Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Madzik i mi wyślij! Monia proszę prześlij mi jeszcze raz bo ja mam tego głupiego listonosza do poczty i on chyba mi coś knoci... dziewczyny załamałam się. Zrobiłam remont sypialni, pomalowałam ściany i położyłam panele. Kupiłam nowe łoże małżeńskie i wszystko miało czekać na dzidzię a w tym pokoju zaczęło okropnie śmierdzieć jakąś chemią czy czymś. Śmierdzi już miesiąc i nic nie przestaje, wąchaliśmy wszystko ściany podłogę i nie mamy pojęcia co tak smerdzi! mieszkam w bloku wilgoci nie ma. Pod spodem jest stary parkiet więc wszystko jest ok. Boję się spać w tym pokoju bo nie wiem czy to tylko zapach czy opary jakieś, jeśli to się za miesiąc nie ulotni to gdzie ja dzidzię położę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia-sliczna cora i torcik,smaka narobilas tylko:)Efqa-no co Ty,ciekawe co tak smierdzi,nawet nic mi do glowy nie przychodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to mi się poczta całkowicie zacięła :-( Złośliwość rzeczy martwych... No! wysłałam! Efqa- sprawdź. A Madzik nie wysłała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapek obwąchałam wszystko! To mogą tylko te panele pod spodem cuchnąć. Może jakaś wilgoć jest pod spodem z powietrza, może jak zaczną grzać to przestanie? Na razie śmierdzi intensywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa- powinno ustąpić, tylko tzreba porządnie wietrzyć, panele raczej nie śmierdzą, to musi być farba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa- ja sie tu męża informuję, bo on jest ekspertem w tych sprawach- a Wy co położyliście pod panele? gąbkę czy maty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W najgorszym razie, to może być spowodowane tym, iż panele "zadusiły" parkiet! I to wtedy grzanie nie pomoże, wręcz przeciwnie, jeszcze bardziej będzie śmierdzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny juz wyslalam wsztstkim ten obok to dawid kiedys to bylo ciacho zabijaly sie o niego heheh efka nie mam pojecia dziwne ze w bloku takie zapachy a moze sasiady cos tam szponca i tak smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ide sie myc bo jutro mamy ten roczek mam nadzieje ze fotki doszly jeszcze pozniej sprawdze czy mi odpisaliscie:):):) 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid ma spuszczona glowe tylko jedno mam zdjecie z imprezy bo reszte wykasowalam a w tym bialy to ja kalpku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRANOC! Myślałam, że to dzień bez wymiotów. ale przed chwilą poszedł obiad... A jadłam o 17... :-( Śpijcie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu kurcze nastraszyłaś mnie ale w dwóch poprzednich pokojach kładłam drewnianą podłogę Barlinka identycznie jak te panele czyli: folia paroizolacyjna i takie tekturowe podkłady i tam się nie zadusiło to tu tez nie powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże dziewczyny co ja teraz zrobię jak to nie przestanie śmierdzieć.... Będę zrywać podłogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik zapal jedna świeczkę ode mnie swojemu maluszkowi. Monia przykro mi że kolacja poszła a już miałam nadzieję że może ci przechodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu właśnie obejrzałam zdjęcia - tort po prostu mistrzowski, jak ty wpadłaś na ten pomysł z motylkiem! A Róża widać że zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu gratuluję synka. No dziewczyny niedługo mozecie licytować, jeszcze 1,5 tyg. i moze poznam płec, ciekawe, która z was zgadnie co będzie. Kochane a ja pół dnia pzelezałam, bo mi kręgosłup nawala, boli jak ........., a później jak doszłam do siebie to oczywiście sprzatałam, bo jutro chyba mamy wyjazd, jedziemy zobaczyć małego dzidziusia do kolegi. W niedzielę wybieramy się do bratanicy na imieninki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33...................39..................14.09.08< br /> Sara76........................ 32..................50...............,..29.09.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................14.. ...............14.09.08 madzik255....................20..................1..... ..............29.08.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................9.......... .......13.09.08 kalpek.........................22..............przer wa....................... ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26................28........... ..............30.11.08 EfQa......................30...............31.......... ................11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............23......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............22........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............22 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............15......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............4.......... ................4.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????.................????????.... ...............??????2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa no ja też obstawiam cały czas,ze to parka. No ale moge się zdziwić, zobaczymy, już bym chciała wiedzieć. Zmieniam tabelkę na jutro, bo nie wiem, czy mi się uda jutro zajrzeć, buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje drogie sorki ze ie nie odzywalam alemialam bardzo zabiegay tydzien i to bardzo mam nadzieje ze sobie jutro odpoczne u mnie bez rewelacji czekam@ pewnie jutro przylezie no i zaczne nowy cykl:-) mam nadzieje ze zaowocuje:-) 🌼 OLAWD 🌼gratulacje synusia 👄 ja jutro ide do kolezanki zobaczyc jej synusia z mezem troche sie poukladalo jemu zalezy na tej mojej wizie jak teraz nie dostanea zajde to pozniej na nastepny raz pojde z brzuchemto mi nie dadza ale co ma byc to bedzie powiedzialam ze bede sie starac i juz a on sie smial sama? no to ci juz pomoge jak tak sie starasz:-) dziewczyny oczy mi sie zamykaja a obiecalam natalci ze pojedziemy po sniadaniu po lalke stephani z lazy town -bajka jej ulubiona wiec rano przyleci o 7:-) Ale droga tez bym chciala corcie a moj syna dobra biegne spulac🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×