Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

niesamowite po tygodniu deszczu wyszlo slonce az mam budynia na pyszczku juz po obiedzie teraz salatke zrobilam natalka mi pomogla kroic pysznosci teraz troche ide z nia popisac i poczytac bo jej obiecalam jutro znowy nowy tydzien to fajnie bo zaraz@ i pozniej polezie kupilam juz testy owu te z buziami bedzie dobze:-) zajze kolo 23🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc sloneczka ja uciekam do lozka z moja krolewna dzis mialam bardzo senny dzien bylam do niczego. Poranny vigor opuscil mnie natychmiastowo :p kolorowych snow spijcie slodko :-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam ale już późno i nikogo nie ma. Przesyłam wszystkim 👄 👄 👄 Semerfetko ia miałam ten sam problem co ty. mój mąż nie śpieszył się z remontem bo uważał że wszystko zdąży zrobić. Zrobiłam mu straszną awanturę i wykrzyczałam że ja muszę dbać o dziecko i on tez powinien trochę o dobru dziecka pomyśleć a nie tylko o sobie! I powiedziałam niedługo nie będę robiła NIC bo juz nie będę mogła. Remont zrobił i sam po nim posprzątał!!!! Teraz nade mną skacze, robi mi herbatki, jedzonko i do rany przyłóż po prostu. I tobie radze tak samo potrząśnij chłopem bo jak mu pozwolisz dyrygować to będziesz zaciskać zęby to padniesz ze zmęczenia! On ma nad tobą skakać! Mo0nia zrób staremu awanturę , po pierwsze w ciąży masz prawo po drugie na pewno sumienie go ruszy!!! Ulżyj sobie raz a porządnie! Rany, ale ze mnie awanturnica :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuję się dobrze tylko nogi mnie strasznie rwą. nie mogę siedzieć ani leżeć to jest koszmarne. Biorę znowu magne B6, może mi przejdzie... Dzisiaj straszny upał ale byłam za miastem i miło spędziłam czas. Pozdrawiam was moje kochane i jutro raniutko zajrzę znowu pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny🌻 Juz spicie , a ja sie ide juz tez do mezulka przytulic:) Dzis mnie nie bylo na kafee bo bylam w pracy :) Jutro chyba @ nadejdzie do mnie, bo mi juz troche tempka poszla w dol i przedtem na papierze widzialam cos taka rozowa plamke, a teraz jak bylam to nie bylo nic:(wiec pewnie rano juz wstane z malpa czerwona, no coz....trzeba sie z tym pogodzic i isc dalej....oby szybko zlecial ten wrzesien i w pazdzierniku juz do ginka:) Zmykam kochane , bede jutro bo nie pracuje:)Kolorowych snow i 👄 papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek 🖐️ my na nozkach juz Laura wcina sniadanko i na 9 ta do szkoly :-) jak na razie dzis u mnie nie pada wiec sukces ale zobaczymy pozniej:p jak na razie zycze udanego dnia buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ❤️ Dzisiaj w nocy śniło mi się że już urodziłam dzidziusia i miałam lekki poród. Fajny sen! Patinka ciekawe kto pierwszy urodzi ty czy ja ?! Myszka może @ nie przylezie... :( W nocy była u nas burza. Muszę się ruszyć i iść do pracy zajrzeć i pozałatwiać różne sprawy. Tylko śniadanko zjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wrocilam :-) EfQa zycze sobie aby pozniej niz ty urodzic a tobie zeby wczesniej niz ja :-) jutro mam usg juz doczekac sie nie moge :-) mam nadzieje ze dzis bedziecie sie dziewczyny odzywac, w koncu weekend minol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka ja już zaczynam 32 tydzień. Teraz to już naprawdę niedaleko..... Szybko zleciało. Nie chce mi sie wychodzić z domu ale muszę niestety, więc czas się zbierać. Potem zajrzę do koleżanki bo ma dla mnie książki ze szkoły rodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczne 29 niebawem :-) wiec 3 tygodniowa roznica :-) trzymaj sie ja tez zmeczona juz jestem wiecej niz nie. nie mam na nic ochoty leze duzo i nawet lezeniem czuje zmeczenie. szkoda ze nie mozna 2 miesiecy przewinac jak na tasmie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no