Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Ja też oglądam \"sami swoi\" :) Madzik który ty masz tydzień 4 - 5 ? Poczekaj jeszcze ze dwa tygodnie i dopiero zrób usg tak żeby był 7 tydzień wcześniej naprawdę nie ma sensu. Powinnaś dużo leżeć i odpoczywać. I spróbuj zwolnić się z lekcji i iść na tą betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa dzięki za komplementy :) A z tego przewijaczka jestem dumna bo sama go "zaprojektowałam" a mąż wykonał no i mam swoje głębokie szuflady tak jak chciałam :) O starczkach myślę bo jak tyle czasu starałam się sama to jak teraz czytam dziewczyny to wszystko sobie przypominam: te rozterki, załamania, niższe poczucie własnej wartości... ale mi się udało i wiem że im też się uda chociaż ciężko w to momentami uwierzyć. Teraz czekam na mojego bobisia ❤️ ale mogę jeszcze w najgorszym wypadku i z 6 tygodni poczekać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki!Anika1410 pewnie nie wiesz bo jestes tu nowa ale ja juz mam 2 nastolakow ale teraz jestem z kims innym i chcemy miec nasze wspolne malenstwo,a staramy sie krotko bo dopiero zaczynamy 5 miesiac(jestem w tabelce) ale wydaje mi sie jakby to byl juz z rok,tak sie to czekanie niemilosiernie ciagnie ale wierze ze w koncu sie uda,obym tylko nie musiala za dlugo czekac bo tego nie zniose:( mam takie chwile ze jestem pozytywnie nastawiona i ciesze sie zyciem a chwilami sie zalamuje,jeszcze kilka dni i zaczynamy nowe staranka,powinnam w ich trakcie o tym nie myslec,ale jak tu nie myslec jak sie tak bardzo chce a nie wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze znow zaszalalam i weszlam jak wszystkie spicie,nie pozostaje mi nic innego jak zyczyc wam kolorowych snow i mykac do wyrka buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA1410
MADZIK255 NIE MARTW SIĘ WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE JA TEŻ MAM KOLEŻANKĘ KTÓRA ROBIŁA 3 TESTY I NA WSZYSTKICH WYCHODZIŁO ŻE NIE JEST W CIĄŻY DOPIERO PO BADANIU KRWI WYSZŁO BARDZO MINIMALNIE ŻE MA FASOLKĘ W SOBIE BĄDŻ DOBREJ MYŚLI TRZYMAM KCIUKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,cichutko tu bardzo...Patinka zawsze tak duzo pisala a teraz malo co pisze,ale wybaczamy ci:) ja wypilam juz kawke,zaraz biore sie za sprzatanko,wstawie pranko..dzis ide na latwizne nie robie obiadu,Mama mi wczoraj pierogi zrobila wiec tylko odsmaze:) Efqa-kochana wczoraj wzielam cala tab i nic mi nie bylo,nawet zawrotow glowy nie bylo,u mnie dzis jakos szaro,ale nie pada na szczescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapek bardzo się ciesze że tak ci wchodzi ten bromergon :) podziwiam bo ja nie dałam rady całej wziąć. rzygałam jak kot :p :p :p U mnie jest dziś mama. Zaraz siadamy do śniadanka :) zrobiłam pyszną sałatkę którą nazwałam \"puszkowy zapychacz dla niespodziewanych gości\". jest naprawdę niezła, potem zajrzę to wam podam przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie sloneczka 🖐️ :-) nie gniewajcie ze iz ostatnie czasy bywam tutaj nie za czesto :-( wczoraj bylam w szpitalu po zastrzyk i o dzwio nie zgodzila sie polozna podac go w ramie,powiedziala ze ten zastrzyk najlepiej dziala w noge a 3 wczesniej mialam podawane w ramie i tez polozne mi robily i nie bylo problemu zglupialam.Ale na szczescie samo podanie zastrzyku w noge mniej bolalo niz w ramie tylko pozniej przez ok 2-3 godziny kulalam,kurcze juz tyle zastrzykow w zyciu dostalam ale tak cholerstwa nie bolaly 9albo nie pamietam juz :p ) powiedzialam ze dzidzi od kilku dni sie nie odzywa ze nawet nie czuje regularnych 10m kopniec ktore powinny byc ale powiedziala ze po tych zastrzykach dzidzie wiekszosc lubia spac bo tam jest cukier i niektore sie ozywiaja a niemtore spia troszke mnie dziwi bo jak jadlam cos slodkiego to dzidzia zawsze mnie kopala. ale sprawdzila serduszko i zadnych problemow i zaklocen nie ma,, bije jak nalezy :-) podejzewa u mnie cukier poniewaz znow mi urosl brzuch za szybko rosnie wedlug poloznej z wymiarow wynika ok 36 tydzien co jest oczywiscie niemozliwe no ale nie zlecila mi badan powiedziala tylko ze powinnam isc na test z wypiciem glukozy i tyle. zapytala tylko czy mam czesto uczucie zmeczenia no mam przez godzinke czuje sie swietnie a potem momentalnie opadam na ok 2-3 godziny ale wydaje mi sie ze w ciazy to