Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

stefcia31 tak lepiej, ani to mi w niczym nie pomoze ani nie zaszkodi :) teraz sie zastanowilam chwile nad tym, skoro castagnus wplywa na zbicie prolaktyny , i jesli nie mialam jej wysokiej - to obnizylam sobie ja - teraz szybko wertuje googel i fora, i mysle - jakie to moze miec konsekwencje - co o tym myslicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że chyba OLawd go zaczęła brać na własna rękę jeszcze jak była w UK no i zaszła w ciążę. Ale już nie pamiętam dokładnie musisz jej zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefcia juz wyslane:) Efqa ale on jest na recepte a ja nie wiem od kiedy do kiedy mozna go brac,bo wiesz ze nia kzady gin daje dawki jednakowo dla kazdej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co?ja juz nie czytam zadnych artykulow i nie wchodze na inne fora bo oglupieje,na kazdym pisza cos innego,zobacze czy w tym miesiacu sie uda,musze juz znikac,pozniej na pewno jeszcze tu wpadne buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dzieki nowym dziewczynom to tak teraz te stronki leca ze nie nadazam z czytaniem :-P fajnie STARAJĄCE SIĘ Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind....................20...................1...... ............ ??.10.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 stefcia31 ....................31...................5.................. 06.11.08 iwa18 /uk.....................26..................10......... .........pass niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA...............25..................18.. . . .. ........03.11.08 alutek29......................29...................15.. ..............13.10.08 nikolka25.....................25..................20.... .............27.10.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................38 .................02.11.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34..................40.................17.10.08 Sara76.........................32..................51.... .............26.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............34........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............37.......... ................11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............27........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29...............25 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30..................30...............21......... .................13.02.09 Monia671Kraków......27...............12......... .................01.05.09 madzik255...............20...............??............. . .................?????? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.08 Kwatolina.............??????................???????.... ..................??.??.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ...............??????.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak cofnęłam sie do wcześniejszych stron i rzeczywiście Olawd zaczęła brać te dusphaston w 16 dniu cyklu na własną rękę i od razu zaszła w ciążę . Olawd pozdrowienia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek----faktycznie ja po drugim poronieniu gdy zaczelismy sie znow starac kazalam mamie zalatwic mi duphaston (bylam wtedy w uk) . mama mi go przyslala i zaczelam go brac od 16-17 dnia cyklu na wlasna reke i bralam go az do konca 16tc . niby powinno sie go brac do 25chyba dc i czekac czy @ przylezie czy nie ale ja go bralam caly czas 2xdziennie po jednej --- no i pomoglo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapek oczywiście że lekarz musi ci przepisać. Ola go brała bo tam nie było lekarza który by jej to przepisał, mama jej chyba przysłała z Polski więc zaryzykowała i wzięła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa----no widzisz jak ty kochana jestes!! 