Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

efqa---tez superasny!! mojemu mezowi sie strasznie ten oliwkowy podoba a mi bordowy i ciekawe kto wygra :-P pewnie on bo wozek jest bardzo ciemny fiolet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko czemu nie:-) my na razie jedziemy na zwiady ale ciesze sie patinko👄 stefciu31 ja uzywalam testow 2 cykle clearblue placilam ok 20f zaczynalam je robic od 11dc zeby nic nie przeoczyc raz mi wyszedl pozytyw w 12dc a drygi raz w 16dc ale jak wyjdzie pozytyw to warto poczekac jeszcze 20h zeby nie oslabic plemniczkow witaminka c kawa dla mezusia i do dziela testy wskazuja dwa dni najbardziej plodne dla wiekszej pewnosci rob dwa razy dziennie i jak bedziesz miala pozytyw to 20h i do dziela 2h przed wykonaniem testu nic nie pij zeby nie rozcienczyc moczu efqa jak urodzisz to przestaniesz narzekac na nude:-) sliczny spiworek ja natali kupilam bezowy z takimi barankami brazowymi mialam bezowy wozek wygladala slicznie madzik i jak robilas bete napewno jest ok macica sie oczyszcza moze i dlatego plamienia ide sie szykowac do pracy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia superancki ten sweterek,szkoda ze nie jestem juz w ciazy:( bo tez bym sobie taki strzelila i wcale nie jest drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Stefcia, na pewno zdążysz sobie jeszce kupic :-), a jakby czasem na razie nie, to Ci odsprzedam potem he he..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie staracki i już \"wysatrane\" Coś mi się wydaję, że nici z tej IUI. Dzisiaj rano temp. 36,95 a wczoraj jeszcze była 37,2. Żebym chociaż zdążyła na USG na 18.40 zanim nadejdzie ta wredota. Dokładnie 2 tygodnie temu miałam IUI. Ostatnio też równo po 2 tygodniach dostałam @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny bylam zrobilam ta bete pozniej sprawdze wyniki na necie ale sie boje :(:(:( pani w laboratoeium powiedziala ze ciaza jest ale beta zbyt niska powiedziala tak jak motylek powiedzial ze mogla mi sie owulacja przesunac ale napewno nie jestem w 2 tyg jak to ta pani zasegurowala tylko dalej mam nadzieje ze ta beta urosnie i bedzie wszystko ok bo jak nie to zalamie sie nie wyobrazam sobie zeby bylo cos nie tak:(:(:( obyscie dziewczyny mialy racje 😘 dla wszystkich moje plamienia juz sa bardzo skape ale jeszcze sa niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej madzik denerwuję się z tobą. Ale mam nadzieję żę wszystko będzie dobrze... Monia sweterek ekstra, mi się szary podoba. Ola chciałam zalicytować dziś rano taki śpiworek H&M do spania w łóżeczku: http://www.allegro.pl/item451701058_spiworek_h_m_50_62.html i nie zdążyłam :o Rusaczku na wieczór znowu możesz mieć 37,2. W ciągu dnia odrobinę spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusaczek jak wczoraj wieczorem miałaś 37,2 to dziś nie powinna przyjść @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Ja również mam podobny problem. Staramy sie z narzeczonym o dzidziusia już 4 miesiące i póki co nic. Już przez myśl przechodzą mi najgorsze rzeczy, że jest ze mną coś nie tak W tym miesiącu spotkała mnie dziwna sytuacja. Miałam okres normalnie , jak zawsze trwał 5dni. W czwartek i piątek nie miałam już krwawienia i w sobotę dostałam niewielkich plamień, które utrzymywały się cały dzień, ale były bardzo skąpe. W niedziele też jeszcze miałam,ale tak do połowy dnia. Jak myślicie czy to może miec coś wspolnego z ciążą? Bo nigdy takiego czegoś nie miałam i nie wiem co może być przyczyną. Odpowiedźcie proszę i z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa- patrzę na ten Twój śpiworek, którego nie udało Ci sie kupic i wiesz co? jak