Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Nikolka jak boli to chyba pęka... Sara wiesz że ja tez nie czułam nigdy bólu jajników ___ podejrzewam że moje pęcherzyki rzadko pękały, jak poszłam pierwszy raz na monitoring to z niepękniętego pęcherzyka robił mi się torbiel, na drugim monitoringu chyba było ok. a na kolejnym okazało się że znowu nie było owulacji. Coś jest z tym bólem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zrob tak jak mowil jutro! i dzialaj:P powodzenia!!! ja zmykaam o 4 musze wstac;p caluje WAS 👄 👄 D 🌻O🌻 B 🌻 R🌻A 🌻 N🌻O🌻C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
EfQa mi właśnie 4 miesiące temu też zrobiła się torbiel i lekarz powiedział, że to właśnie z powodu niepękniętego pęcherzyka. Co ja mam zrobić żeby one pękały aaaaa chociaż może za wcześnie zaczynam panikować bo dopiero od wczoraj przyjmuję tabletki. Kurde mam nadzieję, że uda się rozwiązać ten problem i zacznę wydawać kasę na pampersy a nie na ginekologa, testy i tabletki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja dopiero do domu wrocilam martiwie sie bo juz ponad tydzien mam te plamienia a regularnie biore duphason :(:(:(juz bym chciala nie miec adnych plamien:(:(:( we wtorek jade do lekarza moze mnie skieruje na szpital to bede spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka ja dopiero po dwóch latach nieudanych starań posżłam do gina na ten monitoring, pół wcześniej miałam laparoskopie i wycieli mi torbiel 3cm ! Ona tez się pewno zrobiła z jakiegoś niepękniętego pęcherzyka, Jak potem poszłam na monitoring lekarz zobaczył że pęcherzyk nie pęł i jest znowu malutka torbiel dostałam luteine. A tak tylko brałam bromokryptyne na obniżenie prolaktyny i u mnie chyba to wystarczyło żeby zaczęły pękać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik olawd tez chyba miała plamienia na początku a teraz wszystko jest dobrze. Nie martw się i wypoczywaj dużo, byle by do 7 tygodnia....który to juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc efciu teraz tak jakby zaczynal sie 4 ale ja sie bardzo boje:(:(:(:(bo to kojarzy mi sie ze cos sie stanie juz tyle to mam olawd ty tez mialas plamienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny:) Ja musialam sie polozyc na chwilke bo glowa mnie zaczelam bolec, przespalam sie troche i glowa dalej pobolewa, wiec wzielam apap i ide sobie cos odgrzac do jedzenia, bo glodna sie zrobilam.... D🌻O👄B🌻R👄E🌻J👄 N🌻O👄C🌻K👄I[kwiat I do uslyszonka jutro🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
Fajnie, że chociaż tutaj można się wygadać i wyżalić. Uciekam spać, a jutro dzień rozpocznę od testu, a później do pracy :( dobranoc papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki mialam wczoraj sie odezwac ale nie dalam radyzmeczenie emocje dostalam nie wierze na 3 miesiace malo bo moj ma na 10 lat ale narazie jedziemy tylko zobaczyc zwiedzic czy mi sie spodoba jedziemy na 1 tydzien bo pozniej o przedluzenie juz latwiej teraz patryk sie waha otoz jedo firma wktorej pracuje tu w angi wygrala przetarg mial by kontrakt na wieksza kase boze jak nie bylo wyboru to teraz za duzo ale sie cziesze na ten wyjazd zobacze mojego tescia po 2 latach juz wzielam urlop w pracy wogole trafil mi sie fajny konsul i ugadnelam ze mi nie zalezy na wyjezdzie na stale tylko do rodziny ale jak mi sie spodoba to kto to wie chociaz widze ze te warunki ktore teraz dostal go satysfakcjonuja projekty pochlonely by jakis rok a my i tak chcemy wracac na stale do polski ale teraz mamy wybor a jezyk ten sam tu czy tu a wiec juz wiecie z jednego jestem szczesliwa pojade zobacze aznow z drugiego nie otoz jak pojechalam do Polski zmarla moja babcia tak jakby na mnie czekala bo mama mowila ze ostatnio o mnie czesto pytala teraz juz doszlam do siebie ale bardzo to przezylam bo dlugo z nia mieszkalam w naszym rodzinnym domu i byla kochana i dobra ale juz wiek najgorzej ze sie dobrze trzymala i poprostu odeszla😭 takze jeszcze pogrzeb ale mam swoja gwiazdeczxke w niebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny! Życzę udanego dnia, pięknej pogody, odpoczynku i relaksu no i dobrych wiadomości od tych, które mają niebawem testować 👄. Piszę teraz bo zaraz znikam na uczelnię więc będę dopiero wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Madzik - gratulacje! Może dzięki tobie rozpocznie się jesienny \"zbiór\" fasolek! Jejku to czekanie jest OKROPNE! Codziennie mierzę temp. Wczoraj była wyjątkowo wysoka 37,3 już zaczynałam myśleć, że się będzie tak utrzymywać, a tu dzisiaj \"tylko\" 37,1. Dopatruje się jaichkolwiek objawów, ale nic szczególnego dopatrzyć sie nie mogę. W poniedziałek idę na USG, bo jak nic z tego nie wyjdzie, to nie chce tracić kolejnego miesiąca - tylko od razu III i ostatnia IUI. Dzisiaj mam w planie zrobić sałatkę z buraczków na zimę. Tak, że zmykam do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek taki sobie
