Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Kalpku kochany, trzymaj się, wszystkie jesteśmy z tobą. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży, trzeba mieć nadzieję. Modlę się o twoje maleństwo, wszystko będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik - powiem tobie, że podrzuciłaś nam bardzo ciekawy temat tą mendą! W końcu na naszym forum aż się zagotowało z emocji. Super! W koncu coś się dzieje. To kolejny temat, który bardzo jednoczy. Daj mi jej adres, to przesle jej jakiś upominek w podziękowaniu za zryw narodowy. (wiem, że mieszka w chatce na kurzej łapce, ale jaka miejscowość???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe sylwus chodzi ci o france??:):):0 juz mowie zemborzyce okolice lublina imie Hanka to moja kochana tesciowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutku! Te badania krwi polegają na zbadaniu poziomu hormonów, prolaktyny, testosteronu. Wyniki dadzą obraz twojej sytuacji, jeśli wyniki będą ok, to trzeba szukać innych powodów niepłodności. A moze masz podwyższoną prolaktynę? Na pewno monitorowanie owulacji, sprawdzanie śluzu i pęcherzykow - czy pękają. Ja nie spotkałam się jeszcze z taką sytuacją, że duże pęcherzyki mogą martwić, ale ja nie jestem lekarzem. A badaniem hsg się nie martw. Jest to bolesne badanie, ale to są sekundy bólu, wszystko jest do przejścia. Pociesz się, że jak porobisz te wszystkie badania, to będziesz już duzo do przodu! Jasny obraz twojej sytuacji, żadnych niewiadomych. A może się okaże, że wszystko ok? Czy twój mąż robił badanie nasienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zemborzyce? Nawet nazwa miejscowości jest przerażająca - kojarzy mi się z wielkimi zębami - nożycami!!! Brrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko, mam nadzieję, że jutro poczujesz się lepiej. A może skonsultuj się z lekarzem (lub farmaceutą). Musisz uważać na siebie, a tu takie przeboje! Pozdrawiam cię mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz zmyknę do wanny, mąż obiecal umyć mi plecki... (sam zaproponował! ) :-)) Swoją drogą ciekawe co on kombinuje, że taki kochany jest dzisiaj. Albo coś zbroił albo chce jechać na ryby. Obstawiam ryby. 🌻 Patinko, Smerfetko, Olu, Efqo, Asiuniu, Pani Misiowa, Misiaczki, Kkinia, Kakusia, Kasiada, Alutek, Dorotka, Madzik, Sara, Kalpek, Madziara, Myszka - buźka wielka na dobranoc. A teraz mamy i przyszłe mamy komisyjnie głaskają brzuszki i przesylają nam - staraczkom płodne fluidki... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się poprawię... :-( STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................??.??.08 Myszka24/USA.............25...................16.. . . .. ..........10.09.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............??.??.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... ...............??.??.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... .............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... ...............??.??.08 dzodzanna...................34....................28.... .............??.??.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 32...................49.................03.09.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................36 ...............09.09.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... ........??.??.08 alutek29......................29...................14.. ..............14.09.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30..................??.??. 08 madzik255....................20...................1..... .............29.08.08 Sylwia29.......................29..................38..................21.09.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ......29.07.08 Patinka26...............26................26........... ..............30.11.08 EfQa......................30................29.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27..................21......... . ............07.01.09 olawd.....................28..................19........ .. ...........23.01.09 Smerfetka ..............29.................19 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................10......... ..............16.02.09 kalpek....................22..................5......... .................? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa dzieki za komplement :):):)ja jestem z bełżyc a od 18 roku zycia mieszkam z dawidem w radawcu wiesz moze gdzie to jest?????jak bys mogla to tez poprosze fotunie:):):) madzia-@wp.pl sylwus ta nazwa miejscowosci pasuje do niej jak ulal heheh zozla jedna juz dzwonila ze jutro dawid na 8 ma byc u niej ale sie wkur****** lottina 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki a gdzie wy sie podziewacie a smerfetka i smerfiatka wogole co to dzis ma byc oj chyba sie pogniewamy pisac tu prosze!!!!😠 :):):):):P:P:P juz 3 dzien stoje na warcie dziewczyny zastapcie mnie bo jak pojde do szkoly to oj cienko bedzie z wami jak przyjade i zobacze ze nikt nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czytam Was caly czas,ale nie mam co pisac,dobrze sie czuje bola piersi,ale zobaczymy w pon bedzie wszystko juz wiadomo,zagladam i was czytam nie zapominam dla kazdej🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ladna galeria zdjec patrysie fajnie wyglada w tym stroju polska i bardzo mlodo wygladasz odjela bym ci jakies 2 lata:):):) a ja sie ucze w belzycach w technikum o profilu technik zywienia i gospodarstwa domowego MOJ DAWI SKONCZYL ZAWODOWKE I POSZEDL NA TEN SAM PROFIL CO JA TYLKO JA DO DZIENNEGO A ON DO WIECZOROWEGO I TAK TERAZ JESTESMY W KLASIE MATURALNEJ i ja pisze a on ma wszystko odemnie bo ja jestem z materialem rozszerzonym a on ma ten sam material tylko nie rozszerzony i np lekcji nie pisze bo wie ze ja to umie bo to juz mialam mowie wam co ja z nam mam podwojnie sie ucze heheh tak wiec na stodniowke mam z kim isc bo mamy razem:):)mam nadzieje ze juz za ten czas i fasolka sie pobawi u mamy w brzuszku:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek trzymam kciuki i mocno cie sciskam i fasolke terz napewno tam siedzi tylko sie chowa zemy mam strach sie na bawila 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, na pewno nie długo i w moim kochanym odezwie sie \"instynkt macierzyński\":) chwilowo mój mężczyzna chce być \"niuniany\" i kochany i całowany przeze mnie bez konkurentów, którzy odwracaliby moja uwagę od Niego:) Mam nadzieje ze nie długo dojrzeje:) dziewczyny, jesteście naprawdę godne podziwu. Dzisiaj wybraliśmy obrączki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle to ja też mam usprawiedliwienie:), pracuję w systemie 4brygadowym ( dwa razy pierwsza zmiana 2x druga i 2x nocka...) i dostęp do komputera mam tylko w pracy:/ no... i przez telefon. a w pracy mogę sobie osiem godzin siedzieć i pisać specjalnie dla Was:) pozdrawiam Was serdecznie i ugłaskać swoje wewnątrzbrzuszkowe maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yourmind masz tyle lat co ja jesli czytalas wczesniejsze strony to wiesz ze z moim tez bylo ciezko ale ciagle mu robilam wyrzuty czego boi sie miec dzidziusia wylam nie uprawialismy sex wogole zbuntowalam sie ogolnie mowiac:):):)i przelamal sie a teraz mowi ze we wrzesniu jak teraz nie wyjdzie oczywiscie wyjdzie tylko on tak plecie glupoty:):):)to znow zacznie sie bac to znow mu zrobie powtorke z rozrywki ja nie wiem jaki jest twoj przypadek bo moj nie to ze nie chce dzidzi on by chcial ale zeby juz mogl sie z nai bawic a tak boi sie nie wiem moze mojego brzuszka takze ja tak to zagralam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×