Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

co taka cisza ja nie dlugo jade po buty dawid sobie kupuje do szkoly mowie wam jak on niszczy buty kupil sobie buty za 250 zk chodzil w nich moze ze 3 miesiace kupil 2 za 160zl pochodzil w nich ok 5 miesiecy a dzis tez zamierza kupic drpzsze ciekawe ile pochodzi:):):):P a gdzie smerfetka myszka misiaczki efqa i reszta panienek dajcie znac co tam u was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!!!!!!!! Jestem Madzik:D:D:D:D:D pije sobie kawusie i zjadlam rogalika ale cos innego bym jeszcze zjadla ale nie wiem co?????? Trzymam kciuki kochana za II kreseczki:):):) Kurcze zaraz musze pranie wstawic i pasowaloby sprzatnac troche w domu, ale to chyba jutro coby na weekend bylo czysciutko:D:D A co u was laseczki???? Patinko narobilas mi smaka na placki ziemniaczane????? I co ja teraz zrobie??? chyba bede musiala isc utrzec ziemniaczki i zrobic, o Matko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonila do laboratorium sie spytac o badanie betaHCG,ale oni to wysylaja do KATOWIC I CZEKA SIE TYDZIEN CZASU,W INNYCH MIASTACH TO GODZ i juz jest wynik,wiec u mnie to nie warto juz chyba robic,bo zanim przyjdzie wynik,to ja sie nie doczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka jakie pyszne placki mi wyszly mowie ci :p zrobilam z maki ziemniaczanej i pszennej pol na pol sos pieczarkowy z pomidorami i ogorkiem bomba palce lizac wszyscy zjedlismy po 2 sztuki :p jeszcze troszke zostalo ciasta tylko szybko ciemnieje :-( slyszlalam ze daje sie troche octu zeby ciasto nie ciemnialo ale nie wiem jakie by byly w smaku. mezusiowi kanapeczki i deser do pracy wyprawilam bylismy u Kubusia na cmantarzu wysprztac mu,dac swieze rozyczki i zapalic znicze :-) no i dzis ladna pogoda wiec posiedze z 15 minut by odpoczac i wezme laure do parku :-) madzik moja Laura psuje buty w tempie expresowym mowia ze dzieci szybko ale u mojje okres 3 tyg to max i zaraz sa dziury i ja nie kupuje jje drozszych bo tez szybko sie psuja a ona uczy sie stepowania wiec ona wszedzie na chodniku przed domem cwiczy sobie wiec buty wyobrazcie sobie jak musza wygladac. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka ciasto na placki ziemniaczane trzeba posypać z wierzchu mąką wstawić do torebki foliowej i do lodówki. Postoi trochę nie ciemniejąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jakaś bez życia jestem. Głowa mnie jakoś boli. Chyba kawkę wypiję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wrocilam bez butow byly jedne fajne i nie bylo rozmiaru musielismy zamawieac numer:P:P patinko no nie powiem laura to mistrzyni w butach:):)naprawde stepuje kurcze jak mi sie to podoba a zapach puscilas tymi plackami na cala kaffe myszko dzieki za kciuki poczekam jeszcze do niedzieli jak wytrzymam:):) jak bylismy w tesko to nagle poczulam taki poczucie glodu az w glowie zaczelo mi sie krecic moze to jakis znak ale to by bylo chyba zbyt piekne zeby bylo mozliwe:):) a gdzie sie podziewa nasza efqa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiesz co ja tez jakas nie dozycia jestem raz mi zimno a raz goraco a teraz sie zdenerwowalam na mojego i glowa mnie boli:P:P:Pa jak siedze przed kompem to w glowie mi sie kreci nie wiem to stres na ta @ czy fasolka juz glupieje chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa dzięki za słowa otuchy, a tak poza tym bo babeczki też bym sobie zjadła - lubie takie rózne potrawy z ziemniaków. Ale dziś są kuski ziemniaczane z zasmażką. Amithia ja brałam Cilest dośc długo, ale nie napisałaś czego się boisz więc nie wiem co mam ci odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja Madzik:D Ale za chwile jade do agencji paczke wyslac do Polski, tylko czekam na bratowa ktora ma przyjechac po mnie:D:D:D:D A ja chyba nic nie bede dzis gotowac - zostalo mi jeszcze troszke zupy, a jak pojde od fryzjera to zajde do restauracji w ktorej pracuje to sobie zjem obiadek i dla mojego meza wezme cos ..... ale jutro nie odpuszcze plackow - bede je musiala zrobic bo mi slinka cieknie na sama mysl o nich, juz dawno nie robilam plackow...heheheh:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no myszko to jutro ty narobisz zapachu :):):0 to na mnie kolei wyjdzie w sobote:):):):)tylko zawsze jak scieram ziemniaczki to palce mam pozdzierane:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie lubie trzec ziemniakow, ale za to jak lubie jesc te placki to tylko ja wiem:):):) Alebo powiem szefowej zeby na jutro zrobila placki to sobie podjem bez roboty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez dzis cos glowa pobolewa....niby nie tak mocno ale tak mi cmi...i to ostatnio to czesto tak mnie pobolewa, nie wiem co jest grane kurcze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo myszko stronka twoja i to jaka stronka 600 no to napewno na fasolke te zawroty glowy tez napewno na fasolke a to ty myszko pracujesz w restauracji i ciagle mowid=sz po angielsku??