👄 misiaczki to dla ciebie ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ no i dla wszystkich potrzebujacych ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ale to fajny okres był jak się ze Smerfetka pocieszałyście, mierzyłyście temperaturki i czekałyście na @. Poczytałam sobie na przypomnienie__ super!! A potem się okazało że obie jesteście w ciąży :D No może bym coś tak w domu zrobiła..... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcecie mnie zobaczyć na nk to wpiszcie mój nick: Tiamat, Kalisz i już powinnam się Wam pokazać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa---kiedy to bylo..... ale fakt jak sobie przypomne to fajnie miec was wlasnie do pocieszania , trzymania kciukow itd :-D no prosze a tu jeszcze 3 miechy i obie bedziemy miec maluchy kolo siebie - smerfecia na pewno bedzie pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa----wlasnie przegladam nasze wypociny z czasu kidy to mialysmy ze smerfetka oglosic dobre wiesci i natrafilam na twoj przepis na lodowca i takiego mi smaka narobilo ze chyba go zrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moich obliczeń wynika że 20. mam owulację, niestety mój men będzie w weekend w pracy i nie będzie miał siły na "tulenie", może dzisiaj powinniśmy spróbować, co myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisalyscie :-) ja rano czekalam chwilke a potem mi sie przysnelo :D wstalam zjadlam 3 kanapeczki z makrela wedzona jak dawno nie jadlam lepiej chyba jak z rok :p Kalpek ja 3 lata po urodzeniu mojej corci dokladnie poronilam w 8 tygodniu tylko u mnie zaczelo sie silnym ostrym bolem brzucha krwotok i po fasolce.Wiec mam juz 3 aniolki w niebie ale trzeba zyc nadzieja i dazyc do celu i zobaczysz bedzie dobrze :) Wczoraj Laura z 2 godziny plakala kurcze kiedy jej przejdzie nie mam pojecia ona bardzo przezyla smierc Kubusia I ciagle o niego pyta jak mu w niebie czemu on nie przychodzi do nas jako duszek albo zeby chociaz sie przysnil ze ona czeka na niego a on nie zjawia sie, a ja nie mam pojecia co jej juz odpowiadac.Mysle ze po porodzie jak go zobaczyla i glaskala to chyba nie bylo madre posuniecie moze nie powinno tak byc ??Ale juz bylo :( I wczoraj mi molwi mamo jak urodzisz moja siostrzyczke to ty juz Kubusia nie bedziesz na pewno pamietac i nie bedziesz go odwiedzala i mu bedzie smutno...Nie wiem ile to jeszcze potrwa ale przezywa to bardzo a mnie to boli. Ja duphaston tez bralam w tej ciazy od samego poczatku jak sie tylko dowiedzialam ze jestem bralam go 2x1. raz jak juz nie mialam i zaczelam oszczedzac i bralam tylko 1x1 zaczely mi sie krwawienia a bylam juz w ok 3 miesaicu ciazy u mnie tez ciezko jest go dostac ale z kafe dziewczyna mnie poratowala i wyslala mi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz sie biore za gotowanie tak co przyjdzie do domu laura to zje cieplusi obiadek ;) dzis ziemniaczki puree kotelty z piersi kurczaka i mizeria mniam mniam :p ktos pisal ze pije kawe kezkofeinowa tylko sie nie gniewac na mnie dziewczyny jesli mozecie to lepsza kawa kofeinowa juz ale slabsza i do minimum niz bezkofeinowa. Moja babcia jak zaczela cierpiec na mocne nadcisnienie to lekarz jej zabronil pic kawe jak juz to plecil jje wlasnie bezkofeinowa jedna na dzien (to byl rejonowy zwykly lekarz) Jak moja mama wziela babcie pozniej do kliniki schorzen trzustki itd sporo problemow zdrowotnych i profesor jak sie dowiedzial ze ona pije bezkofeinowa to powiedzial ze sama sobie podaje trucizne do organizmu ta kawa to jest sama chemia podobno,cos dodwaja do niej aby wlasnie nie miala tej kofeiny ale to jest silna substancja ktora po jakims okresie uzywania pozostawia trwale slady w organizmie i powiedzial ze lepsza kofeinowa slaba jedna dziennie jak juz musi sie wypic ale tej wogole nie dotykac.Kiedys pokazywali nawet w Tv i duzo mowili o tej kawie ze naszprycowana jest chemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije sobie herbatke pyszna :) Twings takiej w polsce nie ma :p jedna z najlepszych herbat w anglii ale uwielbiam ja jest naprawde dobra za to zielonej nie moge pic kiedys