Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

humorku nie mam bo i tak wiem ze za kazdy razem az tak do padziernika ta małpa przylezie i nici z dzieciątka. i właśnie dziś też przyszła@ niestety jeszcze 3 dni za wcześnie franca jedna wszystko ona mi pusje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na koniec poprawie tabelkę i zmieniem STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................11.07.08 Myszka24/USA.............25...................15.. . . .. ..........13.08.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ...........??.??.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... .............08.07.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... ............27.06.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... .............30.04.08 dzodzanna...................34....................28.... ............05.06.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31...................47.................14.07.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................34. ..............09.08.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... .......17.07.08. alutek29......................29...................13.. ............11.07.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30...............02.07. 08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Patinka26...............26................21........... ...........30.11.08 EfQa......................30................25.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................16......... . ..........07.01.09 olawd/Uk................28..................14.......... . ..........23.01.09 Smerfetka ..............29.................14 (bliźniaki)............24.01.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper..................... 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam już nową kuchenkę i wreszcie mogę znów gotować obiadki! Hura! Zaraz zrobię sobie bakłażana z cukinią, ryżem i jogurtem greckim! A potem ugotuję zupę krem z cukinii ido tego groszek ptysiowy! Mam bardzo dużo cukinii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że tegoroczne lato zaobfituje nam nowymi fasolkami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kinia ma jutro usg ciekawe ...... Pewno dostanie zdjęcia dzidziusia. Kinia jak tylko wrócisz od razu napisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu pustki. Ja jakoś wczoraj nawet nie mialam ochoty włączyć kompa i w ogóle nie siedzialam , dlatego mnie nie było. Kkinia fajnie,ze masz już usg, na pewno wszystko bedzie ok. Patinko wypoczywaj. Myszko i Misiaczek buziaki. Dorota dobrze,że bedziesz miała choć na kilka dni towarzystwo mamy. Rusaczek a Tobie powodzenia, zeby się udało na urlopie i zebyś wróciła podwójnie. Iwa pozdrowienia. EfQa jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Hej ! Kochane jutro jak tylko wroce z usg to napisze wam jak sie sprawy maja,sadze ze wszystko bedzie dobrze ,bo jak moglo by byc inaczej! U mnie wreszcie widac ze lato zawitalo az sie zyc chce! Za 2 tyg lecimy do polski na urlop,moj maz jest z Bielsko- Bialej,wiec planujemy wyskok do Czech nad jezioro.W zeszlym roku tam goscilismy i bylo naprawde super oby nam tylko pogoda dopisala. Tesciowa moja juz sie nie moze nas doczekac,kochana kobitka jest naprawde bardzo ciepla osoba.Kazdej dziewczynie zycze takiej tesciowej jak moja. Dziekuje wam za wsparcie i za troske moja osoba,jestescie naprawde suuuper!Odezwe sie jutro jak tylko wrocimy ze szpitala!!:):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Kakusia a co u ciebie,jak ci idzie karmienie piersia.Mam nadzieje ze synek jest grzeczny i daje sie wyspac mamie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
EfQa-kurcze ale ty dobroci gotujesz brzmi strasznie smakowicie,ja od pewnego czasu mam straszny apetyt i troche mi sie przytylo ale to nie od tego ze jestem w ciazy,tylko z łakomstwa ale zaczelam sie juz ograniczac bo to niczego dobrego nie wrozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Kinia może coś w tym jednak jest że należy jeść dobrze żeby zajść w ciążę. teraz to musisz sobie dogadzać żeby dzidziusiowi niczego nie brakowało. Więc wystosuję apel do wszystkich staraczek że mają zakaz odchudzania się i mają dużo jeść!!! Ja dziś wróciłam z pracy bez zupełnie bez życia, robi sie upal więc jestem wykończona. Chyba sie zdrzemnę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny coś dzisiaj cisza tutaj pewnie odpoczywacie po pracy :) Ja jestem na l4 od ponad miesiąca, zaczęło się od paskudnej choroby i kaszlu, który w sumie trwa do dziś ale już nie tak bardzo jak na początku. zrobiłam badania na alergię i okazało się że jestem uczulona na pyłek dębu :] za dwa tygodnie jadę z mężulkiem nad morze więc mam nadzieję, że tam minie mi całkiem kaszel Parę ciuszków już zakupiłam dla maleństwa :) nie mogłam się powstrzymać :) teraz już czekam na płeć choć jestem przeświadczona, że będzie chłopiec :) piszcie co u Was? kkinia jak USG? buziaki dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia witaj!! mam nadzieje ze chorubska szybko sie od CIEBIE odczepia!! 