Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

ja tez monia poprosze o fotki twojej rozy :-) a wiesz co ze moja mama ma na imie Roza i ma dzis tez urodziny :-) 50 tka. jak bylam w Polsce w maju zostawilam kolezance 150 zl i kazalam zeby kupila za to tylko kwiaty podobno ogromny bukiet w kieliszku koniakowym ciekawa jestem jak wyglada, zrobila zdjecie to sobie dzis zobacze :-) bo jakbym chciala z anglii wyslac przez poczte kwiatowa ojoj kwoty tak ogromne ze szok.kolezanka tak wyslala zaplacila 70 funtow maly bukiecik rozyczek i sama przesylka taka droga a kwiatki jakby poszla do zwyklej kwiaciarni zaplacilaby 25 zl 5 zwyklych rozyczek a 70 funtow to prawie 300 zl.szok normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e to dzis patinko pobawisz sie na urodzinkach:):):) a ksiezniczka zeby ladnie tanczyc musi miec dobre butki aby sie nie przemeczaj duzo 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mamie zrobisz prezent patinko tam zloz jej zyczenia od internetowej kolezanki:P:P to chyba wolalabym odczekac kiedy do polski bym wrocila niz wysylac kwiaty za tyle pieniedzy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede siedziala w jednym miejscu i nie dlugo ,,bo tez sie boje . wiem wiem tylko ona rosnie mi tak szybko :p generalnie tak tego nie widze ale po ciuchach spodnie bluzki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ale wiesz to chodzi o ta chwilke, i to jak jest mama wiadomo ze nie powiem mamie sluchaj za pol roku jak bede to kupie ci kwiatki raczej nie bardzo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeraza mnie ze srednia zycia dzisiejsza wynosi max 65 lat jejku :-( ciagle za czyms gonimy jedzenie chyba ma najwiekszy wplyw na nasze zdrowie trzeba bedzie zmienic nawyki zywieniowe. ale spiaca dalej jestem jejku co sie dzieje jak lunatyk chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko wiesz co kreci mi sie w glowie musze sie polozyc cos dziwnego zauwazylam ja juz calkiem nie wiem co jest nie tak @ juz nie mam a zawsze po @ cycki robily mi sie bardzo male i takie obwisniete krotko mowiac a teraz sa caly xzas takie duze jak wam pisalam przed @ i co 15 minsiedze siku robie moze ja jestem i mam problemy o boze :(:(:(:( tylko zebym nie ykrakala musze to sprawdzic jakos bo moze ja cos sobie uroilam w tej glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko moze przez ta pogode u ciebie albo dzidzia daje znaki o sobie ze jest ok:):):):):) patinko a jak mialas ciaze pozamaciczna to test ci wykryl ze jestes w ciazy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mialam pozamaciczna robilam testy wychodzily negatywnie mi i mialam ciezko angine wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam 3 dni plamienia takie kropki brazowe czerwone rozne po 3 dniach dostalam okres trwal 2,5 dnia jakos. angine przechodzila naprawde ostra 2 razy w szpotalu wyladowlam bo sie dlawilam antybiotyk nie pomagal za pozno zostal podany mi sie wydaje a ja ropa sama plulam jak mialam sline polknac to wstrzymywalam sie bo skakalam przy kazdym razie i wylam i 5 nocy nie przespanych wogole. potem testow nie robilam bo uznalalam ze nie potrzebnie skoro @ byla dziwna ale byla. w grubniu w polowie cyklu gdzie dopiero mialy byc dni plodne ja zrobilam test ciazowy ale tylko dlatego poniewaz po kochaniu sie mialam ogromny bol podbrzusza jak bylam w ciazy z kubusiem to po przytulanku tez mialam ostre bole podbrzusza wiec cos mnie pokusilo zeby zrobic i wyszly mocne 2 krechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez teraz mialam @ inna niz zawsze taka brazowa ale dawid mowi ze to dlatego ze tyle mi sie spozniala i trzymala mi sie tez jakies 2i 5 dnia moze zrobic test dla pewnosci jeszcze raz :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden lekarz uwazal ze ciaza byla conajmniej 12 tygodniowa po zabiegu. a przy usg w grudniu lekarz przed operacja mowil ze musi byc wczesna bo jje nie widac. Nie zorientowali sie ze jest to pozamaciczna i w wigilie dostalam ataku trzymali mnie cala noc na morfinie a ja moglam sie dawno przekrecic i tak duze szczescie ze calego jajnika nie musieli uuswac i innych narzadow bo z tego co czytalam duzo kobiet tak ma. Mam nadzieje ze u ciebie bedzie wszsytko dobrze. idz odpocznij. Sara trzymaj sie i baw sie dobrze odpocznij 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja mialam czeste bole podbrzusza ale tlumaczylam sobie bolsnym jajacezkowaniem z prawej strony a tam wlasnie zle zagniezdzila sie fasolka. jezeli cie boli cos w podbrzuszu ciagnie i plamisz to idz do lekarza bo oprocz @ ja plamilam co chwilke na brazowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Sprawdzam czy jesteście. Na Patinkę i Madzika zawsze można liczyć, a reszta pewnie na łonie natury, bo pogoda taka piękna... przynajmniej u mnie - 28 