calkiem normalne. no nie bede was tu zanudzala.Madzik trzymam za ciebie caly czas kciuki i bedzie dobrze zobaczysz.Duzo odpoczywaj nie stresuj sie i idz na te Bete ktora odpowie na najwazniejsze pytanie czy wszystko jest w porzadku. Stefcia tez bede trzymala kciuki za staranka ktore maja nastapic w ciagu kilka dni ,wiem ze pragniesz dzidzi ale masz is do kogo przutulic ja tez mam juz duza dziewczyne w domu skonczone 8 lat a tuli sie na kolanach non stop by mi siedziala i to pomaga.Wiec gleboki w dech.Ja bedac z moim obecnym mezem tez staralismy sie tzn nie zabezpieczalismy sie wogole i 10 miesiecy nic nie wychodzilo. Efqa jak sie czujesz skarbie fajnie ze mama cie odwiedzila :-) ja troszke juz tesknie za moja jak w czerwcu wyjechala tak tylko na skype sie slyszymy.Juz chcialam wykupic mamie bilet do anglii ale ceny na swieta sa przeogromne no a mama nie poleci bo ona sie boi wiec w gre wchodzi tylko autokar a to poltora dnia jazdy meczarnia jak nie wiem :-( a ona tez juz zmeczona podrozami wiec prawdopodobnie dopiero ja zobacze na komunie Laury czyli w maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek ciesze sie ze przyjmowanie tabletek nie konczy sie juz tak brutalnie jak niedawno to bylo :-) oby tylko tak dalej duzo 😘 dla ciebie. no i wysylam fluidki dla was :-) ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** 😘 Obca fajnie ze sie odezwalas rozumiem cie ze z 2 ka dzieci masz teraz co robic no i jeszcze przeciez nauka bo samo do glowy nie wejdzie wiec podziwiam cie naprawde :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze szukam z marnym skutkiem fryzjera i kosmetyczki bo sie obudzilam dzisiaj ze potzrbuje na sobote, i chyba nic z tego nie bedzie bo wszycy juz sa zajeci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA1410
STEFCIA31 TY STARASZ SIĘ DOPIERO 5 MIESIĘCY JA JUŻ PRAWIE 2 LATA TY MASZ JUŻ DZIECI A JA NIESTETY JESZCZE NIE WIEM JEST TO TRUDNE DLA CIEBIE A CO JA MAM POWIEDZIEĆ NIERAZ JUŻ PŁAKAŁAM CAŁĄ NOC Z TEGO POWODU TRACĘ JUŻ POWOLI NADZIEJĘ WŁAŚNIE ZA TYDZIEŃ IDĘ NA WIZYTĘ DO LEKARZA KTÓRY PRZYJMUJE W KLINICE BADANIA NIEPŁODNOŚCI MAM NADZIEJĘ ŻE ON MI POMOŻE BO JAK NIE TO CHYBA DOSTANĘ NA GŁOWĘ ŻYCZĘ CI POWODZENIA TRZYMAM KCIUKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA1410
SAR076 PRZEPRASZAM ŻE ZWRACAM CI UWAGĘ ALE MNIE OMINĘŁAŚ JEDNAK NIE JEST TO DLA MNIE TAKIE ISTOTNE NAJBARDZIEJ ZALEŻY MI NA TYM ABYM JAK NAJSZYBCIEJ UDAŁO MI SIĘ ZAJŚĆ W CIĄŻE I ABYM ZNALAZŁA SIĘ W TEJ TABELI DLA ZACIĄŻONYCH POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA1410
KOŃCZĘ POWOLI NA DZISIAJ BO MUSZĘ SZYKOWAĆ SIĘ DO PRACY NAWET NIE MACIE POJĘCIA JAKIEGO DZISIAJ MAM NYGUSA POGODA MNIE CHYBA TAK DZISIAJ DOŁUJE U NAS JEST BARDZO ZIMNO I SZARO DO USŁYSZENA PÓŻNYM WIECZOREM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
Przez 5 dni nie zaglądałam na forum i proszę 10 stron do czytania oczywiście nie za bardzo mam na to czas no ale w sumie to mało ważne. Chciałam się dowiedzieć czy któraś z Was przyjmowała DUPHASTON (przy braku owulacji) i czy pomógł. Strasznie jestem ciekawa. Ja dzisiaj zaczęłam przyjmować i mam nadzieję, że będzie skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki jestem👄 odezwe sie pozniej za godzinke to wam opowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka wybaczcie ze sie nie odzywam ale tak jakos wychodzi . za tydzien czy dwa przeprowadzamy sie do babci i troche roboty jest . a to pomyc okna a to posprzatac .... teraz czekamy na nowy wypoczynek do pokoju ... chroniczny brak czasu a jak go mam to padam ze zmeczenia :-o postaram sie raz na jakis czas do was zagladac jak bede przychodzic do siostry bo u babci netu nie ma a na kilka miesiecy nie bede jej instalowac widze ze nowe dziewczyny za to nadrabiaja pisaniem - to super :-D wklejam jeszcze tabelke juz na jutro Starajace się Nick.......................Wiek...........Ilość cykli......Data następnej @ Myszka24/USA..............25...................18.. . . .. .........03.11.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40.................17.10.08 Sara76........................32..................51.... ..............26.10.08 dorota822....................26..................23. .. ..............08.10.08 misiaczki......................23..................38 .................02.11.