pilam jako nastolatka zeby sie odchudzac bo dziala oczyszczajaco na organizm ale mdleje po niej zaraz mma gwiazdki przed oczami i starszny bol glowy ciekawe czemu? no i przestalam pic. a jesli chodzi o Liptona to smakuje mi jedna piramidki z prawdziwa cytryna w srodku i mama speclajnie wysyla mi ja jak mnie najdzie to 5 szklanek wypije dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa ja wlasnie mam jedna dla siebie torbe na kolkach i jedna dla dzidzi tez na kolkach tzn tez mam gotowe juz wyprane wyprasowane ale jeszce nie wlozylam tego do torby :p bede musiala to zrobic naprawde dziennie sie za to zabieram bo potem moj maz wsadzi tam garnki a nie dla dzidzi on to typowy zielony facet jesli chodzi o takie sprawy a jeszcze w stresie to juz klapa. No i Efqa ze ja ciebie posluchalam :p moj maz mowi ze ty madra kobita jestes :D jak sie dorwal do mnie po tych 8 miesiacach ja to zadnej przyjemnosci chyba nie mialam bo tylko sie zastanawialm czy cos sie nie stanie ale bylo bardzo delikatnie a mezulek wczoraj caly dzien zadowolony usmiechniety tak jakby dziecko lizaka na oczy nie widzialo i go dostalo to tak moj luby sie zachowywal wczoraj, i dzis juz mowi kiedy nastepna porcja (daj palec a bedzie chcial cala reke :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczynki:) Patinko juz nie moge sie doczekac Twojego maluszka ,jeszcze troszke i bedziesz go miec po drugiej stronie, a poki co to poglaskaj brzuszek i przesylaj nam fluidki:)👄 Stefcia do mnie rowniez wyslij namiary na NK👄 EfQa i Ty juz tez blizej do konca niz dalej👄 Olawd slicznie wygladasz z brzuszkiem kochana👄 Kalpek poprosze o usmiech , o taki:D, jestes sliczna i mloda dziewczyna i za niedlugo bedziesz paradowala z brzuszkiem, zobaczysz:) PaniMisiowa ucalowania dla Patrysi i oczywiscie dla Ciebie👄 Madzik a Ty pewnie w szkole, zagladnij pozniej👄 Misiaczku milego dzionka kochana i pisz co u ciebie👄 Dziewczyny u mnie dzis 12 dc , maz dopomina sie staranek,ale ja go jeszcze chce troche przetrzymac coby jego chlopaczki byly silniejsze....testy owulacyjne powoli wychodza wyrazniejsze, ale to jeszcze nie pozytywne, mysle ze jutro lub najpozniej w niedziele test wyjdzie pozytywny a wtedy do dziela i nogi w gore:D:D:D:D:D Dzis na 3 ide do pracy , zaraz przyjezdza po mnie bratowa [ta ktora jest w ciazy] zeby z nia jechac do sklepu....kurcze zeby mnie tak zarazila.... Dobra zmykam kochane, zagladne pozniej, milego dnia wszystkim i duzeeeeee buziakiiiiiiii👄, Papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko cieszę się żę Twój mąż się cieszy ! :p No i widzisz takiemu to niewiele trzeba żeby miał radochę, mój tez się cieszy :) Ale tak poważnie___to położne twierdzą że to jest bardzo dobre i dla matki i dla dziecka. Oczywiście z zachowaniem środków ostrożności ale w tych ostatnich tygodniach naprawdę do tego zachęcają, podobno poród znacznie łatwiejszy. Ja niestety tez jakieś powalającej przyjemności z tego nie mam ale co tam niech stary chociaż ma :) a ja wiem że prostaglandynki zbieram. A zielona herbata coś tam robi z ciśnieniem chyba obniża dlatego tak ci słabo po niej było... Szkoda mi Lury, wiesz ja mam młodszą kuzynkę teraz ma 27 lat ale jak miała 10 lat jej mama urodziła martwego dzidziusia, dziecko ważyło 6 kg a oni pozwolili normalnie urodzić zamiast zrobić cesarkę. Ona to strasznie przeżywała i bardzo długo. często płakała. Ciężko ją było uspokoić. Laura musi sama się z tym pogodzić, mów jej tylko że jest w niebie i jest mu dobrze. Słyszałam że patronem dzieci nienarodzonych także zmarłych przy porodzie jest Święty Tomasz z Akwinu i on się tam nimi opiekuje (można powiedzieć że jest dyrektorem przedszkola w niebie) . Powiedz Laurze niech się pomodli do niego żeby się dobrze opiekował jej braciszkiem a on na pewno tej modlitwy wysłucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamat86----skoro w weeked raczej nici to sprobuj chociaz dzis i np w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×