Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość PaniMisowa170
madzik_______ ja tez chce to zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh. dziewczyny, wpadlam tu przypadkiem, poczytalam was i..... zycze wszystkim duzo szczescia i powodzenia!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misowa ja już przyjęłam twoje zaproszenie. 🌻 Dzięki Kryspina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Zapowiada się słoneczny dzień, ale jest zimno! EfQa-bo to zależy wszystko od parkietu, to, że w tamtych tak nie miałaś, nie znaczy, że tu się tak nie stało, może być inny parkiet. Ale w ostateczności- zrywanie podłogi... Nie życzę tego. A może przestanie? Sama nie wiem, ale Wiesiek twierdzi, że tak już nie raz się z tym spotkał. No, już nie straszę. Zaraz wybieram się na zakupy. A wiecie- znalazłam zdjęcia jak Róża miała roczek, czadowo- ja już zapomniałam jaka mała była! Jak tylko znajdę chwilkę, to Wam prześlę. A ja u Smerfetki obstawiam 2 córki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa________ ty mnie tez nie masz wiec moze jakies inne zaproszenie zaakceptowalas? wysle ci na poszte moje namiary wiec moze ty mnie zapros

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa coś poknociłam ale już jest dobrze. Masz mnie w znajomych! Pani Misiowa proszę powiedz mi czy ty Patrycji body na rozmiar 56 i 62 to zakładałaś całe rozpinane ? bo ja kupiłam early days takie zakładane przez główkę nie rozpinane ale bardzo rozciągliwe i wydaje się że nie będzie żadnego problemu z założeniem przez główkę ale dzisiaj moja szwagierka mnie nastraszyła że te są złe i nie dam rady sama ich dziecku zakładać i powinnam kupić rozpinane. to chyba jakaś bzdura przecież wiele osób używa early days i mothercare a tam sa nierozpinane body.... Kto coś wie niech mi podpowie błagam...... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee a co to dzis tak malo piszecie??? ja dopiero wrocilam z wesela - niestety nie dalam rady dluzej siedziec . zreszta nie wypadalo mi przez wzglad na brak mezusia z powodu smierci jego babci... :-( uciekam spac bo zaraz zasne z nosem w klawiaturze :-P na dobranoc fluidki ******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa- oczywiście, że się da założyć, co prawda te rozpinane są wygodniejsze, ale, te też są ok i nie powinnaś się przejmować gadaniem innych, w końcu to Twoje dziecko! A ja niedawno wróciłam za szpitala, babcia czuje się lepiej, trochę sie uspokoiłam. Znów mi się oczy kleją, przyzwyczaiłam się do tego wczesnego chodzenia spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Monia, dobrze że stan babci się poprawia. Odwiedzaj ją z Różą niech wie że nie jest sama, i że ją kochacie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podłoga ciut jakby lepiej ale może to moje urojenia, poczekam jeszcze z miesiąc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Wróciłam dziewczyny! Ale się rozpisałyście. Soniu przykro mi z powodu śmierci Twojego taty, ja też nie mogę zrozumieć dlaczego umierają stosunkowo młodzi ludzie a nie staruszkowie, którzy już swoje przeżyli... Olawd gratuluję synka! Jakie wybrałaś imię? Monia bardzo mi Ciebie żal, że tak Ci dokuczają wymioty. Oszczędzaj się, bo zdrowie najważniejsze a jak to mówią "pieniądze zawsze da się jakoś zorganizować np.od babci staruszeczki, która zbiera na pogrzeb w związku z czym nie spieszy się jej z oddawaniem" cytat z "Nigdy w życiu" (uwielbiam to poczucie humoru). Mam nadzieję, że Twoja babcia ma się już lepiej-trzymam kciuki. Smerfetko ja obstawiam 2 dziewczynki. Myszko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Przesyłam pozdrowienia także dla: - Patinki 👄 - EfQi 👄 - PaniMisiowej 👄 - Doroty 👄 - Iwy 👄 - Madzika 👄 - Misiaczków 👄 - Rusaczka 👄 - Obcej, która ostatnio się nie udziela... i całej pozostałej reszty wspaniałych dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Ja się już z Wami pożegnam, bo muszę ogarnąć rozgrzebane i na wpół rozbebeszone walizki (pralka już 3 pranie robi), tydzień nas nie było więc muszę dojść do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa_______ z tymi zakladanymi przez glowe nie ma problemu wiec sie nie przejmuj a szwagierka jak jest taka mądra to niech Ci kupi kilka par rozpinanych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa dziękuję ulżyło mi bo kupiłam sobie już 9 par tych body. Sara witaj po urlopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja dopiero wrocilam z tych urodzin glupio sie czulam bo moj synek tez mial by nie dlugo roczek i tak kazdy do solenizanta lecial a ja siedzialm :(:(:(pewnie o moim kazdy zapomni efciu zapale napewno dziekuje 🌻 a gdzie patinka sie podziewa?? sarciu witaj po urlopie pewnie wypoczeta jestes:):):):0 pani misiowa wysle tylko musze twoja