Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość ela25
no hej!! zrobilam test!!! nie moglam spac taka bylam zdenerwowana i juz o 6:30 wstalam i zrobilam. niestety ten test wiecej namieszal niz mi wyjasnil. otoz odczekalam 3 min i weszlam do lazienki. i co? w oczy rzucila mi sie jedna gruba krecha! :( po jakis 4 minutach zaczela sie pojawiac druga ale bardzo jaśniutka. no i są dwie z tym ze ta druga naprawde ledwie widoczna. no i teraz sama nie wiem. musze poczekac do wtorku (tak jak ty zuzia) i testowac jeszcze raz. Dziękuję ze mnie wspierasz zuzia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia56
hej wiesz wydaje mi sie że jest duzo prawdopodobienstwo,że jednak się udało Tobie:)Zrób jeszcze raz test za 2 dni i wszystko sie wyjaśni wierzę zę na 2 kreseczki czego bardzo życzę Tobie:) ,ja testuje we wtorek,ale nie wiem wydaje mi się ze ten cholerny małpiszon sie zbliża:(masz jakieś objawy?bo u mnie w sumie brzuch boli i piersi ogromne he he:)Buziaczki i miłej niedzieli życzę bo ja wybywam z mężulkiem na cały dzień się odstresować,pozdrawiam cieplutki i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela25
nie mam nadal zadnych specjalnych objawów ani na @ ani na ciążę. moze poza tą cieniutką kreseczka na brzuchu i powiększonymi (ale nie bolesnymi) piersiami. nie wiem tylko czy zacząc teraz brac duphaston "na podtrzymanie" bo mialam dzis małe plamienie.i jeszcze jedna sprawa mnie niepokoi. otoz od dluzszego czasu mam w piersi niewielki guzek który boli przy dotykaniu ale tylko przed @. do przedwczoraj mnie nie bolal a wczoraj zaczął. czytalam na necie ze to mastopatia która powstaje z niedoboru progesteronu. wiec wszystko by sie zgadzalo. bralam 1 cykl duphaston i @ sie nie pojawia wiec chyba mialam jego niedobór. dzisiaj wzielam zapobiegawczo jedną tabletke ale nie wiem czy dobrze robie... Pozdrawiam Cie gorąco Zuzia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demeter
WARTO SPRÓBOWAĆ METODAMI DOMOWYMI. WYSTARCZY WYBRAĆ W GOOGLE ODPOWIEDNIE HASŁO NP. TESTY PŁODNOŚCI. DOSTĘPNE SĄ TESTY PŁODNOŚCI, DZIĘKI KTÓRYM MOŻNA OKREŚLIĆ PODSTAWOWE PARAMETRY PŁODNOŚCI. TAKIE TESTY SĄ RÓWNIEŻ DLA MĘŻCZYZN OKREŚLAJĄCE POZIOM STĘŻENIA PLEMNIKÓW W NASIENIU. DOSTEPNE SĄ RÓWNIEŻ SUPLEMENTY DIETY ZAWIERAJACE NIEZBĘDNE SKŁADNIKI DLA POPRAWY PŁODNOŚCI. MOŻE WARTO SPRÓBOWAĆ. POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOlka dzieki za słowa pociech ,przynajmniej wiem że nie jestem sama.Ciekawa jestem tylko dlaczego mój mąż nie rozmawia ze Mną na ten temata ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia56
hej Ela,smutne wieśći przyszła ta okropna@,troszkę sie zdołowałam ,ale czułam ,że przyjdzie więc czekam na jej koniec i biore sie do dzieła mam nadzieje ,że tym razem sie powiedzie:)A co u Ciebie?mam nadzieje ze do Ciebie nie przyjdzie i bedziemy mogły cieszyć sie Twoimi 2 kreseczkami,pisz szybciutko co tam slychać buziaczki i pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela25
zuzia! przykro mi ze u Ciebie nic nie wyszło :( Ale wazne ze podchodzisz optymistycznie do tematu :) A powiedz mi ilu dniowe zwykle masz cykle? bo chyba dzisiaj to twoj 33 dc? zawsze masz takie dlugie cykle? u mnie jeszcze nic sie nie dzieje. jutro rano robie 2 test. znowu mam stracha ale mam nadzieje ze bedzie ok. dzieki za wsparcie! Buziaczki! jutro dam znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia56
