Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

nie chce byc nie mila, ale stefcia31 ---> gdybys znalazla prace to myslisz, ze dalej tak namietnie bys myslala o kolejnym dziecku??? nic nie sugeruje, tylko przeszla mimysl, czy mysl o dziecku nie pojawila sie przez to, ze po prostu nie masz co robic??? dodam, ze ja nieraz sama sie nad tym szczerze zastanawiam. i czasem by popsuc sobie do reszty humor to wmawiam sobie- ze chce miec dziecko tylko dlatego, ze nie mam co robic. ale maz tylko kwituje to "bzdury gadasz, pamietasz jak... i wtedy tez chcialas miec dziecko" - tylko prosze nie myslec o mnie zle, to byla szczera opowiesc :) EfQa - zazdroszcze wakacji, dla mnie i meza jednak wakacje to zwasze powrot do Polski i kilka dni urlopu w gorach a pozniej u naszych rodzin, moze pomyslimy nad czyms innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio bylismy ale ten pomysl nie wypalil bo on raczej jest domatorem i nie lubi tego kawiarnianego gwaru,poza tym po calym dniu pracy jest tak zmeczony ze juz mu sie nie chce nigdzie ruszyc,a w weekendy na fuchy biega to tez nic z tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och stefcia31 - co to za pesymizm sie dzis w Ciebie wkradl (pozwole sobie tak mowic, jakbym Ciebie znala od lat...) dzieci do babci oddac na weekend i mezowi powiedziec o waszym wspolnym weekendzie, on nie idzie na fuchy i spedza czas z Toba. Skoro nie chce chodzic do restauracji itp. to zrob mu w domu restauracje w domu, gdzie bedziecie tylko Wy. a pozniej mily wieczor w sypialni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czokdi ja cały rok to było w kółko praca- dom - praca - dom. Nigdzie nie wyjeżdżałam. Pieniążki zbierałam na meble i urządzanie mieszkania, a jak uzbierałam to powiedziałam chrzanię to i wykupiłam wakacje w 5* hotelu :) nieźle co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czokdi to nie tak jak myslisz z tym dzieckiem,moj maz zmarl 8 lat temu,teraz jestem z kims innym i poprostu chcemy miec cos naszego,on tez ma dzieci z poprzedniego malzenstwa ale to dziecko ma byc nasze wspolne,ma byc przypieczetowaniem naszej milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa jak to mawiam "i tak mialo byc" - mebelki zawsze mozna kupic, a przezyc jakie dostalas poprzez ten wyjazd - nie. Tak wiec bilans wyszedl na plus. no i hotel 5* - szalenstwo! :))) a mebelki poczekaja, no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefcia31 - no to przepraszam za takie mysli. teraz wyszlo to, ze nie czytalam od poczatku calego forum, ale wybaczcie - ponad 700 stron??? :) -powinnam sie byla przyznac wczesniej, bo moze na poprzednich stronach zawarlas juz takie wiadomosci. :] prostacko mowiac - skoro On moze i Ty mozesz- to dziecko sie pojawi, tylko spokojnie, bez stresu i bedzie dobrze - powodzenia i usmiechu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czokdi o tym chyba nie raczej nie pisalam,a tak dla twojej wiadomosci to zanim sie tu dopisalam to przeczytalam cale forum od poczatku do konca,niezle nie?postaram sie wziasc sie w garsc i dla zabicia czasu chyba dywan wypiore ale bede podgladac co piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
czokdi- wypas masz meza...... moj jak by przyszedl z pracy i byl by balagan i nie bylo by obiadu?????? oooooooooooooooooooooojjojojoojojooj...... U W A G A-grozny pies :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
