Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Cześć dziewczynki jak u was dziś pogoda? W Wa-wie świeci słońce i jest ciepło. Chyba trzeba będzie się wybrać na zakupki.... Na razie jem śniadanko i nic ciekawego u mnie sie nie dzieje jak zwykle. Teściowa mnie zaprosiła na sobotę i chce żebyśmy pojechały do Nowego Dworu na zakupy dla dzidziusia. Chce mi kupić kołderkę i powłoczki do łóżeczka. Miałam jechać do mamy ale jak tak to chyba pojadę do teściów :) Skorzystam z okazji... Jolanta jak tam idziesz na badania? napisz co tam u ciebie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Rzadko piszę ale regularnie Was czytam :) Miałam remont w domu i same wiecie sprzątanie i sprzątanie.. a ostatnio miałam naprawdę powera do tego :) już sama się śmiałam, że mi się zaczął syndrom wicia gniazda :) a teraz ledwo żyję śpię do 10 chodzę spać o 19 bo jestem po prostu nietomna wieczorem... brzuszek jest ale jak na 6 m-c to naprawdę mały...sama się dziwię :) moja koleżanka miała taki w 3 -m m-cu :) i już zaczynam myśleć o porodzie...boję się naturalnego ale cc też myślę, że trzeba losowi pozostawić wszystko, w przyszłym miesiącu wybieram się na dni otwarte do szpitala dowiedzieć się szczegółów :) MOnia bo Ty jesteś z Krakowa w którym szpitalu rodziłaś??? Buźki dla wszystkich ❤️ I jeszcze zmieniam tabelkę STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Sara76........................ 32..................50...............,..29.09.08 dorota822....................26..................22. .. .............14.09.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................14.. ...............14.09.08 madzik255....................20..................1..... ..............29.08.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................9.......... .......13.09.08 kalpek.........................22..............przer wa....................... ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26................28........... ..............30.11.08 EfQa......................30...............31.......... ................11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............23......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............21........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............21 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............15......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............4.......... ................4.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????.................????????.... ...............??????2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ u mnie rano sloneczko swiecilo a teraz sie znow zachmurzylo :-( Laura w szkole :-) potem lekcje stepowania wiec popoludnie nam zleci no i trzeba kupic ksiazke do nauki muzyki organow i w piatek dostane spis jakie organy musze jej kupic do domu...znow wydatek :) a tu nastepna dziewczynka bedzie :-) bardzo sie ciesze tylko na poczatku bylam swiecie przekonana ze wlasnie bede miala coreczke a od jakis 2 miesiecy nie jestem pewna nie wiem dlaczego. Widzialam na monitorze jak rozlozyla nozki w pewnym momencie ale jakos dalej mam w sobie malo przekonania. Moze dlatego ze maz ciagle mowi ze marzy mu sie chlopak no nie wiem. Ide pozmywac po sniadanku :-) 😘 dla wszsytkich asiunia odzywaj sie czesciej ale minely tobie te tygodnie lecisz jak burza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka u mnie dzis goraco i taka duchota ze pasc idzie .... przesylam gorace fluidki ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soniu________ przykro mi olawd_________ to juz 21 tydzien! ale to szybko leci asiunia _____ bedziesz miala szybkl porod i szybko zapomnisz o wszystkim życze ci tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka u mnie pogoda na zmiane raz cieplo raz zimno i oczywiscie zaspalam do szkoly:):):):P:P:P patinko no to bedziesz miala wesolo w domu z tymi organami 😘 😘 😘 dla wszystkich ja chyba do francy mam jechac ale ostro nsie bronie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa wcale mnie nie cieszy wyjazd do niej:P:PP no pogoda jest do bani ja tez bym nie wiedzial jak bejbi ubrac bo raz swieci slonce a jak zajdzie to zimno jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🌻 Jakos cicho tu jest:) Ja ide po kawe i jakas kanapke i pozniej zajrze:)👄 U mnie dzis piekna pogoda , jest cieplo ale nie ma tekiej duchoty -takie polskie prawdziwe lato- jak ja lubie taka pogode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola bociany na zielonym są ładne :) poz tym i tak potrzebujesz kilka zmian pościeli więc kup sobie jeszcze to co się podoba. Kurcze ja nie mam przewijaka. Myszko a w Warszawie duchota. Patinko wcale bym się nie zdziwiła jakby okazal się w końcu chłopak.... A ja znowu przyszalałm z pościelą, kupiłam dwa komplety dla mnie i męża na dwie kołderki mlecznoniebieskie w białe i granatowe kwadraciki - śliczne no i 100 % bawełny. babki w sklepie sie śmieją że ile ja mam tej pościeli. Ale ja wcale tak dużo nie mam bo jak powyrzucałam te okropne stare poliestrowe komplety z kory to niewiele mi zostało. Właśnie wrzuciłam nowy nabytek do praleczki i piorę bo co prawda sa nowe ale w tych sklepach je rozpakowują i wszyscy oglądają i dotykają łapami. Wiecie co uwielbiam prać i prasować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza dalej:( Ja pieke biszkopta - zostaly mi truskawki i sliwki, wiec wrzuce do biszkopta i bede miala pyszny deser:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja robię placki ziemniaczane, do tego surówka z kapusty i innych warzyw a także twarożek ze szczypiorkiem i solą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wrocilam dziewczyny :)P:):):):):):):):) efka ja nie lubie prasowac :P:P:P:P:P:P u mnie dzis slonca nie ma a szkoda bo pranie mi nie wyschnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze dziewczyny jak zawsze wzorowe gosposie:D js dzis mam lenia..pewne sytuacje mnie dobijaja ..ale jakos daje rade.. no Patnko26 Laura bedzie miala towarzystwo napewno sie cieszy:) EwQus 👄 olawd 👄 Smerfeciu jak sie czujesz?? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko a gdzie ty sie podziewasz ze cie nie slychac:):):) dziewczyny a co wy dzis takie zajete jestescie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mało nas dziś na forum. juz odkryłam dlaczego moje nowe dwa komplety pościeli znalazły się w ciucholandzie otóż obie sztuki w jednym rogu są nie zeszyte. szef kończy się 4 cm. przed rogiem - wada produkcyjna :) oczywiście nie ma problemu żeby to zszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde mam jakiś instynkt wicia gniazda chyba czy co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczku co cie tak dobija? Przecież ty tutaj największą optymistką jesteś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efko tak tez moze byc ale to nawet szkoda nie kupic jak taka mala wada jest ty jestes jak moja mama aby nie zobaczy jakiejs poscieli to zaraz musi ja miec:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jestem :-) musialam isc odebrac Laure ze szkoly bo maz mial pilne zalatwianie i musial jechac do innego miasta.Potem zawiozlam Laure na lekcje stepowania no i chodzilam za ksiazka do lekcji organow.Potem pojechalam z Laura do tesco bo dostalam duzo kuponow dla dzidzi mojej bo przylaczylam sie do Club baby :-) i dostalam prezent za 12 F za darmo koszyczek wiklinowy misiu w srodku husteczki nawilzajace i kosmetyki z firmy Huggies :-) i ciesze sie jak dziecko. Kupilam wkladki laktacyjne tzw kapturki sa 3 rozne zbieraja pokarm przez jedne sie karmi i jeszcze jedno do jeszcze jakiejs funkci ale zapomnialam :p no i caly zestaw da kapieli paznkci szczoteczki takie tam. hehe i dzis ochrona mnie scigala :D bo pani przy kasie zapomniala sciagnac blokady z koszyczka wychopdze a tu LILILIL Laura patrzy wsytraszona na mnie a ja cofam sie do pana z Security daje mu paragon a on do mnie co kupowalam z blokada bo mu sie szukac nie chce :D poklazuje mu 3 rzeczy dore kupilam i na koszyczku byla plastikowa nlokadka Pan ja