Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Stefcia staralismy sie ok 1-1,5 na poczatku to bylo takie jak bedzie to bedzie ale tak dobrych staranek to bylo ok 7 -9 miesiecy PaniMisiowa widze ze Kacperek to popularne imie ale bardzo sliczne dlatego ja swojemu synkowi dlaam Kacperek na imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowwa żebyś sobie nie myślała że moja teściowa cicho siedzi to ci powiem że tez już opowieścią wraz z uzasadnieniem na temat wyboru imienia jakiego ONA dokonała już mnie uraczyła......na szczęście mamy podobne gusta :p Stefcia dobrze że masz imiona, cierpliwości 🌻 Kakusia buziaczki dla niuniusia 👄 👄 👄 ucałuj go ode mnie ___jest naprawdę słodki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj próbowałam mężowi wytłumaczyć co i jak będzie zapakowane w torbie do szpitala, pokazałam mu wszystkie ubranka dla maluszka i wyjaśniłam co ma w razie czego dać do ubrania dzidzi w razie jakbym sama nie mogła. Potem kazałam mu powtórzyć______________oczywiście wszystko pokręcił. A na koniec wyraził szczere zdziwienie podszyte zachwytem że body się zakłada na pieluszkę i dopiero na to pajaca..... :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje EfQa niunius juz mocno ucalowany zobaczysz jaki twoj bedzie slodki nie bedziesz sie mogla oderwac od niego :) Stefcia EfQa ma racje i ty bedziesz miala swoje szczescie dobrze ze jzu macie imiona bo lada moment napewno sie przydadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejkju jakie dobre wieści na naszym forum:) ciesze sie dziewczęta:) Madzik gratuluje szczerze!! EwelkaO uda się, w końcu się uda. przyjdzie czas na to:) Misiaczki pękają aż się kurzy:) dostałam @... :(:(:( Iwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa_______ ja przed porodem zapakowalam wszystko co ma wziać, przed wyjsciem ze szpitala napisalam mu wszystko w sms co bedzie porzebne i myslalam ze mam do czynienia z dorosym facetem ....... nic bardziej mylnego bo nie wział kaftanika, pytam sie go w szpitalu dlaczego a on na to ze nie widzial które to, rece mi opadly no ale co bylo robic, jakas dziewczyna uslyszala nasza klotnie i chciala mi dac swoj bo miala dwa, poczułam sie jak dziad ostatni i myslalam ze atrakcji koniec ale nie......mój mąz zapominiał mi wziąć bluzki i wracalam w koszuli nocnej wlozonej w spodnie a na to golf, bylam tak zla i wkurwiona w tym samochodzie a on na to nie denerwuj sie jest wigilia trzeba sobie wybaczac, no i co bylo robic rozesmialam sie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my juz po spacerku zaraz moj niunio obudzi sie z wielkim glodem bo juz ok 4 godzin nie je (zawsze tak na spacerze a w domu jak siedzi to co dwie jak w zegarku ;p) No PaniMisiowa fajnego masz meza a kazdemu moze sie zdazyc zwlaszcza facetowi...;p;p;p Moj maz jak mi mial cos przywiezc to 5 razy z domu dzwonil czy dobra rzecz bierze ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🌻 Madzik wiec teraz juz moge Ci bardzo pogratulowac kochana, uwazaj na siebie:) Ja dzis w domku nie w pracy, ale wstawilam pranie i zaraz lece przelozyc do suszarki i wstawic kolejne....u nas dzis sliczna pogoda, ladnie swieci sloneczko i jest cieplutko.....zaraz musze troche sprzatnac i poprasowac, a pozniej cos ugotowac i tak zleci mi dzionek....ale bede zagladac oczywisce...... Witam wszystkie nowe dziewczyny i 👄 dla Kakusi i jej synka i dla Obcej i jej dzieciaczkow, jak rowniez dla Misiowej i Patrysi....za chwile jestem z powrotem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaajcie:) Kakusia22 fajnie ze pogoda dopisala i malego moglas zabrac:P a TY jak tam?? EwQus haah obys miala racje :P madzik!!! no widzisz i po co bylo sie denerwowac??:) teraz jeszce tylko do gina:) jolanta2 👄 Myszko 24 jestes?? :) 👄 Sara 👄 kalpek 👄 mi jakos zlecial dzien..jutro wkoncu sobota:D i spedze noc z moim:D heheh Smerfeciu mam nadzieje ze lepiej sie czujesz 👄 Patinka26 a 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem,przyjechalam bylamw lasie z mama i siostra u Babci i nic mi sie juz nie chce:( spac mi sie chce a dwie kawy wypila...patinko odezwij sie dla Ciebie 👄 Obca-super,ze znalazlas chwilke dla nas,zagldaj do nas czesciej!🌼 kakusia super dzieciatko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