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarciu ja leze :):):) no u mnie to tak dopieka mialam isc maliny rwac ale jakos tak mi sie zakrecilo w glowce ze poczekam jeszcze:):0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide meza obudzic dosc ma spania na dzis :p i ide sie powoli uszykowac. buzialki kochane 😘 Sara szerokiej drogi :-) madzik odpoczywaj zostaw te maliny dzis w spokoju 😘 monia zycze udanego przyjecia 🌻 dla rozy :-) i dla wszsytkich 😘 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero teraz skonczylam sprzatac,w miedzyczasie pranko popranie chodnikow i padam na pysk...dzwonilam do mojego gina i powiedzialam mu o tym wielkim kawalku,powiedzial,ze przez tydzien beda mi takie lecialy,a jesli bede sie niepokoic to jutro ma dyzur od 9 wiec,zebym przyszla to mnie zbada,ale ja do szpitala nie pojade..nawet obiadku nie zrobilam,a nawet nie czuje glodu,pozniej zrobie frytki,mezus cos robi przy samochodzie...ja teraz musze odpoczac chwile..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czekam na gości, pewnie za chwilę będą. Widzę, że wszystkie coś do kitu jesteśmy dziś. Ja jeszcze nie wychodziłam na zewnątrz, strazsny upał, a tu słabo i jeszcze wymioty. Patinko- Róża tak naprawdę ma 9 urodzinki(we wtorek), ale nikt by nie przyszedł w tygodniu, bo nie ma czasu, no i ja pracuję, dlatego dziś jedna część gości, a jutro druga. Tak mi dało do myślenia to, co mówicie z tym wiekiem. Moja mama miała 49 lat i pewnie dlatego, to boli jeszcze bardziej, bo kiedy człowiek jest starszy, to jakoś tak się można nastawić z tą myślą o śmierci. Nagła śmierć jest naprawdę taka bolesna... :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz powiedział,ze jest wszystko ok.Tylko ostatni miesiąc czeka mnie leżenie, albo i wcześniej, trochę mnie to zwaliło z nóg, bo ja muszę być w ruchu a nie leżeć.No i mam już 50 kg. Usg mam dopiero za 3 tygodnie, tyle teraz się czeka niestety. Postaram się być później, a teraz idę się połóżyć, bo oczy mi się zamykają, co jest, wszystkie jakieś jesteśmy dziś do niczego, a ja mam jescze katar i głowa mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zmiana tabelki. STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 Myszka24/USA.............25...................16.. . . .. ..........10.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Sara76........................ 32...................50.................29.09.08 dorota822....................26....................22. .. ............14.09.08 misiaczki......................23...................36 ...............09.09.08 alutek29......................29...................14.. ..............14.09.08 madzik255....................20...................1..... .............29.08.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26....................9.......... .......13.09.08 kalpek.........................22..................przer wa..................... ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26................28........... ..............30.11.08 EfQa......................30................31.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27..................21......... . ............07.01.09 olawd.....................28..................21........ .. ...........23.01.09 Smerfetka ..............29.................21 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................15......... ..............13.02.09 Monia671Kraków........27..................4.......... ..............4.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????.................????????.... ...............??????2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheeh olawd ja tez az sie poplakalam:):):):) ja bede robic schabowe moj juz mnie tak wymeczyl ze mu zrobie a co tu taka cisza jest dobrze ze te slonce zaszlo oderazu lepiej:P:P smerfciu to nie mialas jeszcze usg robione teraz co mialas miec?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki🌻 Ja dzis mam wolne, tylko ide na 2 godzinki do pracy, a pozniej moze pojdziemy sie pobawic na zabawe znow:):) Mezus dzis w domu wiec bylismu troszke na zakupach , niedawno wrocilismy - u nas jest tak strasznie goraco ze szok - slonca nie ma wogule bo jest zachmurzone, ale nie ma czym oddychac - najlepiej to siedziec w domku z wlaczona klima;) Smerfetko dobrze ze wszystko ok u ciebie i dzieciaczkow.....uwazaj na siebie i nie szalej tak, tylko odpoczywaj wiecej👄 Monia ja rowniez chce zdjecie - zloz odemnie zyczenia dla coreczki , duzo zdrowka , usmiechu na buzi i wszystkiego wszystkiego naj🌻👄❤️, wiem ze urodzinki ma we wtorek , ale z moja skleroza to moge i zapomniec hehehe:):) Wszystkie serdecznie pozdrawiam i przesylam po 👄 , postaram sie zagladnac pozniej. a jezeli nie to zycze Wam udanego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×