Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Witam Pani Misiowa jeszcze się nie znamy :) Może podasz mi receptę jak mieć takiego skarbusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pani Misiowa jeszcze się nie znamy :) Może podasz mi receptę jak mieć takiego skarbusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29
Cześć dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka zyczee wam slodkich snow bo ja juz uciekam spac - caly czas mi sie chce :-P mam nadzieje ze jutro bede bardziej zywsza - buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.06.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............16.06.2008 Myszka24/USA..............25....................13.. . . .. ..........15.06.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. .........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 45.................23.05.08 dorota822..................26......................18... ...........01.06.08 misiaczki...................22......................33. ..............17.06.08 iwa18 /uk..................26.......................6............. ...20.06.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............35.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............31............ ..........26.07.08 Patinka25................26................12........... ...........06.12.08 EfQa......................30................15.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 Paula3332............... 27..................6........... ...........20.01.09 asiunia27................27..................6.......... ............12.01.09 olawd/Uk................28..................5.......................23.01.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfeciu ja jestem ale cos kafe strajkuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29
Ja też mam problem z wysłaniem wiadomości. A chciałam się przywitać i przesłać buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29
A jednak mam z wami kontakt ha ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfeciu ja jestem ale cos kafe strajkuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29
Chyba dzisiaj sobie nie porozmawiamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutek29
Cześć dziewczyny, musiałam tu napisać bo chociaż wokół mnie tylu wspaniałych ludzi to jakoś mnie nikt nie stara się zrozumieć. Od roku czasu staramy się z mężem o dziecko i co miesiąc rozczarowanie, które z początku przeżywaliśmy razem, a teraz już o tym nie staram się mówić tylko duszę to w sobie, bo mąż już miał chyba dość tego słuchać co miesiąc. Przez 10 lat wcześniej brałam tabletki i myślę że to kara za to. On tak bardzo chciał mieć wtedy dzieci, ale ja nie chciałam bo studia, do praca, bo mieszkanie itd. Trochę wini mnie za to, że tak długo czakaliśmy. Teraz jak z tym są problemy to szczerze tego żałuję że tak długo z tym zwlekałam. Może przesadzam, może nie powinnam się tym jeszcze martwić sama nie wiem, ale ja tak bardzo chcę mieć dziecko. Wszystkim dookoła rodzą się dzieci, patrzysz o tu wszędzie kobiety w ciąży albo z dziećmi a ja już nie mogę bo tak im zazdroszczę, mam czasami chęć krzyczeć głośno, że jest mi z tym tak źle. Czy ja już popadam w paranoję? Ginekolog powiedział mi, że jeśli nie zajdęw ciążę przez rok przy regularnym współrzyciu to dopiero powinnam się martwić i właśnie mija ten rok. Tak się zastanawiam, żę może ja za bardzo chcę? Kupiłam sobi i testy owulacyjne i prowadzę kalendarzy, mierzę temperaturę i co jeszcze mogę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29
Hej alutek! Myśle, że my wszystkie przeżywalyśmy i czułyśmy dokładnie to samo. I czujemy nadal. Ciesze sie, że się tu znalazłam. Tu czuję same bratnie duszyczki, które mnie zrozumieją. Jestem nowa, ale nie czuję się obca. Tutaj Alutku możesz się wygadać. Wiem, że wszystkie dziewczyny cię zrozumieją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29
Wszystkim zaciążonym życzę slodkich snów, starającym owocnej nocy! ;-) Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutka29 Może nie wyliczaj aż tak bardzo tych dni płodnych. Bo im bardziej chcesz tym bardziej blokujesz się psychicznie i ciąży niestety nie ma. Moja znajoma urodziła swoje pierwsze zdrowe dziecko w wieku 34 lat więc głowa do góry nie załamuj sie choć wiem że jest ci ciężko. Ja starałam się 7 miesięcy przez co 6 miesięcy było na liczeniu a w 7 sobie odpuściła i to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety teraz nikogo nie ma. Alutek mozna wszystko stosowac, ale psychika niestety płata nam figle i stres robi swoje, ale nie martw sie, będzie dobrze. Sa lepsze i gorsze dni, ale wszystko się ułoży, a z nami ci będzie fajnie, zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Alutku, Sylwio, Karolino, Olu pappa. Myszko zamelduj się, znowu Cie nie ma, tęśknię bardzo i chcę żebyś i ty fluidki łapała, dla Was wszystkich... ***********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaaaaaaaaaaaaa
Czesc dziewczyny! mam 26lat i tez mam problem z okresem...chyba...nie wiem ,bo od kilku lat biore pigulki antykoncepcyjne...byly janine....teraz yasmin...moja przygoda z pigulkami rozpoczela sie dlatego,ze tak jak i wy nie mialam regularnego okresu.raz na 3-4miesiace.po zrobieniu przerwy z pigulami na 9miesiecy..nie mialam okresu przez 9MIESIECY!!!! teraz wciaz je biore... od jakiegos czasu mysle z moim partnerem o dzidziusiu... martwie sie...ze nic z tego nie bedzie...jak przestane brac piguly to nie pojawi mi sie okres ,co jest jednoznaczne ,ze nie mam jajeczkowania.nie ma jajeczkowania...to jak ma byc dzidzius(aa moze sie myle) no a jak bede je dalej brac...to same wiecie... co radzicie? czy ktos mial podobna sytulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki jestem padnieta bola mnie nogi wiecie co tak patrze na moja corcie i sobie mysle ze jak teraz miala bym sie starac opierwsze dziecko to chyba bym zwariowala tak jak dostaje ta @ niestety to wystarczy ze przytule sie do mjej niunki i jakos juz nie roztrzasam ze znowu tylko ze nie dlugo dni plodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze jestem tak pozno to nikogo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ide spac dobrej nocki cos mi nie wychodzi z tym suwaczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki wpadłam się przywitać z wami. Witam wszystkie nowe 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka zycze wam milego dnia !!! ja zmykam do pracy ....blebleble...ale jeszcze tylko 4 razy i koniec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i fluidki **************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×