dziś przeglądałam rzeczy na tym strychu, to widziałam podobny, ja go mam po Róży, ale nie używałam zupełnie, jest ocieplany, tylko w takich mieszanych kolorach, jeśli byłabys zainteresowana, to chętnie Ci odstąpię, bo ja tego na pewno nie będę używać, pokryjesz jedynie koszty przesyłki. Jeśli oczywiście chcesz, to daj znać, odkopię go i wyślę Ci zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak- 4 miesiące, to nie jest jeszcze powód do myśli, że coś jest nie tak, a może po prostu nie trafiliście w dni płodne? A co do tych plamień, to sa one razczej normalne w trakcie miesiączki, nie sądzę, żeby świadczyły o ciązy, skoro normalnie dostałaś miesiączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja te plamienia dostała po miesiączce. Czytalam już na róznych forach i natknęłam się właśnie na kilka wypowiedzi że w ciązy się tak zdarza, ze jest miesiaczka potem 2dni przerwy i niewielkie plamienia. Ale po prostu chciałam zapytac. Wiem, ze 4 miesiące to krótko, ale jakoś zawsze mi sie wydawało to takie proste. Ciągle jakieś koleżanki wpadają chociaż nie chcą mieć dzieci, a ja bardzo chcę i staram się a tu nic. O płodnych i niepłodnych dniach wyczytałam juz wszystko i myślę że dobrze trafiam. A powiedzcie mi czy facet który dużo i ciężko pracuje ma wpływ na problem z zajsciem w ciąze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mężczyzna jest zdrowy, to nie powinno mieć to żadnego wpływu. Gosiak- jeśli masz wątpliwości, co do tych plamień, to zrób test ciążowy. Kiedy się chce dziecka, to różne pytania do głowy przychodzą, ja myslę, że bardzo sobie to wzięłaś do serca, ale czasem tak bywa, ze wszystko pod względem zdrowotnym jest ok i mimo tego, ciązy brak, taki dziwny ten świat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa- jeśli możesz, to napisz, bo jadę teraz po Różę i nie wiem, czy przywieźć ten spiworek? Chcesz go zobaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia kochana jesteś :) ale dlaczego do nie używałaś ? Bo mój dzidziuś urodzi się na zimę i jak mi wyrośnie z rożka to muszę go czymś na noc przykrywać. A czym Różę przykrywałaś? Wysyłaj zdjęcie :D A nie chcesz tego śpiworka dla swojej dzidzi zostawić? Gosiak moim zdaniem to szoruj do apteki i kupuj test ciążowy i jutro rano go zrób. Na wszelki wypadek. A jak wam się za jakiś czas nie uda to przebadaj nasienie swojego faceta bo może jakieś witaminki by mu się przydały jak mówisz że tak ciężko pracuje. Póki co kup mu w aptece Androwit to witaminy dla mężczyzn poprawiające jakość nasienia i niech łyka. Jak wyczerpany to nie zaszkodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny za rady. Chyba zrobę sobie ten test, w końcu to nie majatek a przynajmniej będe miała pewność. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIa WITAJ:) Monia witaj:) ciesze sie ze lepiej sie czujesz:) Eqwus 👄 a pomyles niedawno oznajmilas nam super wiesci..a lada moment dzidzia juz bedzie na Twoich rekack super!!:) Kakusia2 pewnie zajeta maluchem:) 👄 Patinko26 pewie juz po tulisz malenstwo:D 👄 paniMisiowa 👄 kalpek 👄 Myszka 👄 Sara a Ty gdzie??? 👄 jolanta2 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
objecaj mi jedno madzik..:) bez wzgledu na wynik nie bedziesz sie dolowac!! nie teraz nastepnym raaem sie uda:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki nie moze sie udac:(:(:(:( nie wyobrazam sobie zebym uslyszala zle wiesci nie wiem co ja zrobie jak cos bedzie nie tak:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik podejdz do tego na luz..nerwy nic nie pomoga...:)) 👄ja trzymam kciuki !!! ze lekarz potwierdzi juz ciaze :👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×