Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Sandra23
irgwa tez cie pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
Sandra, mam do Ciebie pytanie.Moze w innych okolicznosciach by nie wypadalo ale to jest chyba strona przeznaczona na taka wymiane mysli.Miezysz temperature w pochwie czy pod jezykiem bo ja jak dotychczas nigdy nie mialam tak wysokiej temp.Umnie 37.1 definitywnie wskazuje na jajeczkowanie.Sama zyczylabym sobie takiej temperatury:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra23
a poza tym jak tak bardzo cie denerwuja moje wypowiedzi to je omijaj i nie czyaj Przeciez nikt ci nie kaze Jestem na forum bo od 9 miesiecy staram sie o dziecko i nic Nawet nie mam z kim pogadac bo nie chce mojej rodzinie i przyjaciolce zawracac ciagle glowy tym samym tematem bo i tak nie zrozumieja Tutaj poprostu szukam przyjaciol ktorzy maja tki sam problem jak ja Przykro mi ze moja obecnosc tak bardzo ci przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra23
ja mierze temperature w pochwie:-) ale dopiero zaczelam i nie bardzo wiem o co w tym chodzi Dopiero sie ucze i staram to opanowac i szczerze mowiac to jak patrze na moj wykres to nie wiem kiedy dokladnie byla owulacja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
Sandra nie zwracaj uwagi na ludzi ,ktorzy maja zly humor i probuja sie na kims odreagowac.Z ta temperatura to jest roznie, wszystko zalezy od twoich hormonow.Ale definitywnie temp.najwyzsza wskazuje jajeczkowanie.Polecam ci test do mierzenia jajeczkowania ,sama zamierzam sobie taki kupic .duzo dobrego slyszalam o personie .wiez cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra23
Ja tez zamierzam kupic taki test wtedy chyba badzie latwiej znalezc tem odpowiedni dzien:-) Juz dawno o tym myslalam ale moj ginekolog powiedzial ze te testy sa malo warte z drugiej strony mojej kolezance dzieki testowi sie udalo Niestety nic nie slyszalam o personie bo jeszcze sie tym nie interesowalam:-) ale jak syszalas ze jest dobry to go kup Ja tez juz nie bede szukac tylko kupie taki sam:-) zaraz po @ bo wiem ze przyjdzie:-( Milego dnia:-) Trzeba isc do pracy:-( bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na forum dziewczyny po dłuższej nieobecności. Nie wytrzymałam i zrobiłam test - niestety negatywny. I tu zaczyna się mała ciekawostka. Moje objawy to bolące podbrzusze. czasami jajnik lewy kłuje, ciągle zmęczona i bardzo senna ( wczoraj spałam do 13-tej), humorki, bolące piersi-szczególnie z boku... Te same objawy miała moja koleżanka. Wyszedł jej negatywny test, ale okres się opóźniał. Pojechała do gin. I hurra jest w ciąży. dlatego ciągle mam nadzieję. Mam dostać planowo okres w święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiem Wam jedno, warto zrobić sobie badania na bakterie. Ja co chwila dowiaduję się czegoś nowego, czegoś co może być przyczyną braku ciąży. Miałam hsg, owulację miałam sprawdzaną monitoringiem, miałam robioną wrogość śluzu, wszystkie niezbędne badania (jak myślałam) i wszystko wychodziło dobrze. A tu przez zapalenie musiałam zrobić badania na typowy posiew i na mycoplasmę. I co? Okazało się że mam mycoplasmę, zapewne od jakiegoś czasu. Powody mogą być różne, chociażby dlatego że mam zwierzaki w domu. Mycoplasma działa jak naturalna antykoncepcja niestety. Mam tylko nadzieję, że uda mi sie wyleczyć to cholerstwo a potem wreszcie zajść w ciąże. Ja już myślałam o inseminacji a tu powodem braku ciąży może być jakieś dzidostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia80
do Olka78: ja też miałam te same objawy i zrobiłam test w 1 dniu po spodziewanej @! Wyszedł negatywny. Na szczescie wizytę do gina ,iałam umówioną na za tydzień, więc spokojnie czekałam aż mi da coś na wywołanie, bo skoro nie jestem w ciąży, to znaczy że mi się rozregulowała ta @. I co? I dokładnie za tydzień od pierwszego testu, w dzień wizyty zrobiłam drugi - pozytywny!!! Więc miej nadzieje kochana, bo wszystko wskazuje na to, że się uda! Życzę tego Tobie i wszystkim dziewczynom!!! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irgwa
