Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

pomyslalam ze zajrze..:) o widze ze piszecie:) \\EwQus ano te nasze zycie nie rozpieszcza...czasem juz nic nie wiem..;P taki dzis dzien bryyyyyy Patninko witaj w Polskiej rzeczywistosci..dupki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Monia i Sonia naprawdę ciężko wam teraz ale w końcu musi być lepiej. Przesyłam wam uściski. Jestem wściekła, wściekła i załamana. mam wrażenie że mi się nic w życiu nie udaje. Płaczę jak to piszę. naprawdę chyba niektórzy w życiu skazani sa tylko i wyłącznie na własne siły !!!! Jak sama czego nie zrobię to nie mam na kogo liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,smutno sie zrobilo troszke na forum,wielkie wyrazy wspolczucia Soniu👄 mnie dzis znow bolal mocno brzuch,lekkie plamienie jest..w pon bylam u gina,przepisal pelno lekow i antybiotyki w tym,torbiel na szczescie sie zmniejszyla,ale wylatywaly mi skrzepy ogromne,w pon jade po wynik histopatologiczny,martwie sie troche:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co wy dzis takie smutasy jestescie prosze o usmiech ja jeszcze wstalam do komputera nie wiem jakos mi tak dziwnie ostatnio:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa wyślij mi maila to wyślę ci swój profil na NK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to i mnie bierze na spanie. Misiaczek mam nadzieje,że jutro bedzie lepiej. Soniu przykro mi bardzo z powodu taty. Kalpeczku biedulko , mam nadzieje,ze bóle szybko przejdą. Myszko no ja od 3 dni zbieram się upiec murzynka, bo dawno nie miałam, ale jakoś kończy się na chęciach.Oj jakoś mało ostatnio robię, a własciwie jakos powoli mi to wszystko idzie. Buziaczki dla WAS wszystkich bez wyjątku. Kiedy wraca Sara? Monia Ty nic tylko idź na to zwolnienie i miej gdzieś szefową, masz tyle problemów, a teraz najważniejsza jest ciąża, nie lekceważ sobie tego, bo chyba chcesz mieć zdrową dzidzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Czesc wszystkim jak jak zwykle tylko na chwilke,poczytalam was i melduje sie.Moje samopoczucie zaczyna sie troszke pogarszac ale nie jest jeszcze tak zle.Pracuje nadal,planuje jeszcze do 6,5 mies popracowac a potem przejde na macierzynski.U mnie jutro juz zacznie sie 18 tydz odczuwam juz delikatne ruchy dzidziusia,cudowne uczucie. Uciekam juz do pracusi i zycze milego dnia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Kinia fajnie że juz czujesz dzidziusia. A pamiętam jak się smuciłaś że nie masz szans na naturalne zajście w ciążę :) przesyłam wam 👄 Pani Misiowa wysłałam ci maila. 🌻 Dzisiaj przyszedł do mnie biały misiaczek, taki jesienny kombinezonik który kupiłam jakiś czas temu. mothercare jak nowy, fajniutki. :) i trochę mi sie humorek poprawił. Ale ogólnie chyba hormony szaleją bo jestem strasznie przybita... Monia zawsze zauważamy jak cie nie ma :) Pani Misiowa to jedyna mama, która jest ciągle z nami bo Obca i Kakusia chyba nie mają czasu i nie zaglądają już... :( Ja tam obiecuje że od czasu do czasu będę zaglądać... Patinka co tam dzisiaj wcinasz na śniadanie? Fajnie że Laura cieszy się z siostrzyczki. Twój mąż wolałby chłopca bo w zasadzie dziewczynkę już w domu macie i pewno chciałby odmiany ale jak zobaczy małą to będzie najszczęśliwszy na świecie że ma córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny! Melduję się po wczasach wypoczęta i pełna świeżych sił do dalszej walki o dzidzię! Jestem juz po USG sprawdzającym przed II inseminacją. No chyba, że słona woda zrobiła cud i pomogła żołnierzykom przedostać się przez barierę z wrogiego śluzu ?!? To by był chyba cud! A w miom przypadku cuda się nie zdarzaja, więc nie ma na co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze zmieniam tabelkę STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33...................39..................14.09.08 Sara76........................ 32..................50...............,..29.09.08 dorota822....................26..................22. .. .............14.09.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................14.. ...............14.09.08 madzik255....................20..................1..... ..............29.08.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................9.......... .......13.09.08 kalpek.........................22..............przer wa....................... ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26................28........... ..............30.11.08 EfQa......................30...............31.......... ................11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............23......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............21........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............21 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............15......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............4.......... ................4.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????.................????????.... ...............??????2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domimi