Dziewczynki proszę napiszcie czy można robić test owulacyjny kilka razy dziennie. Ja zrobiłam jeden rano i wyszedł że była owulacja, a drugi teraz i wyszło,że jej nie ma ;( i nie wiem dlaczego tak wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
a do tego lewy jajnik tak strasznie mnie boli, że szok tak jakbym miała kolkę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
w ogóle to chyba częściej muszę zaglądać na forum bo jeszcze wszystkie mi się mylacie :( dopiero doczytałam się że jest wśród nas nowa fasolka :) GRATULUJĘ (no i troszkę zazdroszczę :) ale naprawdę najszczersze gratulacje i dbaj o siebie i dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalne pozdrowienia i uściski dla Kakusi 22 wcale o Tobie nie zapomniałam 👄👄👄. Nie ośmielam się jednak zakłócać Twojej radości z narodzin synka 🌼🌼. Nikolka podobno rano testy wychodzą bardziej wiarygodne bo mocz z nocy zawiera większe stężenie hormonów, ale ekspertem nie jestem. U mnie powoli też zaczynają się dni płodne-przynajmniej śluz zaczął się wczuwać w sytuację (bo pęcherzyki pewnie nadal nie). PaniMisiowa Ty wracałaś w koszuli nocnej z porodówki a moja mama wspomina do dziś, że jak urodziła moją najmłodszą siostrę to tata przybył do szpitala z poduszką typu becik-ubraną co prawda, ale trzymaną w pogotowiu przez 3 dni w samochodzie, a był to styczeń i mróz trzaskający więc sobie możesz wyobrazić jak ta poduszka musiała być cholernie zimna ha,ha,ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
Kurcze mam nadzieje, że te lekarstwa, które przyjmują sprawią, że będę miała tą owulację... Dzisiaj to mam konkretnego doła bo ten stan permanentnego oczekiwania na owulację (której od dwóch miesięcy nie mam a nie wiem jak było wcześniej bo nigdy nie sprawdzałam), a później znowu czekanie na brak @ powoli mnie wyprowadzają z równowagi. Rozumiem, że w sytuacji kiedy stara się o dziecko nerwy powinny zejść na dalszy plan, a właściwie powinny być zupełnie wyeliminowane ale ja tak chyba nie potrafię albo za łatwo się poddaję. aaaaaaaaaaaaaaa oby jutro był lepszy dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko co tam u Ciebie? Pewnie znowu jesteś w pracy? Dbaj o siebie, bo Ty chyba za dużo pracujesz. Ucałowania 👄👄 Patinko jak tam dzidziuś? Nie ma zamiaru bryknąć z brzuszka? Pozdrawiam Ciebie i Laurę, męża też możesz pozdrowić, ale tylko pod warunkiem, że był grzeczny [kwiatek Misiaczki rozumiem, że tabletki sobie aplikujesz i niebawem rozpoczniesz manewry pod kryptonimem "DZIDZIUŚ". Trzyma kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka jeżeli czujesz ból w jajnikach to dobrze wróży jeśli chodzi o owulację. Ja mam ten sam problem tzn. nigdy bym nie podejrzewała, że nie mam owulacji a tym czasem chodząc na monitoring przez 2 miesiące okazało się, że pęcherzyki mi wzrastają, ale nie pękają tylko zaczynają się w pewnym momencie wchłaniać i nici z ciąży. Ja nigdy nie czułam żadnego bólu jajników i teraz już wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara 🖐️ :):) milo ze jestes taaa tablety bbiore jutro ost dzien w ttym cyklu i do dziela..:D a TY zapisalas sie do gina>>? nikolka25 witaj :) a ktory masz dzien cyklu? to ze boli dobry znak:) ze jajniki pracuja::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
DZisiaj jest 13 dzień cyklu (poprzedni cykl trwał 30 dni). Tylko ja to mam tak, że te jajniki to mnie bolą prawie co miesiąc i wydaje mi się przez to, że to jajeczko rośnie do takich rozmiarów (ostatnio miało 27mm), ze zaczyna drażnić jajnik. Sama wymyśliłam tą teorię :) więc mogę się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
Sara, a Ty teraz masz normalnie owulacje??? Jeśli tak to mogłabyś napisać co Ci w tym pomogło. prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
Misiaczki właśnie wczoraj byłam u gin no i jeszcze nic nie pękło teraz kontroluję to testami. Gin kazał zrobić jutro ale ja już dzisiaj zrobiłam bo nie wytrzymałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×