i jutro rano pojde z nim na badania :) Nie mogę zasnąć przez to wszystko.... gdyby nie to forum, to nie wiem czy pojawil by sie dzisiaj usmiech na mojej buzce. Dzieki Dziewczyny... :* :* :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pytały skąd jestem, mieszkam koło Poznania, najblizsze duże miasto koło mnie, tam tez studiowałam. Teraz mogę Wam opisac jak to było o 8 rano zrobiłam test, ale mi serce biło, ale trudno mówie sobie co ma byc to bedzie, no zaraz tylko sie zaczęło różowieć pole zaczęła się pojawiać ta druga kreska dla mnie ważniejsza, z chwile była juz mocniejsza i ta druga była mocna. Co prawda jest słabsza, ale mocno widoczna, wiecie inaczej sobie wyobrażałam jak mężowi powiem, ale ze już wstał to w łóżku nie powiedziałam. Wyszedł na dwór i jak wrócił kazałam mu usiąść i mówię , zobacz i powiedz mi co widzisz, a on mówi,ze nie wie, mówię no jestem w ciąży i się popłakałam, a on do mnie,ze czemu płaczę, a sam miał łezki w oczach. Powiedział,że cieszy się bardzo, ale widać, że boi się , bo powiedział,że bedzie szczęśliwy jak bedzie dobrze i już się urodzi. Szok.Nikomu nic nie powiedzieliśmy. Wiecie co wyobrażam sobie minę mojego gina, jaak to usłyszy.Planuję się wybrać za 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sigonka jutro będziesz miała jeszcze większy uśmiech, zobaczysz. Ja cały czas nie mogę w to uwierzyć, a co do forum to jest normalnie jak narkotyk, nie potrafię żyć bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz tak Dima, Kasiada dawno nie pisałyście, weszłyście żeby mi pogratulować, jesteście kochane. Zyczę ,żeby Wam jak najszybciej sie udało. Kasiada pamiętaj od początku pisałyśmy na forum i trzymałyśmy kciuki za siebie, więc pamiętaj,że i ja mocno trzymam,też będę ryczeć jak wół jkak Ci się uda i innym dziewczynom, zawsze łezka ze szczęścia mi zlatuje, jak się komuś uda. Misiaczku wierzę ,że u ciebie to kwestia 2,3 miesięcy i się uda, zresztą zaraże Cię jak przyjedziesz za kilka dni.Dziękuję ci za wszystko. Myszko ty będziesz następna coś mi się mocno wydaje, choć myślałam,że to już teraz, myslę,że z Misiaczkiem ogłosicie dobre wieści. Dziękuję Ci za wszystko siostrzyczko. Aneczka odezwij się i Tobie dziękuję. Pati, Asiunia, Kamea, Ewcik, efQa, SAra, Becia. Obca, Pani misiowa, Sonia, Olawd , Dorota, lo.li.ta i wszystkie , których nie wymieniłam, ale naprawdę nie dam rady dziewczyny wszytskie macie wielkie serca i ogromną miłośc w sobie, więc i WAm się uda. Myszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd gratuluję, terminy bedziemy miały podobne, ale ja do tabelki sie przepisze po potwierdzeniu przez lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie już mnie dość, a ja i tak napiszę , bo cały dzień mnie nie było, więc teraz wena twórcza działa i piszę. Może fliudki ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************ Kochane moje ja ze szczęścia chyba dziś nie usnę. Wiecie wydawało mi się,że częściej chodzę siusiu, ale tłumaczyłam sobie jest ciepło dużo piję, więc to nie objaw, ale piersi dawały znaki od kilku dni były nie do zniesienia. Wiecie mój mąż powiedział mi,że to przed wyjazdem juz musiałam być w ciąży, bo 2 dni wcześniej żle się czułam, miało mi się na wymioty, więc kto to wie, kiedy to nastapiło. Teraz Wam powiem najsmieszniejsza dla mnie rzecz w tym cylku kochaliśmy sie chyba z 3, 4 razy, w tym 2 w te dni, ale naprawdę jakos wszystko ze mnie zeszło, miałam luz po ostatnich przejściach, więc może dlatego sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfeciu29 👄 ja jestem:):):):) cudownie ze sie Wam udalo :):):):) pogratuluje Wam osobiscie:P mowilam ze sie uda:):):) ze to kwestia czasu i cierpliwosci :):) zarazzajcie z olawd reszte dziewczyn:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************dla Was kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zlapalam:):):):) dzieki Kochana!!!!!!!!oj teraz czuje ze sie zaraze:):)PPP 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze raz *************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************. Tak ja od Pauli się zaraziłam chyba, więc łapcie fluidki, warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara zaraz ochrzan dostaniesz !!! Co to za wpadanie w dołki?! Do lekarza mialaś iść! W czasie urlopu mogłabyś zacząć się starać - pewno by się udało. I te ziółka zacznij pić. Naprawdę jestem pewna że ci po nich pękną pęcherzyki! Sara spróbuj zobacz tylu dziewczynom pomogły, co ci szkodzi. A widzisz teraz się uparłam na ciebie :) W zeszłym miesiącu uparłam sie na Olęwd i Smerfetkę a teraz twoja kolej. Nie odczepię się dopóki ci sie nie uda :p Misiaczki, Myszko, Kamea i dorota wy też do roboty w tym miesiącu bo przyzwyczaiłyśmy sie do dobrych nowin więc w przyszłym miesiącu ktoś znowu musi coś ogłosić :) A Smerfetka niedługo przestanie przesiadywać nocą na forum hi hi bo sen ją zmorzy juz o 20.30 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko ciekawe czy dostaniesz dołka wczesnociążowo - hormonalnego jak ja i Asiunia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko ciesz się póki możesz bo niedługo zaczną się mdłości i cieszyć cie będą jedynie kiszone ogórki i twoje własne łóżeczko z kocykiem hi hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak ma marginesie to mi te wszystkie "przyjemności " minęły dopiero w 14 tygodniu ciąży. Dobranoc wszystkim. 