stefcia- a ty tu nam w ogole nie smucisz..... kurde po to jestesmy zeby wysluchac.... przeciez kazda z nas wie jak to jest skarbie, ja jak bym miala tyle czasu, to bym caly czas smucila..... ale zobacz stecia jak bedzie pieknie jak juz bedzie bobas???!!! ja sobie nie wyobrazam zlych dni wtedy :)... nie martw sie kochana, zajdziemy jeszcze w ciaze i to nie raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefcia31 - respekt, naprawde!!! ja probowalam, ale bez bicia przyznam - marnie mi poszlo :) niusiusia - maz Kochany, racja. ale jak kazdy czlowiek - ma i swoje wady :) ja tez na chwile znikam, mimo ze dzis maz wraca pozniej - trzeba cos zrobic w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niusiusia ja az tak szalec jak ty to nie chce,wystarczy mi jedno,bo jakby nie patrzec drogi ten interes ale za to cudowny,biore sie za ten dywan,dziekuje dziewczynki ze jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
stefcia jeszcze jedno .... widze , ze mamy takie troche podobne zycie :) moj maz jest tez bardzo kochany ale i tak zaczynam z nim nie raz wojne o doslownie gowno!!!!!tylko dlatego bo nie mam dzidzi, to jestem ciagle zla smutna i to wszystko sie na nim odbija!!!! ostatnio krzyczalam na niego, bo odkurzac schowal za drzwi (tam gdzie zawsze stoi) i jak odtworzylam drzwi , to przesunela sie rura od odkurzacza..... totalny bez sens..... wtedy mi powiedzial, ze jak tak sie bede z dzieckiem obchodzic, to lepiej zebym nie miala......... tak glupio mi sie zrobilo!!!! rozplakalam sie i powiedzialam mu, ze to wlasnie przez to , ze nie mam a on tylko powiedzial, ze wie ale bylam wredna i chcial mi dogryzc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sie ciesze ze tylko o glupoty sie klocimy bo jak bysmy zaczeli o cos powazniejszego to pewnie duzo gorzej by sie to skonczylo,ale jest tez cos dobrego w tych klotniach GODZENIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa przepraszam ze cie nie przywitalysmy ale tak nam sie jakos na smutki i dyskusje zebralo ze z tego wszystkiego zapomnialam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
najlepszy jest sex na zgode hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
stefcia....... hahahah dobra jestes.... zawsze trzeba podwojnie korzystac :):):):):P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
tylko ze my juz tydzien nic :( TRZEBA SIE POKLOCIC BUHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz ze tez o tym myslalam?ale w sumie nie musze bo my praktycznie co dzien robimy,tyle ze jeszcze przed plodnymi jestem ale nie zaszkodzi wczesniej zaczac w razie jak by sie cos poprzestawialo,zreszta kochamy sie nie tylko ze wzgledu na dziecko ale dla samej przyjemnosci tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
ZAZDROSZCZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hihihihi kurde ....l ej ze mnie fajna dupa nawet :):):):) , to dlaczego on tak jakos nie robi tego... tylko wtedy jak sie sama za to wezme? moze go nie pociagam. :(:(:(:(moze powinnam go olac i wtedy sam przyjdzie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sorki ze tak malo pisze ale jestem zabiegana ze szok teraz wlasnie do pracy pedze obiadek zrobiony MAMY BILETY JUUUPI na6 listopada super niezle wakacje razem wychodzi 10 dni jestem ciekawa mojej reakcji moj za 2 miesiace zaczyna nowy projekt wiec skupia sie na tym nawet jak zostaniemy tu narazie to bede miala niezle wakacje boze mam taki haos za duzo wszystkiego naraz jak dostalam wize to patryk dostal super warunki tu pozdrawiam wszystkie dziewczyny witam nowe patinka{usta] madzik👄 efQa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
na allegro sa jakies ziola na owulacje i duzo dziewczyn pomoglo zajsc w ciaze...... sa niby bardzo skuteczne..... zamowilam sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za ziola?ja pije tylko len na poprawe sluzu i lykam kwas foliowy a moj wit c i cynk,odpisz tylko i spadam bo juz tu pol dnia siedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
ale ja nigdy nie mialam takich problemow..... dopiero po slubie :( zrobie mu jazde dzisiaj :) jakis kosmonauta ...... stefcia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×