👄 becsia gsk 👄 witaj milo ze zajrzaalas fajnie ze dobRze u CIEBIE no ale nie moze byc inaczej! odpoczywaj a tyciem nie przejmuj sie zdarza sie :) dbaj o siebie a kg zrzucisz po porodzie 👄 a gdzie reszta dziewczyn??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam!!! U mnie znów nudy nudy juz mnie to powoli wkurza cala ta sytuacja ze jestem sama ze nie mamy dzidziusia ze gore mamy nie wykonczona koszmar jeden wielki. Misiaczki i asunia dziekuje za komentarz na nk Pozdrawim wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia fajnie że zajrzałaś. Wiesz juz że to chłopak? Asiunia zdrówka ci życzę. Najważniejsze że z maluszkiem wszystko ok. Dorotka mam nadzieję że na dole jakis pokój dla malucha chyba będziesz miała ? Bo na jesieni albo na wiosnę ci wypadnie brzuszek i juz remontu góry nie zdążysz zrobić.... Patinka wzorowa forumowicza dziś nie zajrzała do nas. ciekawe co tam porabia. misiaczki jak twoje przeziębienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia na dole mam dwa pokoje w jednym mamy sypialnie i dość sporą i taki mały salonik mysle ze maluch sie z miesci z nami w sypialni jak oczywiscie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam takie pytanie moze troche z innej bajki i to zaznaczam ze nie dla mnie okres sie spóźnia 2 tygodnie jest iereguralny po zrobieniu testu ale po południu wyszła kreska jedna ciemna druga jasna czy to oznacza pewność ciąży?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,mam chyba dobre wiesci:)wczoraj zrobilam test i wyszly dwie kreski,nie uwierzylam i zrobilam nastepne,wyszlo ich 8az i na kazdym dwie kreski,byly to testy od patinki,wiec dla pewnosci kupilam polski i tez wyszly dwie,wiec chyba jestem w ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwQus witaj a juz dobrze:) teraz zaczynamy jak co miesiac staranka;p moj ma jutro imieniny wiec jest co swietowac:) no a za tydzien nasza 3 cia rocznica 👄 a jak TY SIE CZUJESZ?? DOROTKO CO DO twojego pytania .mysle ze to ciaza...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! widzisz i po co byly nerwy i udalo sie uwazaj teraz na siebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki-ja nie wierze,dopiero uwierze jak pojde do lekarza,w srode mam wizyte wiec juz bedzie wiadomo,tylko pobolewa mnie brzuch jak na okres i sie boje ze moge go dostac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek bole brzucha to normalne w ciazy:) wiec sie ie martw na zapas:) bedzie dobrze zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki-mam nadzieje,ze bedzie tak jak mowisz!ja jestem bardzo obojetna co do tej ciazy,bo ja nie wierze,wogole jestem jakas bez emocji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek hihi oj zmieia CI sie nastroje zobaczysz:):) ja uciekam spac dobranoc i jeszce raz gratulacje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam z pracy a tu takie wiesci Kalpek=G🌻R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻U🌻J🌻E🌻 a nie mowilam ze bedziesz miec dzidziusia.....jupiiiiiiii, uwazaj teraz i dbaj o siebie kochana, duze👄 A ja musze isc cos przekasic bo jestem glodna a jak powiedziala EfQa nie wolno nam sie odchudzac, wiec ide na obiadek a co mi tam:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mowilam ktora che moje testy ze promocja ha ze bede pocierac o swoj brzuszek jak pisalam wczesniej poszukajcie a nie chcialyscie tylko kalpek chcial.... Widzicie :-) Kalpek Gratuluje moze bedziesz sie smiala ale pocierlalam je o swoj brzuszek i prosilam by sprawily ci najwieksza radosc. Cuda sie zdarzaja :-) choc jedna piekna wiadomosc na dzis bo ja bez zycia poszlam z glupot do optical express robili za darmo dzis testy laserowe do oczu i poszla z glupot z laura musi nosic okulary ma wielka wade ale nie rozumiem jedno oko ma na -1.75 a drugie na +1 nigdy nie widzialam zadnych problemow jedynie martwilo mnie to ze jak siedziala za daleko dla niej Tv to mruzyla oczka :-( znacie sie moze na tym?jutro do odebrania okularki wybrala sobie ladne sliczne sa ale czemu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mam poprzenie 2 stopnia w aptece kazali mi isc do lekarza ale nie poszlam bo zabraklo czasu mam pecherze na klatce piersiowej wypelnione woda nie spalam w nocy kupilam aerozlol na poparzenia i spray az boje sie polozyc... dzis mam dzien do niczego buziaczki dobranoc i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×