Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

dziewczyny ja uciekam spac 😘 dla wszystkich bo siedze i siedze a moj juz chce mnie przytulac oczywiscie idziemy spokojnie spac:):):) papappppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ogólnie boi sie ze nie wyrobimy z kasa i uważa, że nie jest jeszcze gotowy (nie dawno wziął wypłatę 5tys a ja 2tys, mieszkamy z moimi rodzicami i dostaliśmy 70mkw do zrobienia mieszkania). myślę ze On sie boi odpowiedzialności, tego że będziemy odpowiadać za życie naszego dziecka. ale na to nigdy nie jest sie przygotowanym na 100% to jest wyzwanie do którego nijak można sie przygotować. a ja... wiem ze jestem młoda, ale już jako ledwo mówiące dziecko deklarowałam ze będę w przyszłości mamą. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze powiedziane,ze Smerfecia wstała, haha, bo prałam w rękach i jak się zaczęłam nachylać płucząc rzeczy no to kiepsko było wstać, oj kręgosłup coraz bardziej daje się we znaki. Dzieciaczki znów się w coś bawią, chyba w berka hehe, bo tak tam się przemieszczają. Kochane płeć dzieci zdradzę być moze po najbliższym usg, czyli koło 10 września, jak mi tyłków nie pokażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co ja biedna mam zrobić, ja jestem , a Wy uciekacie. No nic przeslę wam trochę fluidków ciążowych, łapcie póki takie gratisy podwójne moge wysyłać. ################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################ Kalpek trzymaj się, jsteśmy z Tobą. Myszko buziaki. Mam przeczucie ,ze Madzik nam obwieści dobre wieści. Alutek i Sylwia super,ze się odzywacie i asiunia , a Becia gdzie się podziewa? Misiaczek czekam na Ciebie , ale dziś Ciebie nie ma, szkoda, moze jutro się sklikamy, skoro dziś intensywnie się staracie, mam nadzieję,że efekty będą niebawem, np. we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko siostrzyczko chyba przyjade na tą szarlotkę. Dorotko masz duze szanse na bliźniaki z tego co piszesz, to ty pisałaś,ze sporo tych bliźniaków było w rodzinie tak mi się zdaje. Specjalnie dla Ciebie na te bliźniaki i dla wszystkich dziewczyn fluidki ########################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################## a dla Kalpeczka również fluidki, szczególne dla jej dzidzi *************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko siostrzyczko chyba przyjade na tą szarlotkę. Dorotko masz duze szanse na bliźniaki z tego co piszesz, to ty pisałaś,ze sporo tych bliźniaków było w rodzinie tak mi się zdaje. Specjalnie dla Ciebie na te bliźniaki i dla wszystkich dziewczyn fluidki ########################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################## a dla Kalpeczka również fluidki, szczególne dla jej dzidzi *************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!!!!!!!! Madzik dostalam zdjecie i powiem ze sliczna z Was para👄 Wyslalam Ci rowniez 3 zdjecia, napisz czy doszly🌻 Smerfetko zapraszam wiec na szarlotke bo jeszcze zostalo👄 i glaskanko brzuszka🌻 Yourmind witaj u nas 👄 Kalpek caly czas sie modle za ciebie i dzidzie, wiec musi byc dobrze 👄 PaniMisiowa ta Twoja Patrysia rosnie jak na drozdzach i taka pocieszna jest , ucaluja ja od cioci i rowniez 👄 dla Ciebie:) Sylwia i jak tam myciu pleckow przez meza;););) hehehehe 👄 EfQa buziaki i glaskanko brzuszka👄 Patinko mam nadzieje ze jutro poczujesz sie lepiej kochana, sciskam Cie mocno i przesylam buziaki👄 dla ciebie i Laury i oczywiscie poglaszcz brzuszek:) Asiunia zagladaj do nas czesciej i slij nam ciazowe fluidki👄 Saro trzymam kciuki za to aby wredna @ do Ciebie nie przylazla w tym cyklu, bo 3 wrzesnia juz niedlugo👄 Dla wszystkich przesylam gorace buziaki👄 i