Ela,cykle mam 31-33dniowe,napewno się Tobie uda wierzę w to ,mocno będe trzymała kciuki,ale jestem przekonana ,że będzie dobrze,musi być:) Buziaki i daj znać jak i co .Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela25
no hej zuzia! zrobialm dzis rano o 6 00 test ale przesadzilam z ilością kropel moczu i nie wyszlo (rozmazalo sie wszystko) wiec obudzilam meza i kazalam mu jechac po nowy test co tez ( z oporami ale jednak ) uczynil:) zrobilam test i.............. 2 PIĘKNE KRECHY!!!!! czyli JESTEM W CIĄŻY!! bardzo się cieszę i az sie boje zeby nie za bardzo. zeby wszystko bylo dobrze. jutro ide do lekarza.pracuje w szkole (gimnazjum) wiec dziewczyny mnie namawiają zebym od razu poszla na zwolnienie. i chyba tak zrobie bo przeciez te pierwsze tyg są najwazniejsze. u mnie w pracy są jeszcze 2 dziewczyny ktore dlugo się starają (jedna ponad pół roku druga 2 lata po poronieniu) i tak sie wspolnie wspieralysmy. dzisiaj jak sie dowiedzialy kupily mi zonkile w doniczce z napisem "tak trzymaj" . bardzo bym chciala zeby i im sie udalo bo są naprawde super kandydatkami na mamy. tak jak i Tobie musi sie udac Zuziu. mi pomogły modlitwy do św. Dominika i duphaston. trzymam teraz mocno kciuki za Ciebie, moje dziewczyny i wszystkie starajace się na tym forum. wiem co to znaczy strach ze przyjdzie @ a teraz tez wiem co znaczy strach zeby sie ciąża utrzymala i zeby bylo ok. staram sie zeby mi to zbytnio nie zaprzatalo mysli ale nie jest to takie proste. Bede cię na pewno Zuziu wypytywac "jak tam u Ciebie"! Tymczasem gorąco Ci dziekuję za wsparcie i ciepłe słowa , całuję i pozdrawiam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia56
Ela,ogromnie się cieszę wiedziałam ,że sie uda ,wielkie gratulacje:)teraz pielegnuj swoją fasoleczkę,uniakaj stresu,dobrze sie odżywiaj ,dużo odpoczywaj i myśl pozytywnie wszystko sie ułoży,teraz może być tylko lepiej:)ja czekam aż skończy sie@ i biore sie do dzieła he he:)informuj mnie na bieżąco co u Ciebie i Twojego słoneczka słychać, czekam z niecierpliwością i życzę samych pieknych chwil,piękny czas nastał więc nic innego tylko cieszyć sie nim, buziaki i pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki znalazłam cudny programik do wyznaczania owulacji, obserwacji śluzu, wyglądu szyjki... mało tego wprowadzając dane jakie zbieram od pewnego czasu wychodzi u mnie duze prawdopodobieństwo ciąży :-)) ochhhhhhh jak bym chciała.... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
giulleta-mów szybko JAKI???? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka jak chcesz to daj e-mail to ci prześlę, ściągnełam a teraz już nie wiem co to za stronka była :-(( ale programik jest super, nawet sam mówi kiedy owulacja, my z moim lucky bardzo chcemy małe bambino więc może ten programik nam pomoże :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00lka
prześlij prosze . życze wszystkim KOBIETKOM i sobie -NADZIEII :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga79
witam wszystkie miłe Panie te starające się i te już szcześliwe z posiadania małej fasoleczki w brzuszku!! dawno tu nie zaglądałam ale widze że wspaniałe wieści się tu pojawiają!! Gratulacje :):):):):):) giulltta - prześlim mi równiez ten programik. pls. Wszystkiego naj naj z okazji naszego swięta )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do oolki i agi79 - przed chwilą puściłam Wam mailika z programikiem :-)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
