Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Jeszcze zmienię tabelkę... Starajace się Nick.......................Wiek...........Ilość cykli......Data następnej @ Myszka24/USA..............25...................18.. . . .. .........03.11.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40.................17.10.08 Sara76........................32..................51.... ..............26.10.08 dorota822....................26..................23. .. ..............08.10.08 misiaczki......................23..................38 .................02.11.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 Sylwia29.......................29..................39... ..............21.10.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......pass kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... nikolka25.....................25..................18.... .............26.09.08 stefcia31 ....................31...................5................. 06.11.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 yourmind....................20...................1...... ............. ??.10.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............32........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............35.......... ................11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............26........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............25 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............21......... .................13.02.09 Monia671Kraków......27...............12......... ..................01.05.09 madzik255..............20...............??.............. .................?????? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................. 19.07.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sylwia pozdrowionka i buziaki 😘 milej imprezy:):) a ja czekam na reszte dziewczyn moze ktos mi pomoze w rozpoznaniu tego wyniku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🌻 Co tam u Was slychac??? Madzik ja sie na becie niestety nie znam , wiec nie moge Ci pomoc....poczekaj na dziewczyny ktore robily test bety , One napewno Ci odpowiedza....masz sie oszczedzac-pamietaj, nic nie podnos tylko odpoczywaj kochana a wszystko bedzie dobrze👄 Monia ciesze sie ze wrocilas juz do nas i ze z dzidzia wszystko dobrze i Ty czujesz sie lepiej👄 kochana i zycze Ci juz do konca ciazy dobrego samopoczucia, bez mdlosci 🌻 Rusaczek zagladaj do nas czesciej i pisz co tam u ciebie👄 Sylwio ty rowniez odwiedzaj nas czesciej 👄 Dorota822 a co u ciebie????? Gdzie sie podziewasz, daj znak ze u ciebie wszystko ok👄 Saro jak tam u Ciebie??? wczoraj i dzis mam wolne a jutro do pracki buuuuuu👄 Misiaczku co tam u ciebie????? Kalpek👄 i jak tam sie czujesz??? Czerwony plaszczyk super....tez bym sobie taki kupila , ale tutaj nie ma takich fajnych....jak kiedys do Polski pojade to sobie kupie:D Smerfetko jak sie czujesz nasza mamusiu??? 👄 dla Was:D PaniMisiowa ucalowania dla Patrysi i dla Ciebie rowniez👄 Kakusia👄 dla synka i dla Ciebie usciski....:D Obca 👄 dla Twoich przystojnych chlopcow i dla Ciebie:D Izulkaa co tam u Ciebie slonko??? Jak sie czujesz??? Odezwij sie bo tesknie 👄 Kkinia👄 Olawd👄 i glaskanko brzuszka:D Asiunia jak tam u Ciebie???👄 Becia_gask jak sie masz???👄 Patinko👄 dla Ciebie i Laury i glaskanko brzuszka:) Yourmind👄 niusiusia👄 jolanta👄 stefcia👄 nikolka👄 Iwa a Ty gdzie znow w pracy???👄 alutek👄 xxmadziuxx prosze nie odchodz od nas:(:(:(:(:(smutno bedzie bez Ciebie, jak cos to pisz na gg, masz moj numer👄 Dla wszystkich nieodzywajacych sie prosze o krotki poscik....brakuje nam Was dziewczyny.....tesknimy za Wami i cierpliwie czekamy ze moze ktoras z Was sie odezwie do nas i napisze jak tam sie wszystko uklada w waszym zyciu👄 ogromne dla Was i usciski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc myszka juz na te dziewczyny czekam caly dzien i nic :):(:( musze przyznac ze jak ty napiszesz poscik to nie ma h.. we wsi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziekuje Madzik👄 Czasami jak mam chec i wene do pisania to napisze , a czasmi to ciezko skleic pare slow do kupy ... Mam nadzieje ze dziewczyny zaraz wejda i napisza Ci odpowiedz na Twoje pytanko....ale dobrze by bylo zebyc powtorzyla bete , wtedy bedziesz miala czarno na bialym ze ciaza jest i prawidlowo sie rozwija👄 Ja musze leciec wyprasowac spodnie i koszule dla meza do pracy na wieczor...a ja dzis w domku , nie pracuje, za to jutro ide na 8-9 godzin....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