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......pass kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... nikolka25.....................25..................18.... .............26.09.08 stefcia31 ....................31...................5................. 06.11.08 jolanta2......................27...................1.... ..............09.10.08 niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 yourmind....................20...................1...... ............. ??.10.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............32........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............35.......... ................11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............26........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............25 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............21......... .................13.02.09 Monia671Kraków......27...............10......... ..................01.05.09 madzik255..............20...............??.............. .................?????? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................. 19.07.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Dziewczynki jakie Wy jesteście wszystkie kochane,pocieszacie mnie mimo ze tak małom do Was zaglądam,mało tego nawet te ktore mnie nie znają piszą domnie takie cudowne rzeczy..Wy jestescie wspaniałe,kazda z Was jest cudowna.i wierze ze kaza bedzie szcęsliwa..Wszystkie napewno bedziemy bo bardzo tego chcemy...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIKA1410 przepraszam, że Cię pominęłam tylko nie bardzo wiem w czym? Jeśli Ci chodzi o tabelkę to musisz skopiować ostatnią aktualną a potem wkleić i dopisać swoje dane, bo nie pamiętam szczegółów dotyczących Ciebie. Pominęłam Cię w pozdrowieniach więc dzisiaj specjalnie dla Ciebie [kwiatek🌼🌼. A tak po za tym to ja też się czuję do dupy, bo tyle miesięcy starań i nic, a dokoła tyle kobiet w ciąży ... a mi już zegar biologiczny bije (chyba by mi się przydał ten \"czasowstrzymywacz\")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu mnie przeziębienie dopadło. Wczoraj myślałam, że się z łóżka nie zwlokę, no ale poszłam do pracy bo temperatury nie miałam tylko stan podgorączkowy. Dzisiaj trochę lepiej tylko mam straszny katar i jak na złość jeszcze w sobotę idę na zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny robialam dzis bete ale dopiero jutro bede miala wyniki chyba ze dzis w necie zobacze a ktoras umie odczytac wynik? bo ja to nnie odczytam :P:P dzieki za kciuki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor:) Sara 76 na CIEBIE tez przyjdzie czas na nic lamentowanie bierz sie za STARANKA ostro zebym ja za gora 3 msc widziara rezultaty!!! kobiety w ciazy sa i beda:P TY tez sie doczekasz !!!! 👄 Obca_ witaj 👄 trzymaj sie:) jolanta2 oby nie przylazla!! a kysz a kyszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz 👄 madzik o to super ze jstes po becie napewo musi byc wysoka dziewczyny wiedza dokladniej..trzymam kciuki!!!!!!! MONIA MAM NADZIEJE ZE cCi juz lepiej:..:) 👄 a gdzie to nasza SMERFECIAKOWA RODZINKA????leni sie juz albo jeszcze porzadki:( Myszko 👄 jak tam//?? kalpku a aTY gdzie?/ 👄 jak sie masz??? EwQusia a TY??jak malenstwo wierci sie?? 👄 Kakusia22 i Ksiaze:) jak tam?? 👄 ja tak prasuje i mysle wejde ..zobacze co u WAS :) ja dzis juz lepiej ale pierwsze dni po clo..chodzilam jak pijana mogi mi lataly ale to sa wlasnie skutki uboczne ale co tam oby byla poprawa i pecherzyki jak banki wielkie byluy hehea moze tez dwa jak u Smerfetki hihhih 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki ja sie dobrze czuje.przede wszystkim witam wszystkich🖐️ misiaczki ja tez bralam raz clo i torbiel mi sie zrobila od tego:( i powiedzialam,ze wiecej nie wezme juz tego swinstwa:( ja biore bromek wczoraj wzielam cala tab i nic mi nie bylo:)a dzis bylam na zakupach i kupilam sobie plaszczyk czerwony,bo na Wszytskich Swietych nie bede miala cos elegantszego zalozyc,a tak juz jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdowienia od Smerfetki lzy w lozku od wczoraj smieje sie ze nadrabia teraz podwojnie bo jak dotasd dobrze sie czula .nUDNOSCI MA:p biedna mam nadzieje ze przejdzie :( 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×