czesc, tez bardzo chcialabym byc juz mama:( staramy sie juz od kwietnia ale teraz musze brac tabletki antykoncepcyjne:( jednak mam taka cichutkka nadzieje ze spelnia sie moje marzenie bo zapomnialam wziac drugiek tabletki a potem wspolzylam bez zabezpieczenia. pozdrawiam i zycze wszystkim pragnacym powodzeia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja troszke dzis zabiegana choc nie powinnam :-( za 45 minut musze Laure odebrac i na 4 do lekarza ja zabrac bo ta drzazge co jje wyjeli miesaic temu to caly czas od tego czasu ma otwarta ranke i boli nie umie chodzic kuleje na lekcji baletu czy stepu a wczoraj to juz mi wyla ze tak boli nie wiem co sie dzieje psikalam jej to Oxycortem ale chyba na nie wiele sie zdal. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja troszke dzis zabiegana choc nie powinnam :-( za 45 minut musze Laure odebrac i na 4 do lekarza ja zabrac bo ta drzazge co jej wyjeli miesiac temu to caly czas od tego czasu ma otwarta ranke i boli nie umie chodzic kuleje na lekcji baletu czy stepu a wczoraj to juz mi wyla ze tak boli nie wiem co sie dzieje psikalam jej to Oxycortem ale chyba na nie wiele sie zdal. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Czy znacie jakieś sklepy najlepiej on-line bo wiadomo każda z nas pochodzi z innego zakątka Polski z fajnymi mebelkami dla dzieci? Może któraś z Was coś kupowała albo zamierza?:) ja właśnie jestem na etapie szukania mebelków i zamierzam już kupić bo za tym idzie materac do łóżeczka i pościel...trochę ceny mnie przerażają bo 90% mebli dla dzieciaczków jest z naturalnego drewna, ale są naprawdę śliczne :) Monia pewnie nie przeczytałaś mojego pytania w którym szpitalu rodziłaś ?? współczuję z powodu babci, ale skoro już lepiej się czuje to szybko wróci do zdrowia, wiem że to są trudne chwile dla Ciebie ale pamiętaj o dzidziusiu bo on jest najważniejszy :) olawd no no duży ten Twój brzuszek :) ja Ci powiem że mój jest dużo mniejszy :P a wiesz już jaka płeć?? Efqa dla pocieszenia powiem Ci, że ja też jestem przybita a do tego ciągle zmęczona, płakać mi się chce z byle powodu, ale czytałam że podobno to normalne.... Buźki dla dziewczyn 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia -- plci jeszcze nie znam , jutro mam wizyte ale chyba poprosze zeby mi nie robil usg bo ide bez mezusia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza tutaj :-( ja wrocilam od lekarza nic nie poradzil dal tylko zel aby to co tam w srodku jej zostalo zeby wylazlo ale 1 szy raz sie stykam aby zel milaby w tym jakos pomoc?? zobaczylam Uwage teraz jejku w wedlinach i miesie mowili kiedys ze jest zaledwie 20% miesa w miesie!!same spulchniacze srodki koloryzujace itp.A dzis mleko nie jest prawdziwym mlekiem a do jogurtow dodawany jest srilny srodek zracy. szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,dawno sie nie odzywalam,bylam u gina w pon,mam mnostwo tab i antybiotyki,jeszcze na dodatek wziela mnie grypa:(,ale juz mi przechodzi9chyba0jutro ide z mezusiem na grzybki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpku witaj uszko do gory !!!! zbieaj sily !! a zobaczysz ze efekty beda:D Patinka 26 a TY nieprzesadzaj!! tylko opoczywaj 👄 Smerfeciu 👄 mam nadzieje ze sie oszczedzasz:) olawd wygladasz slicznie:D👄 madzik 👄 Monia 👄 kkinia30 👄 EwQus 👄 uciekam dobranic kochane:) 👄 👄 👄🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja wlasnie wrocilam do domu i sie melduje oczywiscie mowie wam nie mam sily juz taka zabiegana jestem :):):) buziaki dla wszystkich😘 😘 😘 dzis napisala mpoja siostra cioteczna z ktora juz nie gadam 2 lat esa mi napisala dziewczyny jestem taka spiaca ze jutro napisze wam historie z nia i powiecie ci na jej temat sadzicie bo moj dawid mowi ze nie warta jest pisania ze mna to doo jutra panienki dobranoc 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×