mocno sciskam:) Te ktore nas podczytuja niech dolacza do nas 👄 do uslyszenia w piatek chyba , bo jutro i w czwartek pracuje , wiec pewnie wpadne tak jak dzis po pracy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam takiego dlugiego posta i mi go wcielo buuuuuuuuuu:(:(:(:(:( Jak bede miec czas i sile to napisze jeszcze raz, ale teraz mnie kaffeee wkurzylo😡😡😡😡😡😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczku a Ty czego sie dzis nie odzywalas na kafeee?????:(:(:(:( Przepraszam ze Cie ominelam , ale pewnie nie ciebie jedna....no coz skleroza:(:(:(:(:(:( w nagrode przesylam 1000 👄 i bukieciki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczyny misiaczki odezwij sie 🌻 myszko dostalam twoja galerie to zapewne byl twoj maz przystojniak :):):)😘 pozdrawiam wszystkie dziewczyny jak widzicie jestem w domu nie pojechalam o 8 do francy tak jak chciala:P:):)ale zaraz ide kompu kompu i zmykam bo napewno do francy jedziemu patinko daj znac co tam u ciebie no smerfciu to juz nie zarty nosic takich twoje smerfiatk to juz zaczyna sie byc ciezko 😘 dla wszystkich juormind musisz go troche przycisnac:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Patinko kochana jak się dziś czujesz? Mam nadzieję że juz lepiej? Odezwij się bo się martwimy! ❤️ Madzik trzymam kciuki żeby te powiększone piersi zwiastowały fasolkę. :) A ty Smerfetko nie nadwerężaj tak tego biednego kręgosłupa bo on i tak za troje musi pracować! 🌻 Myszka co dobrego dziś gotujesz? Klapek cieszę się że czujesz się dobrze. Nie martw sie doczekasz się dzidzi. A swoją drogą czy oni nie powinni od początku dawać ci czegoś na podtrzymanie ciąży? Yourmind gdybym miała takie nastawienie jak ty to juz miałabym sporego dzieciaczka! A tak to dopiero teraz ....eh Misiaczku jak tam dziś z mężulkiem czy sama? Pani Misiowa smaczny obiadek! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuję się dobrze biorę się zaraz za sprzątanie i piekę babkę ziemniaczaną. Niestety ziemniaki muszę utrzeć ręcznie na tarce więc trochę się narobię :( Wstałam dziś późno ponieważ mój mąż wczoraj wiercił dziury w suficie żeby powiesić karnisz no i opiłek wiertla utknął mu w oku. O drugiej w nocy jechaliśmy kawał drogi na drugi koniec miasta do dyżurnego okulisty. Jeszcze do tego okulary zostawił w pracy! No ale on bez okularów i z opiłkiem w oku i tak jest lepszym kierowca niż ja wiec prowadził. Pani doktor opiłek wyjęła i założyła opatrunek na oko więc wracał z jednym okiem a ja go pilotowałam.Jeszcze krople w aptece całodobowej wykupiliśmy dla niego po drodze. Po czwartej byliśmy w domu, dlatego dziś tak późno wstałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dobrze że nie czekaliśmy do rana bo ten opiłek w oku zaczynał już rdzewieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane odpukac zjadlam 2 kanapeczki na sniadanko pije kawusie i jak na razie jest ok. EfQa to mialas podobno noc do mojej moj mnie obudzil o 4 nad ranem zebym mu wysmarowala caly barek i lokiec bo od wczoraj go bolalo a dzis juz ruszac reka nie moze wiec mama mi wczesniej przyslala Fastum zel a ja kupilam wczesniej ketonal lek w zelu wiec jak wstanie zrobie mu jeszcze tym.ale do 8.30 nie spal a ja co chwilke mu to smarowalam bo wajal. Teraz wstalam :-) a mezulek zasnol dobrze bo kurcze oczy mial juz czerwone od pracy i niedospania. Dobrze ze bezpiecznie wyjeto mu ten opilek kurcze w domu czlowiek a ile rzeczy sie moze zdarzyc. pani misowa twoj obiadek brzmi calkiem przyzwoicie jak na moj zoladeczek :p madzik myszka smerfetka i inne dziewczyny dziekuje za troske jak to milo przeczytac ze ktos sie martwi :-) mam tylko nadzieje ze mnie dzis to nie dopadnie ale pospalam dosc dlugo