Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Dostalam dzis 2-gi zastrzyk w ramie anti D na krew. pobrali mi krew i wzieli mocz szok bo nie robili tego odkada bylam w 14 tyg. w pazdzierniku 7 mego nastepne usg szyjki i spotaknie na zdjecie szewku ale na razie nie wiem czy 7 mego chca sciagac czy pare dni pozniej. dowiem sie na miejscu bo wogole zamieszanie ze mna bylo. powiedzieli ze beda mieli krew gotowa w razie gdyby transfuzja byla mi potrzebna i dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soniu tak mi przykro wyrazy wspolczucia!!!! pomodle sie!!!! pamietaj ze patrzy na Ciebie z gory i zawsze bedzie przy Tobie. Patinka gratuluje corci:) JA juz sama moj pojechal do pracy:( pozatym mam problemy ech to zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko----gratuluje drugiej córci!!! efqa--kombinezonik jest przesliczny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie znalazlam na allegro ladny kombinezonik i go licytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soniu przykro mi trzymaj sie pomodle sie dzis napewno 🌻 🌻 efka nie przejmuj sie damy rade ja narazie wesela nie mialam i nie wyobrazam sobie jak to bedzie ja mam duza rodzine to tak wszystkich poprosic to ohoho patinko noi bedzie sysunka oliwka swietnie gratuluje :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik 😘 misiaczki 😘 olawd 😘 EfQa 😘 iwa 😘 i dla wszystkich ktorych dzis jeszcze nie bylo 😘 a ja upieklam biszkopta z masa budyniowa i na to galaretka gruszkowa z gruszkami :D zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i az wstyd ale cos malo fluidkow ostanio sie pojawia :p ********************************😘 😘 😘 :-) :-)************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************* 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale slowa poloznej utkwil mi do teraz Nie moge dac pani 100 % gwarancji ale widze dziewczynke kurcze to bedzie dziolszka co nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawialam z mama przez skypa i mowie jej ze jenk niby sie cieszy ale widac ze oczekiwal innej wiadomosci a moja mama ty zaraz idz do lekarza jak urodzisz i musisz sie zabezpieczyc bo zrobi ci nastepne i bedzie probowal tak dlugo az bedzie chlopak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki bo ja chodze do szkoly dziennej a dwid wieczorowej i jak jego nie ma w domu to i mnie nie ma w domu bo czekam na niego u mamy az przyjedzie i dopiero jedziemy raezm do domu:):):0 olawd kombinezonik ze ohohoh :):):)PO patinko dzieki za fluitki i 😘 dla ciebie a biszkopcika bym zjadla:P:P;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka gratuluje córki! Śliczna będzie ! No twój mąż będzie robił zaraz synka a mój już się szykuje do zrobienia córeczki! I deklaruje że będzie robił do skutku! Więc jestem w takiej samej sytuacji ! :D : D Tylko córeczkę trudniej zrobić :D Ola widzę że wygrałaś aukcję ale boski ten kombinezonik jeszcze ładniejszy niz mój. I zupełnie jak nowy. pewno tylko ślady prania nosi tak jak mój. No dziewczynki odzywajcie się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto tam następny testuje....muszę zajrzeć do tabelki kiedy sie możemy spodziewać kolejnej fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku zgubiłam sie i nie wiem czy do Misiaczków @ przylazła czy nie? Już jestem pełna nadziei!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Sara76........................ 32..................50...............,..29.09.08 dorota822....................26..................22. .. .............14.09.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................14.. ...............14.09.08 madzik255....................20..................1..... ..............29.08.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................9.......... .......13.09.08 kalpek.........................22..............przer wa....................... ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26................28........... ..............30.11.08 EfQa......................30...............31.......... ................11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............21......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............21........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............21 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............15......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............4.......... ................4.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????.................????????.... ...............??????2008 EwQus kolejny cykl przede mna i kolejna szansa przylazlapunktualnie:P oj ostati miesiac!!!:P dziewczyny swietne te ciuszki!!! Smerfeciu jak samopoczucie??:) madzik biednas po calym dniu masz dosc juz .. Patinka alez mi az slinka pociekla hii u nas dzis bylo obzarstwo kolezanka w sobote wychodzila za maz i przyniiosla nam co nie co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie :( no ale trudno zobaczymy w październiku.... A w połowie września znowu sa kandydatki! A ja wyjadłam resztki z lodówki i jutro trzeba od nowa coś ugotować dobrego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byla mala iskierka nadzieji no coz trudno...licze na pazdziernik ze bedzie przelomem:P o ja muysle o buraczkowej albo rosolku:P i a raeszta sie pomysli wxinam jablka chcesz??:P [usta[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wcinam jabłka! Mam twarde, słodkie i soczyste mniam mniam!!! Uwielbiam jabłka!! Ale się dzisiaj nałaziłam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki pewno musisz trochę pobrać ten bromergon jeszcze, ale w końcu zadziała. U mnie zadziałał. A Madzik chyba lekcje odrabia :) bo jej nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to dzis dalam czdu przed chwila gtowalam kartofelki ze schabowym moj zjadl ze 3 duze schabowe i kartofelkow z kopiec:D:D zmieniam dziewuszki tabelke bo to juz przelom 2 cykl zaczynam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Sara76........................ 32..................50...............,..29.09.08 dorota822....................26..................22. .. .............14.09.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................14.. ...............14.09.08 madzik255....................20..................2..... ..............29.09.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................9.......... .......13.09.08 kalpek.........................22..............przer wa....................... ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26................28........... ..............30.11.08 EfQa......................30...............31.......... ................11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............21......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............21........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............21 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............15......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............4.......... ................4.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????.................????????.... ...............??????2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny odrobilam te cholerne lekcje juz tyle zadaja ze nie wiem :P:P:P:p ale najgorsze jest te czekanie na dawida bo jak bym miala blisko to byl przyszla odrobila lekcje z wami popisala 😘 i bym miala sporo czasu a tak jak przyjade o 9 do domu to wszystko w biegu trzeba robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ide sie umyc bo wkacu znalazlam czas zeby sie umyc :P:P:PP kiedys tu jakas dziewczyna pisala chyba yuor mind???ze chce miec dziecko ale jej narzeczony nie chce i pamietacie jak pisalam ze moj dawid tez nie chce ale go zmusze chociaz jest twardy :):):):) i przelamalam go tydzien wytrzymal bez seksu i wczoraj pek jak banka mydlana wiec ja juz usmiechnieta od ucha do ucha ze znow jestem gora i zaczyna starac sie o fasolke wiec nie ma rzeczy nie mozliwych :):):) trzymajcie sie dziewczyny ja wiem ze nie dlugo bedziemy cale w fasolkach 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny - wlasnie wrocilam z pracy, zycze udanej i spokojnej nocki i do jutra👄 Sonia wyrazy wspolczucia kochana, pomodle sie za Twojego tate👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×