👄 Sara mam cie na oku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwQus wiez zeby ti tylko ode mnie zalezalo...:((((( juz bym byla niestety moj ogragizm sie broni:((( ac bedziemy sie ac w tym msc moze sie uda:) Smerecia z dolkiem??ee nie!!!! ja jej zaraz zakopie jak sie pojawi:P EwQus JAK TY sie wwogle czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się zaczął koło 7 - 8 tygodnia ale różnie to bywa. niektóre nie mają wcale. Zauważysz wtedy że jesteś roztargniona i jakby lekko otumaniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki wszystko w swoim czasie Pan Bóg naciska czerwony guziczek i aniołek wysyła dzidziusia. Twój guziczek też naciśnie - cierpliwości. Najważniejszy jest niestresujący tryb życia i twój i męża. Odpoczywaj dużo i dbaj o siebie. Smerfetko niestety mdłości są dokuczliwe. oczywiście zakładam że nie zaliczysz się do tych "szczęściar" które wiszą całymi dniami na sedesie przez trzy tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka która tka miała dziwne ale w ogóle nie narzekała a ja na te swoje mdłości to psioczyłam ile wlezie. Misiaczki głowa do góry. Popatrz wszystkim po kolei sie udaje, to dobry znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfeciu a mowilam ze gory maja zbawienny wplyw!! GRATULUJE!!!!!!! u mnie tempka rano 36.9 wiec chyba jednak moge sie przyznac ze jestem w ciazy hihihi i zaryzykuje i przepisze sie do tabelki - co mam byc to bedzie a jak co to zawszze moge spowrotem wrocic do tab nr1 http://www.suwaczek.pl/cache/e4255d18bf.png? html STARAJąCE SIę KameaC/Lublin..........32.............min. 30.. ..............16.05.2008 Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.05.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 45.................23.05.08 dorota822..................26......................18... ...........01.06.08 misiaczki...................22......................32.. ..............16.05.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............34.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............31............ ..........26.07.08 Patinka25................25................8............ ...........06.12.08 EfQa......................30................15.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 Paula3332............... 27..................6........... ...........20.01.09 asiunia27................27..................5.......... ............12.01.09 olawd/Uk................28..................4. .....................23.01.09 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07 EwQa mam nadzieje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz Smerfetko że gdzieś wyczytała teorie żę im te objawy ciąży wyraźniejsze (mdłości, senność itp.) tym lepiej bo znaczy że hormony pracują i ciąża się rozwija prawidłowo. Więc wisząc na kibelku będziesz miała pewność że dzidzia dobrze sobie radzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeze mnie Misiaczku źle skopiowałaś. EfQa no to niech mnie te hormony do furii doprowadzą, byle dzidzi dobrze się rozwijało, ale te hormony to pewnie na mężu się odbiją, hi hi biedaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczek jesteś już w ciąży????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczysz Smerfetko jak cie mąż teraz będzie kochał!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJąCE SIę KameaC/Lublin..........32.............min. 30.. ..............16.05.2008 Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.05.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 45.................23.05.08 dorota822..................26......................18... ...........01.06.08 misiaczki...................22......................32.. ..............16.05.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............34.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............31............ ..........26.07.08 Patinka25................25................8............ ...........06.12.08 EfQa......................30................15.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 Paula3332............... 27..................6........... ...........20.01.09 asiunia27................27..................5.......... ............12.01.09 olawd/Uk................28..................4. .....................23.01.09 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07 wrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×