i 2 dni wylegiwalam to moze organizm dostal co potrzebowal. Moja mama twierdzi ze bede miala anemie.Ja lyka m bardzo regularnie witaminki ciazowe staram sie jesc naprawde duzo warzyw owocow. no nie wiem chwilke posiedze a potem musze doprowadzic sie do porzadku, moja krolewna o dziwo tez jeszcze spi :-) Madzik koniecznie wyslij mi od fryzjera fotke i inne bo ja nic od ciebie nie dostalam. patizzzek23@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka na anemię wciąży: mięso wołowe, wątroba drobiowa, drób, ryby, kapusta biała i włoska, soja, suszone owoce. Należy pamiętać o równoczesnym spożywaniu naturalnych środków zakwaszających (owoce cytrusowe lub soki z tych owoców, truskawki, jagody, pomidory, maliny), gdyż warunkuje to prawidłowe wchłanianie żelaza z przewodu pokarmowego. łatwiej łykać żelazo w tabletkach. Zrób sobie badanie poziomu żelaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa jakby to bylo takie latwe to dawno bym juz miala zrobione oni uwazaja ze to nie jest konieczne a zle samopoczucie jest normalne w ciazy !! wzielam chlodny prysznic i ciut lepiej no i zwazylam sie bo z 2 miesiace albo wiecej tego nie robilam wiec jestem na plusie 11 kg kurcze kiedy ja to nazbieralam. ale pozbywaniem sie kilogramow bede sie martwila pozniej teraz najwazniejsza jest dzidzia aby do tego 34 tygodnia byla duza. czytalam troszke ze dzieci w tym tyg rodza sie ponad 2 kg 2,500 maxymalnie wiec nie bedzie zle. ja urodzilam sie w terminie a wazylam 2200 tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co napisalas EfQa to ja miesa wogole nie jadam a jak juz to w mikroskopijnych ilosciach :-( ryb nie dotykam wogole.Ale lykam Omega 3.salatki jadam czesto pod rozna postacia ale chyb a nie wystarczajaco to jest hm. a moze powinnam przestac pic kawe bo podobno ona utrudnia wchlanianie sie zelaza tylko jakos nie wyobrazam sobie sniadanie ranka bez cieplej pachnacej kawy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka ja sobie badanie żelaza robiłam prywatnie, na szczęście nie jest to w Polsce jakieś drogie. Ja tez lubię kawkę szczerze mówiąc jestem nałogowcem ale w ciąży już nie piję bo spada mi poziom magnezu bardzo. Mięsa też jem za mało a ryb prawie wcale. Kupiłam sobie kwasy omega trzy dla kobiet w ciąży niech dziecko ma trochę oleju z ryb przynajmniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko pomyśl o tym bo nie dóbr żelaza jest niebezpieczny w ciąży dla dziecka. Jeżeli czujesz że coś jest nie tak to może kup sobie żelazo w tabletkach i do tego witaminę C i łykaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny właśnie wyczytałam żę: Niepłodność męska czyli mała ilość plemników w spermie, słaba ich żywotność i ruchliwość oraz nieprawidłowa budowa - 1. często odpowiada za to bakteria zwana chlamydią. U mężczyzn zarażonych ta bakterią poziom plemników jest trzykrotnie niższy niż u zdrowych. Po zakończeniu terapii antybiotykowej 85% mężczyzn udało się spłodzić potomstwo. 2. Pary starające się o dziecko często powstrzymują sie od współżycia na kilka dni lub tygodni. Badania wykazały że to błąd ponieważ W PRZYPADKU MĘŻCZYZN KTÓRYCH PLEMNIKI SĄ NIEPRAWIDŁOWE LEPSZE WYNIKI DAJE CODZIENNA AKTYWNOŚĆ SEKSUALNA wykazały badania uczonych z Sydney Uniwersity. Codzienna ejakulacja zmniejsza wskaźnik zanieczyszczeń DNA i daje wyższą jakość nasienia niż abstynencja. Można powiedzieć że ilość plemników przeszła w ich jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hę mojemu staremu oczywiście o tych badaniach nie powiem bo kazałam mu pościć po dwa tygodnie przed starankami a u niego był właśnie taki problem jak opisałam .... :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×