madzik ktoś ci już to wcześniej pisał: powtórz betę w poniedziałek. Nie chcę Cię martwić, ale twój wynik jest mimo wszystko trochę za niski. Normy są różne w różnych laboratoriach. Te które podały ci dziewczyny wskazują na ciążę, ale moim zdaniem beta powinna byc już na ten dzień na który ją robiłaś nieco wyższa. Powtórz ją czy odpowiednio przyrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starajace się Nick.......................Wiek...........Ilość cykli......Data następnej @ Myszka24/USA..............25...................18.. . . .. .........03.11.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40.................17.10.08 Sara76........................32..................51.... ..............26.10.08 dorota822....................26..................23. .. ..............08.10.08 misiaczki......................23..................38 .................02.11.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......pass kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... nikolka25.....................25..................18.... .............26.09.08 stefcia31 ....................31...................5................. 06.11.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 yourmind....................20...................1...... ............. ??.10.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............32........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............35.......... ................11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............26........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............25 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............21......... .................13.02.09 Monia671Kraków......27...............10......... ..................01.05.09 madzik255..............20...............??.............. .................?????? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................. 19.07.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🌻 Wróciłam do życia, nawodniona i gotowa do dalszych zmagań z losem! Na szczęście z dzidzią ok. Jeszcze wczoraj widziałam na usg jak mój mały \"pajacyk\"(jak go nazwał ginekolog) skacze sobie!Teraz biorę się powoli do odkopywania domu z gruzu hi hi. Madzik- jestem pewna, że jesteś w ciąży! Blada kreska na teście ciążowym prawie w 100% oznacza ciążę, a blada jest, bo stężenie hormonu w moczu jest jeszcze niskie, przecież to dopiero początek! Proszę- bądź cierpliwa, za 2 tygodnie powinnaś już zobaczyć maleństwo na usg! A co do plamień, to jak pisałam, ja miałam ponad tydzień, w różnym natężeniu i dopóki są brązowe możesz być spokojna! Duphaston to bardzo pomocny lek. Przestań się już zadręczać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starajace się Nick.......................Wiek...........Ilość cykli......Data następnej @ Myszka24/USA..............25...................18.. . . .. .........03.11.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40.................17.10.08 Sara76........................32..................51.... ..............26.10.08 dorota822....................26..................23. .. ..............08.10.08 misiaczki......................23..................38 .................02.11.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......pass kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... nikolka25.....................25..................18.... .............26.09.08 stefcia31 ....................31...................5................. 06.11.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 yourmind....................20...................1...... ............. ??.10.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............32........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............35.......... ................11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............26........