Starajace się Nick.......................Wiek...........Ilość cykli......Data następnej @ Myszka24/USA..............25...................18.. . . .. .........03.11.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40.................17.10.08 Sara76........................32..................51.... ..............26.10.08 dorota822....................26..................23. .. ..............08.10.08 misiaczki......................23..................38 .................02.11.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......pass kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... nikolka25.....................25..................20.... .............27.10.08 stefcia31 ....................31...................5................. 06.11.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 yourmind....................20...................1...... ............. ??.10.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............32........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............35.......... ................11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............26........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............25 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............21......... .................13.02.09 Monia671Kraków......27...............10......... ..................01.05.09 madzik255..............20...............??.............. .................?????? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................. 19.07.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Sylwia to może niedługo zostaniesz mamą _____ nadzieja we mnie wstąpiła! ❤️ Madziku nie zamartwiaj sie bo i tak nic ci to nie pomoże a nawet może zaszkodzić. czekaj cierpliwie, zrób sobie drugą betę zobaczysz czy się podnosi i już... ja ci niestety nie zinterpretuję wyników bo tez się na tym nie znam .... Monia ale fajnie że już widziałaś dzidzię i dobrze się miewa! 🌻 Myszko 👄 Ale cicho ostatnio ... Patinko jak tam twoja głowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeżarłam mrożoną pizzę z mikrofalówki i winogrona. Zaraz będę zdychać normalnie..... Coś wam powiem to się ze mnie pośmiejecie. Jak juz pisałam na szkole rodzenia powiedzieli że w spermie sa prostaglandyny które świetnie przygotowują macicę do porodu, w aptece kosztują 400 zł i jak cos nie idzie i poród trwa za długo bo macica się nie rozwiera tak jak powinna to aplikują to. hi hi. Więc ja sobie postanowiłam zaaplikować (oczywiście za darmo) tak więc za 1,5 tygodnia zaczynam intensywnie aplikować sobie prostaglandyny bo chce mieć szybki poród. Potem wam powiem czy to rzeczywiście działa :) :p :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
CZeść dziewczynki!!!! Niestety poranny test obwieścił brak owulacji. Już o 6 rano wstałam żeby miło rozpocząć dzień (bo po wczorajszych bólach byłam przekonana,że owulacja już za mną). Stresowałam się jak przed sesją :) No nic jeszcze jutro spróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