i po wolnym dzis znow do pracy natalka w szkole zalapalam sie akurat jak ja poprosila pani zeby wyrazy po angielsku przeczytala nawet sobie radzi bylam dumna ona caly czas sie pyta o siostrzyczke ja tez bym juz chciala ale moj maz wczoraj sprawil mi znow przykrosc pokazalam mu ze kupilam te testy to skwitowal ze w pazdzierniku mam termin o wize i to powinno mnie teraz interesowac zabil mnie tym stwierdzeniem chyba z takim nastawieniem to ciazy u mnie nie bedzie a ja mam nadzieje ze tej wizy mi nie dadza no i chyba powinnismy popracowac nad soba czego chcemy bi cos jest nie tak no i moj optymizm na nowy cykl pekl jak banka mydlana:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!!!!!!!!! A gdzie Wy sie wszystkie podziewacie???? No do mnie niestety @ przylazla rano, tak jak myslalam:(:(:(:(:(:(:( wiec znowu klapa,ale juz sie tak nie doluje bo wizyta niedlugo:) Zmykam po jakas kawke i sniadanko , a Wy piszcie kochane:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny co to za zmowa milczenia cio?????? Niema Was wiec ja sobie ide - poodkurzam mieszkanko i pojde na zakupy do spozywczaka, a jak wroce to mam nadzieje ze juz bedzie gwarno na kaffee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej myszka chyba zmowa milczenia powstala :-) ja chodze senna nadal do niczego jestem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄STARAJĄCE SIE👄 Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Sara76........................ 32..................50...............,..29.09.08 dorota822....................26..................22. .. .............14.09.08 misiaczki......................23..................36 .................09.09.08 alutek29......................29...................14.. ...............14.09.08 madzik255....................20..................1..... ..............29.08.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................9.......... .......13.09.08 kalpek.........................22..............przer wa....................... 🌻ZACIĄŻONE🌻 Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26................28........... ..............30.11.08 EfQa......................30...............31.......... ................11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............21......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............21........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............21 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............15......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............4.......... ................4.05.09 ❤️DZIECIACZKI URODZONE❤️ Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????.................????????.... ...............??????2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko mowi sie trudno!!!!!!!!! uszki do gory szcerze?? ciesze sie :P tylko nie bij wiesz moze to znak z razem nam sie uda??? :D 👄 a gdzie panie sie podzialy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk Kochane moje gdzie wy sie podziewacie czy wy macie dlugi urlop???? Myszka nie doczytalam na poprzedniej stronce szkoda ze @ cie znow dopadla ale teraz juz zaczniesz terpaie u lekarza zrobisz potrzebne badania to ruszy cos w koncu... I z misiaczki bedziesz sie scigala ;-) tygodniami jak ja z Efqa. a wiecie kiedy sara wraca?? madzik ja zaczynam sie o ciebie juz powaznie martwic ?? cala niedziele cie nie bylo i dzis zadnego znaku nie dajesz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam:):):):) ale tesknilam za wami a to bylo tak w bniedziele aby wstalismy pojechalismy nad wode to byla szybka akcja a potem zadzwonila siostra dawida ze sa u matki i zeby przyjechac a potem wieczorem dawid musial ja odwiez i jak wrocilismy to musialam sie klasc bo dzis rano do szkoly wstawalam i dopiero wrocilam