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu no wlasnie moja stronka:):):):):) Ja pracuje w restauracji ale w polskiej wiec po angielsku nie musze rozmawiac hihihihihih:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz myslalam ze po angielsku mowisz :):):):):):)no to tyle dobrze ze w polskiej pracujesz po ja na angielskim kalecze jezyk a mature chyba z ruskiego bede zdawac:)P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik ja po angielsku rozmawiam , wiec gdzie trzeba to sie dogadam takze nie jest zle:) ale chcialabym umiec tak na perfect;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam mniam zjadłam sobie tiramisu które zrobiła moja teściowa, takie prawdziwe z mascarpone. Madzik ja chodziłam w tym roku na angielski i teraz też chyba zacznę bo chcę się jako tako komunikować w tym języku a jedyne co do tej pory potrafiłam to zmówić colę w samolocie. Myszka a może to zatoki cię bolą. Nie przewiało ci gdzieś główki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa wiesz co moze i zatoki , bo jak bylam w polsce to moja mama miala zawsze zatoki i siostra i u mnie tez byly podejrzenia, ale tak mnie bolala a czasami mialam spokoj:) Na zmiane pogody mnie boli czasami, ale ostatnio to zawsze dobrze sie czulam i nie narzekalam na bol glowy, dopieo gdzies tak od 3 tygodni tak co 3 dni odczuwam lekki bol....jest taki wkurzajacy bo nie boli mnie mocno tylko cmi;) Dobra dziewczyny ja zmykam bo bratowa jedzie po mnie:) do uslyszenia pozniej:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa to ja cie podziwiam bo wiem ze ten jezyk w dzisiejszych czasach to podstawa ale mi on kompletnie nie pasuje czasami cos tam mi sie uda zrozumiec i mowie jaki on latwy jest a czasami ni w zab go nie czaje i mowie ze jest glupi:P:P:P wogole zazdroszcze wszystkim co maja glowe do jezykow kazdy mowi ze jak by sie pojechalo tam gdzie kazdy mowi po angielsku to w rok bym sie nauczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam chore zatoki, ciągnęło sie i ciągnęło, ciągle nawracało. Zawsze widocznie jakieś złogi zostawały. Wyleczyłam domowym sposobem. Trzeba zagrzać sól kamienną w jakim starym garnku lub na patelni , wsypać tą sól do płóciennego woreczka lub w jakąś lnianą ściereczkę i zawiązać. Najlepiej dwie warstwy tej ściereczki bo sól jest drobna no i gorąca...no i trzeba tą sól przykładać do skroni i w okolicy zatoki nosowej. Powtarzałam ta operację kilkakrotnie, do tego wpuszczałam sobie sól fizjologiczna do nosa i cały czas go czyściłam. Do tego strzeliłam sobie jeszcze inhalację olejkiem olbas. Pomogło od roku mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik ja mówiłam dość nieźle ale jak się nie używa to się zapomina kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bylam teraz w lazience przeczesac wlosy i tyle wlosow zostalo na grzebieniu ze az sie boje ostatnio tak mi lecialy wlosy jak bylam w ciazy od czego to sie robi no mowie wam tyle wlosow ze szok wlosy mam bardzo geste i bardzo staram sie ich nie lakierowac prostowac susyc itp to czego mi wylatuja o boze zebym aby nie wylysiala:P:P:P jak mialam 15 lat to mialam wlosy do kolan i takie geste ze jedna fryzjerka chciala je kupic ale nie obcielam ale jak skonczylam gimnazjum to chcialam bardzo isc na dyskoteke i jak mama sie zgodzila oczywiscie z siostra to obcielam pol warkocza a potem kuzynka poszla na fryzjerke i tak testowala na mnie i jak zaszlam w ciaze to tak mi szybko urosly ze teraz szkoda mi obciac:):):):)P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zyjecie dajcie znac bo zaczynam sie martwic o was juz do pufy ma d*** wrosla bo tak czekam i czekam:P:P:P:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×