giulleta Ślivznie dziękuje,ale nie moge go otworzyć.Nie wiem dlaczego. Prosze spróbuj go przesłać na adres zabka_o@wp.pl Dziękuje. ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam jeszce raz, na adresik który podałaś, może teraz się uda ;-)) napisz czy masz :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga79
dzięki giulletta własnie odebrałam i studiuję, musze to rozgryść!! powodzonka!! jak by co to dam znać obiecuję :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULA izulkawo2.pl
giulletta ja mozesz to przeslij i mi bo tez jestem ciekawa Dzieki bardzo. JA ZNOWU MAM DOłA BO WCZORAJ DOSTAłAM@ NIESTETY SZLKA MNIE TRAFIA I CORAZ BARDZEJ SIE ZAłAMUJE. MYśLAłM ZE TYM R4ZAEM SIE UDA BO OKRES SPóżNIAł MI SIE DOść DłUGO A MAM REGULARNE MIESIąCZKI. Ale cóz NIESTETY.........., i starania dalej...... . Pozdrawiam i pa :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Giulleta. Ślicznie ci dziękuje.Musze to przestudiować :) A czy ty to stosujesz? Pozdrawiam Cię oraz wszystkie tu dziewczyny! panów chyba tu nie ma ???? :) ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co :-)) ja spisuję do programiku temperaturę i sluz od kilku dni, ale od początku cyklu prowadziłam kalendarzyk w formie papierowej, przepisałam więc wyniki i wiem kiedy mógła wystąpić owulacja, w dodatku miałam bóle jak owulacyjne no i oczywiście seksik był ;-)) zobaczymy, może się uda, choć mam podejenie cykli bezowulacyjnych a na razie na kolejne badania nie chcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izula - wysłałam Ci programik, tylko w adresiku nie ma @ uznałam ze powinno być izulka@o2.pl :-)) daj znać czy doszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniia82
Halo dziewczyny :))) mogę prosic tesh ten programik :)) moj adres mailowy to barumbus@wp.pl z góry bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKA
giulletta sorki ale nie dostałam od ciebie maila możesz mi przesłac jeszce raz ? bede bardzo wdzieczna :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKA
A KIEDY I MNIE SPODKA TAKIE SZCEśCIE :(:(:(:( że i ja bede sie cieszyc z maleństwa :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKA
:(:(:( byłoby wspaniale gdyby....:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia80
cześć dziewczyny! jestem tu nowa i chcę się przywitać :)) tak jak i Wy nie mogę się doczekać dzidziusia, choć za miesiąc będzie rok jak usilnie z mężem się staramy, a wcześniej też wcale się szczególnie nie zabezpieczaliśmy. Dziś jest ten wstrętny dzień, w którym dowiedziałam się że pęcherzyk, którego tak długo hodowałam (pasłam go clo i wspomogłam pregnylem) nie pękł i ma już 25mm i jest częściowo zluteinizowany (mądre słowo, które jak się dowiedziałam oznacza tworzenie się ciałka żółtego i torbieli :(( Jeszcze dwa monitoringi ovu i lekarz zapowiada laparoskopię, no chyba że podczas @ torbielka zniknie (co mam nadzieję nastąpi). Gratuluję tym z Was, które są już szczęśliwymi przyszłymi mamami i trzymam kciuki za te, które nadal się starają. Nie wiem na ile wystarczy mi sił w moich staraniach, w sumie to dopiero drugi monitoring ovu (pierwszy bez dominującego pęcherzyka) i wiem, że to dopiero początek drogi. ALE JAK TU NIE BECZEĆ W PODUSZKĘ, gdy koleżanki wpadają do mnie z wizytami ze ślicznymi dzieciątkami - nie chcę być tylko ciocią ale MAMĄ przede wszystkim!! W grupie raźniej - więc jestem. Chyba potrzebuję wsparcia :))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKA
kalcia80- wzupelnosci cie rozumie ja tez mam tak samo ale cóz musimy cierpliwie czekac . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×