bo dawid dopiero ze szkoly wyszedl i ja n niego zawsze czekam u mojej mamy bo do domu mamy 8 km:):):):0 no ale jestem zaraz nadrobie juz mi dali tematy na jezyk polski zaraz zobacze ktory jest najlatwiejszy bo jutro musze powiedziec jaki wybralam MOZE KTORAS Z DZIEWCZYN JEST DOBRA Z POLSKIEGO:p:p:p MYSZKO TAK MI PRZYKRO MYSLALAM ZE TA @ NIE PRZYJDZIE DO CIEBIE DLA WSZYSTKICH PANIENEK:):):O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam gości. koleżanka zadzwoniła po południu bo w sobotę miała wesele i goście się rozjeżdżają. Ja nie pojechałam bo to za daleko. No i prosiła żeby w wa-wie do jutra dwóch amerykańców przenocować. No więc przyjechali i bedą nocować u nas a rano o czwartej muszą być na Okęciu bo mają samolot. mój angielski oczywiście ...... :P ale dobrze że mój mąż mówi. Właśnie poszli po piwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze koleżanka coś mówiła żeby im za dużo alkoholu nie dawać a mój stary ich na piwo wyciąga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja,nie dawno wrocilam og gina,pelno kobiet bylo,tylek to przyleil mi sie do krzesla,jak juz moja kolej to przyszla jedna druga ze one tylko na chwile,czekalam 3godziny zbadal mnie,powiedzial,ze macica jest czysta,zrobil usg torbielka jest juz malutka: jest jeszcze krwawienie male,dostalam mnostwo lekow,wzielam juz 5tab,kolejne o 4.30 bo biore trzy razy dziennie,moj gin mowi do mnie:ja myslalem,ze juz jestes zdrowa dziewczyna,a tu masz,patrzyl czy mam goraczke,ale na szczescie nie bylo,badanie dosc bolalo,macica sie juz obkurczyla,powiedzial,ze za trzy miesiace moge sie starac z Pawłem,teraz jestem najedzona,bo bylam u Mamy,bo bylam taka glodna,ze na glos mi burczalo w brzuchu zjadlam hamburgera i placka po wegiersku,a teraz bede ogladac M jak Milosc caluski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cisza dziewczyny ja uciekam bo ruski za mna chodzi musze napisac jakies opowiadanie:):):0 juz sie zaczyna:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek nie martw się trzy miesiąse szybko zlecą czyli w grudniu starania ja zaczynam starania za trzy tyg. ale nie myślę że bedzie łatwo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapku wypoczywaj i wracaj do zdrowia, a potem znowu staranka. A moi goście chyba się zaraz nawalą jak szpadle bo leją wódkę i popijają piwem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta powodzenia w starankach. Może nie będzie tak źle i szybko sie uda. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za pustki znowu? Myszko, Misiaczku miałam nadzieję,ze moze się uda w tym miesiacu, ale Wy chyba chcecie mi zrobić jednak prezent na Święta obie, ja urodzę, a Wy zajdziecie. Ja już poprawiłam sobie humorek kupiłam kilka rzeczy dla małych i już mi lepiej. Z mężem ok, poza tym,że się ociaga jakoś z wszystkim, ale i tak kochamy się najbardziej na świecie a to najważniejsze. Mi niestety z dnia na dzień ciężej a to połowa a co dalej będzie. Olawd co u ciebie, mało piszesz? Kalpek to kuruj się i do dzieła , moze i ty mi zrobisz prezent na Święta z Myszką i Misiaczkiem. Patinka , EQa , Becia, Asiunia i rezta co u was , jak minął dzień? U mnie chyba nastają dni gdzie zaczynam chodzić szybciej spać, albo to zmęczenie juz sama nie wiem. Misiaczek dziękuję Ci za pogaduszki ostatnio na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eFqa no to masz wesolo hihi jak wodke popijaja piwem bedzie male Rzygu-- rzugu :D madzik powoidzenia z rosyjkim w szkole nie nawidzilam tego jezyka i na przekor uczylam sie tyle aby zdac tylko a teraz zaluje bo duzo ruskow i pogadalabym sobie :p jak to mowia madry po szkodzie ja rozmawialam z mama przez skypa to sie naklachalismy a teraz ide cos zjesc bo dlugo bez dostawy energi jestem :-) Kalpek trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×