poczte znalesc :):):):) moniu wiem co przezywasz tez mialam taka ciezka ciaze trzymaj sie nie dlugo to minie 😘 dla rozyczki:):):) dziewczyny klade sie bo umeczona jestem strasznie jutro napewno napisze do was cala niedziele mam wolna mam nadzieje ze nikt rano nie zadzwoni zeby pezyjezdzac :P:P:P dobrej nocki i 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ ,wybaczcie ze tak dlugo mnie nie bylo. w piatek po poludniu trafilam do szpitala z powodu regularnych mocnych skurczy co 5 minut powstrzymali mi je wypuscili wieczorem znaczy chcieli zostawic na noc ale nic ze mna nie robili oprcz dostania jednorazowej dawki tabletek wiec uznalalam ze wole byc w domu z Laura niz ja obcym ponownie podsylac. jak na razie jest oki. wczoraj sie paskudnie czulam. dzis jedziemy kupic wozeczek mam nadzieje ze bedzie taki jak mi sie ostatnio podobal :) Sara 😘 ciesze sie ze juz wrocilas :) mam nadzieje ze odpoczelas i naladowalas akumulatorki ja tez uwielbiam to haslo z tego filmu :D Madzik u mnie tez nikt nie pamieta ze kubus odszedl tylko ja z mezem i corka chodzimy go odwiedzac. Odemnie mozesz tez zapalic swojemu aniolkowi piekna swieczke. A propo swieczek to tutaj tragedia tu nie swieca na grobach wiec musze zamawiac z polski a przesylki strasznie drogie :( EfQA widzisz ja niby doswiadczona a tez kupilam body i dopiero w domu zauwazylam ze sie ich nie rozpina ale gora jest rozciagliwa wiec mam nadzieje ze nie bedzie problemu.Mama mi 3 kaftaniki z polski na zatrzaski przyslala i sa super w Polsce jest duzo takich a tutaj na jedno kopyto robie wiekszosc i trza sie nabiegac. 😘 posylam wpadne pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka masz na siebie uważać!!! Który to już tydzień u ciebie? A co do tych body to dużo ludzi używa przekładanych przez główkę zwłaszcza że te które kupiłyśmy jak się włoży dłonie do środka i pociągnie to te body sie pięknie rozkłada i zmienia w taką szeroką bawełnianą opaskę i wydaje mi się że wtedy nie problem podtrzymać główkę i ją założyć. A zapinane body, zapinany pajac kurcze to dziecię na guzikach by leżało. Mnie strasznie nerwy zżerają z wielu powodów. Jestem kłębkiem nerwów i nie potrafię się uspokoić. Problemy mnie przygniatają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dzis to już zupełnie nie wiem, co ze sobą zrobić, czuję się KOSZMARNIE!!!!! Cały zas wymioty, jakieś bóle brzucha i do tego, niewiadomo skąd bóle całego kręgołupa, jakby mnie ktoś kijem zbił! Nie mam sił, nie wiem co robić, a jutro robota, ja zwriuję, szczęście, że Wiesiek zabrał Różę na spacer, choć tak zimno się zrobiło. Gorączki nie mam ciśnienie w normie, nie wiem, co by mnie mogło postawić na nogi.Boli jakbym grypę miała. Wyobraźcie sobie, że nie mogę patrzeć na mięso, od razu zaczynam wymiotować, nawet sokami żołądkowymi! To samo z serem, ziemniakami i mlekiem. Od chleba też niedobrze, ja nie wiem, co jeść. Boże! przecież jak mi nie przejdzie do jutra, to lekarz mi kazał do szpitala. Co ja mam robić? Przy Róży też mi było niedobrze, ale nie aż tak! Może Wy macie jakieś pomocne wskazówki, czy naprawdę nic się nie da zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wozeczek juz kupiony :-) kupilam standardowy 3 pompowane kola z 2 roznymi wstawkami tzn moge dac sam lezeczek i ustawic go do tylu albo przodem do mnie bedzie, a jak podrosnie to drugi poziom. kolor troszke jak dla mnie nie zaciekawy ale byla duza przewaga bezu ale takiego nieladnego. Podobal mi sie czerwony sliczny byl ale i cena super.Ja przy Laurze tyle kasy wydalam 8 miesiecy a potem dowidzenia wozek trzeba kupic spacerowke wiec nie ma najmneijszego sensu.Kupilsmy stosy ubranek zrobie pozniej fotki to wam posle :-) lozeczko juz kupione z ikei tez nie jest nowe ale nie zauwazylam ze w lodnynie i trzeba odebrac ale tata blisko mieszka na szczescie wiec mi odbierze :-) lezaczki grajace koszyczki wiec mi sie wydaje ze mam juz wszsytko musza tylko to wyslac mysle ze do konca piatku nastpnegodostane.nawet kupilam kolyske drewniana :D sliczna . Monia nie dobrze z toba :-( mrtwi mnie twoje samopoczucie biedna :-( Efqa skonczobne 29 tygodni i 2 dzien :-) nie wiem skad mi sie te skurcze biora.Dzis jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko---to wysylaj szybciutko te zdjecia bo mnie ciekawosc zżera :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ale u mnie zimno jest nawet obiadu nie chcialo mi sie wstawac robic no ale juz po obiadku jestem :):):0 moniu tak mi ciebie szkoda mam nadzieje ze ci przejdzie szybko to 😘 pani misiowa dzieke no dawid sie schowal heehe te zdjecie z zaskoczenia bylo robione patinko zapale swieczke na moim aniolku od ciebie i pomodle sie za twojego aniolka i czekam oczywiscie na fotke wozia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×