Ciekawe kiedy ja w końcu przestanę Was mylać. Chyba muszę częściej wchodzić na forum, bo wciąz myli mi się która jest w ciąży, która się stara, którą głowa boli :) itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka25: a ty testy owulacujne robisz rano?? ja juz mialam 2 rodzaje...ale na obydwu pisalo ze robic o stalych godzinach ale nie rano- bo mocz jest za bardzo stężony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaki jest sens robienia bety w poniedzialek jak ja wyniki idbiore we wtorek a we wtorek ide do lekarza to sie wszystkiego dowiem juz palmienie mam mniejsze tylko teraz mam jakies rozowe gdzie jestescie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka25: a jakby tes wyszedl pozytywny to chyba nie oznacza ze owulacja juz jest albo byla tylko ze lada dzien nastapi- to wyczytalam tez w instrukcji... jesli sie myle to wyprowadzcie mnie z błedu... jestem poczatkujaca w tych sprawach;) od paru dni czuje jakies dziwne kłucia w jajnikach... i nie iwem co to oznacza bo 5 testow juz zmarnowalam i nic nie wykazalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
EwelkaO w poprzednim miesiący robiłam testy przez pierwsze cztery dni po południu, a przez 2 następne robiłam 2x dziennie (to chyba był mały akt desperacji). Teraz postanowiłam robić rano (tak jak test ciążowy :) )no i dzisiaj zrobiła jeden jutro drugi, a reszta testów zostanie na kolejny okres... Liczę na to że tabletki w końcu zacznął działać i w końcu będę miała normalne okresy. Co do bolących jajników to mi wczoraj mój lewy jajnik tak dał się we znaki, że naprawdę byłam pewna, że to bóle owulacyje ale jak się okazało było to błędne myślenie... W życiu bym nie pomyślała, że będę miała problemy z zajściem ciążę chociażby dlatego, że nikt u mnie w rodzinie nie ma takiego problemu. Wszystkie moje kuzynki zachodzą w ciążę (można powiedzieć) wtedy kiedy chcą... Ale ja znowu pesymistycznie piszę... chyba troszkę mnie przerasta ta sytuacja. W ogóle myślę o pójściu do jeszcze jednego ginekologa żeby sprawdzić co powie mi inna mądra głowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) milo widziec ze cos sie dzieje na naszym forun:) witam now e kolezanki:) 🌻 madzik pamietaj nie dzwigaj:) 👄 Myszko 🌻 zagladaj do nas:) u mnie hmm wkurzylam sie ..sobota byla zawsze dla nas razem itd..a tu moj mi oznajmil ze dzi idzie na noc do pracy malo sie nie poplakalam az mnie tak wkurzylo smutno mi ech..dzis wzielam ost dwa clo..teraz dzialamy dalej i zobaczymy.. EwqUS I jak po pizzy??:P oj TY TY:p Smerfetka 👄 trzymaj sie:) kalpek slicznas a dzieci to cuda wyjda hihi 👄 Obca__👄 mam nadzieje ze u CIEBIE ok:) Kakusia22 🌻 jolanta2 🌻 panieMisiowe 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik----ja plamienia mialam ale przy drugiej ciazy ktora poronilam w 11tc . w tej obecnej jednorazowo mialam ale to okazalo sie ze nadzerka znow mi sie pojawila a wystapila przy silnym kaszlu jaki wtedy mialam . glowa do gory u ciebie na pewno wszystko sie dobrze skonczy 👄 witam wszystkie sloneczka u mnie jak zwykla brak czasu . jutro moje kochanie jedzie do szwagra pomoc w firmie i znow go nie bedzie ze 2 tyg (oby) :-( zla jestem bo zawsze akurat wtedy kiedy mam isc na usg jego nie bedzie :-o a ogladanie pozniej na kamerze to nie to samo 😭 buziaczki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
MIsiaczki i Olawd (pewnie reszta dziewczynek też) widzę, że Wy tak jak ja nie możecie żyć bez swoich mężczyzn, a ja myślałam, że może trochę przesadzam z tym, że każdą sekundę chcę spędzać z moim Tomkiem. On tak bąrdzo chce miec już dzidziusia, którego ja mu nie mogę dać ale pocieszające w tej sytuacji jest to, żę mam w nim ogromne wsparcie. To cieszy i pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie bardzo boje i caly czs sie modle zeby wszystko bylo dobrze ciagle pobolewa mnie kregoslup nie wiem czego ale ciagle nie moge uwierzyc w to ze jestem w ciazy :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
Madzik Ty się nie martw tylko ciesz się i dbaj o siebie żeby wszystko było ok (a napewno będzie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolu ja tu czytam ze dziewczyny maja po 3737 hcg i sa w 4 tyg ciazy a ja jestem w 4 i mam 19 ja nie weim od czego to zalezy mam mi powiedziala ze kazde laboratorium ma swoje normy a moze ja wcale nie jestem w ciazy juz zyc mi sie nie chce ja wszystkiego sobie odmawiam dla dzidzi jak tam jest zeby jej nic sie nie stalo ale juz nie wiem jak ja dluzej wytrzymam w tej nie pewnosci:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