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............25 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............21......... .................13.02.09 Monia671Kraków......27...............12......... ..................01.05.09 madzik255..............20...............??.............. .................?????? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................. 19.07.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja mam dzis mase roboty w domu staram sie nic nie podnosic i robie wszystko strasznie z wolnionym tepie zeby tylko fasolce sie nic nie stalo :):)mam jeszcze te plamienia juz po nocach mi sie snia tak bym chciala sie juz obudzic i nic nie miec na wkladce motylek taki sobie mi sie bwydaje ze jak na 4 tyg to beta sie zgadza ale nie rozumie troszki tzn ze moze byc cos nie tak czy ze moge nie byc w ciazy :(:(:( we wtorek ide do lekarza to poslucham jego opini jak bedzie trzeba to powtorze test milego dzionka dziewczyny 😘 oczywiscie bede tu zagladac caly czas :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniu to jest bardzo trudne ale jestem spokojna troche bo wiem ze dziewczyny i ty tak mialas i ze bedzie dobrze a co tam moniu u ciebie jak sie czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ktora sie zna na tej becie to ja wam na poczte moge przeslac wyniki i wtedy ocenicie bo ja juz tyle o tym czytalam ze juz zglupilalam nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam ze jedna dziewczyna miala wynik 18,5 mlu i lekarz powiedzial jej ze to wczesna ciaza juz sama nie wiem co mam myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefciu mi lekarz nigdy nie mowil ze przed wizyta nie mona wspolzyc oczywiscie ja nigdy w ten sam dzien co szlam do gina to nie wspolzylam ale zdazalo sie ze dzien przed tym jak mialam isc wspolzylam i nic zlego mi lekarz nie mowil wydaje mi sie ze to bez znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja slyszalam ze nie powinno sie wspolzyc bo w przypadku pobrania wymazu znajduje sie w nim sperma i nie wiem czy to nie przeszkadza i trzeba przyznac ze ma nieciekawy zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słoneczka! Wpadłam chociaż na chwilę, przywitam się i zaraz uciekam, bo przede mną impreza z okazji 7 rocznicy ślubu. U mnie standardowo - praca. Po pracy tez praca. Czyli nadrabianie w domu zaległosci biurowych. Teraz juz i tak trochę odpuścilam z tempa, ale jeszcze .... Moja koleżanka z pracy zaszla w ciążę, więc przejęłam trochę jej obowiązków, żeby było jej lżej. Teraz nie wiem czy był to dobry pomysł. Niby taki ludzki odruch, ale jestem ciekawa, kto mnie odciąży od obowiązkow, gdyby i mi się kiedyś udalo? Ech..... kiedy to będzie??? A ja powrocilam do intensywnego leczenia. w 10 dc odwiedzilam mojego gina, dostalam tylko 2 zastrzyki merionalu i więcej nie zdążylam, bo w sobotę okazało się, że już pękł pęcherzyk. I lekarz kazał mi na miejscu podjąć decyzję: albo od razu inseminacja, albo odpuszczamy. Nie moglam czekać, az pozostale pęcherzyki popękają, bo wtedy codziennie musialabym zasuwać do gina na monitoring. Balam się ryzyka, że pozostale pęcherzyki nie pękną, a lek na ich pęknięcie jest na dzien dzisiejszy prawie nieosiągalny. No to się zdecydowalam na IUI. Dzisiaj mija tydzień od zabiegu, a ja nic nie czuję. Ani niecierpliwosci, ani niepewności, żadnej euforii. Nie nastawiam się, że tym razem mi się uda. Przy poprzedniej inseminacji towarzyszyły mi same emocje: nadzieja, niepewność, strach. Pamiętam, ze wtedy ciągle spalam - chciałam przespać te niepewne chwile, by jak najszybciej minęły. A teraz? Zero emocji. Jakby nie bylo tej inseminacji. Nawet nie mam w domu ani jednego testu ciążowego. I nie kupuję. Może nie jest mi dane zobaczyć 2 kresek na teście? to oszukam trochę los, nie kupuję testu, poczekam na wyniki monitoringu. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny: Smerfetkę, Patinkę, EfQę, Olę, Panią Misiową, Misiaczki, Myszkę, Sarę, Dorotę, Kalpka, Alutka. I was nowe koleżanki: Monia, Madzik, Jolanta, Niusiusia, Stefcia, Nikolka, Yourmind - caluski dla was. Całus dla xxmadziaryxx - szkoda, że się odpisałaś. Zauważyłam twoje odejście, ale mam nadzieję, że nas podczytujesz i że dalej jesteś z nami. Trzymam za ciebie kciuki, mam nadzieję, że gdy pojawi się w twoim życiu fasolka to nas poinformujesz. No i całusek dla Kasiady - co się dzieje u ciebie? Ostatnio razem przeszlyśmy IUI, a teraz jestem zupelnie sama :-( Buziaczki kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×