odciol i powiedzial papa przepraszajac przy tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w polsce pewnie 2 badyli wzielo by mnie pod ramie i wsio do tajemniczego pokoju. Mialam 6 lat temu taki niemily przypadek kupowalam w Bedzinie duzy market zapomnialam nazwe juz (za duzo ich :p ) no i kupowalam sukienki letnie wczesniej je przymierzajac na nagim cialu znaczy mialam stanik i te naklejki co daja one wysylaja alarm takie biale dlugie przyklejily mi sie do stanika ale nie zauwazylam tego. podchodze z moim do kasy a tu Alarm kaza klasc mi torebke na tasme i kurtke tez tita alarm no to takich po 150 kilo 2 chlopow podchodzi wzieli mnie jak bandyte pod ramiona ile gapiow nie zapomne tego i dali do pokoju a ja w samej bluzce na zatrzaski i spodnie panowie spojzeli i powiedzieli ze zawolaja kobiete do przegladu, ja wkurzona az pieklilam sie a bluzka byla na zatrzaski rozpielam ja przy tych chlopach wtedy bylo mi jedno i zobaczylam te naklejki i mowie im ze kupowalam sukienki i przy przymierzaniu sie przykleilo. Przyszla kobitka musiala jeszcze sprawdzic czy stanika czasem im nie ukradlam ale zobaczyli ze nie jest 1 szej nowosci i puscili mnie. ZAdnego przepraszam.A torebke wszsytko inne przetrzepali jakby nie wiem tutaj to calkiem inaczej wyglada.Kilka razy sie zdarza czesto np jak sie plyty kupuje ze zapomna scignac blokadki i z ochrony panowie pytaja sie czy byla kupowana jakas rzecz i wymieniaja lub ogladaja TYLKO rachunek sciagaja blokadke przepraszaja i tyle. ale sie wam rozpisalam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! I nikt nawet nie zauważył, że mnie nie było... W poniedziałek, jak zawsze z rana zawiozłam Różę do babci, a potem ona zawozi mi ją do przedszkola. O 10, miałam telefon do pracy zadzwoniła siostra, że babacia miała zawał! Naprawdę nie wiem, dlaczego Bóg wystawia nas na taką próbę! Ja już naprawdę nie mam siły, oczywiście natychmiast pojechałam do domu i z dziadkiem do szpitala. Aga zawiozła mi Różę do przedszkola. Ta moje biedna fasolka od chwili poczęcia musi znosić ciągle moje łzy. Ja już nie mam na kogo liczyć, na razie Aga Różę odwozi, ale to przecież 9 miesiąc, w każdej chwili może rodzić. Babcia jest już w stanie stabilnym, ale bardzo słaba. Zaraz po tym zaczęłąm plamić i tak okropnie wymiotuję, że już nawet wodą... W pracy nadal kołchoz, koleżanka przyniosła kolejne L4, wraca dopiero w poniedziałek. Dziś już ledwo dojechałam, musiałam wysiadać tak wymiotowałam, zasłabłam 2 razy , mąż się wcześniej zwolnil żeby mnie zawieźć do ginekologa, bo sama z słaba jestem. A jeszcze mi dziś szefowa mówiła-n Pani Moniko, żeby mi się tylko Pani nie rozchorowała. No i dostałam kupe leków, oczywiście duphaston i przeciwwymiotne, no i jak nie przejdzie do końca tygodnia, to do szpitala!Lekarz mi kazała choć do niedzieli odpoczywać i wypisał zwolnienie. Ale muszę jutro pójść, choć na te 8 godzin, bo mnie baba przeklnie, najwyżej wrócę wcześniej. Wszystko mi się wali na głowę, naprawdę nie rozumiem planów Boga, nie mam na to wszystko siły! Soniu- jestem z Tobą, wiem, co znaczy starcić rodzica... Patinko- gratuluję Oliwki Olawd- śliczny kombinezonik! Pozdrowionka dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia bardzo mi przykro skads to znam jak sie zaczyna walic to wszystko na raz. powinnas isc na zwolnienie naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak mozesz funkcjonowac wymiotujac non stop. Ja z Kubusiem pracowalam i tez wymiotowalam potrafilam 2 godziny spedzic w wc ale skonczylo sie to tragicznie. Soniu ja wczoraj zapalilam swieczke i razem z coreczka sie pomodlilam za twego tate.On jest teraz w niebie i patrzy na ciebie. Myszka tez masz biszkopta my jeszcze nie zjedlismy wszsytkiego ale pol blachy poszlo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki cieszy sie ogromnie dzis sniadanie jadla wtulona we mnie i glaszczac moj brzuszek mowi '' Moja siostrzyczka kochana w brzuszku jeszcze troszke i bedziesz z nami '' tulila sie fajnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×