Madzik najelpiej chyba będzie jeśli pójdziesz do ginekologa - wg mnie to najpewniejsze źródło informacji - chociaż zależy na jakiego trafisz. MI mój wydaje się w porządku chociaż sama mam wątpliwości bo on czasami jest taki zmieszany w czasie wizyty, w sumie nie mam zbyt duzego wyboru jeśli chodzi o lekarzy bo aktualnie mieszkam w Dublinie i nikt nie wie kogo polecić, a jak jestem w Polsce to akurat w takim czasie, że nie ma sensu isć do gin bo jest albo tuż przed albo zaraz po okresie :( NO ale wracająć do Ciebie Madzik to chyba Cię rozumiem bo jeśli uda mi się zajść w ciążę to chyba długo w to nie uwierzę i bedę potrzebowała potwierdzenia tego stanu od każdego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolu ide we wtorek do lekarza beta mi wyszla 19 to czyli ciaza ale tu ktoras z dziewczyn mnie nastraszyla ze za mala wyszla i sie teraz boje strasznie nie umie o tym nie myslec jeszcze jakby te plamienia uciekly odemnie to bede spokojniejsza ja bym chcciala polezec w szpitalu i wyjsc calkiem zdrowa z dzidzia zeby wszystko bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
Madzik głowa do góry, wiem, że takie pocieszanie za bardzo nie pomaga ale uwierz w to że będzie dobrze :) Właśnie rozmawiałam z koleżanką, która w ogóle nie myślała o dziecku można powiedzieć,że była bardzo przeciwna zajściu w ciążę no ale poszła do gin i okazało się, że była w 4 m-cu ciąży (teraz jest już w 6) tak strasznie jej zazdroszczę ahhhhhhh JA TEŻ CHCĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
Chyba już nikt się tu nie pokarze, ale mimo wszytko życzę wszystkim miłej nocki i do jutra, chociaż pewnie zajrzę do Was w poniedziałek bo jutro na ok 13 godzin do pracy.... papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka: ja jeszcze jestem;) ja robie testy owulacyjne do oporu;) tzn jedno opakowanie 5 sztuk dzis sie skonczylo i kupilam kolejne... bo porostu po odstawieniu pigułek nie wiem jak działa mój organizm i kiedy zechce (o ile w ogóle zechce) wyprodukowac jakies jajeczko;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
Ewelka to ja w taki "szał" wpadłam miesiąc temu jak się dowiedziałam, że nie miałąm owulacji, w ogóle to wtedy poszłam na kontrolną wizytę po pęknięciu torbieli. Naprawdę byłam w szoku aż mi łzy u gin poleciały. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że takie zamartwianie się nie pomoże więc staram się wrócić na pozytywny tok myślenia. Wiecie w ogóle jak długo może zająć leczenie braku owulacji???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie mam pojecia ile to moze potrwac.... dopiero jestem na poczatku moich zmagan ... jak mina trzy miesiace od odstawienia pigułek to ostro sie wezmę za siebie.... i rozgladne sie za jakims dooobrym lekarzem, bo na razie chodze w ramach NFZ... i jestem srednio zadowolona. Czy któras z Was jest z okolic Krakowa i moze kogos sensownego polecic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko24 jestem ale mam coraz mniej czasu wybieramy sie do ciebie a gdzie dokladnie mieszkasz ja dostalam@ no ale narazie u nas przerwa wiec odpoczne psychicznie ale nie zczynam znow anty moj to wymyslil stosunek przerywany moze wpadniemy:-) biegne spac pozdrawiam was wszystkie 👄 sylwia29🖐️powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwo ja mieszkam w New Jersey:) Ide sie szykowac bo moj maz poszedl do pracy do resteuracji , a ja ide do niego popatrzec bo mamy dzis dansink i ma byc u nas adamek, wiec sobie popatrze:)Buziaki i do uslyszonka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa i Myszka ja tez chcę jechać tam gdzie wy 😭 😭 Ojej ale wam zazdroszczę... Ewelka znajdź sobie dobrego gina jak najszybciej , naprawdę bo będziesz się tak bujała długo. Prywatnie to zupełnie inaczej do ciebie podejdzie. Swoją drogą ciekawe kiedy ci wypadnie ta owulacja... Nikolka głowa do góry wszystko się unormuje zobaczysz. Jadę dziś do teściów na obiadek i winogrona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×