sandra sorki! nie gniewaj sie na moje komentarze. taka jestem juz czepialska. zycze ci zeby ci sie udalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra23
Irgwa nie sie nie stalo:-) kazdy ma prawo miec gorszy dzien:-) Napewno jestes super babka Ja tez lubie sie przyczepiac:-) takie juz jestesmy :-):-):-) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra23
Kochane kobietki Nie wiem co o tym myslec Wedlug moich obserwacji siedem dni temu (chyba)mialam owulacje i bylo wtedy bara bara:-) Od wczoraj znowu boli mnie prawy jajnik chwilami tak bardzo ze cala noga mnie boli bola mnie tez piersi a do @ jeszcze 9 dni Wczoraj tak z ciekawosci zmierzylam sobie temperature ciala i wczoraj bylo 37 a dzisiaj 37.3 a czuje sie dobrze Co o tym myslicie Czy nie za wczesnie na jakies objawy?? Boze tak bardzo bym chciala!!!! A moze mam urojona ciaze jak moj pies:-) Juz sobie wyobrazam jak bede wyc jak przyjdzie tak obrzydliwa @ chyba sie wtedy schleje w trupa:-( albo lepiej bede pic caly miesiac:-) zartuje (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
Jezeli temperatura podwyzszona oczywiscie utrzyma sie do dnia w ,ktorym mialas dostac @to jestes w ciazy a jezeli spadnie to ciaza sie nie utrzymala i dostaniesz@ .Brzmi to okrutnie ale tak niestety juz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra23
:-( :-( :-( :-( Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra23
oby sie utrzymala:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam 1 test - wyszedł negatywny. W święta wypada termin miesiączki, jak nie dostanę to zrobię 2 test ( kupiłam tym razem Quick V ). Poczekamy pożyjemy... Życzę wszystkim zdrowych, wesołych i przede wszystkim spełnionych świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane życzę Wam udanych świąt i smacznego jajeczka. Niech spełni się Wam...i mnie :) nasze największe marzenie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKA
Wesołych Swiat dziewczyny. Jestem po inseminacji i czekam efektów . Pozdrawima gorąco, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra23
Witam po swietach:-) jestem przejedzona ,przytylam pewnie z 3 kg i nie wypilam nawet kieliszka :-) U mnie bez zmiam temperatura ciala 37 czasem 37.2 temp w ........ juz sama nie wiem:-( skacze miedzy 36 .9, 37 ,37.1 zylek na piersiach brak:-( porannych mdlosci brak:-( Chyba znowu nic z tego nie bedzie Czekam na @ ma byc w piatek:-( znajac zycie nawet sie nie spozni zeby dac choc troszke nadzieji:-) A co u was??? sa gdzies dwie piekne kreseczki?? pozdrawiam:-) i ide sprzatac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia80
Sandra - ja mdłosci dostałam w piątym tygodniu dopiero, a zyłek jeszcze nawet teraz nie mam! Tylko cycki bolą i urosły trochę. :)Moze jest jeszcze nadzieja?? trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
Cesc Dziewczyny to przede mna to maly sprawdzian bo nie moglam sie do was wkliknac.Witam wszystkich po swietach .W czwartek mam kolejny zastrzyk na wywolanie jajeczkowania .Jak w tym msc. nie klapnie to dostane ptaka ,chociasz ostatnia nadzieja to nasz urlop w maju .Slyszalam ,ze wtedy szanse sa wieksze bo czlowiek jest bardziej zrelaksowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
chociaz ,poprawiam blad .Tak to jest jak czlowiek tylko o jednym mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKA
Witam serdecznie po świtach kobitki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra23
czesc kalcia i wszystkie dziewczynki:-) Moje piersi tez urosly i tak bola ze nie moge ich nawetv dotknac Moze jest jeszcze nadzieja Boze jeszcze 3 dni do @ ale jestem ciekawa Nie wiem jak przezyje:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
Sandra a jaka maz temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra23
w pochwie przez ostatnie dni 37.1 ,36.9 ,37.1, 37 ,37 temperatura po pacha dzisiaj 37.4 ogolnie utrzymuje sie drugi tydz 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×