Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

ale już musze uciekac bo brat mnie zgania jakies filmy ma sobie sprawdzac wroce do was pozniej kochane 🖐️ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd 👄 lezakuj sobie ile mozesz poczatki musisz jakos przezyc a pozniej bedzie ok:):):):):):) bedziemy z Toba:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko=======GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEeeeeeee🌻❤️🌻❤️🌻 Boze jak sie ciesze....jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, dbaj o siebie kochana teraz ....... U mnie @ przyszla wczoraj ......ale i tak smutno mi nie jest bo Smerfeci sie udalo..... Kochane zmykam sie ubierac do kosciolka i zagladne pozniej:):):) Milej niedzielki....papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo.li.ta-Kamila
Jeej będe inter-ciocią JUPIII !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :*:*:*:*:*:* a co do mnie to skonsultowałam się z lekarzem ale nie w przychodni mam zrobić USG, i oznaczyć bHCG w surowicy ... co to jest? i jak sie to robi hehe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sigonka
Kamilko. ja mialam pobraną krew we czwartek i betaHCG wyszła mi 336 przy normie 2,7. z rozpiski pod wynikiem wyszlo ze to 2-3 tydzien. Na USG ani w srode ani w sobotę nie widac nic, co mialo by wskazywac na ciąże. ;( ale ja czuję co innego i wierzę, ze malenstwo tam jest. jutro ide rano zrobic kolejną bedę i wieczorem bede miala wynik... modlę się o kilka tysiecy... wtedy bede wiedziec ze wszystko jest ok... a teraz... w piątek radość, wczoraj smutek... a dzisiaj niepewność... 3mam kciuki za Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo.li.ta-Kamila
Sigonko mam nadzieję że tobie się uda, co do mnie to akurat chozi o to że chyba nie mogę mieć dzieci :( Ale to trzeba iść do laboratorium tak? i powiedzieć że co się chce jakie badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sigonka
Kochanie, nie poddawaj się! Nikt CI niczego takiego jeszcze nie powiedział! Powiesz, że chcesz badanie na stężenie hormonu beta HCG. w niektórych laboratoriach wymagają bycia na czczo, w innych nie. Wynik zazwyczaj jest na drugi dzien, lub mozna zadzownic wieczorem, ale to tez zalezy od laboratorium. Mnie wczoraj kobieta postraszyla, ze to moze byc martwy zarodek. Lub wczesna ciąza, ale ona by się skłaniała do tego pierwszego. A ja się nie zgadzam na to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo.li.ta-Kamila
Jasne że nie. mojej siostrze 3 tygodnie temu też ginekolog powiedzial ze ma martwe dziecko w sobie a tak naprawde to był mięśniak i już usunięty;) hmm no to muszę iść na te badanie. NAPRAWDE GRATULUJE TWOJEGO PODEJŚCIA DO TEGO WSZYSTKIEGO, POZYTYWISTKA Z CIEBIE :*:* !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki jesteście!!! Ja już przyjechała do swojego domu brat mnie przywiózł ale ws chyba brak prz kompie szkod szkoda. Tak mi smutno bo znów zostałam samam samiuteńka ani do kogo buzi otrzowyć ani nie ma z kim coś fajnego porobić aż płakać mi się chce:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale osttni sie zrobiłm 😭 wyć mi się chce jak nie wiem co handre ma czy co cigle nazekam i narzekam z niczego nie potrafie si cieszyc i tak od piatku juz sama sie tym denerwuje bo jak mozna tak zyc raz mam taki humor raz taki .....moze rzezywiscie brak dzidzi tak bardzo boli i przyłacza ze woole zyc sie odechciewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie mam z kim pogadac gdzie wy wszystkie sie podzialyscie oki wpadne poźniej pa. Myszko myslalam ze tobie tez pogratuluje no ale chyba nie nadrszedł jeszcze nasz czas moze sobie wzajemnie za miesiąc pogratulujemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, odechciewa się, ale jest nas więcej niż niektórym się wydaje-nie jesteś sama z tym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulu wiem ze nie jestem sama i pewnie nie ostatnia ale kazda z nas przezywa to na swoj sposób i na swoj sosób jest inna mamy ten sam problem i tylko wiemy co czujemy nie jest zle ale zawsze moze byc lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko nie załamuj się zobaczysz wszystko sie ułoży i niedługo będziesz mieć swoją dzidzię. Zobacz Smerfetka się starała 2,5 roku i się udało :) Tobie też się uda a psychika odgrywa dużą rolę. Czasem im bardziej chcemy czegoś tym bardziej nie wychodzi. Musisz sobie znależć jakieś zajęcie, żeby nie myśleć ja np. czytałam masowo książki i nie myślałam Zobaczysz że sie uda tylko musisz myśleć pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale się cieszę Smerfetką i olą :) Normalnie jakbym sama zobaczyła te dwie kreski :) No dziewczyny teraz będzie wysyp dzidziusiów w styczniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia27 oby sie nie skonczylo na tych dwoch:)) tylko teraz juz hurtem:):) : ) dziewczyny uszki do gory staranka przyniosa efekty tylko cierpliwosci:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie chce zapeszac ale caly dzien dzis nie plamie :-D zobaczymy jak to bedzie jutro po pracy , naszczescie dobrze ze sarah sie ladnie zachowala i nie pozwala mi nic ciezkiego robic :-D myszko---a ty gdzie jestes??? jak tam @ nie przylazla prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroyko - a moze ty masz takie humorki bo hormonki ciazowe u ciebie juz daja sie we znaki??? asiunia - 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu Myszka pisała ze @ wczoraj przyszła :( ale za miesiąc już na pewno nie przyjdzie :) Misiaczki święta racja teraz to hurtem wszystkie będą fasolkować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka czyzbym cos przeoczyla?? :o no nic napewno jej sie uda nastepnym razem - trzeba byc dobrej mysli bo cuda sie zdazaja !! i trzymam kciuki za myszke i inne dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak trzeba miec nadzieje..:):) i ujrzec te dwie kreski na tescie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu też zrobiłam sobie dzidzię na babystrology i wychodzi, że między naszymi fasolkami jest 13 dni różnicy TYLKO!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiuniu ja też ciesze sie ze ola ze smerfetka należało się długo czekały i efekt wspaniały!!! Wynaleść sobie zajęcie to dla mnie bardzo trudna sprawa bo ja sobie wynajduje ale nie jest łatwo o tym nie mysle c juz zaczelam szukac pracy takiejej zeby w domu pracowac nawet przepisywanie prac moze cos wiecie o tym?? ola humorki ciążowe raczej niemozliwe bo chyba w pierwszych dniach sie nawet takie rzeczy nie pojawiają... Po prostu dziweczyny mam chyba zle dni. zreszta te samotne weekendy mnie dobijaja kochanka sobie trzeba znaleść czy co hihihihi. Nie no śmieje sie kochm swojego męża i tylko z nim i przy nim czuje sie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misaczki a co zrobic jak czasem nadzieja zawodzi i pozytwne myslenie tez mnie to chyba musi ktos porzadnie opieprzyc zebym normalnie funkcjonowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to znów was nie ma. Jakoś dziś nie mam do was szczescia bo jak ja wchodze to jakoś znikacie wszystkie a jak mnie nie ma to piszecie i piszecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×